برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری,اتوبار,باربری تهران,اتوبار تهران,باربری شمال تهران,اتوبار شمال تهران,باربری شمال تهران پاسداران,اتوبار شمال تهران پاسداران,باربری غرب تهران,باربری ارزان

حمل بار و اثاثیه و مبلمان اداری پاسداران

  • یکشنبه 16 تیر 1398
  • 2941 نفر

شرکت باربری اتوبار همسایه با داشتن بیش از دو دهه تجربه ی مفید در زمینه ی حمل کالا و بار و اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری در شهر تهران آماده ی ارائه ی خدمات در زمینه های حمل بار درون شهری ،حمل بار برون شهری ،حمل بار به خارج از کشور از طریق زمینی ،بسته بندی اثاثیه و مبلمان اداری ، حمل کالا و چیدمان اثاثیه بعد از حمل می باشد.کارشناسان اتوبار همسایه به صورت شبانه روزی آماده ی دادن مشاوره بدون هزینه به مشتریان می باشند.

باربری شمال تهران پاسداران

شرکت باربری اتوبار همسایه با داشتن بیش از دو دهه تجربه ی مفید در زمینه ی حمل کالا و بار و اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری در شهر تهران آماده ی ارائه ی خدمات در زمینه های حمل بار درون شهری ،حمل بار برون شهری ،حمل بار به خارج از کشور از طریق زمینی ،بسته بندی اثاثیه و مبلمان اداری ، حمل کالا و چیدمان اثاثیه بعد از حمل می باشد.کارشناسان اتوبار همسایه به صورت شبانه روزی آماده ی دادن مشاوره بدون هزینه به مشتریان می باشند.بسته بندی و حمل تخصصی جهیزیه ی عروس جزو خدمات ویژه ی اتوبار همسایه می باشد.بدون هیچ گونه دلهره  و نگرانی بسته بندی ،حمل و چیدمان اثاثیه ی منزلتان را به ما بسپرید.

اتوبار همسایه باربری شمال تهران ، باربری جنوب تهران ، باربری شرق تهران ،باربری غرب تهران باربری سعادت آباد ،باربری تجریش ،باربری ونک ،باربری پونک ،باربری پیروزی ،باربری چیتگر ،باربری شهران ،باربری ستارخان ،باربری مرزداران ،باربری جنت آباد ،باربری باغ فیض و...تمامی نقاط تهران را پوشش می دهد.

تفاوت باربری و اتوبار چیست؟

اکثریت مردم از اصطلاحات اتوبار و باربری به جای هم استفاده می کنند در صورتی که اگر نگاه دقیق تری به قضیه بیندازیم متوجه می شویم که این دو اصطلاح یعنی اتوبار و باربری باهم تفاوت دارند.که در این جا به ذکر چند نمونه از تفاوت های آن ها می پردازیم .

تعریف اتوبار و باربری

از اصطلاح اتوبار برای شرکت هایی که فقط در زمینه حمل و نقل و جا به جایی اسباب و اثاثیه منزل و محل کار با بسته بندی های متفاوت فعالیت دارند اطلاق می شود و به سایر شرکت هایی که توانایی جا به جا کردن هر نوع باری را داشته باشند باربری گفته می شود .
امروزه شرکت های زیادی در زمینه اتوبار و باربری فعالیت می کنند که توانایی جا به جا کردن بار به صورت شهری ، بین شهری و حتی بین المللی را دارند و وظیفه اصلی آن ها حمل و نقل و جا به جا کردن بار از یک نقطه به نقطه دیگر است و با توجه به نوع ، جنس ، وزن و مسافتی که قرار است بار از مبدا به مقصد طی کند از ماشین های متفاوتی برای این کار استفاده می شود .
مثلا نمی توان برای حمل و نقل مواد غذایی که شرایط خاصی را می طلبد از همان ماشینی که با آن شن و ماسه جا به جا می کنند استفاده شود .به همین جهت امروزه شرکت هایی که در زمینه اتوبار و باربری فعالیت می کنند نیز تخصصی شده اند . امروزه وضعیت بسیار فرق کرده است . امروزه تنها حمل بار توسط باربری یا اتوبار کافی نیست یا اینکه مردم فقط دنبال این نیستند که به هر قیمتی هم که شده بار خود را از یک نقطه به نقطه دیگر جا به جا کنند اینجاست که سخن از بهترین اتوبار یا باربری خوب به میان می آید .


 

ویژگی یک باربری خوب چیست

با وجود تبلیغات گسترده در مورد باربری های مختلف انتخاب یک باربری خوب سخت شده است. ما به شما پیشنهاد میکنیم پیش از انتخاب باربری تحقیقات لازم را به عمل آورید. چرا که قرار است وسایل ارزشمند، مهم و شخصی خود را به آنها بسپارید. یک باربری خوب باید به شما حس اطمینان دهد. ارائه ی گواهینامه های معتبر به همراه بیمه نامه از جمله معیارهای این حس اطمینان هستند. تجربه ی کافی در این زمینه، وجود تجهیزات و خودروهای کامل، کارگران ورزیده و حرفه ای هر کدام از ویژگی های یک باربری خوب هستند.

وظایف یک شرکت باربری و اتوبار

امروزه مانند گذشته تصور اینکه یک شرکت اتوبار تنها وظیفه حمل و جابجایی بار در سطح شهری و یا حمل بار به شهرستان را دارد از بین رفته است. شرکت های باربری در حال حاضر وظایف دیگری را بر عهده دارند و کار آن ها فقط حمل بار نیست.

اصول مهمی که در بیشتر کشور ها یک الزام است امروزه در کشور ما هم مورد توجه می باشد. اصول مهمی که نقش مهمی در تعیین حرفه ای بودن شرکت اتوبار ایفا می کنند. از جمله :

·    کیفیت در تمام مراحل باربری

·   ارائه خدمات مختلف در حوزه باربری،خدماتی مانند بسته بندی اثاثیه و وسایل،حمل بارهای خاص و ..

·     تضمین کیفیت باربری و سلامت بار

·     استفاده از متد های جدید و بروز، جهت بسته بندی و حمل و نقل انواع بار

·     سرعت انجام امور باربری همراه با حفظ کیفیت

·     ایمن بودن و حرفه ای بود و  قابل اطمینان بودن شرکت اتوبار

·     هزینه ی مناسب و منعطف برای انجام انواع خدمات باربری متناسب با بودجه و خواسته های مشتریان

·      ارائه مشاوره ی مناسب و تخصصی جهت تسهیل امور جابجایی و اسباب کشی

·      ارائه خدمات باربری ، اتوبار و وانت بار در مناطق مختلف تهران و متناسب با نیازها و شرایط هر منطقه

همه اینها مواردی است که باید یک شرکت اتوبار متعهد به رعایتشان باشند. برای همین است که در اینجا صحبت از انتخاب گزینه مناسب تر به میان خواهد آمد.

امروزه دیگر صحبت جابجایی اسباب و وسایل از یک نقطه به نقطه ای دیگر (در سطح شهری و یا مسافت های طولانی تر و جابجایی کشوری) مطرح نیست و مسئله مهم تری یعنی کیفیت و خدمات مطرح می باشد. اینکه شرکت باربری با چه خدماتی و کیفیتی وسایل شما را جا به جا کند بسیار مهم است.

بر اساس نتیجه گیری  کلی می توان گفت امروزه شرکت های باربری مانند سایر شرکت های خدماتی به جز حمل و نقل وسایل شما کار هایی همچون مشاوره در زمینه اسباب کشی، بسته بندی کردن وسایل شما، مشاوره در چیدن وسایل در مکان جدید و ... را بر عهده دارد و مسئول انجام آن ها به صورت کامل و صحیح می باشد تا نیاز های مشتریان را پاسخگو باشد. 

وظایف رانندگان وسایل نقلیه ی باربری و اتوبار

·         پیش از شروح حمل و نقل راننده را حتما از نوع وسایلی که قرار است جا به جا کند با خبر سازید تا راننده با برنامه ای از پیش تعیین شده با توجه به نوع بار نحوه ی بارگیری را مشخص کرده و عملیات کنترل و مهار کامل وسایل را با توجه به نوع بار انجام دهد.

·         راننده ی وسیله نقلیه و کمک راننده هنگاه انجام مراحل بارگیری به داخل ماشین می بایست در مکانی که باعث مزاحمت کارگرانی که مشغول جا به جایی بار هستند قرار نگیرند تا هم خودشان از آسیب دیدگی در امان بمانند و هم اختلالی در روند مراحل جا به جایی ایجاد نشود.

·         راننده اتوبار پیش از شروع به حرکت کردن موظف است تمامی مهار کننده های بار های شما را کنترل کند و از محکم بودن آن ها اطمینان حاصل کند تا در هنگام ترمز های شدید و هر حادثه ی دیگری احتمال آسیب رسیدن به وسایل هنگام باربری را به صفر برساند.

·         اگر مسافتی که می بایست بار های شما با وسیله نقلیه طی شود زیاد باشد ، راننده وظیفه دارد تا در هر 80 کیلمتر از مسافتی که طی کرده است ایستاده و بار ها را کنترل نماید تا از محکم بودن اتصالات مهر بند ها اطمینان حاصل کند.

و در انتها به خاط بسپارید که:

اگر پس از رسیدن بار به مکان مورد نظر و هنگام تخلیه کردنشان از وسیله نقلیه متوجه نا مناسب بودن اتصالات مهار بند ها و سایر وسایل مهار کننده شدید (به عنوان مثال وسیله ای دچار صدمه و یا جا به جا شده است) حتما این موضوع را پیگیری کرده و راننده را ملزم به این کنید که این موضوع را به شرکت باربری اطلاع دهد.

بیمه باربری چیست؟

یکی از سئوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که آیا آن شرکت ارائه دهنده خدمات باربری تهران که وسایل شما را به مقصد جدیدتان قرار است برساند، سلامت وسایل تان را تضمین  می کند؟ این مسئله به خصوص زمانی بیشتر اهمیت دارد که می خواهید وسایل و یا اثاثیه خود را به محل نسبتا دوری انتقال دهید (مثلا حمل بار به شهرستان و یا خارج از کشور) 

از این رو در زمانی که حمل کالا به مقصد صورت می گیرد، به خصوص زمانی که مقصد جایی دوردست است (مثلا با استفاده از خدمات فریت بار و یا کارگو) و یا در صورت زیاد بودن و همچنین حساس بودن اجناس و یا کالاهایی که قرار است حمل شوند، تضمین به سلامت رساندن آنها بسیار مهم است. از این رو امروزه نوعی بیمه تحت عنوان "بیمه باربری" وجود دارد، که جهت این امر صادر می شود. مطابق با این نوع بیمه، بیمه گر متعهد می شود که در ازای دریافت حق بیمه از بیمه گذار، در صورتی که در زمان حمل اجناس و کالاها به مقصد ، خسارتی به آنها وارد شود و یا هزینه های اضافی در این رابطه متقبل شود، بیمه گر خسارت و یا هزینه های وارد شده را جبران کند.

آیا استفاده از بیمه باربری راهکار خوبی در اسباب کشی است ؟

استفاده و اراده خدمات پوشش بیمه برای حمل و نقل کالاها و وسایل منزل و لوازم اداری اجباری نیست. با این حال، هنگام حمل اثاثیه برای اسباب کشی، استفاده از بیمه همیشه یک ایده خوب است که تا حد زیادی حفاظت و امنیت لوازم شما را در حین جابه جایی و حرکت حفظ میکند و نگرانی ها مربوط به خسارت به اموال را در نقل مکان به حداقل میرساند ، مخصوصا اگر اثاث و بارشما شامل تعداد زیادی وسیله گران قیمت و سنگین بزرگ میباشد.شرکت باربری که برای حمل اثاث منزل خود انتخاب میکنید ، در قبال حمل لوازم شما مسئولیت دارد و برای اینکه کار خود را به صورت حرفه ای پیش ببرد و اعتماد مشتری را نیز کسب کند ، بیمه کردن لوازم و اثاث را جزو خدمات اصلی خود قرار میدهد. البته همه شرکت ها اینطور نیستند و مسئولیتی را برای اثاث شما بر عهده نمیگیرند ، اما شما به عنوان یک شهروند آگاه و مطلع سعی کنید شرکتی را برای حمل اثاث خود انتخاب کنید که راضی باشد در صورت بروز خسارت ، هزینه ای را به شما پرداخت کند. 

نکته : بیمه حمل و نقل کالا به منظور حفاظت هرچه بیشتر از لوازم و اثاثیه در مقابل خطرات و خسارت های  حمل و نقل بوجود آمده است.

رعایت اصول و اخلاق کاری توسط کارکنان شرکت باربری

شرکت باربری تهران موظف به رعایت اصول و اخلاق کاری حرفه ای است. گاهی دیده شده که با توجه به ساعتی بودن هزینه باربری، به عمد اتلاف وقت انجام می شود. اقداماتی نظیر دیر حرکت کردن، عبور از مناطق پرترافیک، تاخیر در بارگیری و تخلیه صورت می گیرد تا هزینه بیشتری را از مشتری دریافت کنند. یک اتوبار مطمئن، متعهد به انجام اسباب کشی در کمترین زمان ممکن در عین ایمنی است.

یک باربری خوب برای اسباب کشی، انجام تمامی این موارد را وظیفه خود میداند. قبل از انتخاب اتوبار مد نظر خود حتما این موارد را با کمک دوستان و آشنایان و یا با تحقیق و پرس و جو در جاهای مختلف( مانند اینترنت) بررسی کنید.

اگر در شهر تهران به دنبال باربری و اتوبار هستید ،با ما تماس بگیرید و خاطره ی یک روز خوش و به یادماندنی از اسباب کشی تان را در ذهنتان ثبت کنید.ما با آرامش و اطمینان خاطر دادن به شما ، حمل و نقل کالا و اثاثیه ی منزل شما را انجام می دهیم.هدف ما جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم