برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری,اتوبار,باربری جنوب تهران,اتوبار جنوب تهران,باربری ارزان جنوب تهران,اتوبار ارزان جنوب تهران

باربری جنوب تهران | اتوبار جنوب تهران | حمل کالا و اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری جنوب تهران

  • دوشنبه 24 تیر 1398
  • 2910 نفر

اتوبار همسایه جزو یکی از بهترین باربری ها در سطح کشور می باشد.اتوبار همسایه با داشتن بیش از 15 سال سابقه در زمینه ی باربری و حمل کالا و اثاثیه ی منزل در تمامی مناطق تهران ، باربری شمال تهران ، باربری جنوب تهران ، باربری شرق تهران ، باربری غرب تهران و ...و باربری شهرستان ، باربری خارج از کشور مشغول به فعالیت می باشد.

باربری جنوب تهران 

اتوبار همسایه جزو یکی از بهترین باربری ها در سطح کشور می باشد.اتوبار همسایه با داشتن بیش از 15 سال سابقه در زمینه ی باربری و حمل کالا و اثاثیه ی منزل در تمامی مناطق تهران ، باربری شمال تهران ، باربری جنوب تهران ، باربری شرق تهران ، باربری غرب تهران و ...و باربری شهرستان ، باربری خارج از کشور مشغول به فعالیت می باشد.

باربری جنوب تهران اتوبار همسایه

ما مفتخریم که با داشتن سالها تجربه در امر باربری و حمل و نقل کالا و اثاثیه همواره مورد اعتماد و رضایت مشتریان گرامی بوده ایم.شرکت باربری و اتوبار همسایه به صورت شبانه روزی و vip در خدمت مشتریان گرامی می باشد.مشاورین ما 24 ساعته به صورت رایگان آماده ی پاسخگویی به مشتریان هستند.ما با داشتن به روز ترین تجهیزات و جدید ترین ماشین آلات از جمله وانت و کامیونهای سقف دار و داشتن جدید ترین متد در زمینه ی بسته بندی اثاثیه به صورت تخصصی ،حمل بار درون شهری ،حمل بار برون شهری و حمل بار به خارج از کشور آماده ی خدمت رسانی به مشتریان می باشیم.کارگران ما در وقت از پیش تعیین شده در محل حاضر و اقدام به بسته بندی ،حمل و نقل و جابجایی اثاثیه می نمایند.

تعریف اتوبار و باربری

از اصطلاح اتوبار برای شرکت هایی که فقط در زمینه حمل و نقل و جا به جایی اسباب و اثاثیه منزل و محل کار با بسته بندی های متفاوت فعالیت دارند اطلاق می شود و به سایر شرکت هایی که توانایی جا به جا کردن هر نوع باری را داشته باشند باربری گفته می شود .

نکات ایمنی در باربری

اگر در هنگام باربری به نکات ایمنی توجه کافی نداشته باشید ممکن است فاجعه به بار آید. در هر کاری احتیاط شرط عقل است.

مواظب لوازم شکستنی باشید

وسایلی که از جنس شیشه یا کریستال هستند در عین حساس بودن بسیار خطرناک نیز هستند. اگر ضربه‌ای به آنها وارد شود میشکنند و ممکن است خرده شیشه‌ها دست و پای شما را زخم کنند و به شما آسیب برسانند.

جعبه‌ها را از بالای سر حمل نکنید

هیچ‌گاه برای جا‌به‌جایی بسته‌ها آن‌ها را از بالای سر خود عبور ندهید. ممکن است جعبه‌ها به خوبی بسته‌بندی نشده باشند و در میان راه پاره شوند و لوازم داخل آنها به بیرون پرتاب شود.اگر آنها را از بالای سر خود عبور دهید ممکن است به سر و گردن خود و یا دیگران آسیب برسانید. بهتر است برای بلند کردن جعبه‌ها ابتدا آن‌ها را به خود نزدیک کنید و سپس به کمک دست‌ها و بازوان خود آن‌ها را حمل کنید.

ارتفاعات را در نظر بگیرید

همیشه مراقب بلندی‌ها و ارتفاعات موجود در مکان حمل و نقل باشید. اگر برای جدا کردن و یا نصب پرده‌ها بالای نردبان و یا چهارپایه‌ رفته‌اید بسیار با دقت رفتار کنید و مواظب باشید که تعادل خود را از دست ندهید.موقع حمل بار مواظب ارتفاع راه پله ، عبور از در و...باشید.

لوازم برقی را جدی بگیرید

لوازم برقی مانند یخچال را قبل از جا‌به‌جا کردن از پریز برق جدا کنید. مطمئن شوید که از جریان برق کاملا خالی شده باشد.در جدا کردن سیم‌های برق بسیار دقت کنید. برای وصل کردن لوستر و یا جدا کردن لامپ‌ها کنتور برق را قطع کنید و مراقب اتصالات برق باشید.

اجسام سنگین را با ملاحظه جا‌به‌جا کنید

برای بلند کردن وسایل سنگین به تنهایی اقدام نکنید و حتما از اطرافیان خود کمک بگیرید. این کار به حفظ تعادل جسمی شما کمک می‌کند و باعث می‌شود که بهتر اجسام را انتقال دهید.اگر بسته بندی و حمل اثاثیه برایتان سخت است پیشنهاد ما این است که حتما از یک شرکت اتوبار و باربری کمک بگیرید.

لوازم تیز و برنده را در کاغذ بپیچید

وسایل تیز مانند چاقو و یا تیغه برخی لوازم برقی که برنده و خطرناک هستند را حتما به وسیله پارچه یا روزنامه بپوشانید و در جای مخصوصی قرار دهید که از دسترس کودکان به دور باشد. بر روی آنها برچسب بزنید تا از سایر لوازم قابل تشخیص باشند.

به سطوح صاف و سیقلی بیشتر توجه کنید

مراقب سطوح صاف و یا شیب دار باشید. سطوحی که از جنس سرامیک و یا کاشی هستند می‌توانند بسیار لیز باشند.حتی برخی سنگ‌ها نیز بسیار صاف و سیقلی هستند و امکان سر خوردن را برای شما ایجاد می‌کنند. بعضی از قسمت‌های خانه ممکن است شیبدار باشد. در هنگام عبور از روی این سطوح بیشتر احتیاط کنید و یا از جوراب، کفش و پاپوش استفاده نکنید.

فلکه گاز را کنترل کنید

قبل از جدا کردن و یا وصل کردن اجاق گاز فلکه گاز را قطع کنید. مراقب نشت گاز باشید و در صورت حس کردن بوی گاز در فضای آشپزخانه و یا خانه خود سریعا اقدامات ایمنی را انجام دهید.

شیر آب را ببندید

قبل از ترک خانه فلکه آب را ببندید و اگر در قسمتی از خانه شیر آب چکه می‌کند نسبت به تعمیر آن اقدامات لازم را انجام دهید.اگر دقت لازم را به کار نبرید ممکن است شیر آب نشتی داشته باشد و به مرور تمام خانه پر از آب شود و به داخل جعبه‌های بسته‌بندی شده وارد شود.

مواد شوینده ، ضدعفونی کننده و سفید کننده را حتما داخل یه کمک قفل دار یا قفسه ی بلند که در دسترس بچه ها نباشه بذارید

گذاشتن این جور مواد داخل کابینت های پایینی آشپزخونتون بخاطر قابل دسترسی بودن برای بچه ها بسیار خطرناک و ممکن اتفاقات جبران ناپذیری رو به دنبال داشته باشه .اگر وسط کار اسباب کشی هستید و سخت مشغول تمیز کاری وسایلتون و توی خونه بچه ی کوچیک دارید ، یادتون باشه حتما و حتما و حتما قبل از رفتن از اون محل حتی برای یه زمان کوتاه بچه رو تنها نذارید و یا مطمئن بشید کسی هست که مراقبش باشه یا با خودتون ببریدش .

توصیه های اتوبار همسایه

 

توصیه های اتوبار همسایه در اسباب کشی

·         پیش از شروح حمل و نقل راننده را حتما از نوع وسایلی که قرار است جا به جا کند با خبر سازید تا راننده با برنامه ای از پیش تعیین شده با توجه به نوع بار نحوه ی بارگیری را مشخص کرده و عملیات کنترل و مهار کامل وسایل را با توجه به              نوع بار انجام دهد.

·         راننده ی وسیله نقلیه و کمک راننده هنگاه انجام مراحل بارگیری به داخل ماشین می بایست در مکانی که باعث مزاحمت کارگرانی که مشغول جا به جایی بار هستند قرار نگیرند تا هم خودشان از آسیب دیدگی در امان بمانند و هم اختلالی در روند              مراحل جا به جایی ایجاد نشود.

·         راننده اتوبار پیش از شروع به حرکت کردن موظف است تمامی مهار کننده های بار های شما را کنترل کند و از محکم بودن آن ها اطمینان حاصل کند تا در هنگام ترمز های شدید و هر حادثه ی دیگری احتمال آسیب رسیدن به وسایل هنگام                    باربری  را به صفر برساند.

·         اگر مسافتی که می بایست بار های شما با وسیله نقلیه طی شود زیاد باشد ، راننده وظیفه دارد تا در هر 80 کیلمتر از مسافتی که طی کرده است ایستاده و بار ها را کنترل نماید تا از محکم بودن اتصالات مهر بند ها اطمینان حاصل کند.

بیمه ی باربری چیست؟

بیمه ‌حمل‌ و نقل‌ کالا بیمه‌ای‌ است‌ که‌ بموجب‌ آن‌ بیمه‌ گر در مقابل‌ حق‌ بیـمه‌ای‌ که ‌از بـیمه‌ گذار دریافت‌ میکند متعهد میشود چنانچه‌ در جریان‌ حمل‌ کالا از نقطه‌ای‌ " مبداء حمل‌" به‌ نقطه دیگر "مقصد حمل‌ کالا" ، در نتیجه‌ وقوع‌ خط‌رهای‌ موضوع‌ بیمه‌ ، کالا تلف‌ شده‌ و یا دچار خسارت شود و یا بیمه گذار هزینه هائی در رابطه‌ با این‌ خط‌رات ‌متحمل‌ شود زیان وارده‌ را جبران‌ نماید. علاوه‌ برآن‌ در بعضی‌ موارد زیان‌ وارده‌ به ‌اشخاص‌ ثالث‌ نیز از ط‌ریق‌ این‌ بیمه‌ جبران‌ میشود.

شرکت اتوبار همسایه با داشتن بیمه نامه خیال شما را در حمل بار و اثاثیه تان راحت می نماید.ما به شما اطمینان می دهیم که بار شما را صحیح و سالم به مقصد برسانیم .

وظایف باربری جنوب تهران

ارائه مشاوره مناسب برای هر چه بهتر انجام شدن اسباب کشی

یک شرکت باربری موظف است به شما تمام اطلاعات لازم برای پروسه اسباب کشی را ارائه کند و تمامی موارد نیاز در ارتباط با حمل بار را برای شما توضیح دهد. 

اعلام دقیق هزینه باربری

شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی موظف است با توجه به بار شما و اقلامی که قرار است جابه جا شود، میزان دقیق هزینه باربری را به شما اعلام کند. آنها وظیفه دارند هزینه های متغیر و جانبی را نیز به اطلاع شما برسانند تا شما بدانید که هنگام اتمام کار دقیقا چه مبلغی را باید پرداخت کنید.

مشاوره برای تعیین روز و ساعت مناسب اسباب کشی

انتخاب روز و ساعت مناسب جابه جایی نقش مهمی در سهولت و کاهش هزینه های اسباب کشی شما دارد. شرکت خدمات اسباب کشی با توجه به تجربه خود در این زمینه می تواند مشاوره خوبی برای تعیین بهترین زمان باربری به شما بدهد. اتوبار مطمئن مواردی چون ساعت شلوغی، توان کارگرها در طول روز( معمولا در ساعات ابتدایی روز توان بیشتری دارند) و … را در نظر می گیرد و بهترین زمان اسباب کشی را به شما پیشنهاد می دهد. آنها همچنین میتوانند روز مناسب اسباب کشی را نیز به شما پیشنهاد دهند(با  توجه به شلوغی آخر هفته، معمولا اواسط هفته زمان مناسبی برای اسباب کشی میباشد.)

راهنمایی برای انتخاب ماشین باربری

یک شرکت باربری مورد اعتماد، باید با توجه به حجم و وزن بار شما مناسب ترین ماشین برای اسباب کشی را به شما پیشنهاد دهد. هر ماشین باربری خصوصیات متفاوتی دارد که با توجه به بار شما باید انتخاب شود. مناسب ترین ماشین برای اسباب کشی کامیونت مسقف فلزی است که دیواره کابین آن با موکت و یا سایر مواد عایق است. برای بارهای صنعتی با توجه به فلزی بودن کابین(سنگین شدن بیش از حد)، کامیونت کابین فلزی اصلا مناسب نیست.

مشاوره برای تعداد کارگر مورد نیاز

انتخاب تعداد کارگر مناسب نقش زیادی در سرعت جابه جایی و در نتیجه هزینه های باربری شما دارد. اتوبار باید با توجه به میزان بار شما و تعداد طبقاتی که باید بار جابه جا شود، تعداد کارگران کافی برای جابه جایی را به شما اعلام کند. استفاده از تعداد کارگران ناکافی سبب افزایش زمان اسباب کشی و با توجه به ساعتی بودن هزینه کارگر اسباب کشی، شما پول بیشتری برای کارگر حمل بار می پردازید. همچنین به دلیل خستگی بیش از حد کارگران(فشار زیاد به دلیل عدم کارگر کافی) ممکن است اثاثیه شما حین جابه جایی آسیب ببیند.

عدم تاخیر در اعزام نیروی باربری

اگر شما قصد اسباب کشی داشته باشید، حتما از قبل برای آن برنامه ریزی می کنید. مثلا از محل کار خود مرخصی گرفته و از دوستان و آشنایان خود می خواهید که به شما کمک کنند. بنابراین سر وقت انجام شدن اسباب کشی برای شما خیلی مهم است و تاخیر در آن سبب بهم ریختن برنامه های شما می شود. شرکت خدمات اسباب کشی مناسب برای اسباب کشی موظف است سر موقع و بدون تاخیر نیروهای خود را به محل مورد نظر اعزام کند.

جابه جایی ایمن و بدون خسارت

قطعا برای شما مهم است که اثاثیه منزل شما سالم و بدون کوچکترین شکستگی، فرو رفتگی و یا هرگونه آسیبی به خانه جدید شما برسد. موارد زیادی مشاهده شده که لوازم منزل حین جابه جایی دچار آسیب شده اند. شرکت خدمات اسباب کشی متعهد به سالم رسیدن بار شما و همچنین جلوگیری از خطرات دیگر از جمله سرقت است.

دریافت وجه طبق توافق قبلی

شرکت باربری موظف است در هنگام تسویه حساب، همان مبلغ اولیه را که به شما اعلام کرده از شما دریافت کند. آنها حق دریافت هیچ هزینه اضافی مانند انعام و … را از شما ندارند.

استفاده  شرکت باربری از نیروهای متخصص

نیروهای حرفه ای و متخصص می توانند اثاثیه شما را سالم و ایمن جابه جا کنند. آنها آموزش دیده اند و سالها در این کار تجربه دارند. شرکت باربری موظف است برای اسباب کشی شما از این نیروهای حرفه ای و مجرب استفاده کند.

همچنین آنها مسلط به امور فنی که در اسباب کشی لازم است، هستند. مهارت هایی نظیر بسته بندی لوازم منزل، باز و بسته کردن لباسشویی، یخچال ساید، ماشین ظرفشویی، لوستر، باز و بسته کردن تخت و … میباشند که نیاز به تخصص دارند و کارگران باربری باید به آنها مسلط باشند. البته این خدمات در صورت درخواست مشتریان انجام می شود.

رعایت اصول و اخلاق کاری شرکت باربری

شرکت باربری تهران موظف به رعایت اصول و اخلاق کاری حرفه ای است. گاهی دیده شده که با توجه به ساعتی بودن هزینه باربری، به عمد اتلاف وقت انجام می شود. اقداماتی نظیر دیر حرکت کردن، عبور از مناطق پرترافیک، تاخیر در بارگیری و تخلیه صورت می گیرد تا هزینه بیشتری را از مشتری دریافت کنند. یک اتوبار مطمئن، متعهد به انجام اسباب کشی در کمترین زمان ممکن در عین ایمنی است.

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم