برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
ارسال بار به شمال,اتوبار به شمال ,باربری شمال ,باربری به شمال,باربری به شهرهای شمالی,ارسال بار تهران به شمال

باربری به شمال | ارسال بار به شمال

  • دوشنبه 25 شهریور 1398
  • 3284 نفر

اتوبار همسایه آماده ی جابجایی هرگونه بار و اثاثیه ( به استثنای مواد غذایی فاسد شدنی ) به تمامی شهرهای شمالی در استان مازندران و استان گیلان می باشد.( حمل و نقل اثاثیه به صورت vip ) ) .

باربری  به شمال

حمل بار و اثاثیه همیشه نیازمند برنامه ریزی و دقت فراوان بوده است.حتی اگر جابجایی در حد یک طبقه باشد.حالا تصور کنید که حمل و نقل کالا و اثاثیه و بار برای شهرستان باشد.طولانی بودن مسیر ، سپردن اثاثیه و بار به صورت امانت به دست راننده ، بسته بندی اثاثیه و بار و....هزاران دلیل دیگر برای نگرانی وجود دارد.

امروزه شرکت های باربری و اتوبار علاوه بر حمل و نقل درون شهری ، حمل و نقل برون شهری و حتی حمل و نقل به خارج از کشور را نیز بر عهده گرفته اند.دیگر اسباب کشی و باربری به شهرستان موجب نگرانی و هزاران فکر و خیال نیست.شرکت های اتوبار تهران و باربری تهران ، بسته بندی ، حمل و نقل و چیدمان اثاثیه و بار را با کیفیت بالا و خیالی آسوده برای مشتریان انجام می دهند.

شرکت اتوبار همسایه با داشتن مجوز از اتحادیه ی باربری تهران و داشتن بیمه نامه و داشتن ماشین های حمل و نقل نو و جدید و تجهیزات بسته بندی ، آماده ی حمل و نقل بار  و کالا و اثاثیه را به تمامی شهرهای کشور انجام می دهد.اگر از شهر تهران به شهرهای شمال کشور به دنبال باربری خوب و باربری ارزان هستید ، با اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید.

مشاورین ما به صورت شبانه روزی و در تمامی روزهای هفته ( حتی ایام تعطیل ) آماده ی پاسخگویی به سوالات شما در رابطه با باربری و حمل و نقل کالا و اثاثیه و بسته بندی اثاثیه هستند.

حمل بار و اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری به شمال 

شرکت اتوبار همسایه حمل و نقل بار و اثاثیه ی منزل به تمامی شهرهای شمالی کشور از جمله حمل بار به چالوس ، حمل بار به مازندران ، حمل بار به گلستان ، حمل بار به رشت ، حمل بار به نور و....را با تجهیزات کافی از جمله کامیونهای مسقف و موکت شده و نو ، رانندگان حرفه ای و کارگران مجرب را  انجام می دهد.

حمل و نقل توسط اتوبار همسایه به شهرستان با بیمه نامه است.در صورت خسارت وارد شدن به بار و اثاثیه شرکت بیمه متعهد به پرداخت خسارت به صاحب بار و اثاثیه می باشد.

دیگر نگران حمل و نقل اثاثیه ی سنگین و سخت خود به شهرستان نباشید.پرسنل اتوبار همسایه وسایل سنگین و سخت شما را به راحتی بسته بندی و حمل و نقل می نماید.حمل و نقل و بسته بندی بعضی از وسایل مانند یخجال ساید بای ساید ، پیانو ، گل و گلدان ، گاو صندوق ، بوفه های شیشه ای پرده و....کار مشکلی است ولی ما به شما این اطمینان را می دهیم که کارگران و رانندگان اتوبار همسایه کار بسته بندی تخصصی و حمل و نقل این وسایل را برای شما به بهترین شکل انجام خواهند داد.

شعب باربری و اتوبار همسایه 

اتوبار جنت آباد

اتوبار پونک

باربری پونک

اتوبار انقلاب

باربری استاد معین

باربری یوسف آباد

باربری گیشا

باربری تهران به مشهد

و دیگر نقاط تهران و شهرستانها

تجهیزات اتوبار همسایه برای ارسال بار به شهرستان

همان طور که در بالا گفته شد ، ارسال بار به شهرستان بسیار بسیار حساس تر و دقیق تر از حمل درون شهری میباشد.برای باربری شهرستان باید یک باربری خوب را انتخاب نمایید که تمامی تجهیزات و آمادگی حمل بار به شهرستان را داشته باشد.

ماشین های نو و جدید

مدیریت شرکت اتوبار همسایه هر چند سال یکبار اقدام به تعویض وسایل نقلیه ی شرکت می نماید.و ماشین های حمل و نقل  مسقف و موکت شده میشوند که اگر در طی مسیر و حمل و نقل چه درون شهری و چه برون شهری بارش و یا گرد و غبار شد ،هیچ آسیبی به بار و اثاثیه نرسد.

بیمه نامه 

در هر صورت چه مسیر کوتاه و چه بلند باشد نیاز به بیمه نامه برای حمل و نقل احساس خواهد شد.ولی اگر مسیر طولانی باشد ( باربری به شهرستان ) بیمه نامه صد درصد ضروری است.شرکت اتوبار همسایه جزو شرکت های باربری است که بیمه نامه دارد و با آرامش خاطر هم برای مشتریان عزیز و هم برای پرسنل خودش حمل و نقل بار و اثاثیه را انجام خواهد داد.

مجوز باربری از اتحادیه ی باربری تهران

در زمان حمل و نقل بار و اثاثیه به شهرستان ، ماموران ایست بازرسی ، اقدام به وارسی و درخواست مجوز باربری می نمایند.در صورتیکه شرکت باربری مجوز باربری و بیمه نامه نداشته باشد ، جلوی حمل بار و اثاثیه گرفته خواهد شد .شرکت اتوبار همسایه با داشتن مجوز از اتحادیه ی باربری تهران ، کار حمل و نقل بار و اثاثیه به شهرستان را انجام می دهد.

رانندگان آشنا به تمامی جاده ها و نقشه ی راهها

رانندگان اتوبار همسایه همگی آشنا به جاده های کشور و راهها هستند.اگر رانندگان اتوبار و باربری آشنا به جاده ها و مسیر نباشند ، باید در مسیر برای شناسایی جاده ها و پرسیدن آدرس توقف نمایند که اینکار باعث اتلاف وقت و دیر رسیدن بار و اثاثیه به مقصد می شود که گاهی اوقات ممکن است روی هزینه ی باربری نیز تاثیر بگذارد.

بسته بندی تخصصی اثاثیه توسط کارگران آموزش دیده

 

بسته بندی تخصصی اثاثیه ی منزل

مدیریت شرکت اتوبار همسایه با صرف وقت و هزینه ، کارگران خود را برای کار آموزش می دهد.بسته بندی تخصصی اثاثیه ( بخصوص بسته بندی تخصصی جهیزیه ) جزو کارهای تخصصی  کارگران اتوبار همسایه می باشد.اگر موقع باربری به شهرستان ، بار و اثاثیه به صورت صحیح و اصولی بسته بندی نشده باشد ، حتما امکان شکستن و یا خرابی وسایل هست.اینکار نیازمند وسایل و تجهیزات خاص از قبیل کارتن های مخصوص بسته بندی ، استرچ رپ ، بابل رپ ، چسب زن ، لیبل ، ساک زیپ دار و .... می باشد که اتوبار همسایه با فروش وسایل بسته بندی اثاثیه و داشتن کارگران ماهر در امر بسته بندی لوازم اینکار را به خوبی انجام می دهد.

هزینه ی منصفانه برای باربری به شهرستان

همیشه معقول بودن هزینه برای دریافت هر نوع کالا و خدمات برای مشتریان حائز اهمیت است.شرکت اتوبار همسایه همیشه سعی کرده است که با مدیریت کردن خدمات حمل و نقل از به وجود آمدن  هزینه ی اضافی برای مشتریان جلوگیری نماید.در حمل و نقل و ارسال بار و اثاثیه به شهرستان نیز وضعیت همین گونه است.

تخلیه ی بار و اثاثیه در مقصد

یکی دیگر از وظایف کارگران اتوبار همسایه ، تخلیه و تحویل بار و اثاثیه به صاحبش در مقصد مورد نظر می باشد.کارگران اتوبار همسایه بسیار زرنگ و ورزیده هستند که حتی طولانی بودن مسیر و خستگی بر آنها تاثیر نخواهد گذاشت.

چیدمان کالا و اثاثیه در محل مورد نظر 

پس از تخلیه ی بار و اثاثیه در صورت رضایت و خواست مشتری و طبق نظرشان ، اثاثیه توسط کارگران چیده خواهد شد.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم