برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
ارسال بار به پاکستان,باربری پاکستان,حمل زمینی اثاثیه به پاکستان,حمل خرده بار به پاکستان,باربری ارزان پاکستان,اتوبار پاکستان

حمل بار به کشور پاکستان از راه زمینی

  • چهارشنبه 20 آذر 1398
  • 4150 نفر

حمل بار به خارج از کشور، نوعی خدمات باربری است که برای اشخاصی که می خواهند اقدام به ارسال بار به کشورهای خارجی کنند صورت می گیرد...

باربری پاکستان

 

شرکت اتوبار همسایه با  بیش از دو دهه فعالیت در زمینه ی حمل و نقل و باربری ،بسته بندی اثاثیه ی منزل ،ارسال کارگر به محل در صورت نیاز مشتری و...در خدمت مشتریان گرامی می باشد. حمل و نقل درون شهری ، حمل و نقل برون شهری و حمل بار به خارج از کشور ( ارسال بار به ترکیه ، ارسال بار به ترکمنستان ، ارسال بار به اروپا و....) گوشه ای از خدماتیست که اتوبار همسایه ارائه می دهد.

اگرقصد اسباب کشی در شهر تهران را دارید ، ما به شما مژده می دهیم که شرکت اتوبار همسایه با داشتن شعبه در تمامی نقاط شهر تهران ( باربری یوسف آباد ، باربری میرداماد ، اتوبار مرزداران ، باربری شهرک غرب ، باربری قیطریه ، اتوبار جنت آباد ،و..) و حمل و نقل برون شهری ( باربری تهران مشهد ، باربری تهران شمال  و ارسال بار به شهرستان)  و حمل به خارج از کشور ( باربری آذربایجان ، باربری عراق ، باربری گرجستان و...) با داشتن ایزی پک بسته بندی اثاثیه ی منزل  و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه و بسته بندی تخصصی  آماده ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد.

اگر قصد جابجایی اثاثیه و یا کالا و یا خرده بار به کشرو پاکستان و شهرهای کراچی ، لاور ، فیصل آباد ، اسلام آباد و ...از راه زمینی را دارید ، با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.و از با کیفیت ترین خدمات حمل و نقل زمینی به خارج از کشور بهره مند شوید.

هزینه ی ارسال بار به خارج از کشور به چه عواملی بستگی دارد؟

 

هزینه باربری و اتوبار بستگی به عوامل متعددی دارد.چیزی که لازم است بدانید این است که خدمات باربری درتهران همانند یک کالای خاص نیست که قیمتی مشخص داشته باشد.قیمت باربری بسته به نوع خدماتی که اتوبار مورد نظر ارائه می دهد و همچنین بر اساس عوامل مختلف دیگر متغیر بوده و نمی توان لیست کاملا دقیقی از قیمت خدمات باربری در تهران ارائه نمود.برای مثال مسافتی که باید طی شود ، استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه ، چیدن لوازم و .. در هزینه نهایی اسباب کشی موثر هستند.

مسافت 

در حمل و نقل چه داخلی  و چه خارج از کشور ، هزینه به مسافت ارتباط زیادی دارد.قطعا و طبیعتا هر چه مسافت طولانی تر و بیشتر باشد هزینه هم بیشتر خواهد شد.

مقدار بار 

حجم بار و یا اثاثیه اگر کم باشد و خرده بار باشد هزینه کمتر است و اگر حجم بار زیاد باشد هزینه بیشتر است.

تعداد کارگر مورد نیاز

تعداد ماشین های مورد نیاز

ویژگی های یک شرکت باربری بین المللی

یک اتوبار خوب علاوه بر داشتن خصوصیات بالا باید دارای خصوصیات دیگری هم باشد که در زیر به آن اشاره می کنیم.

باید در هر زمان و هر مکان برای راهنمایی کردن مشتریانش مشاوره حضوری و تلفنی بدهد.

چنین اتوباری مستلزم داشتن تعدادی اپراتور است که پس از شنیدن صحبت های مشتری متناسب با نیاز آن ها بهترین سرویس ممکن را به آن ها پیشنهاد دهند.

 جدیدترین متد روز را برای بسته بندی اسباب و اثاثیه به کار گیرد.

نیروهای این اتوبار باید از بین افراد متخصص و مجرب انتخاب شده باشند.

باید دارای وسایل نقلیه در ابعاد گوناگون برای مقاصد مختلف باشد.

پس از اتمام کار میزان رضایت مشتری را جویا شود

با آغوش باز انتقادات و پیشنهادهای مشتری را بپذیرد و از آن ها در جهت پیشبرد اهداف خود استفاده کند.

سرعت در کنار امنیت و دقت

همان قدر که سرعت خوب است می تواند موجب عجله شود و این به هیچ عنوان قابل توجیه نیست اگر بار های شما در اثر اشتباه و عجله دچار آسیب دیدگی شوند و قطعا پرداخت غرامت در تمامی موارد کارساز نخواهد بود و چه بسار شما ضرر های بزرگی را متحمل شوید
بهترین کار این است که سطح خدمات، پشتیبانی، ضمانت ارائه خدمت و همین طور قیمت و سابقه فعالیت را دستمایه ای کنید برای یک مقایسه ی اصولی بین تمامی برند هایی که در این زمینه فعالیت گسترده دارند. به عنوان مشتری همیشه بهترین را انتخاب کنید تا کار شما نقص کم تری داشته و این نقص میل به صفر داشته باشد

اهمیت ضمانت نامه اتوبار

اتوبار نباید تنها در هنگام دریافت هزینه خدمات خود را به مشتری ارائه دهد، گاه مشکلی در جابجایی رخ می دهد که به عنوان حوادث غیرمترقبه شناخته می شود و اگر خدایی نکرده بار شما در جابجایی دچار آسیب شد، باید بر اساس قوانین بین المللی هزینه ی از سوی شرکت پرداخت شود، گاه این هزینه کم و یا زیاد تر از چیزی که فکر می کنید خواهد بود.

حمل وسایل سنگین توسط شرکت اتوبار همسایه

کارگران شرکت اتوبار همسایه  در بسته بندی و حمل و نقل و جابجایی انواع وسایل سنگین از جمله یخچال ساید بای ساید ، پیانو ،  گاوصندوق ،  شیشه میز نهارخوری سنگین ،  یخچال فریزر بالای 18 فوت ،  کمدهای سنگین و شیشه ای ، کتابخانه و ...کاملا مسلط و حرفه ای می باشند.با اتوبار همسایه جابجایی آرام و بدون استرسی را تجربه نمایید.

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم