برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری وان,باربری به شهر وان ترکیه,باربری به شهر وان,اتوبار وان,اتوبار وان ترکیه,باربری ارزان به وان ترکیه

حمل اثاثیه و خرده بار به شهر وان ترکیه | باربری وان ترکیه

 • جمعه 11 بهمن 1398
 • 1974 نفر

برای ارسال بار به کشوری دیگر از طریق زمینی ، به دنبال شرکت باربری باشید که در این زمینه تجربه و فعالیت دارد.چراکه کوتاهی در این امر باعث لطمه و خسارت به بار و صاحب بار خواهد شد...

از خدمات ما در شعبه باربری ترکیه می توان به حمل بار به وان اشاره نمود. وان به عنوان شهر بزرگ در شرق ترکیه، به عنوان مقصدی محبوب برای ایرانیان در فاصله اندکی با کشورمان قرار دارد و به راحتی از طریق مرزهای زمینی قابل دسترس است. 

باربری وان

حمل بار و خرده بار و کالا و اثاثیه ی منزل از دیر باز به شیوه های مختلف رایج بوده است.باربری به خارج از کشور نیز به صورت های مختلف ( زمینی ، هوایی و دریایی ) در تمامی کشورها مرسوم است.یکی از شیوه های باربری ، باربری زمینی می باشد.که به صورت باربری درون شهری ، باربری برون شهری و باربری به خارج از کشور ( باربری بین المللی ) صورت می گیرد.

در کشور ما بیشترین باربری بین المللی به صورت زمینی با کشور ترکیه و شهرهای آن می باشد.( حمل بار به آنکارا ،حمل بار به ازمیر و باربری وان ) 

اگر قصد اسباب کشی و یا قصد حمل  و نقل کالا و خرده بار از شهرهای ایران به کشور ترکیه و شهر وان را دارید ، با شرکت اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید .بهترین حمل و نقل و ارزان ترین قیمت و عالی ترین کیفیت برای باربری به خارج از کشور را از ما بخواهید.شرکت اتوبار همسایه جزو بهترین باربری تهران می باشد. باربری وان یکی از خدمات ما در باربری و حمل بار به ترکیه می باشد.

حمل بار به وان ترکیه

باربری بین المللی

به جابجایی هرگونه کالا و بار به صورت زمینی یا هوایی یا دریایی از کشوری به کشور دیگر با رعایت قوانین و مقررات حمل و نقل بین المللی ، باربری بین المللی گویند.

 انتقال کالا از یک کشور به کشوری دیگر توسط یک واسطه انجام می شود که شرکت های باربری و اتوبار بین المللی این کار را انجام می دهند. شرکتی که به عنوان واسطه عمل می کند و کالایی را از کشوری به کشور دیگر انتقال می دهد یک شرکت  حمل و نقل بین المللی است.

حمل و نقل زمینی

حمل بار به صورت زمینی برای انتقال کالا به کشور دیگر قدیمی ترین راه برای جابجایی و حمل و نقل کالا به صورت بین کشوری می باشد.  اتوبار زمینی از کشوری به کشور دیگر دارای کمترین نرخ باربری است و این روش برای حمل بسیاری از کالا ها از نظر سرعت و قیمت باربری بسیار مناسب و مقرون به صرفه  است. امروزه بخش عمده ای از حمل و نقل به حوزه باربری زمینی مربوط می شود. در این روش باربری حمل کالا از طریق مسیرهای جاده ای انجام می شود  مشتریانی که قصد حمل و نقل زمینی و ترانزیت را داشته باشند می توانند از این روش باربری و خدمات ارائه شده توسط شرکت های باربری بین المللی استفاده نمایند.

نکات قابل توجه در باربری به صورت زمینی

 • آدرس و اطلاعات شخص یا شرکت ارسال‌ کننده کالا
 • مبداء ارسال کالا
 •  آدرس و اطلاعات دریافت کننده کالا
 • وزن , اندازه و مشخصات کالا و تعداد بسته ها
 •  نوع بار
 •  مقصد بار
 •  نرخ باربری و قیمت حمل بار و کرایه حمل بار

 تهیه حداقل سه نسخه از بارنامه که معمولاً نسخه اول نزد فرستنده بار باقى مى‌ماند و نسخه دوم براى دریافت کننده و گیرنده بار و کالا فرستاده مى‌شود و نسخه سوم به متصدّى حمل و نقل داده مى‌شود و متصدی حمل بار و فرستنده بار باید آن را امضا کنند.

بسته بندی تخصصی کالا و بار و اثاثیه برای ارسال به شهر وان 

مهم ترین مورد در باربری، بسته بندی کالا و بار و اثاثیه می باشد.اگر بسته بندی به صورت درست و اصولی انجام نشود ، باعث آسیب رسیدن به بار و کالا و اثاثیه می شود.بخصوص در مسیرهای طولانی و زیاد بودن و ارزشمند بودن بار این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند.شرکت اتوبار همسایه بسته بندی کالا و اثاثیه را به صورت کاملا حرفه ای و با بهترین وسایل انجام می دهد.

مشخصات ماشین های باربری بین المللی به صورت زمینی

 • داشتن ماشین های کامیون و خاور
 • نو و سالم بون ماشین های باربری
 • ماشین های باربری مسقف و موکت شده باشد
 • ماشین های باربری دارای بیمه نامه و مجوز باشد
 • ماشین های باربری مجهز به تجهیزات لازم باشد.

ویژگی های بهترین باربری وان ترکیه

 • داشتن مجوز از اتحادیه ی باربری
 • داشتن بیمه نامه 
 • داشتن ماشین های حمل و نقل سالم و نو و آماده ی باربری
 • داشتن پرسنل با تجربه و کاردانح
 • داشتن نرخ های معقول و کرایه های باربری منصفانه
 • داشتن کارگران خبره و زرنگ
 • داشتن رانندگان حرفه ای و آشنا به نقشه ی راهها و جاده ها
 • داشتن وسایل جدید و به روز برای بسته بندی کالا و اثاثیه

حمل بار و اثاثیه و خرده بار به شهر وان ترکیه

برای حمل و نقل کالا و اثاثیه و یا حتی خرده بار و هرگونه بار به غیر از مواد فاسد شدنی و مواد غذایی به شهر وان ، از مشاورین شرکت اتوبار همسایه کمک بگیرید.و حمل بارتان را به ما بسپارید.و دیگر نگران جابجایی و حمل  و نقل بارتان نباشید.و حمل و نقل آسان و بدون دغدغه و خاطره انگیزی را با ما تجربه کنید.شرکت اتوبار همسایه با داشتن بیش از دو دهه فعالیت در زمینه ی حمل و نقل و باربری و داشتن تجربه توانسته است رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید.

حمل اثاثیه ی سنگین به شهر وان

حمل وسایل سنگین از جمله یخچال ساید بای ساید ، پیانو ، گاو صندوق ، کتابخانه ، لوستر و ...به خارج از کشور و شهر وان توسط نیروهای متخصص شرکت اتوبار همسایه .هرگونه خدمات اتوبار از جمله بسته بندی اثاثیه و کالا ، ارسال کارگر به محل ، حمل و نقل و...با شرکت اتوبار همسایه.

نرخ باربری به شهر وان

هزینه ی باربری بستگی به مقدار کالا و اثاثیه و اندازه ی مسیر و تعداد کارگر مورد نیاز و ....دارد.ولی شرکت اتوبار همسایه چه در حمل و نقل درون شهری و یا برون شهری و یا حتی باربری به خارج از کشور و ارسال بار به اروپا دارای قیمت های منصفانه می باشد.

برای استفاده از خدمات ما در باربری ترکیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم