برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری,اتوبار,باربری شمال تهران,باربری شمال تهران شمیرانات,اتوبار شمال تهران,اتوبار شمال تهران شمیرانات,باربری ارزان,باربری ارزان شمال تهران شمیرانات

باربری شمیرانات | اتوبار شمیرانات | حمل اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری در محدوده ی شمیرانات

  • سه شنبه 18 تیر 1398
  • 2307 نفر

اگر  در محدوده ی شمال تهران و شمیرانات به دنبال اسباب کشی راحت و بدون دغدغه هستید ، حمل بار و اثاثیه ی منزلتان را به ما بسپارید.همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به صورت vip به شما هستند.مشاورین ما به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به سوالات شما در زمینه ی حمل و نقل درون شهری ،حمل و نقل برون شهری و حمل و نقل خارج از کشور هستند.

باربری شمال تهران شمیرانات

شرکت باربری و اتوبار همسایه از حدود ۱۵ سال پیش فعالیت های خود را در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات و ارگان ها آغاز کرد و از آن زمان تا کنون در حال بهبود خدمات باربری و اتوبار و گسترش نقاط تحت پوشش اتوبارخود بوده است. هم اکنون دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل و باربری در تهران می باشیم و در سال جاری بسیاری از خدمات اتوبار و باربری مورد بازنگری قرار گرفتند و ماشین های فرسوده باربری و اتوبار با ماشین های صفر جایگزین شدند.بجز اثاثیه منزل حمل بار و کالا های تجاری، صنعتی، شیمیایی،مواد خوراکی و … نیز جزو خدمات ما میباشد.

شعار ما : ارائه با کیفیت ترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن

اتوبار همسایه در تمام نقاط تهران از جمله باربری شرق تهران ، باربری غرب تهران ، باربری غرب تهران کاشانی ، باربری شمال تهران ، باربری جنوب تهران ، باربری شهرک غرب ،باربری شهرستان ،باربری خارج از کشور و...مشغول به فعالیت می باشد.

اگر  در محدوده ی شمال تهران و شمیرانات به دنبال اسباب کشی راحت و بدون دغدغه هستید ، حمل بار و اثاثیه ی منزلتان را به ما بسپارید.همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به صورت vip به شما هستند.مشاورین ما به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به سوالات شما در زمینه ی حمل و نقل درون شهری ،حمل و نقل برون شهری و حمل و نقل خارج از کشور هستند.

بسته بندی اثاثیه توسط اتوبار همسایه

 

بسته بندی اثاثیه توسط اتوبار همسایه

آیا می دانید حمل بار و اثاثیه منزل بخصوص جهیزیه عروس امری کاملا تخصصی و حرفه ای است ؟این خدمات را به ما بسپارید. اتوبار همسایه متخصص در زمینه ی بسته بندی اثاثیه با بهترین و جدید ترین تجهیزات است.بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه یکی از تخصص های اتوبار همسایه است.

ما بسته بندی اثاثیه را به صورت کاملا حرفه ای با فوم حبابدار ،سلفون ،کارتن های مخصوص اسباب کشی ،کارتن های رگال دار مخصوص حمل و نقل البسه و...توسط کارگران ماهر در امر بسته بندی انجام می دهیم.

ماشین های حمل و نقل کالا و اثاثیه ی اتوبار همسایه

ماشین های اتوبار همسایه

 

در سال جاری بسیاری از خدمات اتوبار و باربری مورد بازنگری قرار گرفتند و ماشین های فرسوده باربری و اتوبار با ماشین های صفر جایگزین شدند.خاور ، وانت ، نیسان و کامیونهای تک و جفت که همگی مسقف و پوشیده هستند ، از نمونه های ماشین های اتوبار همسایه می باشند.

رانندگان اتوبار همسایه

رانندگان اتوبار همسایه همگی با داشتن مهارت در رانندگی و برخورداری از سلامت جسمی و روحی و آشنا به تمامی مسیرها ، خیابانها ،کوچه ها و جاده ها می باشند که حمل و نقل اثاثیه را از کم ترافیک ترین مسیر ها بر عهده می گیرند.

کارگران اتوبار همسایه

کارگران اتوبار همسایه

 

داشتن اخلاق حرفه ای و امین بودن یکی از اصلی ترین شروط برای انجام کاری است .این خصوصیات اخلاقی علی الخصوص در حرفه ی باربری بیشتر مد نظر می باشد چرا که تمامی اثاثیه و دارایی مردم به دست کارگران سپرده می شود.و امین بودن در این حرفه بسیار مهم می باشد.تمامی کارگران اتوبار همسایه اخلاق مدار و مورد اعتماد مشتریان می باشند.

 

باربری ارزان شمیرانات

 

منظور از باربری ارزان چیست؟
 

منظور از باربری ارزان این است که شرکتی که شما برای حمل بار و حمل اثاثیه تان انتخاب می کنید ،دارای کارگران زبده و کار بلد باشند که اثاثیه و لوازم منزل شما را به بهترین صورت ممکن بسته بندی و جابجا نمایند که ضمن اینکه از لوازم بسته بندی کمتر استفاده شود ،با بلد بودن نحوه ی چیدمان کارتن ها و وسایل شما در ماشین های باربری ،از سرویس های کمتری برای حمل اثاثیه ی شما استفاده کنند.در این صورت هزینه ی حمل و نقل اثاثیه و بار شما به حداقل می رسد و باربری ارزان تمام میشود.اتوبار همسایه به شما این اطمینان و نوید را می دهد که با رعایت تمامی نکات بالا و رعایت وجدان کاری به صورت صد درصد ، اسباب و اثاثیه و بار شما را به مقصد رساند.

اگر در محدوده ی شمال تهران و شمیرانات به دنبال باربری ارزان ولی با کیفیت هستید با ما تماس بگیرید.شرکت اتوبار همسایه با داشتن تجهیزات و کارگران زبده و زرنگ و ماشین آلات جدید کار اسباب کشی شما را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت به انجام می رساند.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم