برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
اتوبار غرب تهران,اتوبار در غرب تهران,باربری,اتوبار,اتوبار خوب,اتوبار ارزان,باربری خوب,باربری ارزان

اتوبار غرب تهران | اتوبار در غرب تهران | اتوبار خوب در غرب تهران

  • شنبه 5 مرداد 1398
  • 1967 نفر

ویژگی های یک اتوبار خوب از نظر شما دوستان عزیز چیست؟از موارد مهم ، یافتن یک شرکت اتوبار معتبر است تا بتواند به بهترین نحو ممکن مدیریت زمان و جابجایی کالا را به دست گیرد.به همیاری کادر حرفه ای مجرب و داشتن بهترین ، سریعترین سرویسها و ضریب امنیت بالا در مسافتهای مورد نظر پوشش دهی دهند و...

اتوبار غرب تهران | اتوبار در غرب تهران | اتوبار خوب در غرب تهران 

آیا می دانید حمل بار و اثاثیه منزل بخصوص جهیزیه عروس امری کاملا تخصصی و حرفه ای است ؟این خدمات را به ما بسپارید .شرکت اتوبار همسایه با داشتن چندین سال سابقه در زمینه ی حمل بار و اثاثیه ی منزل در شهر و شهرستان فوری با بیمه و بارنامه دولتی و کتبی ، همراه با دستگاه کارت خوان در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

اگر به دنبال اتوبار غرب تهران هستید ، با ما تماس بگیرید.اتوبار همسایه ، یکی از بهترین اتوبارها در غرب تهران می باشد که با ارائه ی خدمات خوب و با کیفیت به مشتریان توانسته است اعتماد مشتریان را جلب نماید.

اتوبار غرب تهران ( اتوبار همسایه ) با داشتن جدید ترین ماشین ها از جمله وانت و کامیون های مسقف و باری ( موکت شده ) ، با داشتن جدید ترین متدها و وسایل در امر بسته بندی اثاثیه و داشتن مجرب ترین کارگران آماده ی خدمت رسانی به مشتریان است.

ویژگی های اتوبار خوب

اتوبار ها شکل های مختلف و گوناگونی دارند و با توجه به حجم جابجایی و همین طور خدماتی که ارائه می دهند ممکن است از وسیله ی نقلیه تا خدمات پس از فروش که در مورد آن ها ضمانت نامه ای درباره جابجایی بار است متفاوت باشد.

در واقع شما به عنوان مشتری کمی کار سختی دارید و باید بهترین را از روی صرفا تبلیغات انتخاب کنید، اما اگر بیشتر در این باره به شما توضیح دهیم چطور؟ قطعا می توانید انتخاب عاقلانه تری را داشته باشید، هر چند هیچ اطلاعی در مورد اتوبار ها نداشته باشید.

باید گفت که در درجه ی اول وقتی شما با یک اتوبار به هر شکلی، از جمله وب سایت اینترنتی، شماره تلفن و همین طور پیام رسان ارتباط برقرار می کنید باید در اسرع وقت در محل حاضر شده و بار شما را تحویل گرفته و پس از کسب اطلاع در مورد نوع بار، نحوه انتقال که در تماس انجام می شود. عملیات جابجایی سریع انجام شود.

 سرعت در کنار امنیت و دقت

همان قدر که سرعت خوب است می تواند موجب عجله شود و این به هیچ عنوان قابل توجیه نیست اگر بار های شما در اثر اشتباه و عجله دچار آسیب دیدگی شوند و قطعا پرداخت غرامت در تمامی موارد کارساز نخواهد بود و چه بسار شما ضرر های بزرگی را متحمل شوید.بهترین کار این است که سطح خدمات، پشتیبانی، ضمانت ارائه خدمت و همین طور قیمت و سابقه فعالیت را دستمایه ای کنید برای یک مقایسه ی اصولی بین تمامی برند هایی که در این زمینه فعالیت گسترده دارند. به عنوان مشتری همیشه بهترین را انتخاب کنید تا کار شما نقص کم تری داشته و این نقص میل به صفر داشته باشد.

اهمیت ضمانت نامه اتوبار

اتوبار نباید تنها در هنگام دریافت هزینه خدمات خود را به مشتری ارائه دهد، گاه مشکلی در جابجایی رخ می دهد که به عنوان حوادث غیرمترقبه شناخته می شود و اگر خدایی نکرده بار شما در جابجایی دچار آسیب شد، باید بر اساس قوانین بین المللی هزینه ی از سوی شرکت پرداخت شود، گاه این هزینه کم و یا زیاد تر از چیزی که فکر می کنید خواهد بود.بهتر است پیش از هر موردی از آن اطلاع پیدا کنید.هزینه ی کم و بیش از حد زیاد هر دو می توانند موجب دردسر شوند.

اهمیت داشتن بیمه نامه

بیمه ی باربری همان طور که از اسمش پیداست جهت امور مربوط به بیمه باربری های داخل کشور (مانند خدمات اتوبار تهران و یا حتی حمل بار به شهرستان و یا برعکس) می باشد. این نوع بیمه نامه ها نیز چند نوع هستند:

 بیمه نامه های عمومی

در این نوع بیمه نامه، لزوما پیش از شروع پروسه حمل همه کالا ها، نیاز به مراجعه بیمه گذار و در نتیجه صدور بیمه نامه از سوی بیمه گر نیست. این نوع بیمه بسیار ساده است  و مطابق با آن مسائل مهمی از جمله مسائل حقوقی طرفین، شرایط بیمه و همچنین روش های حمل اجناس و کالاها و همچنین هزینه های بیمه همه بطور کامل و شفاف مشخص می شوند. 

 بیمه نامه ساده

این نوع بیمه نامه جهت حمل کالاهای خاصی استفاده می شود و معمولا جهت حمل کالاها به تعداد محدود و با تنوع نسبتا کم مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که پیش از اقدام به این کار و استفاده از این نوع بیمه، بهتر است اطلاعات کافی در موردوضعیت این نوع بیمه و شرایط شرکت های باربری و بیمه داشته باشید.

بیمه نامه پوشش باز

در این نوع بیمه، با توافقی که بین بیمه گر و بیمه گذار انجام می شود، پرداخت حق بیمه لازم نیست یک دفعه صورت بگیرد بلکه در مدت زمان های مشخصی که در مورد آن توافق شده (مثلا هر یک هفته یا دو هفته یکبار) پرداخت هزینه های بیمه باربری صورت می گیرد. 

تنوع در نحوه جابجایی بار ها و اپراتور پشتیبان

اپراتور پشتیبان باید گزارش کاملی از نحوه انتقال در اختیار شما قرار دهد و این که چگونه انجام خواه شد، وسیله ی نقلیه اتوبار چیست و چه موردی مناسب جابجایی بار شما است.این تنوع گاه باید به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد، وقتی بار های شما خارج از شهر جابجا می شوند قطعا باید خودرویی بزرگ تر و جادار تر در عین حال امن تر مورد استفاده قرار گیرد.ضمن این که به یاد داشته باشید اپراتور ها در جابجایی های طولانی تر باید به صورت 7/24 در تمامی روز های هفته، اطلاعات رسیدن بار به مقصد و همین طور سلامت انجام کار را به شما به عنوان مشتری اطلاع دهند.

مشاوره رایگان

دادن مشاوره قبل از خدمات به مشتریان درباره ارائه خدمات حمل و نقل،نحوه ی بسته بندی وسایل ، قیمت بسته بندی و جابجایی و... این امکان را دارد که مشتری دقیقا میداند که وسایلش را به چه کسانی سپرده است.

خدمات بسته بندی و حمل

 

بسته بندی اثاثیه

خدمات بسته بندی اگر توسط مشتری به اتوبار  محول شود باید به بهترین نحو ممکن انجام انجام گیرد تا از شکستگی و خراش وسایل جلوگیری شود؛ در ضمن حمل بار نیز باید اسرء وقت به صورت مطمئن انجام شود.

فروش کارتن و وسایل بسته بندی اثاثیه

از دیگر ویژگی های یک اتوبار خوب فروش وسایل بسته بندی اثاثیه به مشتری می باشد.گاهی اوقات مشتری برای جابجایی اثاثیه ی خرد نیاز به حمل و نقل توسط باربری ندارد ولی نیاز به وسایل بسته بندی از قبیل سلفن ، چسب ، کارتن و ...دارد که اتوبار همسایه با فروش وسایل بسته بندی به میزانی که احتیاج و سفارش مشتری ست به مشتری کمک می نماید.

ماشین آلات مجهز و به روز

ماشین آلات جابجایی باید به صورت سبک و سنگین مجهز باشد تا در جابجا کردن وسایل بزرگ و کوچک مشکلی پیش نیاید.کامیون ها و وانت بار های اتوبار موکت شده ، مسقف می باشند که در هر شرایط آب و هوایی که جابجایی صورت بگیرد مشکلی برای اثاثیه و بار پیش نیاید.

امانت داری پرسنل و کارکنان

کارگران موسسه حمل بار باید اسباب و اثاثیه مردم را همچون وسایل منزل خود بدانند و در حمل آن، نهایت دقت و امانت را بکار گیرند تا کوچکترین صدمه ای به آنها وارد نشود.

پرسنل  و کارگران متخصص

باربری باید کارگران متخصص خود را موظف به حمل درست؛ و سر موقع جابجا کردن اسباب مشتری هایش کند؛ به نحویی که از نظر امانت داری و صبر و حوصله و با دقت وظایف خود را انجام دهند.اخلاق مداری از دیگر خصوصیات اتوبار خوب می باشد.

رضایت مشتری

اتوبار  باید با ارائه ی خدمات با کیفیت ،رضایت مشتری هایش را جلب کند تا شهرت خوبی برای شرکتش جذب کند.

انتقادات و پیشنهادات

یک اتوبار  خوب اتوباری ست که انتقادات و پیشنهادات سازنده مشتریان را در جهت ارتقاء خدمات پذیرا باشد.

چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل

از دیگر ویژگی های اتوبار خوب چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل اثاثیه با رضایت و طبق نظر مشتری می باشد.

مقرون به صرفه بودن اتوبار از نظر قیمت

قیمت های اتوبار و باربری طبق نظر اتحادیه می باشد ولی هزینه ی اتوبار و باربری باید به گونه ای باشد که برای مشتریان به صرفه باشد.گاهی اوقات قیمت های بالاتر به منزله ی ارائه ی خدمات بهتر و با کیفیت تر نیست و همچنین قیمت های پایین تر ( باربری ارزان ) به منزله ی بی کیفیت بودن خدمات نیست.

 

مشخصات خودروهای شرکت باربری خوب

 

مشخصات ماشین های اتوبار

تمامی خودروهای شرکت اتوبار  که حمل بار می کنند از جمله کامیون، وانت، کامیونت و … می بایست مشخصات زیر را داشته باشند.

خودروی حمل بار می بایست مدارک لازم از جمله بیمه شخص ثالث، کارت معاینه فنی و کارت شرکت اتوبار  را داشته باشد.

خودروی حمل بار می بایست در بغل اتاقک عقب نام شرکت اتوبار  نوشته شده باشد.

خودروی حمل بار می بایست سال تولیدش زیر ۱۰ سال باشد؛ و سند قطعی ماشین را داشته باشد. خودروهای استیجاری باید قرارداد بین مالک و کرایه کننده را همراه داشته باشند.

خودروی حمل بار می بایست مسقف و کف ماشین موکت شده باشد.

مشخصات راننده مجرب و قابل اطمینان باربری مناسب

راننده ماشین حمل بار، می بایست در کار خود حرفه ای و قابل اطمینان باشد. با قوانین راهنمایی رانندگی شهری و برون شهری آشنا باشد.

راننده باید با حوصله و صبور باشد، ماشین را بتواند در جاده های لغزنده و حساس هدایت کند. برای هر شرایط آب و هوایی خودروی خود را ایمن کرده باشد.

راننده می بایست در بستن باربند و اتصالات ماهر باشد تا باری که حاوی لوازم حساس و شکستنی است را سالم به مقصد برساند. از لحاظ بدنی آمادگی داشته باشد تا به سایر کارکنان کمک کند.

راننده باید راه های بین مبدأ و مقصد را به خوبی بشناسد، تا امن ترین و نزدیکترین راه را برای رساندن به موقع و سلامت بار را انتخاب کند.

اتوبار همسایه در تمامی نقاط تهران در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

باربری تجریش

باربری چیتگر

باربری شهران

باربری تهرانسر

باربری سعادت آباد

باربری مرزداران

باربری باغ فیض

باربری پاسداران

باربری فلاح

باربری شوش

باربری بلوار فردوس

و....

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم