برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری,اتوبار,باربری شرق تهران,اتوبار شرق تهران,باربری شرق تهران پیروزی,باربری ارزان شرق تهران,باربری ارزان,باربری ارزان شرق تهران پیروزی

باربری و اتوبار پیروزی | حمل اثاثیه ی منزل و ادارات در محدوده ی پیروزی

  • پنجشنبه 30 خرداد 1398
  • 3041 نفر

باربری و اتوبار همسایه در با داشتن سالها تجربه در ارائه ی خدمات حمل بار و اثاثیه ی منزل در شهر تهران و تمامی نقاط شهر تهران و  محدوده ی شرق تهران پیروزی ، در خدمت مشتریان می باشد.شرکت اتوبار همسایه با داشتن بهترین و بروز ترین تجهیزات از جمله ماشین های نو ،مسقف ،کامیون ،وانت و ..و همچنین وسایل و تجهیزات بروز برای بسته بندی اثاثیه و از همه مهم تر داشتن کارگران مورد اعتماد و زبر دست برای بسته بندی و حمل و نقل آماده ی خدمت رسانی به مشتریان می باشد

باربری  پیروزی

باربری و اتوبار همسایه در با داشتن سالها تجربه در ارائه ی خدمات حمل بار و اثاثیه ی منزل در شهر تهران و تمامی نقاط شهر تهران و  محدوده ی شرق تهران پیروزی ، در خدمت مشتریان می باشد.شرکت اتوبار همسایه با داشتن بهترین و بروز ترین تجهیزات از جمله ماشین های نو ،مسقف ،کامیون ،وانت و ..و همچنین وسایل و تجهیزات بروز برای بسته بندی اثاثیه و از همه مهم تر داشتن کارگران مورد اعتماد و زبر دست برای بسته بندی و حمل و نقل آماده ی خدمت رسانی به مشتریان می باشد.دادن مشاوره قبل از اسباب کشی ،حمل و نقل درون شهری ،حمل و نقل برون شهری و حمل و نقل زمینی به کشورهای همسایه ،بسته بندی اسباب و اثاثیه و چیدمان اسباب و اثاثیه بعد از حمل آنها ،بسته بندی و حمل و نقل وسایل خاص از جمله پیانو ،گاو صندوق ،گلدان های گل ،یخچال ساید بای ساید از جمله خدماتی ست که اتوبار همسایه ارائه می دهد.

اگر به دنبال باربری ارزان ولی با کیفیت هستید حتما با اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید.حرف ما در حد شعار نیست.منظورمان از باربری ارزان ولی با کیفیت چیست؟

منظور از باربری ارزان چیست؟

منظور از باربری ارزان این است که شرکتی که شما برای حمل بار و حمل اثاثیه تان انتخاب می کنید ،دارای کارگران زبده و کار بلد باشند که اثاثیه و لوازم منزل شما را به بهترین صورت ممکن بسته بندی و جابجا نمایند که ضمن اینکه از لوازم بسته بندی کمتر استفاده شود ،با بلد بودن نحوه ی چیدمان کارتن ها و وسایل شما در ماشین های باربری ،از سرویس های کمتری برای حمل اثاثیه ی شما استفاده کنند.در این صورت هزینه ی حمل و نقل اثاثیه و بار شما به حداقل می رسد و باربری ارزان تمام میشود.اتوبار همسایه به شما این اطمینان و نوید را می دهد که با رعایت تمامی نکات بالا و رعایت وجدان کاری به صورت صد درصد ، اسباب و اثاثیه و بار شما را به مقصد رساند.

خدمات باربری اتوبار همسایه  پیروزی

·   مشاوره جهت کلیه مراحل اسباب کشی و باربری در تهران و باربری به شهرستان و  باربری به خارج از کشور

·   بسته بندی بار و اسباب و اثاثیه منزل، شرکت ها، سازمان ها و اداره ها  و بسته بندی و حمل و نقل مبلمان اداری در سریع ترین زمان ممکن

·   استفاده از بهترین جعبه و کارتن های اسباب کشی

·   استفاده از فوم، پلاستیک های نایلونی و غیره جهت پر کردن فضای خالی داخل جعبه ها

·   استفاده از بهترین خودروها و ماشین های مخصوص باربری تهران و شهرستان و خارج از کشوراز قبیل وانت بار، کامیون

·   استفاده از بهترین  و امین ترین کارگران حمل بار

·   بهره گیری از بهترین رانندگان خودروهای باربری مسلط به بزرگراه ها و جاده های داخل و خارج از تهران

·   بیمه وسایل و لوازم شما در زمان اسباب کشی 

نکات مهم در انتخاب باربری  پیروزی

داشتن مجوز:

نخستین مسئله جهت انتخاب شرکتهای باربری، این است که از کارکنان آن شرکت حتما پرسیده شود که آیا از اتحادیه باربری مجوز دارند یا خیر؟ شرکتهایی که دارای مجوزهای لازم از این اتحادیه هستند شرایط زیر را دارند:

در برابر مشتریان خود کاملا مسئولیت پذیر هستند و وسایل و لوازم آنها را بیمه می کنند. 

 در صورت آسیب رسیدن به وسایل (در حین بسته بندی اثاثیه و یا حمل بار)  خسارت های وارد شده را جبران میکنند. 

 خدمات خود را در اغلب ایام سال به مشتریان خود در داخل و خارج از تهران ارائه می دهند. 

 از نرخ و قیمت های پایه و رسمی اتحادیه باربری تبعیت می کنند.  

 از خودروهای مناسب با فضای کافی و همچنین تجهیزات و وسایل استاندارد جهت بسته بندی استفاده می کنند. 

کارکنانشان کاملا اخلاق مدار و مشتری مدار و قابل اعتماد هستند.

از این رو داشتن مجوز و پروانه کسب از اتحادیه جهت سنجیدن اعتبار شرکتهای اتوبار ، قدم اول است. برخی از شرکتها ممکن است علیرغم نداشتن هیچ گونه مجوزی، ادعا کنند که خدمات اسباب کشی ارائه می کنند اما نمی توان به کیفیت سرویس دهی چنین مجموعه هایی اطمینان داشت. درصورت استفاده از باربری هایی که مجوز ندارند ، مسئولیت تمامی خسارات بر عهده ی خود مشتری می باشد.پس در انتخاب باربری دقت لازم را به عمل آورید.

داشتن شعبات مختلف

یکی دیگر از نشانه های اعتبار شرکتهای اتوبار تهران، داشتن شعب در مناطق مختلف شهر تهران است چرا که تهران به دلیل داشتن وسعت و جمعیت زیاد، نیازمند وجود شعبه های مختلف جهت سرویس دهی بهتر به مردم است. به همین منظور در ابتدا بهتر است تحقیق کنید که اگر برای مثال شما در شرق تهران زندگی می کنید کدام شرکتهای معتبر باربری دارای شعبه باربری شرق تهران هستند و یا اگر در شمال تهران قصد جابجایی و اسباب کشی محل کار و یا زندگی خود دارید می توانید با شعب باربری شمال تهران شرکتهای معتبر اتوبار تماس بگیرید. قطعا شرکتی که خدمات مناسبی ارائه نکرده باشد نمی تواند رشد کند و شعبه های مختلف در تهران داشته باشد. 

ارائه مشاوره و راهنمایی های مناسب

یکی از ویژگی های شرکتهای معتبر باربری تهران این است که هنگامی که سئوالی درباره خدمات اسباب کشی و یا موارد دیگر برای شما پیش آمده و با آنها تماس می گیرید، آنها باید تا حد امکان راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند. برای مثال در مورد بسته بندی اثاثیه، خرید کارتن اسباب کشی و یا موارد دیگر در صورتی که برای مشتریان نکته ای ابهام آمیز باشد و یا موجب نگرانی آنها باشد، هنگام مشاوره تلفنی باید این شرکتها مشتریان خود را راهنمایی و در صورت امکان آنها را از قبل جهت پیش نیازهای اثاث کشی و حمل بار آماده کنند. 

قیمت های مناسب باربری:

قیمت تمامی خدماتی که شرکت های باربری ارائه می کنند حتما باید قیمت هایی باشد که اتحادیه داده است.اگر شرکت باربری به شما برای حمل و نقل ،بسته بندی و ...قیمت های خیلی بالا یا پایینی اعلام کرد ،این قیمت بالا و یا پایین حتما به منزله ی کیفیت خوب تر و یا کیفیت بدتر نیست.پس حتما قبل از سفارش دادن و عقد قرارداد با شرکت باربری مورد نظر ،حتما تحقیق کنید و تمام جوانب را در نظر بگیرید.


کیفیت بسته بندی

یکی دیگر از نشانه های معتبر بودن و حرفه ای بودن یک شرکت در خدمات اثاث کشی و باربری، کیفیت خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم است. بکار بردن نکات بسته بندی لوازم خانگی و همچنین نکات مهم در زمینه بسته بندی لوازم شرکتی و اداری می تواند به افزایش کیفیت بسته بندی و در نتیجه افزایش سرعت و ایمنی کار کمک شایانی کند. به ویژه بسته بندی لوازم سنگین وزن منزل و یا محل کار و همچنین بسته بندی حساس و شکستنی که دقت و ظرافت بیشتری را می طلبد. به این منظور استفاده از لوازم استاندارد مانند استرچ رپ، بابل رپ، کارتن های چندلایه جدید و مقاوم و سایر لوازم  اهمیت زیادی دارد و همچنین مهارت کارگران و پرسنل شرکت های اتوبار در سرویس دهی هر چه بهتر. 

انواع ماشین های اتوبار همسایه برای باربری  پیروزی

ماشین های باربری اتوبار همسایه

ما خدماتمان را بسیار گسترده و کامل ارائه می دهیم.  اتوبار همسایه متناسب با حجم اثاث ، نوع کالای مورد انتقال ، و مسافت جابه جایی و همچنین سلیقه شما ماشین های اثاث کشی مختلفی را بکار می گیریم . ما با در اختیار داشتن انواع وانت بار ، نیسان ، خاورهای باربری مسقف و نیمه مسقف و روباز مخصوص اثاث کشی بارهای شما را به صورت صد درصد تضمینی جا به جا می کنیم.اگر میخواهید یک اسباب کشی آرام و بدون استرس و دغدغه را همراه با یک خاطره ی خوش تجربه کنید با اتوبار همسایه تماس بگیرید.شعار ما کار ماست.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم