برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
اتوبار,باربری,باربری شرق تهران,اتوبار شرق تهران,باربری ارزان

باربری شرق تهران | حمل بار و اتوبار در شرق تهران

  • سه شنبه 28 خرداد 1398
  • 1848 نفر

اتوبار همسایه با بروز ترین تجهیزات و کار آمدترین کارگران در تمامی نقاط تهران از جمله شرق تهران در خدمت مشتریان و همشهریان عزیز می باشد.رساندن بار و اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری را با خیالی راحت و آسوده به ما بسپارید.

باربری شرق تهران | اتوبار شرق تهران | حمل بار و اثاثیه ی منزل در شرق تهران

آیا می دانید حمل بار و اثاثیه منزل بخصوص جهیزیه عروس امری کاملا تخصصی و حرفه ای است  که کوچکترین غفلت و بی توجهی باعث وارد شدن صدمات زیادی به اسباب و اثاثیه ی شما خواهد شد؟با خیالی آسوده و راحت این خدمات را به ما بسپارید .حمل بار و اثاثیه ی منزل و ادارات را در شرق تهران با اتوبار همسایه تجربه کنید.باربری و اتوبار از تهران به  شهرستان و در تمامی نقاط تهران از جمله شرق تهران فوری با بیمه و بارنامه دولتی و کتبی توسط شرکت اتوبار همسایه.نگران پرداخت هزینه ی باربری خود نباشید.اتوبار همسایه با داشتن دستگاه کارت خوان ،نگرانی حمل پول نقد در اسباب کشی را از بین برده است.

باربری و اتوبار شرق تهران

شرکت باربری و اتوبار همسایه از حدود ۱۵ سال پیش فعالیت های خود را در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات و ارگان ها آغاز کرد و از آن زمان تا کنون در حال بهبود خدمات باربری و اتوبار و گسترش نقاط تحت پوشش اتوبارخود بوده است. هم اکنون دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل و باربری در تهران می باشیم و در سال جاری بسیاری از خدمات اتوبار و باربری مورد بازنگری قرار گرفتند و ماشین های فرسوده باربری و اتوبار با ماشین های صفر جایگزین شدند.بجز اثاثیه منزل حمل بار و کالا های تجاری، صنعتی، شیمیایی،مواد خوراکی و … نیز جزو خدمات ما میباشد. شعار ما : ارائه با کیفیت ترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن مدیریت باربری همسایه ( مرادی ).

خدماتی که اتوبار همسایه در شرق تهران ارائه می دهد

دادن مشاوره قبل از حمل اثاثیه 

 شما عزیزان می توانید برای مشاوره در مورد جا به جایی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه ی خود با تیم با تجربه و کارآزموده ی اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید و تمامی سوالات خود را در مورد نحوه ی جابه جایی و بسته بندی و زمان بندی جا به جایی لوازم خود مطرح کنید.کارشناسان ما با آرامش به تمامی سوالات شما در زمینه ی باربری پاسخ خواهند داد.

 

بسته بندی اثاثیه با بهترین تجهیزات

بسته بندی لوازم منزل یکی از مهمترین مراحل هر اسباب کشی است که عدم دقت در آن موجب خسارات سنگین به اسباب و اثاثیه شما خواهد شد.بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اگر به درستی انجام شود بخش بزرگی از کار اسباب کشی انجام شده است.اتوبار همسایه با داشتن کارگرانی زبده در امر بسته بندی اثاثیه و داشتن تمامی وسایل مورد نیاز برای بسته بندی ،در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

 

حمل و نقل اثاثیه 

اتوبار همسایه بعد از بسته بندی لوازم و اثاثیه ی شما ،تمامی وسایل را با چیدمان صحیح در ماشین های باربری ،باعث جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه ی اضافی شما می شود.به طوریکه  موجب کمترین سرویس ( رفت و برگشت و بارگیری ) برای اسباب کشی شما شود.رانندگان ماهر ما با انتخاب بهترین مسیر و کم ترافیک ترین مسیر ،از هدر رفتن وقت جلوگیری خواهند کرد.

 

حمل و نقل درون شهری

شرکت ما با داشتن ماشین های باربری مخصوص از جمله اتوبار ،وانت بار و انواع کامیونهای مخصوص باربری ( سرپوشیده ) آماده ی ارائه ی سرویس به تمامی نقاط شهر بزرگ تهران می باشد.

 

حمل و نقل برون شهری

حمل بار برون شهری

حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان با خاور مسقف و فلزی و پوشیده حمل بار بین شهری و برون شهری به شهرستانهای مربوطه با باربری اتوبار همسایه .حمل بار  به شهرستان .حمل و نقل اسان با باربری اتوبارهمسایه.  باربری اتوبارهمسایه دارای بیمه ی باربری معتبر می باشند و تمامی بار های این شرکت بیمه می باشد و با خیال راحت بار خود را به مقصد مورد نظر خود ارسال کنید .

حمل و نقل بین المللی

این شیوه معمولا جهت ارسال بار به کشورهای همسایه ایران مانند ترکیه، ارمنستان، عراق و غیره صورت می گیرد. به این ترتیب تجاری و یا مسافرانی که قصد استفاده از خدمات حمل بار به خارج را دارند، می توانند با پرداخت هزینه های مربوطه از این خدمات بهره مند شوند. شرکت باربری و اتوبار همسایه از حدود ۱۵ سال پیش فعالیت های خود را در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات و ارگان ها آغاز کرد و از آن زمان تا کنون در حال بهبود خدمات باربری و اتوبار و گسترش نقاط تحت پوشش اتوبارخود بوده است. هم اکنون دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل و باربری در تهران  ،باربری به شهرستان ها و حمل بار به کشور ترکیه می باشیم و در سال جاری بسیاری از خدمات اتوبار و باربری مورد بازنگری قرار گرفتند و ماشین های فرسوده باربری و اتوبار با ماشین های صفر جایگزین شدند.بجز اثاثیه منزل حمل بار و کالا های تجاری، صنعتی، شیمیایی،مواد خوراکی و … نیز جزو خدمات ما میباشد. 

حمل اثاثیه به داخل ساختمان ( هزینه کارگر جابجایی لوازم منزل و حمل اثاثیه )

 

هزینه کارگر جهت جابجایی لوازم منزل و حمل اثاثیه در هر شرکت با توجه به خدمات رسانی آنها متفاوت است.یعنی اینکه شما با توجه نوع نیازی که به کارگر دارید و براساس زمان کار کارگر قیمت ها تغییر می کند.شرکت ما با وجود افراد متخصص قیمت کارشناسی شده را به شما اعلام می کنند و شما قبل از اقدام به جابه جایی می توانید با مشاوران ما درباره قیمت صحبت کنید.

هزینه کارگر جابجایی لوازم منزل وابسته به شرایطی چون:

حجم وسایل

تعداد طبقاتی که منزل قبلی و جدید در آن وجود دارد.

نوع وسیله بار جهت حمل و نقل

نوع خدمتی که از کارگر خود می خواهید.

زمان رسیدن وسایل به مقصد

بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه

شرکت باربری اتوبار همسایه با داشتن سالها تجربه در زمینه ی حمل بار و بسته بندی اثاثیه ی منزل و ادارات ،در تمام نقاط تهران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب با ارائه ی بهترین خدمات و کمترین هزینه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.برای حمل بار و بسته بندی اثاثیه ی خود به ما اعتماد کنید.

چیدمان اثاثیه با نظر مشتری

پس از رساندن بار و اثاثیه به مقصد ،در صورت رضایت و درخواست مشتریان عزیز ،کارگران اتوبار همسایه اقدام به باز کردن بسته بندی وسایل و سپس چیدمان آنها بر طبق نظر مشتری می کنند.

باربری شرق تهران ، اتوبار شرق تهران

اتوبار همسایه با بروز ترین تجهیزات و کار آمدترین کارگران در تمامی نقاط تهران از جمله شرق تهران در خدمت مشتریان و همشهریان عزیز می باشد.رساندن بار و اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری را با خیالی راحت و آسوده به ما بسپارید.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم