برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری شهرستان,ارسال بار به شهرستان,اتوبار شهرستان,باربری به شهرستان,حمل بار به شهرستان

ارسال بار به شهرستان

  • شنبه 12 مرداد 1398
  • 3504 نفر

شرکت اتوبار همسایه حمل بار و اثاثیه و کالای مشتریان به شهرستان را با بهترین کیفیت و خدمات انجام می دهد.ماشین های ما انواع وانت و کامیون مسقف و موکت شده می باشد.رانندگان ما جزو بهترین رانندگان هستند که آشنا به نقشه ی شهرها  و جاده ها هستند.دیگر نگران ارسال بار خود به شهرستان نباشید.حمل و نقل وسایل سنگینتان از جمله پیانو ، انواع گل و گلدان ، یخچال ساید بای ساید ، ال سی دی ، گاو صندوق ، تردمیل ، بوفه و جهیزیه ی عروس را به ما بسپارید.

ارسال بار به شهرستان

شرکت اتوبار همسایه حمل بار و اثاثیه و کالای مشتریان به شهرستان را با بهترین کیفیت و خدمات انجام می دهد.ماشین های ما انواع وانت و کامیون مسقف و موکت شده می باشد.رانندگان ما جزو بهترین رانندگان هستند که آشنا به نقشه ی شهرها  و جاده ها هستند.دیگر نگران ارسال بار خود به شهرستان نباشید.حمل و نقل وسایل سنگینتان از جمله پیانو ، انواع گل و گلدان ، یخچال ساید بای ساید ، ال سی دی ، گاو صندوق ، تردمیل ، بوفه و جهیزیه ی عروس را به ما بسپارید.

ما یکی از بزرگترین و مجهز ترین باربری های تهران می باشیم که دارای مجوز باربری و قیمت های مناسب طبق تعرفه ی دولتی هستیم.

 

خدمات حمل بار به شهرستان در اتوبار همسایه

باربری خاور

حمل بار به شهرستان با نیسان

حمل بار به شهرستان با وانت

باربری غرب تهران به شهرستان

باربری جنوب تهران به شهرستان

ویژگی باربری خوب برای اسباب کشی ارسال بار به شهرستان

اولین ویژگی باربری خوب برای اسباب کشی داشتن سوابق کاری درخشان است.

از دیگر ویژگی های یک باربری خوب برای اسباب کشی می توان به داشتن یک کادر مجرب و حرفه ای اشاره کرد.

از دیگر ویژگی های یک شرکت باربری می توان به آوازه خوش در اینترنت و در بین مردم اشاره نسبت به دیگر باربری ها اشاره کرد.

از دیگر ویژگی های یک شرکت باربری خوب برای اسباب کشی می توان هزینه اسباب کشی را نام برد. هزینه اسباب کشی باید به قدری باشد که همه توانایی پرداخت ان را داشته باشند.

یک شرکت باربری خوب دارای کارشناس اسباب کشی است که کارشناس با دیدن وسایل، بتواند برای اسباب کشی برنامه ریزی های لازم را انجام دهد.

یک شرکت باربری خوب از به روز ترین ماشین آلات دنیا برای جابه جایی استفاده می کند.

یک شرکت باربری خوب برای اسباب کشی تمامی وسایل درون منزل را بیمه می کند تا در صورت شکستن یا آسیب دیدن، بیمه تمام خسارت را بپردازد.

یک شرکت باربری خوب بعد از اتمام کار به شما فاکتور دقیق برای حمل اثاثیه ارائه می دهد.

یک شرکت باربری خوب دارای چندین مشاور برای پاسخویی در تمامی ساعات شبانه روز بصورت رایگان است.

یک شرکت باربری خوب برای اسباب کشی از پیشنهادات و انتقادات مشتریانش استقبال می کند.

یک شرکت باربری خوب برای اسباب کشی حمل اثاثیه را در وقت مقرر خود انجام می دهد.

اهمیت قیمت و تعرفه اسباب کشی در انتخاب باربری

یکی از مهمترین عوامل که اهمیت زیادی در انتخاب شرکت باربری ( باربری تهران ) برای اسباب کشی دارد قیمت و تعرفه اسباب است. قیمت و تعرفه اسباب کشی تخمین دقیقی ندارد و وابسته به شرایط شما مشخص می گردد.

عوامل بسیاری در قیمت و تعرفه اسباب کشی اثر می گذارند که برخی از این عوامل عبارتند از:

تعداد کارگران جهت بسته بندی، حمل و نقل و چیدن اثاثیه

مسیر بین خانه قدیمی تا خانه جدید ( فاصله ی بین مبدا و مقصد )

تعداد اثاثیه

انتخاب ماشین برای حمل اثاثیه
و….

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه باربری و حمل بار و براورد قیمت اسباب کشی با کارشناسان اتوبار تمام کار ارتباط برقرار کنید.

برای ارسال بار به شهرستان چه نکاتی را مد نظر قرار دهیم؟

اولین موردی که برای انتخاب باربری  شهرستان باید مد نظر قرار دهیم ، سابقه ی باربری می باشد.مورد بعدی باربری را انتخاب نماییم که تمامی وسایل حمل و نقل  و تجهیزاتش نو و به روز باشد.بخاطر طی کردن مسافت طولانی ، باید رانندگان مجرب و آشنا به جاده را انتخاب نمود .کارگران باربری باید  امین ، خوش اخلاق و سالم هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی باشند.شرکتی را انتخاب نماییم که در بسته بندی اثاثیه و مبلمان حرفه ای باشد و از جدید ترین وسایل بسته بندی استفاده نماید.

شرکت اتوبار همسایه تمامی موارد بالا را دارا می باشد.حمل تخصصی با کامیونت( خاور ، ایسوزو، هیوندای ، وانت ، نیسان ) ...، داشتن کارگران زبده و خوش اخلاق ،دارای مجوز رسمی و قیمت با تعرفه دولتی ، شبانه روزی حتی تعطیلات ...، بسته بندی حرفه ای و چیدمان ...

روش های صحیح بسته بندی وسایل شکستنی و خاص

مکان مخصوصی برای بسته بندی لوازم شکستی و خاص در نظر بگیرید. برای مثال برای لوازم کوچک شکستنی و خاص می توانید از میز نهار خوری استفاده کنید. برای بسته بندی لوازم بزرگ تر اتاق پذیرائی یا جای بزرگ تر مناسب است.

مکانی که می خواهید لوازم خاص و شکستنی را در آنجا بسته بندی کنید، باید تمیز باشد و سطحش طوری باشد که اجسام شکستنی اگر از دستتان افتاد نشکنند.

در هنگام اسباب کشی وسایل های مورد نیاز بسته بندی از جمله جعبه های پلاستیکی، چوبی، مقوایی، چسب پهن، ماژیک، کارتن های مخصوص وسایل، قیچی، پلاستیک های حباب دار و روزنامه باطله را قبل از بسته بندی لوازم آماده کنید.

لوازم شکستنی را داخل کارتن های مخصوص شان یا کارتن های کوچک بسته بندی کنید، سپس داخل کارتن یا جعبه بزرگ تر قرار دهید. توجه داشته باشید که وزن کارتن ها سنگین نشود.

زیر کارتن ها و درب کارتن ها را با چسب پهن محکم بپیچید.

قبل از قرار دادن لوازم شکستنی و خاص داخل کارتن ها برای محکم تر شدن، کف کارتن یک لایه ی دیگر کارتنی قرار دهید.

وقتی دور لوازم شکستنی پلاستیک حباب دار یا روزنامه باطله می پیچید، با چسب محکم کنید تا باز نشود.

از نیازمندیهای روزنامه به علت پخش شدن جوهرش برای بسته بندی لوازم خاص استفاده نکنید.

برای بسته بندی لوازم شکستنی که شکل خاصی مانند پایه، دسته و پیچ و خم دارند، دقت کنید تمام سطحش را با روزنامه باطله یا پلاستیک حباب دار خوب بپوشانید.

پس از بسته بندی لوازم شکستنی و خاص در کارتن ها بین لوازم شکستنی از جدا کننده ها استفاده کنید. اگر جدا کننده در دسترس ندارید از پارچه یا کارتن استفاده کنید که موقع حمل بار با برخورد با یکدیگر نشکنند.

داخل فنجان یا لیوان ها را حتماً با کاغذ یا فوم بپر کنید؛ و بین شان از تقسیم کننده یا پارچه استفاده کنید.

بین بشقاب ها و کاسه های شکستنی نیز سعی کنید از پلاستیک حباب دار یا کاغذ استفاده کنید. اگر بین بشقاب ها جدا کننده نباشد موقع اثاث کشی آسیب می بینند.

پس از قرار دادن لوازم شکستنی درون کارتن، جعبه پلاستیکی یا چوبی نباید داخل کارتن فضای خالی وجود داشته باشد. در غیر اینصورت بر اثر جابه جایی و برخورد وسایل شکستنی داخل کارتن، می شکنند. فضای خالی را با پارچه، فوم یا کاغذ پر کنید.

نکته :چنانچه قصد باربری و ارسال بار به شهرستان را دارید ، به شما پیشنهاد می کنیم که از خدمات بسته بندی اثاثیه ی شرکت های معتبر باربری استفاده نمایید .زیرا آنها با داشتن مهارت و تجهیزات در زمینه ی بسته بندی اثاثیه ، به شما کمک می         نمایند که کمترین آسیب به اثاثیه ی شما وارد نشود.

جابجایی وسایل و بارهای سنگین

بارهای سنگین که در تمامی منازل وجود دارند در اسباب کشی مشکلات زیادی به وجود می آورند.زیرا جابجایی این نوع اثاثیه نیاز به توانمندی فیزیکی و جسمانی بالایی دارد.اما تجهیزات و روش های وجود دارد که می تواند کار حمل بارهای سنگین را سهولت بخشد و از بار استرس ناشی از این وسایل بکاهد.

جابجایی  یخچال و فریزر

 24 ساعت پیش از روز جابجایی اثاثیه منزل یخچال را از برق جدا کنید.

وسایل داخل یخچال را خارج کرده و مواد غذایی را جداگانه بسته بندی کنید.

بهتر است مواد غذایی را تا روز اثاث کشی مصرف نمایید.

 تنها مواد غذایی خشک باقی بماند.

اما اگر هنوز مقدار زیادی مواد غذایی فریز شده دارید می توانید از باکس مخصوص حمل مواد غذایی یخ زده استفاده نمایید. تمام قسمت های قابل جداسازی یخچال را جدا کرده و به صورت جداگانه بسته بندی کنید.

قبل از بسته بندی این وسایل را بشویید و کاملا تمیز نمایید. 

هنگام اثاث کشی و زمان جابجایی اثاثیه منزل درب یخچال یا فریزر را با یک طناب، چسب یا هر وسیله دیگری ببندید تا زمان جابجایی اثاثیه منزل در یخچال باز نشود. سیم برق یخچال را حلقه کرده در پشت یخچال یا فریزر خود قرار دهید. این برای ایمنی شماست. از روکش های محافظت کننده مخصوص اثاث کشی دور یخچال پیچیده و با استفاده از تسمه یا طناب در محل خود ثابت کنید. 

وسایل داخل یخچال را توسط کالسکه چرخ دار حمل کنید.

با این کار به راحتی می توانید آن را داخل ماشین باربری قرار دهید. 

یخچال خود را در بهترین مکان ممکن داخل خودرو و ماشین باربری قرار دهید.

به گونه ای که کمترین فشار بر روی آن باشد یا اینکه از طرفین در تماس با اشیای دیگر قرار گیرد زیرا ممکن است کمپرسور روغن نشتی کند و وارد مکانیزم خنک کننده شود که در نهایت باعث آسیب دیدن جدی یخچال می شود. پس از جابجایی اثاثیه منزل برای چندین ساعت یخچال را به برق نزنید تا به روغن درون کمپرسور آن اجازه دهید پایداری خود را بدست آورد و سپس آن را به برق وصل کنید.

جابجایی ماشین ظرفشویی، لباسشویی و خشک کن

در جابجایی اثاثیه منزل نیز ابتدا این وسایل را از برق بکشید.

 پس از خاموش کردن مولد آب، مطمئن شوید تمام شلنگ های آن خالی از آب باشد. 

نباید هیچ گونه آبی در سیستم ماشین لباسشویی شما باقی مانده باشد.

 از سیستم برق و شلنگ های آن مراقبت کنید تا در حین جابجایی اثاثیه منزل آسیب نبینند.

درون این اشیا را با استفاده از یک دستمال نرم و لطیف، تمیز و خشک کنید.

 

در صورت امکان، فیلتر این ماشین ها را نیز تمیز کنید.
اگر ماشین لباسشویی شما دارای میله های محافظت کننده باشد این میله ها هنگام  جابجایی اثاثیه منزل با هدف جلوگیری از جابجایی آنها به کار می رود. از این میله ها برای ثابت نگه داشتن چرخاننده ماشین لباسشویی خود استفاده کنید تا در هنگام لرزش های جاده ای آسیب نبینند. 

این مورد در جابجایی اثاثیه منزل اعم از لباسشویی بسیار مهم است.

اکنون نوبت به روکش های محافظت کننده می رسد این روکش ها را روی وسیله قرار دهید برای این کار می توانید از پتو نیز استفاده نمایید. هنگام جابجایی اثاثیه منزل با احتیار کامل این وسایل را با کالسکه چرخ دار حمل کرده و به ماشین باربری انتقال دهید. 

جابجایی اجاق گاز

وسایلی که با گاز کار می کنند می توانند خطرناک باشند.

باید بدانید که هنگام جابجایی اثاثیه منزل اجاق گاز و وسایل گازسوز مثل بخاری را چگونه جداسازی نمایید تا خطری متوجه شما نشود. برای جدا کردن آنها می توانید از یک متخصص معتبر بخواهید که برای جداسازی خط لوله گاز از اجاق گاز به شما کمک کند.
سیم برق را در پشت اجاق گاز قرار دهید.

 قطعات قابل جدا شدن مانند شعله های پخت و پز و ورق های شیشه ای باز کرده و آنها را جداگانه بسته بندی کنید. ورق شیشه ای روی اجاق گاز را با پلاستیک های حباب دار یا پوشش مناسب بپوشانید. روکش های محافظتی یا پتو را قبل از جابجایی اثاثیه منزل به داخل ماشین روی آنها قرار دهید. برای نصب تمامی وسایل تان نیز پس از جابجایی اثاثیه منزل به محل جدید از یک متخصص نصب کمک بخواهید. 

ساده ترین راه برای جابجایی اثاثیه منزل کمک گرفتن از یک متخصص است.

شرکت های باربری بهترین گزینه برای این کار هستند.شرکت اتوبار همسایه آماده ی خدمت رسانی در تمام نقاط تهران و شهرستان به مشتریان گرامی می باشد.

باربری ستارخان

باربری نیاوران

باربری پاسداران

باربری فلاح

باربری تجریش

باربری شهران

باربری باغ فیض

باربری جنت آباد

باربری پیروزی

باربری پونک

باربری تهرانسر

باربری شوش

باربری صادقیه

و ...

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم