برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
اتوبار پونک,اتوبار در پونک,اتوبار خوب پونک,اتوبار خوب در پونک

اتوبار پونک

  • جمعه 15 شهریور 1398
  • 1958 نفر

همیشه اسباب کشی و حمل و نقل کالا و اثاثیه جزو یکی از دغدغه های مردم است که اگر در این زمینه کوتاهی شود موجب به بار آمدن خسارت به جسم و کالا و اثاثیه می شود.کمک گرفتن از شرکت های اتوبار باعث صفر شدن آسیب ها و خسارات خواهد شد.

اتوبار پونک

آیا می دانید حمل بار و اثاثیه ی منزل بخصوص جهیزیه ی عروس امری کاملا تخصصی و حرفه ایست؟

ما به شما این نوید را می دهیم که شرکت اتوبار همسایه در تمام مناطق کلان شهر تهران از جمله محدوده ی پونک ، در حال ارائه ی خدمات اتوبار و باربری می باشیم.

شرکت اتوبار همسایه از حدوده 15 سال پیش فعالیت های خود را در زمینه ی حمل  و نقل اثاثیه ی منزل ، مبلمان اداری و ....آغاز کرده است و از آن زمان تاکنون در حال بهبود و ارتقاء خدمات خود و گسترش نقاط تحت پوشش خود بوده است.

اتوبار و باربری همسایه بار در تمام نقاط دارای شعبه می باشد.

باربری پونک

اتوبار انقلاب

باربری استاد معین

باربری یوسف آّباد

باربری گیشا

اتوبار زعفرانیه

اتوبار تهرانسر

باربری تهرانسر

اتوبار سعادت آباد

باربری فلاح

باربری چیتگر

باربری پیروزی

باربری جنت آباد

و .....

کادر شرکت اتوبار همسایه کاملا حرفه ای و آموزش دیده می باشند.که جهت حمل و نقل انواع بار و کالا و اثاثیه ی منزل از جمله وسایل سخت و سنگین  ( پیانو ، گاو صندوق ، تردمیل ، میز کنسول ،ساید بای ساید ، گلدان و ... ) آموزش دیده اند.

ما جزو بهترین و بزرگترین و مجهزترین شرکت های باربری در تهران و حومه ( استان تهران ) هستیم و رضایت مشتریان در این سالها باعث افتخار و پیشرفت ما بوده است.

اگر می خواهید جابجایی آرام و بدون درد سر و بدون خسارتی را تجربه کنید ، حمل بار و کالا و اثاثیه تان را به ما بسپارید.

خدمات حمل و نقل اتوبار همسایه فقط محدود به حمل و نقل درون شهری نیست.بلکه حمل و نقل برون شهری و حمل و نقل به خارج از کشور ( به صورت زمینی ) را نیز شامل می شود.

حمل و نقل بار  و اثاثیه توسط شرکت اتوبار همسایه همراه با بیمه نامه ی کتبی و بارنامه ی دولتی و پرداخت هم به صورت نقدی و هم  توسط دستگاه کارتخوان در محل  انجام می شود.

خدمات قابل ارائه توسط اتوبار همسایه 

حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل کالا و اثاثیه و بار در تمامی نقاط شهر تهران با بهترین کیفیت و خدمات و نازلترین قیمت ( باربری ارزان ) .

حمل و نقل برون شهری

ارسال بار به شهرستان با ماشین های مسقف و موکت شده و نو و رانندگان آشنا و مسلط به نقشه ی تمامی جاده ها و راههای کشور.

حمل و نقل به خارج از کشور

حمل بار و کالا و اثاثیه به کشورهای همسایه از طریق زمینی و به صورت کاملا قانونی .

بسته بندی اثاثیه ی منزل

امروزه خدمات بسته بندی اثاثیه ی منزل بخصوص جهیزیه ی عروس امری تخصصی و ضروری شده است که پرسنل و کارگران اتوبار همسایه اینکار را به صورت کاملا حرفه ای و با جدیدترین تجهیزات انجام می دهند.

اعزام کارگر به محل 

اعزام نیروی کار ( کارگر ماهر و باسابقه ) برای تخلیه و بارگیری بار شما

چیدمان حرفه ای بعد از حمل و نقل

چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل در صورت رضایت و خواست مشتری انجام می شود.

خدمات وانت بار و نیسان بار

حمل و نقل خرده بار با وانت و نیسان انجام می شود.

ویژگی های اتوبار همسایه

داشتن مجوز از اتحادیه ی باربری

همیشه در انجام تمامی کارها هیچ چیز بهتر از قانون مندی نیست.امروزه در تمامی نقاط شرکت های باربری هستند که مجوز از اتحادیه ی باربری ندارند و همین نداشتن مجوز از اتحادیه ی باربری ممکن است باعث درد سر و مشکل هم برای شرکت باربری و هم برای مشتری بوجود آید.شرکت اتوبار همسایه مفتخر است که به صورت کاملا قانونی و با داشتن مجوز از اتحادیه ی باربری تهران مشغول به کار است.

داشتن بیمه نامه ی کتبی

زمان حمل و نقل کالا و بار و اثاثیه نگرانی مشتریان از صحیح و سالم رسیدن بار و  ضمانت کردن باربری توسط شرکت اتوبار کاملا طبیعی است.در صورتیکه شرکت اتوبار و باربری بیمه نامه داشته باشد اگر خسارتی به کالا یا بار و یا اثاثیه وارد شود ، شرکت بیمه متعهد به پرداخت خسارت به مشتری می باشد.

داشتن مشاوره ی تلفنی به صورت رایگان و شبانه روزی

مشاورین اتوبار همسایه به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل آماده ی پاسخگویی به سوالات مشتریان هستند.

داشتن کارگران زبده و ماهر

کاملا مشخص است که اگر کارگران باربری زرنگ  ، کاربلد ، حرفه ای و آموزش دیده نباشند در حمل و نقل و بسته بندی و جابجایی باعث اتلاف وقت خواهند شد.کارگران شرکت اتوبار همسایه به صورت صد درصد تضمینی کار انجام می دهند.

داشتن ماشین های حمل و نقل نو و مدل بالا

حمل و نقل اگر بوسیله ی ماشین های فرسوده انجام شود ، موجب خسارت هایی خواهد شد.از جمله خسارت به بار و اثاثیه ، اتلاف وقت بخصوص در باربری به شهرستان اگر ماشین خراب شود و نیاز به تعمیر پیدا کند و .....ماشین های اتوبار همسایه همگی نو و سالم و جدید می باشند.کامیونت( خاور ، ایسوزو، هیوندای ، وانت ، نیسان ) .

داشتن رانندگان خوب و متعهد

همه ی ما به این امر واقف هستیم که بعد از بسته بندی حرفه ای و جابجایی توسط کارگران در ماشین باربری ، اثاثیه و کالا و بارمان را در جاده به دست رانندگان می سپاریم و چنانچه رانندگان باربری از نظر روحی و جسمی تایید نشده باشند ، احتمال آسیب رسیدن به بار و کالا و اثاثیه زیاد خواهد شد .رانندگان اتوبار همسایه همگی گزینش شده و تایید شده می باشند و علاوه بر تاییدیه ی روحی و جسمی کاملا آشنا و مسلط به راهها و جاده های کشور هستند.و همیشه بهترین مسیر را برای جابجایی انتخاب می کنند.

داشتن جدیدترین وسایل برای بسته بندی اثاثیه

بسته بندی لوازم منزل یکی از مهمترین مراحل هر اسباب کشی است که عدم دقت در آن موجب خسارات سنگین به اسباب و اثاثیه شما خواهد شد.بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اگر به درستی انجام شود بخش بزرگی از کار اسباب کشی انجام شده است.و این امر محقق نمی شود مگر با داشتن در وهله ی اول کارگران ماهر به امر بسته بندی و در درجه ی دوم داشتن تجهیزات درست و نو و کامل برای بسته بندی.که شرکت اتوبار همسایه با داشتن تمامی تجهیزات آماده ی بسته بندی وسایل مشتریان می باشد.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم