برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری به شهرستان,ارسال بار به مشهد,باربری مشهد,باربری به مشهد,حمل اثاثیه به مشهد,باربری تهران به مشهد,باربری تهران مشهد

باربری مشهد

  • یکشنبه 24 شهریور 1398
  • 3646 نفر

حمل بار به شهرستان از اهمیت زیادی برخوردار است ، چرا که نیازمند ماشین های نو و سالم ، کارگران امین و رانندگان حرفه ایست.

باربری به مشهد

اسباب کشی تقریبا برای همه ما تجربه ای جالب اما پروسه ای پر استرس و سخت محسوب می شود. مهم نیست از یک سو به سمت دیگر خیابان باشد و یا از شهری به شهر دیگر. مهم ترین چیزی که باید در اسباب کشی به خصوص هنگام جابجایی از تهران به شهرستان به خاطر بسپاریم این است که همیشه آمادگی لازم را داشته باشیم. می توانیم از شرکت های اتوبار تهران برای حمل بار به شهرستان کمک بگیریم. همچنین شرکت های ارائه دهنده خدمات اسباب کشی، این قابلیت را دارند تا علاوه بر حمل بار، در مراحل بسته بندی لوازم منزل و حتی چیدن اثاثیه در محل جدید نیز شما را یاری دهند. اما به هر حال داشتن برنامه ریزی دقیق برای تضمین پیشروی درست کار بسیار حیاتی می باشد. 

همان طور که گفتیم یکی از خدماتی که شرکتهای باربری و اتوبار انجام می دهند ، حمل و نقل برون شهری ( ارسال بار به شهرستان ) است.برای حمل بار به شهرستان باید در انتخاب باربری دقت زیادی شود.چراکه حمل بار به شهرستان خیلی سخت تر و مهم تر است و اگر باربری و اتوبار خوبی را برای اینکار انتخاب نکنید ، موجب آسیب و خسارت به بار و کالایتان خواهد شد.

شرکت اتوبار همسایه جزو بهترین شرکتهای باربری تهران می باشد که با داشتن سالها  تجربه و کار مفید و جلب رضایت مشتریان ، کار حمل بار و اثاثیه ی مشتریان را بر عهده می گیرد.

اگر قصد ارسال بار به شهر مشهد مقدس ( باربری تهران به مشهد ) را دارید ، حمل بار و اثاثیه تان را به ما بسپارید.

ویژگی های اتوبار همسایه برای باربری به مشهد

داشتن ماشین های مدل بالا و جدید ( حمل تخصصی با کامیونت( خاور ، ایسوزو، هیوندای ، وانت ، نیسان ) )

ارسال بار به شهرستان باید با ماشین های مدل بالا و نو صورت گیرد.طولانی بودن راه ، شرایط آب و هوایی متغیر ، وضعیت جاده ها و....در هر شهر تغییر میکند .به همین دلیل باید از ماشین هایی نو و سالم برای حمل و نقل بار و اثاثیه استفاده کرد.ماشین های شرکت اتوبار همسایه همگی نو و مدل بالا می باشند. ( ماشین های مسقف و موکت شده )

 

داشتن کارگران مورد اعتماد و سالم و حرفه ای 

وقتیکه مشتریان کالا و اثاثیه شان را به دست شرکت اتوبار و باربری می سپارند باید خیالشان راحت باشد که کالا و اثاثیه شان صحیح و سالم و بدون کم و کسر به مقصد می رسد.این شرایط منوط به داشتن کارگران امین و حرفه ای و سالم از سوی شرکت اتوبار و باربری است.کارگران شرکت اتوبار همسایه همگی با داشتن سلامت جسمی و روحی و متعهد بودن به حرفه شان مشغول به کار هستند.

داشتن بیمه نامه 

زمانیکه شرکت اتوبار و باربری بیمه نامه داشته باشد ، مشتریان با خیالت راحت حمل بار و اثاثیه شان را به آنها می سپارند که اگر در طی مسیر آسیبی به کالا و اثاثیه وارد شود ، شرکت بیمه خسارت وارد شده را بپردازد.

داشتن وسایل و تجهیزات بسته بندی اثاثیه

هرچقدر مسیر طولانی تر باشد ، اثاثیه و بار به بسته بندی محکم تر و اصولی تری نیازمند است.شرکت اتوبار همسایه بسته بندی اثاثیه و بار را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای و با جدیدترین وسایل و تجهیزات انجام می دهد.

حمل و نقل وسایل سنگین و سخت

یکی دیگر از نگرانی های مشتریان ، بخصوص در حمل بار به شهرستان ، حمل وسایل سنگین و سخت از جمله پیانو ، گل و گلدان ، تردمیل ، بوفه و میزهای شیشه ای ، ساید بای ساید و....می باشد.شرکت اتوبار همسایه حمل و وسایل سنگین و سخت شما را به صورت کاملا اساسی و اصولی انجام می دهد.

صدور بارنامه دولتی برای حمل بار به شهرستان

برای حمل بار به شهرستان , صدور بارنامه دولتی توسط شرکتهای معتبر باربری الزامی است ، در صورت عدم وجود بارنامه دولتی ماشین توسط نیروهای راهنمایی رانندگی متوقف میشود و ماشین به پارکینگ منتقل می شود از همین رو حمل بار شما با وقفه نسبتا طولانی مواجه می‌شود و ممکن است با توجه به بروکراسی های اداری آزاد کردن بار زمان بسیار زیادی طول بکشد . لذا لازم است تا شما حتماً با باربری های مطمئن و معتبری که ارسال بارنامه دولتی را میتوانند انجام دهند فعالیت کنید در غیر این صورت مشکلات بسیار زیادی برای شما رخ خواهد داد.

چیدمان صحیح  (بار چینی) در باربری شهرستان

چیدمان بار یا همان بار چینی از نکات دیگری است که در حمل بار به شهرستان باید مد نظر قرار دهید و آن را بسیار رعایت بکنیم در صورت عدم چینش درست بار با توجه به مسافت طولانی بین شهرهای مختلف ممکن است بار شما آسیب ببیند و دچار خسارت شدید بشود.

قرار داد بلند مدت حمل بار به شهرستان

انعقاد قرارداد بلند مدت برای شرکت های بزرگ می تواند بسیار زیاد به نفع ایشان باشد چرا که با عقد قرارداد بلند مدت شما از عواملی مانند تغییرات قیمت سوخت , تغییر قیمت از سوی راننده ها , اعتصابات و … عبور می کنید و می توانید با خیالی آسوده حمل بار خود را به صورت بلند مدت به یک باربری مطمئن بسپارید. در هنگام عقد قرار داد بلند مدت ضمانت های لازم را از شرکت باربری دریافت کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید خسارت خود را دریافت نمایید.

وزن و ابعاد بار

در دیگر نکات مهم در حمل بار به شهرستان, وزن محموله / بار(کالا) می باشد که باید صاحب بار باید با توجه به وزن بار نوع وسیله باربری , باربری و کرایه را تعیین و انتخاب نماید.برای حمل بارهای ترافیکی لازم است به باربری هایی همکاذی کنید که تجربه حمل این نوع بارها را داشته باشند و روال کار و سختی های موجود را بشناسند .

تخلیه و بارگیری باربری شهرستان

یکی دیگر از موارد بسیار مهم عملیات تخلیه و بارگیری در مبدا و مقصد می باشد. با توجه به انتخاب باربری های مطمئن عمل نظارت می تواند توسط شخص خود راننده انجام پذیرد تا بار شما به بهترین شکل ممکن تخلیه و بارگیری شود. در صورتی که راننده در عملیات تخلیه و بارگیری تعجیل نماید ممکن است به بار شما خسارت وارد شود. بنابراین شما می توانید با یک باربری مطمئن احتمال صدمه به بار را به حداقل برسانید.

ویژگی های باربری خوب

داشتن سابقه ی مفید در زمینه ی باربری و حمل و نقل ( حمل و نقل درون شهری ، حمل و نقل برون شهری ، حمل بار به خارج از کشور )

باربری و اتوباری که سالهاست مشغول به فعالیت است و در بین مشتریان از سابقه ی خوبی هم برخورداد است ، قطعا قابل اعتماد است.چرا که اگر یک شرکت اتوبار و باربری نتواند خدمات خوبی را به مشتریان در تمام زمینه ها ( باربری و حمل و نقل ، بسته بندی لوازم ، کارگران خوش اخلاق و حرفه ای و...) ارائه دهد ، در همان سالهای ابتدایی فعالیتش خواسته یا ناخواسته منحل خواهد شد.

داشتن سابقه ی درخشان هم در اینترنت و هم در بین مردم

اگر شرکتی خوب و حرفه ای باشد ، مطمئنا آوازه ی شهرتش هم در فضای مجازی و هم در فضای حقیقی خواهد پیچید.با کمی تحقیق در اینترنت و در بین مردم و دوستان و آشنایان ، به راحتی شرکت اتوبار و باربری خوبی را پیدا خواهید کرد.

داشتن هزینه ی های معقول و منطقی

همیشه پرداخت پول بیشتر به معنی دریافت کالا و یا خدمات بهتر نیست.بعضی وقتها پرداخت های بیشتر بی فایده می باشد.در صنف باربری  و اتوبار هم همین طور است.همیشه قیمت های بالا در ارائه ی خدمات باربری به منزله ی دریافت خدمات بهتر و با کیفیت تر نیست .گاهی اوقات بعضی از شرکت های باربری با متعادل کردن خدمات ( جلوگیری از سرویس های اضافی در رفت و آمد ، بسته بندی های بهینه و...) موجب پایین آوردن هزینه ی باربری می شوند.( باربری ارزان )

ارائه ی مشاوره به مشتریان قبل از اسباب کشی و حمل و نقل به صورت کاملا رایگان

دادن مشاوره به مشتریان در تمامی خدمات ، موجب تصمیم گیری بهتر برای آنان خواهد شد.در حال حاضر در بیشتر صنفها و خدمات برای ارائه ی مشاوره به مشتریان پول دریافت می شود .( هزینه ی مشاوره ) ولی شرکت اتوبار همسایه به شما این نوید را می دهد که در تمامی روزهای هفته حتی ایام تعطیل به صورت رایگان مشاوره دهد.

ارائه ی خدمات متنوع در زمینه ی حمل و نقل و باربری

شرکت اتوبار و باربری خوب تر است که در تمامی زمینه ها از جمله بسته بندی اثاثیه ، حمل و نقل درون شهری ، حمل و نقل برون شهری ، حمل به خارج از کشور ، اعزام کارگر به تنهایی در صورت اعلام نیاز مشتری ، چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل ( به صورت vip ) خدمات به مشتریان ارائه دهد.اتوبار همسایه به صورت وی آی پی آماده ی حمل و نقل و جابجایی کالا و اثاثیه ی شما می باشد.

داشتن کارکنان و پرسنل آموزش دیده و حرفه ای 

شغل باربری از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است.به دلیل اینکه می توان گفت به نوعی تمام زندگی مشتری در زمان بسته بندی و حمل و نقل در دست کارگران می باشد.پس لازم است که کارگران و پرسنل اتوبار کاملا حرفه ای و اموزش دیده باشند که از هرگونه اتلاف وقت و خسارت جلوگیری شود.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم