برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
حمل و نقل وسایل سنگین,هزینه ی حمل وسایل سنگین,باربری خوب برای حمل وسایل سنگین,روش حمل وسایل سنگین

همه چیز درباره ی حمل و نقل وسایل سنگین در اسباب کشی

  • سه شنبه 26 آذر 1398
  • 2011 نفر

هیچ یک از کسانی که قصد انجام جابجایی اثاثیه منزل خود را دارند از استرس اسباب کشی در امان نخواهند بود. رفتن به خانه جدید و تمامی اموری که در این وهله اتفاق می افتد چه از نظر فیزیکی و چه از نظر احساسی از چالش برانگیز ترین اتفاقات و مسائل زندگی خواهد بود...

اهمیت درست جابجا کردن وسایل در اسباب کشی

همانطور که می دانیم اسباب کشی در هر زمان و در هر شرایطی باعث استرس و نگرانی ما بوده است.استرس و نگرانی از این بابت که چگونه بسته بندی وسایل را انجام دهیم ؟با چه ماشینی اثاثیه و بارمان را جابجا نماییم؟از چه کسانی به عنوان نیروی کار کمک بگیریم که خسارتی به وسایلمان وارد نشود؟چیدمان پس از جابجایی را چطور انجام دهیم ؟و هزاران سوال دیگر...( ایزی پک بسته بندی اثاثیه )

 

با پیشرفت جوامع این نگرانی ها در مورد اسباب کشی بیشتر شده است چرا که اسباب و وسایل مدرن تر و بیشتر شده است و جابجایی و بسته بندی و حمل و نقل آنها سخت تر شده است.

وسایلی مانند مبلمان های سلطنتی ، میزها و بوفه های شیشه ای و کتابخانه ، لوستر های بزرگ ، یخچال و فریزر های بزرگ و یخچال ساید بای ساید ، گاو صندوق ، پیانو و تلویزیون های بزرگ و ....نیازمند بسته بندی صحیح و اصولی ، جابجایی با احتیاط ، حمل و نقل توسط ماشین های مسقف و موکت شده و کارگران زبده و کاربلد است.که اگر در هر کدام از مواردی که گفته شد کوتاهی شود ، باعث وارد شدن خسارت می شود.هر چند شرکت های اتوبار و باربری معتبر دارای بیمه نامه هستند که در صورت آسیب وارد شدن به بار  و اثاثیه از طریق بیمه نامه خسارت را جبران کرد ولی به نظر شما بهتر نیست که علاج واقعه را قبل از وقوع کرد؟ شرکت حمل و نقل بین المللی اتوبار همسایه آماده ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی در سطح شهر تهران ( باربری یوسف آباد ، باربری میرداماد ، باربری مرزداران ، باربری شهرک غرب ، باربری قیطریه ،و...) و ارسال بار به شهرستان و ارسال بار به خارج از کشور به صورت زمینی ( ارسال بار به اروپا ، ارسال بار به پاکستان ، ارسال بار به گرجستان ، ارسال بار به عراق ، ارسال بار به ترکیه ، ارسال بار به ترکمنستان ، ارسال بار به ارمنستان و...) می باشد.

برای حمل و نقل وسایل سنگین به چه چیزهایی نیاز داریم؟

کارگران ماهر

اگر شما کار بسته بندی و جابجایی و حمل و نقل وسایل سنگینتان را به کارگران غیر ماهر بدهید ، در صورتیکه تمامی ابزارهای روز را برای بسته بندی در اختیار داشته باشند ، ممکن است خسارات جبران ناپذیری به وسایلتان وارد شود که جبران آن سخت باشد.پس بهتر است شرکت اتوباری را پیدا کنید که کارگران ماهر و با تجربه ای داشته باشد.کارگران شرکت اتوبار همسایه همگی آموزشهای لازم در تمامی زمینه های حمل و نقل و باربری را دیده اند.و بدون اتلاف وقت (  اتلاف وقت از جانب کارگران اتوبار باعث بالا رفتن هزینه های مشتری می شود .) تمامی کارهای شما را با بهترین کیفیت انجام خواهند داد.

ماشین های نو و سالم برای حمل و نقل

برای حمل و نقل راحت و سریع نیازمند ماشین های حمل و نقل نو و سالم هستید.مطمئن باشید که اگر ماشین های شرکت اتوبار منتخب شما فرسوده و یا خراب باشد ، مضاف بر اتلاف وقت به علت تکان های شدید در حین حمل و نقل باعث وارد شدن خسارت به وسایل شما می شود.مدیریت شرکت اتوبار همسایه هر چند سال یکبار اقدام به تعویض ماشین های حمل و نقل شرکت با ماشین های صفر می نماید.

کارتن ها و وسایل بسته بندی جدید و به روز

جابجایی وسایل سنگین و گران قیمت مثل گاو صندوق ، ساید بای  ساید ، ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی ، پرده ، پیانو ، لوستر و میزهای شیشه ای و ...به وسایل بسته بندی از جمله کارتن های چند لایه ، استرچ رپ ، بابل رپ ، چسب زن ، هند تراک و ..نیاز دارد.

روش حمل و نقل وسایل سنگین توسط شرکت اتوبار همسایه

ابتدا وسایل به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی با وسایل بسته بندی و با جدیدترین شیوه های روز توسط کارگران خوب اتوبار همسایه بسته بندی می شود.

در مرحله ی دوم جابجایی وسایل سنگین در طبقات و محوطه به صورت دو نفره  و یا بیشتر و با آرامش تا رسیدن به ماشین های حمل و نقل انجام می شود.

مرحله ی سوم گذاشتن وسایل سنگین در ماشین باربری با احتیاط کامل است و بعد از آن وسایل با پتو پوشانده می شود.

در زمان رسیدن به مقصد وسایل با احتیاط توسط کارگران جابجا می شود.و در صورت نیاز و رضایت مشتری در محل چیده خواهد شد.

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم