برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
حمل یخچال ساید بای ساید,حمل ساید بای ساید,هزینه حمل ساید بای ساید,هزینه حمل یخچال ساید بای ساید,حمل ساید بای ساید باربری,کارگر حمل ساید بای ساید,بسته بندی ساید بای ساید

حمل یخچال ساید بای ساید در باربری | حمل یخچال فریزر | حمل ساید بای ساید باربری | هزینه حمل ساید بای ساید

  • پنجشنبه 15 اسفند 1398
  • 3356 نفر

برای حمل وسایل منزل، تخصص و دانش اصولی لازم است. تکنیک و روش هایی وجود دارد از آسیب دیدگی وسایل منزل ضمن حمل بار جلوگیری می کند. یادگیری این روش ها از وارد آمدن خسارت و زیان به وسایل در موقع حمل و نقل تا حد زیادی می کاهد. برای حمل وسایل سنگین چون یخچال ساید بای ساید که هم سنگین است هم گران قیمت رعایت کردن تکنیک هایی ضروری است.

حمل ساید بای ساید

نحوه حمل یخچال ساید بای ساید و جابجایی ساید بای ساید در هنگام اسباب کشی از اهمیت بالایی برخوردار است و کوچکترین ضربه به آن ممکن است باعث خرابی یخچال شود.بدون شک در اسباب کشی  با مشکلات ناشی از حمل وسایل سنگین و گران بها چون یخچال و فریزر ساید بای ساید  روبرو شده اید. حمل وسایل سنگین خانگی ( حمل پیانو ) هم مشکل است و هم حساس. این کار نیاز به دقت، تخصص و مهارت  دارد. داشتن زور بازو برای حمل بار نیاز است. اما به هیچ وجه کافی نیست. حمل وسایل بزرگ و سنگین در راه پله های طولانی و راه روهای تنگ و باریک  به تخصص و به کار بردن یک سری اصول و تکنیک نیازمند است. روش هایی که از آسیب دیدن زیبایی ظاهری و وسایل فنی  جلوگیری کند. 

ویژگی کارگر حمل ساید

کارگر حمل ساید افراد با توانایی بدنی بالا می باشند که از تخصص کافی برای حمل انواع بخچال ساید برخوردارند. کارگر حمل ساید معمولا توسط شرکت های باربری آموزش دیده اند، از این رو همواره توصیه می شود اگر قصد جابه جایی یخچال ساید خود را دارید حتما با شرکت  باربری خوب تماس بگیرید تا آن ها خود کارگر مناسب را ارسال کنند.( اتوبار همسایه

نکات انتخاب کارگر حمل ساید

 

حمل ساید بای ساید

در انتخاب شرکت برای ارسال کارگر حمل ساید دقت کنید.

سعی کنید کارگر حمل ساید خود را شرکت های باربری انتخاب کنید و به افراد دیگر اعتماد نکنید.

حمل یخچال ساید نیاز به مهارت مناسبی دارد در نتیجه این کار را به دست افراد کاردان واگذار کنید.

سعی کنید از کارگر حمل ساید بخواهید یخچال شما را قبل از حمل بسته بندی کند تا مشکلاتی ایجاد نشود.

اگر عرض پله ها و پاگرد ها کم باشد کارگران حمل ساید مجبور به جدا کردن درب های یخچال شما می باشند که هزینه باز و بسته کردن درب یخچال ساید جداگانه می باشد.

آماده سازی یخچال و فریزر برای اسباب کشی

در ابتدا باید مواد غذایی داخل یخچال و فریزر را خالی کنیم. این مواد شامل تمام مواد علی الخصوص مواد فاسد شدنی می شود.

 

زیرا این مواد علاوه بر خراب شدن، باعث افزایش وزن یخچال نیز می شوند و حتی ممکن است در حمل و نقل ضربه خورده و علاوه بره غیر قابل استفاده شدن آن مواد غذایی، باعث خرابی و کثیف شدن یخچال نیز شوند.

 

کلیه قطعات متحرک درون یخچال را برداشته و یا محکم کنید.

 

بدین صورت که قفسه های داخلی یخچال را با چسب پهن کاغذی محکم کنید ، لطفا هیچ قسمتی از داخل یخچال از چشمتان دور نماند ، جا تخم مرغی ، قفسه ها ، جامیوه ای ، درب فریزر و قفسه های داخل فریزر.

 

 کابل برق یخچال جمع شود و به پشت یخچال با چسب وصل گردد.

 

 درب یخچال و فریزر جهت حمل چسب زده شود تا در حال جابجایی باز نشوند.

 

 دور یخچال با بابل رپ و یا فوم ضربه گیر برای جلوگیری از آسیب دیدگی به شیوه ای مناسب و بطور محکم بسته بندی گردد.

 

 پیچ های قابل تنظیم در زیر یخچال و فریزر کامل بسته شوند.

 

  اگر یخچال و فریزر نو و پلمب باشد با کارتن مخصوص خود و پلمب شده حمل می شود در غیراینصورت نباید با کارتن یا پلاستیک بسته بندی شود و توسط کارگران با پتو پیچیده می شود .

 

 در هنگام جابجایی بصورت عمودی حمل شود. با توجه به حساسیت یخچال بخاطر گاز فریون ، موقع جابجایی اش باید دقت کرد.

 

هنگامی که وارد خانه جدید می شوید، یخچال را بلا فاصله به برق نزنید. زیر در اثر جابجایی یخچال، روغن داخل موتور یخچال هم جابجا می شود. بهتر است 2 الی 3 ساعت صبر کنید و سپس یخچال را به برق بزنید.

نحوه حمل یخچال ساید بای ساید در اسباب کشی

با توجه به قیمت بالای یخچال ساید بای ساید حمل آن در اسباب کشی از حساسیت بالایی برخوردار است؛ این امر اهمیت استفاده از پرسنل اهل فن و آموزش دیده را دو چندان می‌کند. یخچال فریزر های بزرگ ساید بای ساید بعد از حمل و بعد از گذر از راهروها و ورودی ساختمانها، احتمال فراوانی برای آسیب دیدگی بدنه  شدگی دارند.استفاده از ابزار لازم مانند پتو و کارتن به میزان لازم و همچنین برخی تکنیک‌ها، می‌تواند به سلامت رسیدن کالاهای حساس منزل شما را تضمین کند.

یکی از ترفندهایی که در کنار استفاده از نیروی حمل مجرب مورد نیاز است، باز نمودن درب یخچال و فریزر می‌باشد که به حمل آسانتر ساید بای ساید و یخچال‌های بزرگ کمک شایانی می‌کند.

به همین جهت گاهی لازم است هنگام اعزام نیرو برای حمل اثاثیه ، تکنسین فنی مربوط به سازنده یخچال فریزر نیز همراه تیم باربری به مبدا اعزام گشته تا درب ها را قبل از پایین آوردن از راه پله یا آسانسور باز نموده و به دقت بسته بندی نمایند.

این کار از افتادن هر گونه خط و خش و قرشدگی درب یخچال جلوگیری می‌کند.

در این مرحله، ابزاری بسیار کارآمد به نام چرخ دستی وجود دارد که بسیار راحت وزن یخچال را تحمل می کند و به دلیل داشتن چرخ بسیار کمک می کند به خصوص زمانی که شما در منزلی با داشتن پله های زیاد زندگی می کنید که استفاده از این چرخ دستی ها بسیار لازم است.

یکی دیگر از این ابزار ها، کمربند هایی است که اشخاص حمل کننده به خود بسته و به یخچال می بندند تا بتوانند آن را حمل کنند.

بهترین روش برای بلند کردن دستگاه این است که، ابتدا کمربند ها را بسته و از محکم بودن آن اطمینان حاصل کنید سپس با کج کردن آن به آرامی روی چرخ دستی گذاشته و آن را حمل کنید. حتما توجه کنید که این کار توسط چند نفر انجام شود و به صورت تکی اجرا نشود زیرا خطرات بسیار برای کمر دارد و علاوه بر آن، به دلیل وزن زیاد یخچال، احتمال افتادن آن نیز وجود دارد.

حتما توجه داشته باشید که یخچال را به صورت پشت جا به جا نکنید زیرا روغن های موجود در لوله های آن می ریزد و در هنگام روشن کردن آن، موتور به درستی کار نمی کند.

در هنگام حمل با چرخ دستی، حتما از چند نفر کمک بخواهید . تعداد یک الی دو نفر جهت نگه داشتن و حفظ ایمنی یخچال و یک الی دو نفر جهت حمل یخچال. در جهت مخالف شیب حرکت کردن نیز کمک شایانی به حمل آن می کند. در طول مسیر حتما سعی کنید با آرامش و بدون عجله حرکت کنید تا خسارتی به یخچال وارد نشود.

در هنگام منتقل کردن دستگاه به ماشین هم به وسیله چند نفر که تعدادی برای بلند کردن، تعداد برای دریافت داخل ماشین و یک نفر هم جهت مراقبت و نیفتادن یخچال نیاز دارید.

توصیه می کنیم یخچال را ایستاده در ماشین قرار دهید؛ هم راحت تر است هم به یخچال آسیبی نمی رسد.

در مرحله ی بعدی با حمل یخچال از محل قدیم به محل جدید، باید یخچال را با رعایت احتیاط در از داخل ماشین در آورده و در چرخ دستی قرار بدهیم و وارد محیط جدید کنیم.

حمل یخچال توسط شرکت های حمل بار

 راه حل بعدی این است که حمل یخچال ساید بای ساید را به کارگران مجرب و کاردان شرکت های باربری بسپارید.( باربری تهران )  در این روش هزینه ای که به کارگر پرداخت می کنید، به مراتب کمتر از هزینه ای است که در صورت ایجاد مشکل برای یخچال باید برای تعمیر یخچال به تعمیر کار بپردازید.

قیمت و هزینه حمل یخچال ساید بای ساید

هزینه حمل یخچال ساید بای ساید به عوامل مختلفی از جمله  نوع یخچال و محل مبدا و محل مقصد بستگی دارد. بنا بر این لطفا برای طلاع از تعرفه دقیق حمل آن لطفا با ما تماس حاصل نمایید.

حمل یخچال ساید بای ساید در تمامی نقاط شهر تهران توسط شرکت اتوبار همسایه

شرکت اتوبار همسایه با داشتن شعب در تمامی نقاط شهر تهران ، باربری میرداماد ، باربری یوسف آباد ، اتوبار مجیدیه ، اتوبار مرزداران ، باربری شهرک غرب ، باربری قیطریه ، اتوبار جنت آباد ، اتوبار پونک ، اتوبار انقلاب ، باربری استاد معین ، باربری گیشا ، اتوبار زعفرانیه ، اتوبار تهرانسر و.... آماده ی جابجایی هر گونه بار و وسایل سنگین از جمله پیانو و ساید بای ساید می باشد.

حمل یخچال ساید بای ساید به تمامی شهرستانها توسط شرکت اتوبار همسایه

دیگر نگران حمل وسایل سنگین خود از جمله ساید بای ساید ، پیانو ، تلویزیون ، لوستر و....نباشید.پرسنل آموزش دیده ی اتوبار همسایه با داشتن بهترین تجهیزات و وسایل بسته بندی اثاثیه در اسرع وقت و با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت در خدمت شما مشتریان گرامی و عزیز می باشد.حمل بار به شهرستان با ماشین های کامیون ، خاور و...و رانندگان مجرب و کارگران ماهر به صورت شبانه روزی و به تمام نقاط کشور ارسال خواهد شد.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم