برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری,اتوبار,باربری تهران,اتوبار تهران,باربری تهران به شهرستان,اتوبار تهران به شهرستان,باربری ارزان

باربری به شهرستان | اتوبار به شهرستان | حمل اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری به شهرستان

  • جمعه 28 تیر 1398
  • 3156 نفر

در زمان های دور جا به جایی و حمل و نقل اکثرا به صورت زمینی و از طریق چهار پایان صورت می گرفت. با توسعه و پدیدار شدن علم و فناوری و دگرگونی هایی که در زندگی انسان ایجاد شد، برای حمل و نقل و باربری نیز از روش های مختلفی استفاده شد. در نتیجه مدل ها و روش های مختلفی در سطوح پیشرفته ی حمل و نقل را طی این سال ها شاهد بودیم...

باربری  به شهرستان

شرکت باربری اتوبار همسایه با داشتن بیش از پانزده سال سابقه در زمینه ی حمل و نقل و باربری در شهر تهران آماده ی خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.ما به صورت شبانه روزی آماده ی حمل و نقل و باربری و پاسخ گویی به سوالات مشتریان هستیم. باربری سعادت آباد ، باربری تجریش ، باربری شهران ، باربری ستارخان ، باربری باغ فیض و...تمامی نقاط شهر تهران را پوشش می دهیم.

باربری شمال تهران

باربری جنوب تهران

باربری شرق تهران

باربری غرب تهران

تعریف باربری

باربری به فعالیت حمل و جابه جایی هر نوع بار اشاره دارد که معمولا شرکت های فعال در این زمینه انواع بار در تمامی ابعاد را جا به جا میکنند .

تعریف باربری

شرکت های اتوبار معمولا در حوزه جابه جایی اسباب و حمل اثاثیه منزل و باربری اسباب کشی فعالیت می کنند. 

تفاوت باربری و اتوبار چیست؟

از اصطلاح اتوبار برای شرکت هایی که فقط در زمینه حمل و نقل و جا به جایی اسباب و اثاثیه منزل و محل کار با بسته بندی های متفاوت فعالیت دارند اطلاق می شود و به سایر شرکت هایی که توانایی جا به جا کردن هر نوع باری را داشته باشند باربری گفته می شود .امروزه شرکت های زیادی در زمینه اتوبار و باربری فعالیت می کنند که توانایی جا به جا کردن بار به صورت شهری ، بین شهری و حتی بین المللی را دارند و وظیفه اصلی آن ها حمل و نقل و جا به جا کردن بار از یک نقطه به نقطه دیگر است و با توجه به نوع ، جنس ، وزن و مسافتی که قرار است بار از مبدا به مقصد طی کند از ماشین های متفاوتی برای این کار استفاده می شود .مثلا نمی توان برای حمل و نقل مواد غذایی که شرایط خاصی را می طلبد از همان ماشینی که با آن شن و ماسه جا به جا می کنند استفاده شود .به همین جهت امروزه شرکت هایی که در زمینه اتوبار و باربری فعالیت می کنند نیز تخصصی شده اند . امروزه وضعیت بسیار فرق کرده است . امروزه تنها حمل بار توسط باربری یا اتوبار کافی نیست یا اینکه مردم فقط دنبال این نیستند که به هر قیمتی هم که شده بار خود را از یک نقطه به نقطه دیگر جا به جا کنند اینجاست که سخن از بهترین اتوبار یا باربری خوب به میان می آید !

وظایف باربری

ارائه مشاوره مناسب برای هر چه بهتر انجام شدن اسباب کشی

عدم تاخیر در اعزام نیروی باربری

جابه جایی ایمن و بدون خسارت

دریافت وجه طبق توافق قبلی

استفاده  شرکت باربری از نیروهای فنی متخصص

رعایت اصول و اخلاق کاری شرکت باربری

حمل بار به شهرستان

 

باربری تهران به شهرستان

از جمله دغدغه های امروزی مردم، یافتن خانه ای برای سکونت یا محلی برای کار می باشد. با توجه به اوضاع معیشتی مردم و نیز قیمت های سرسام آور مسکن، کسی جرات خرید خانه را ندارد. در واقع کمتر کسی وسع این کار را دارد. به همین دلیل است که مردم به مستاجری و کرایه نشینی روی آورده اند. از آنجایی که نرخ های باربری شهرستان و قیمت ها دائم در حال تغییر هستند، مستاجران نیز ناگزیر به جا به جایی و نقل مکان از خانه های قبلی خود هستند. و همین امر هم باعث لزوم باربری و حمل و نقل در همه جای کشور شده است. وضعیت زندگی مردم به گونه ای تغییر کرده که نمی توان گفت که نقل مکان فقط به شهرهای بزرگ صورت می گیرد. بنابراین باربری تهران به شهرستان به یکی از کارهای معمول شرکت های باربری تبدیل شده است.

حمل اثاثیه منزل  به شهرستان

اولین چیزی که در جا به جایی ها به ذهن می رسد، حمل و جابجایی اثاث و وسایل می باشد. اگر این جا به جایی به شهرستان باشد، حمل اثاثیه ی منزل به شهرستان اهمیت خاص تری پیدا می کند. در هر کاری ریسک وجود دارد که به عوامل متعددی می تواند وابسته باشد. در باربری به شهرستان نیز مسافت طولانی تر و زمان بیشتر تعیین کننده است و بیشتر از هر چیزی ذهن را به خود مشغول می کند. حمل اثاثیه ی منزل به شهرستان متفاوت از باربری درون شهری است.  همان طور که قبلا گفته شد ، مسیر و زمان از دلایل این تفاوت می باشند.

حمل بار به شهرستان با وانت ، نیسان و کامیون

نوع ماشین و وسیله ی نقلیه به نوع بار بستگی دارد. انواع ماشین های کاربردی در باربری وجود دارد. اعم از بزرگ، کوچک، مسقف در انواع مختلفی مانند وانت ، نیسان، خاور و …. باربری ها فقط اثاثیه ی منزل را جا به جا نمی کنند. بلکه در صدد هسند تا هر نوع باری ( سبک یا سنگین ) را از هر نقطه ای به نقطه ای دیگر در کشور انتقال دهند. ارائه ی خدمات به شهرستان باید با دقت و تمرکز بیشتری صورت گیرد. حمل بار به شهرستان با وانت و نیسان از جمله وظایف باربری ها می باشد. زیرا در این صورت ارسال بار با کیفیت بهتری انجام خواهد گرفت.

ارسال خرده بار به شهرستان

خرده بار و بارهای ریز و کوچک شاید از نظر بسیاری از مردم کار دشوارتری باشد. اما باربری ها این کار دشوار را به امری آسان و در یک چشم به هم زدن تبدیل کرده اند. بسته بندی های مخصوص با لوازم محکم و با دوام ضامن کالا های شما می باشد. استفاده از وسایلی از قبیل کارتن های ضخیم و مخصوص حمل و نقل اشیا، چسب های مناسب برای این کار و ضربه گیر های خاصی که در باربری باربری تهران به شهرستان وحود دارد، از جمله امتیازات عمده ی باربری ها جهت حفظ اثاث شما، چه بزرگ و چه کوچک، می باشد. ارسال خرده بار به شهرستان همواره معضلی بزرگ بود. اما با باربری ها و اتو بار ها ، دیگر ارسال خرده بار به شهرستان به امری عادی و بدون هیچ گونه استرسی تبدیل تبدیل گشته است.

اتوبار همسایه در هر زمان و تاریخی که شما تعیین کنید ، آماده ی حمل بار و اثاثیه ی شما از تهران به شهرستان می باشد.ماشین های ما جدید و سالم و ایمن ، رانندگان و کارگران ما ماهر و آشنا به جاده ها و مسیرهای کم ترافیک تر و تجیهزات ما به روز می باشد.با خیالی آسوده اثاثیه و بارتان را برای حمل به شهرستان به ما بسپارید.

هزینه باربری  به شهرستان

یکی از مهم ترین و موثر ترین گزینه ها در باربری، بحث قیمت است.  واضح است که هزینه باربری تهران به شهرستان متقاوت تر از باربری درون شهری است. بنابراین مقصد مورد نظر، زمان اختصاص داده شده به امر اتوبار تهران و نیز مقدار بار در هر جا به جایی تعیین کننده ی قیمت ها است. اما به هر حال یکی از معیار ها و ملاک های  هم وطنان گرامی قیمت های پایین تر و منصفانه تر و به نوعی باربری ارزان  است. با آگاهی از تمام موارد فوق به انتخاب باربری بپردازید و جا به جایی رضایت مندی را تجربه کنید.

چگونه برای اسباب کشی به شهرستان آماده شویم؟

مقصد دقیق را انتخاب کنید

قبل از اینکه حتی بخواهید پروسه ی بسته بندی لوازم منزل را شروع کنید ، باید بدانید که می خواهید به کجا نقل مکان کنید. برای انتخاب خانه ی جدید ابتدا مناطق مورد نظر را ببررسی کرده و حتما خودتان شخصا مکان مناسب را انتخاب و تایید کنید. به خاطر داشته باشید که فضای جدید باید با حجم اسباب شما تناسب داشته باشد. در مورد فضاهای اداری نیز این موضوع صادق است.

تاریخ جابجایی را مشخص کنید

اگر برنامه ای برای فروش خانه یا ملک فعلی خود دارید ، ابتدا قیمت گذاری کرده و به فروش برسانید. در ادامه از مالک جدید کمی زمان برای تحویل ملک بگیرید. زمان اسباب کشی معمولا 1 تا 3 روز قبل از تاریخ تحویل می باشد.

رزرو باربری تهران

اسباب کشی تهران به شهرستان توسط شخص خودتان بسیار کار دلهره آوری می باشد. اگرچه هزینه ها را کمتر می کند ولی دلیل بزرگی می شود برای استرس مضاعف شما در طول پروسه ی جابجایی. نه تنها احتمال زیادی برای آسیب به لوازم و وسایل شما وجود دارد ، بلکه ممکن است خودتان صدمه ببینید. پس ابتدا اتوبار حرفه ای ( اتوبار تهران / باربری تهران ) را برای بسته بندی لوازم منزل و اسباب کشی انتخاب کنید.

وسایل اضافی را از اسباب کشی جدا کنید

منظور از این کار درواقع به نوعی خلاصه تر کردن وسایل و لوازم شماست که هم هزینه ها را کاهش می دهد و هم پروسه ی بسته بندی لوازم منزل را آسانتر می کند. برای این کار در نظر داشته باشید که یکی از راهها می تواند این باشد که هر وسیله ای را که نمی خواهید و یا دیگر نیازی به آن ندارید را به نیازمندان و یا مراکز خیریه اهدا کنید.

بسته بندی لوازم منزل

همین که ابتدا وسایل را یک دور بررسی و تصفیه کردید می توانید پروسه ی بسته بندی را شروع کنید. چه خودتان این کار را انجام می دهید و چه شرکت باربری شمال بار تهران ، مطمئن شوید که تمامی لوازمتان به صورت سازمان یافته در مکان صحیح قرار گرفته باشند. این نظم مشخص ، بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی به شهرستان را راحت تر و کارآمد تر خواهد کرد.

جعبه ها را برچسب  بزنید

برچسب زدن یکی از مهمترین مراحل در روند بسته بندی لوازم منزل می باشد. این کار به شما و نیروهای جا به جا کننده از طرف اتوبار تهران اجازه میدهد تا بدانید در زمان رسیدن به مقصد ، هر بسته و کارتن باید کجای منزل برود و متعلق به کدام فضا است.

زمان اسباب کشی را هماهنگ کنید

با یک شرکت معتبر اتوبار تهران تماس گرفته و روز و ساعت قرارتان برای اسباب کشی به شهرستان را چک کنید. مطمئن شوید که تمامی کارهای اداری و کاغذی و تخمین قیمتها به دقت انجام شده باشد. هر سوال مهمی در ارتباط با هزینه ها یا کاغذبازی های دفتری باربری دارید ، از مسوول اتوبار تهران بپرسید تا همه چیز هماهنگ شده باشد.

آشنایی با پرسنل شرکت باربری

روز اثاث کشی بالاخره فرا رسید! به پرسنل باربری خوشامد گفته و ناظر بر کارشان باشید تا اطمینان یابید که وسایل را با احتیاط و به درستی بسته بندی و  جابجا می کنند.

باز کردن بسته بندی ها

بعد از انجام اثاث کشی از تهران به شهرستان مورد نظر ، حالا می توانید براساس برچسب ها و اولویت ها  شروع کنید به باز کردن بسته بندی ها و جعبه ها و چیدمان آنها.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم