برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
اتوبار,باربری,باربری تهران,اتوبار تهران,باربری ارزان,اتوبار ارزان,باربری شرق تهرانپارس,اتوبار شرق تهرانپارس,باربری خوب,قیمت باربری,هزینه ی باربری

باربری شرق تهرانپارس | حمل اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری شرق تهرانپارس

  • دوشنبه 10 تیر 1398
  • 2422 نفر

اتوبارهمسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط باربری برتر تهران ارائه می دهد. اگر ساکن محدوده ی شرق تهرانپارس  هستید اتوبارهمسایه در این محدوده آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند...

باربری شرق تهرانپارس

اتوبارهمسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط باربری برتر تهران ارائه می دهد. اگر ساکن محدوده ی شرق تهرانپارس  هستید اتوبارهمسایه در این محدوده آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.

اتوبار همسایه با داشتن سالها تجربه در زمینه ی حمل و نقل بار و اثاثیه ،در تهران و کرج و تمامی شهرها و حمل بار و اثاثیه به صورت زمینی به خارج از کشور ،آماده ی خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.اتوبار همسایه در تمامی زمینه ها از جمله دادن مشاوره به صورت رایگان به مشتری ، بسته بندی اثاثیه به صورت کاملا حرفه ای ،بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه ی عروس به صورت کاملا تخصصی ،حمل بار و اثاثیه به شهرستان و حمل بار و اثاثیه به خارج از کشور فعالیت می نماید.ما در تمامی نقاط شهر تهران ،باربری شرق تهران ،باربری غرب تهران ،باربری شمال تهران ،باربری جنوب تهران شوش ،باربری ستارخان ،باربری شرق تهران پیروزی،باربری چیتگر و...آماده ی انجام خدمت به مشتریان گرامی هستیم.اگر در شرق تهران به دنبال باربری ارزان هستید ،با ما تماس حاصل نمایید.

اتوبار همسایه جزو یکی از  بهترین باربری های  تهران با تجربه چند ساله و بهترین ماشین های حمل بار و افراد متخصص در این زمینه هم اکنون آماده برای ارائه خدمات باربری و اتوبار تهران به شما عزیزان در تمامی نقاط تهران  و باربری شرق تهرانپارس می باشد با یک تماس در اسرع وقت از بهترین خدمات باربری اتوبار همسایه بهره مند گردید.

ویژگی های اتوبار همسایه 

داشتن بیمه نامه 

سریع و ایمن 

تیم حرفه ای و با تجربه

معقول ترین هزینه

متخصص در امر بسته بندی اثاثیه

تضمین سلامت اثاثیه در حین باربری

و....

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه  قبل از اسباب کشی امری مهم و بسیار تخصصی است به همین منظورشرکت های باربری برای  کمک به شما عزیزان جهت بسته بندی اثاثیه و حمل و نقل بار به وجود آمده اند و در بسیاری از شرکت های حمل و نقل سرویس هایی برای بسته بندی قبل از اسباب کشی به مشتریان ارائه می شود. با پیشرفت علم و مشغله هایی که در عصر حاضر تمامی افراد در زندگی خود دارند و همچنین شاغل شدن هر دو زوج در خانه ها امر اسباب کشی برای بسیاری از افراد بسیار سخت شده است. به همین خاطر سپردن کار به شرکت بسته بندی وسایل منزل و اسباب کشی برای این افراد نه تنها مقرون به صرفه است بلکه می تواند از استرس ها و مشکلات آنها کم کند.

چرا شما به بسته بندی اثاثیه منزل نیاز دارید؟

زمانی که شما یک وسیله ای را به صورت نو خریداری میکنید، تقریبا در اکثر موارد دارای بسته بندی مخصوص میباشد. شما در هنگام حمل آن مشکل خاصی نخواهید داشت. زیرا هم به صورت اختصاصی بسته بندی شده است و هم فقط باید همان یکی را حمل کنید. حال شما قصد اسباب کشی دارید و باید تمام اثاثیه ی منزل خود را جا به جا کنید. در اینجا حمل و جا به جایی اسباب شما سخت شده و احتمال آسیب دیدن آن ها وجود دارد.

قطعا برای شما مهم است که وسایل حساس و بعضا گرانقیمت شما آسیب نبیند. خب راه حل چیست؟

راه حل بسته بندی اثاثیه شما به صورت صحیح و اصولی میباشد. ممکن است شما بگویید هزینه بسته بندی لوازم منزل زیاد است یا با دقت در حمل اثاثیه میتوان جلوی آسیب دیدن آنها را گرفت. این نکته را در نظر داشته باشید که شما هر چه قدر هم در حمل اسباب تان دقت به خرج بدهید، ممکن است در مسیر حمل راننده ترمز کند و در اثر برخورد لوازم به یکدیگر، اسباب شما آسیب ببیند.هزینه آسیب دیدن لوازم شما و احتمالا جایگزین کردن آن به مراتب هزینه بیشتری نسبت به بسته بندی دارد. بسته بندی وسایل برای اسباب کشی یک نوع بیمه کردن وسایل شما در مقابل آسیب دیدگی احتمالی میباشد. بنابراین بسته بندی اثاثیه منزل کار منطقی بنظر میرسد.همچنین بسته بندی اثاثیه منزل باعث سهولت در اسباب کشی شما میشود و جابه جایی لوازم شما را راحت تر میکند. از دیگر مزایای بسته بندی، کاهش هزینه های اثاث کشی شما میباشد. زیرا هر چه اسباب کشی شما کمتر طول بکشد، شما هزینه کمتری بابت کارگر و جابه جایی بار پرداخت میکنید.بسته بندی باعث عدم شلوغی و گم شدن لوازم شما هنگام اثاث کشی میشود. همچنین بسته بندی اصولی کار چیدمان لوازم منزل شما را خیلی راحت میکند.

انواع تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل

نایلون حباب دار ضربه گیر( بابل رپ)

نایلون حباب دار

بابل رپ وسیله ایست که از تلفیق نایلون و حباب های هوا تشکیل شده است. وجود حباب های هوا باعث جلوگیری از ضربه دیدن شی داخل کیسه بابل رپ میشود.از بابل رپ برای بسته بندی اقلام درشت و سنگین مانند یخچال، لباسشویی، گاز، ماشین ظرف شویی، مبل و … استفاده میشود.

کارتن اسباب کشی پنج لایه

کارتن اسباب کشی

 

این وسیله برای بسته بندی و حمل خرده ریز منزل استفاده میشود. کارتن های اسباب کشی دارای پنج لایه میباشند و از مقاومت زیادی برخوردارند. کارتن اسباب کشی پنج لایه در سه سایز کوچک، متوسط  و بزرگ وجود دارند که شما بسته به نیاز خود میتوانید از آن ها استفاده کنید. سایز کوچک کارتن اسباب کشی برای حمل وسایل با وزن زیاد و حجم کم مانند بشقاب و لیوان استفاده میشود. سایز متوسط و بزرگ آن برای حمل وسایل بزرگ تر با وزن کم تر همانند قابلمه ها به کار میرود.

سلفون(مخصوص بسته بندی لوازم منزل)

 

سلفون

از سلفون برای محافظت از وسایل شما در مقابل گرد و خاک استفاده میشود و باعث تمیز ماندن لوازم منزل شما حین اسباب کشی میشود. همچنین از سلفون برای فیکس کردن بابل رپ پیچیده شده دور اثاث استفاده میشود.

کارتن رگال دار(مخصوص بسته بندی البسه)

 

کارتن رگال دار

از این نوع کارتن به منظور حمل لباس های مجلسی شما،مانند کت و شلوار استفاده میشود. کارتن رگال دار همانند یک کمد لباس در سایز کوچک میباشد. این کارتن ها دارای آویز لباس میباشند که شما میتوانید لباس های خود را درون آن آویزان کنید و از چروک شدن و خرابی لباس های خود جلوگیری نمایید.

ساک بسته بندی

 

ساک بسته بندی

این وسیله برای بسته بندی و حمل وسایلی همچون پتو و بالش استفاده میشود. همچنین برای لباس هایی که حمل آن ها نیازی به کارتن رگال دار ندارد استفاده میشود.

تسمه بسته بندی و جابجایی اثاثیه منزل

 

تسمه

 

 

مقاومت و کشش این نوع تسمه ها بالاست و از آن برای فیکس و محکم کردن بسته بندی استفاده میشود. تسمه از در رفتن کارتن بسته بندی جلوگیری میکندبرای فیکس کردن آن از دستگاه تسمه کش استفاده میشود.

اتوبار شرق تهرانپارس

اگر در هر کجای شهر تهران برای حمل اثاثیه و بار خود ،حمل بار درون شهری ،حمل بار برون شهری ،حمل بار به خارج از کشور به صورت زمینی به دنبال باربری خوب و ارزان و مطمئن هستید ،با مشاورین اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید تا اسباب کشی راحت و ایمن و خوبی را تجربه کنید.رضایت مشتریان عزیز اعتبار ماست..

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم