برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری استاد معین,باربری در استاد معین,باربری ارزان استاد معین,باربری خوب استاد معین

باربری استاد معین | باربری خوب استاد معین | باربری ارزان استاد معین

  • جمعه 25 مرداد 1398
  • 2063 نفر

نقل مکان به محل جدید اتفاق طبیعی و پیشامدی عادی می باشد، و پر از موارد جدید و ناشناخته است. تحت این شرایط واضح است که گام مهم در اسباب کشی نحوه انتقال و مدیریت وسایل است. تا در حداقل زمان ممکن جا به جا شوید و آسوده خاطر به ادامه فعالیت های روزمره خود بازگردید.

باربری استاد معین

مطمئنا اسباب کشی یکی از سخت ترین کارهای زندگی روزمره می باشد.بسته بندی وسایل خانه ، جور کردن وسایل بسته بندی از قبیل کارتن ، مشمع ، چسب و ...حمل و نقل و جابجایی ( بخصوص امروزه که بیشتر مکان ها آپارتمانی می باشد ) ، پیدا کردن نیروی کمکی ماهر و قوی ، پیدا کردن ماشین و راننده ، حمل و نقل به مکان جدید ، چیدمان اثاثیه در محل جدید و ....همگی جزو کارهای استرس زا برایمان می باشد.چرا که در صورت فقدان هر کدام از این موارد نه تنها خستگی به تنمان می ماند ، بلکه ممکن است خسارتهایی در این بین به جسم ، روح و وسایلمان نیز وارد شود.

یکی از دلایلی که بسیاری از مردم ترجیح میدهند خودشان اثاث کشی کنند تا یک شرکت خدمات اسباب کشی استخدام کنند، صرفه جویی در هزینه باربری است. با این حال بعضی اوقات هزینه باربری توسط خودتان می تواند بیش از استخدام یک شرکت خدمات اسباب کشی باشد. هزینه هایی مانند:

آسیب دیدن احتمالی به خود و اثاثیه منزلتان

هزینه کرایه ماشین

هزینه تهیه لوازم مورد نیاز بسته بندی وسایل برای اسباب کشی
و...

استخدام یک شرکت خدمات اسباب کشی مزایای شگفت انگیزی برای شما دارد.

 دیگر نگران جابجایی و اسباب کشی منزل خود نباشید.خوشبختانه  در چند دهه ی گذشته شرکتهایی تحت عناوین شرکت باربری ، شرکت اتوبار و...در زمینه ی بسته بندی اثاثیه ، فروش وسایل بسته بندی اثاثیه ، اعزام کارگر به محل ، حمل و نقل کالا و بار ، چیدمان پس از حمل و نقل و ...فعالیت خود را آغاز کرده اند.

 

از جمله خدمات شرکت های باربری ، حمل و نقل درون شهری ، حمل و نقل برون شهری ، حمل بار و کالا به خارج از کشور ، بسته بندی اثاثیه و بار ، چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل و....می باشد.

اگر در محدوده ی استاد معین به دنبال اتوبار و باربری خوب و ارزان هستید ، با ما تماس بگیرید.

شرکت باربری تک بارهمسایه با کادری آماده و آموزش دیده جهت حمل و نقل و  جابجایی اثاثیه منزل شما آمادگی لازم را اعلام میدارد.اتوبار همسایه جزو بهترین باربری ها در کلان شهر تهران است.

خدمات قابل ارائه اتوبار همسایه در باربری استاد معین

حمل و نقل درون شهری

اگر در هر نقطه از شهر تهرن به دنبال باربری خوب و خدمات باربری هستید ، با اتوبار همسایه حاصل نمایید.

حمل و نقل برون شهری

شرکت اتوبار همسایه آمادگی خود را برای ارسال بار و کالا و اثاثیه ی مشتریان عزیز را به تمامی شهرستانها اعلام می دارد.خدمات اتوبار همسایه به شهرستانها جامع و کامل می باشد.

حمل و نقل به خارج  کشور

جابجایی و حمل و نقل کالا و بار و اثاثیه به خارج از کشور باید توسط بهترین اتوبار ها و شرکت های باربری انجام شود .چرا که حمل و نقل به خارج از کشور نیازمند به ماشین آلات خوب و مدرن ، بیمه نامه ی باربری ، رانندگان مجرب و ..دارد.اتوبار همسایه حمل کالا و اثاثیه به صورت زمینی به کشورهای همسایه ( باربری ترکیه ) انجام می دهد.

بسته بندی اثاثیه 

بی شک بسته بندی اثاثیه یکی از مهم ترین قسمت های اسباب کشی است.زیرا درست بسته بندی نکردن اثاثیه موجب وارد شدن خسارت به اثاثیه می شود.اتوبار همسایه با داشتن به روز ترین تجهیزات و ماهر ترین کارگران در امر بسته بندی اثاثیه در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

اعزام کارگر برای حمل و نقل و یا بسته بندی

گاهی اوقات مشتریان عزیز فقط نیاز به کارگر برای بسته بندی و یا حمل و نقل و یا چیدمان می باشند.کارگران اتوبار همسایه جزو بهترین و با سابقه ترین کارگران در تمامی زمینه ها هستند.

چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل

بعد از حمل و نقل اثاثیه در صورت رضایت و طبق نظر مشتری چیدمان اثاثیه انجام می شود.

حمل و نقل وسایل سخت 

از جمله وسایل سخت و سنگین می توان به گاو صندوق ، لوستر ، یخچال ساید بای ساید ، کتابخانه ، میزهای شیشه ای ، گل و گلدان ، تردمیل و ...اشاره کرد.کارگران اتوبار همسایه توسط وسایل ویژه و با مهارت بسته بندی و حمل و نقل وسایل سخت و سنگین را انجام می دهند.

ویژگی های اتوبار همسایه در باربری استاد معین 

داشتن بیمه نامه

داشتن ماشین های جدید برای حمل و نقل

داشتن تجهیزات و وسایل جدید و به روز برای بسته بندی

داشتن کارگران ماهر و قابل اعتماد

داشتن مشاوره ی تلفنی به صورت رایگان

داشتن دستگاه کارتخوان

قبول انتقادات و پیشنهادات سازنده از سوی مشتریان

داشتن تعرفه ی دولتی و مقرون به صرفه

داشتن مجوز از اتحادیه ی باربری

فروش تجیهزات بسته بندی

و....

اسباب کشی vip توسط شرکت اتوبار همسایه

اسباب کشی vip یعنی اسباب کشی توسط شرکت باربری از مرحله ی بسته بندی اثاثیه تا مرحله ی چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل .

وسایل بسته بندی اتوبار همسایه در باربری استاد معین

کارتن اسباب کشی

این وسیله برای بسته بندی و حمل خرده ریز منزل استفاده میشود. کارتن های اسباب کشی دارای پنج لایه میباشند و از مقاومت زیادی برخوردارند. کارتن اسباب کشی پنج لایه در سه سایز کوچک، متوسط  و بزرگ وجود دارند که شما بسته به نیاز خود میتوانید از آن ها استفاده کنید.

 

ساک بسته بندی

 

این وسیله برای بسته بندی و حمل وسایلی همچون پتو و بالش استفاده میشود. همچنین برای لباس هایی که حمل آن ها نیازی به کارتن رگال دار ندارد استفاده میشود.

 

بابل رپ

 

بابل رپ وسیله ایست که از تلفیق نایلون و حباب های هوا تشکیل شده است. وجود حباب های هوا باعث جلوگیری از ضربه دیدن شی داخل کیسه بابل رپ میشود.از بابل رپ برای بسته بندی اقلام درشت و سنگین مانند یخچال، لباسشویی، گاز، ماشین ظرف شویی، مبل و … استفاده میشود.

 

چسب بسته بندی 

 

این نوع چسب مخصوص بستن در کارتن اسباب کشی است و باید دارای مقاومت بالایی باشد.

 

سلفون 

 

از سلفون برای محافظت از وسایل شما در مقابل گرد و خاک استفاده میشود و باعث تمیز ماندن لوازم منزل شما حین اسباب کشی میشود. همچنین از سلفون برای فیکس کردن بابل رپ پیچیده شده دور اثاث استفاده میشود.

 

کارتن رگال دار

 

از این نوع کارتن به منظور حمل لباس های مجلسی شما،مانند کت و شلوار استفاده میشود. کارتن رگال دار همانند یک کمد لباس در سایز کوچک میباشد. این کارتن ها دارای آویز لباس میباشند که شما میتوانید لباس های خود را درون آن آویزان کنید و از چروک شدن و خرابی لباس های خود جلوگیری نمایید.

باربری یوسف آباد

باربری گیشا

اتوبار زعفرانیه

باربری تهرانسر

ارسال بار به شهرستان

باربری شهران

باربری ستارخان

باربری باغ فیض

باربری جنت آباد

باربری مرزداران

و...

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم