برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
ارسال بار به قبرس,فریت بار به قبرس شمالی

هزینه ارسال بار و اثاثیه منزل به قبرس شمالی + فریت بار هوایی و زمینی

 • چهارشنبه 26 مرداد 1401
 • 1161 نفر

برای ارسال بار به کشور قبرس می توانید با باربری بین المللی همسایه تماس بگیرید. ارسال بار به شهرهای مهم قبرس شمالی مانند گیرنه، فاماگوستا و ... با هزینه مناسب و ارزان.

در باربری همسایه امکان ارسال بار به تمام کشورها فراهم شده است. یکی از خدمات پردرخواست در زمینه ارسال بار بین المللی در این روزها، ارسال بار به قبرس به ویژه قبرس شمالی می باشد. در باربری همسایه شما می توانید تمام لوازم و اثاثیه منزل خود را با قیمت بسیار مناسب و ارازان به قبرس ارسال نمایید. برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش باربری قبرس و ارسال بار به این کشور با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

ارسال پیانو به قبرس

ارسال بار به قبرس شمالی

 قبرس در جنوب ترکیه، غرب سوریه، جنوب شرقی یونان، شمال مصر و شمال غربی اسرائیل، لبنان و غزه قرار دارد. جزیرهٔ قبرس پس از جزایر ساردینیا و سیسیل، سومین جزیرهٔ بزرگ در دریای مدیترانه‌ است. در این روزها ایرانی های زیادی تمایل به مهاجرت به این کشور را دارند. قبرس شمالی از کشورهای تازه توسعه یافته و رو به پیشرفت می باشد که به هزینه کمتر از سایر کشورها امکان مهاجرت به قبرس شمالی را خواهید داشت. برای ارسال بار به قبرس شمالی و همچنین حمل کلیه لوازم و اثاثیه منزل خود به این کشور می توانید با باربری همسایه تماس بگیرید. هزینه ارسال بار و لوازم منزل به قبرس در باربری همسایه بسیار مناسب محاسبه شده و شما می توانید از سالم رسیدن بارهای خود به این کشور اطمینان داشته باشید.

برای ارسال بار به ترکیه و فریت بار به آلمان نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

روش های ارسال بار به قبرس

برای ارسال بار و اثاثیه منزل به قبرس می توان از روش زمینی و هوایی حمل بار بهره برد. بهترین روش که در باربری همسایه برای ارسال بار به قبرس به شما پیشنهاد می شود، ارسال بار هوایی (فریت بار هوایی به قبرس شمالی) می باشد. روش ارسال بار هوایی سریع و امن است. با این حال اگر ارسال بار زمینی به قبرس  مد نظر شما عزیزان است، بازهم می توانید با ما تماس گرفته و از خدمات باربری همسایه بهره مند شوید. هزینه ارسال بار زمینی به قبرس از هزینه حمل بار هوایی کمتر می باشد.

برای دریافت مشاوره در زمینه فریت بار هوایی به قبرس و ارسال بار زمینی و استعلام هزینه ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فریت بار به قبرس شمالی

قسمت شمالی قبرس که با نام قبرس شمالی در بین ایرانیان معروف است، عموما ترک نشین بوده و بخش جنوبی قبرس، قسمت اروپایی این جزیره محسوب می شود و قسمت یونانی نشین قبرس است. به همین دلیل است که زبان های ترکی استانبولی و یونانی و انگلیسی، به عنوان زبان رسمی در قبرس هستند. اگر شما قصد مهاجرت یا سفر طولانی مدت به قبرس شمالی را دارید، حتما یکی از مهمترین موارد موجود در چک لیست قبل از حرکت شما، انتخاب بهترین روش برای حمل وسایل منزل و لوازم شخصی و کتاب و غیره به کشور قبرس است و این موضوع به یکی از اولویت های اصلی برای شما تبدیل شده است. در چنین مواقعی که وزن بار و محموله شما بیشتر از وزن مجاز بار و چمدان در هواپیماهای مسافربری است، بهترین گزینه این است که از روش فریت بار به قبرس شمالی استفاده کنید. فریت بار به قبرس شمالی را می توانید به باربری همسایه بسپارید. از شهرهای مهم قبرس شمالی می توان به گیرنه و فاماگوستا اشاره نمود.

هزینه فریت بار هوایی به قبرس شمالی

فریت بار به قبرس جنوبی

فریت بار به قبرس جنوبی و شهرهایی ازجمله: لارناکا و دیگر شهرهای قبرس جنوبی، از جمله خدمات باربری همسایه بار می باشد. تعهد ما ارسال بار منزل یا تجاری شما با بهترین قیمت و با بهترین امکانات میباشد. کلیه ی امور از کارشناسی بار در منزل یا کارخانه و شرکت شما، تا بسته بندی تخصصی و سرویس حمل تا فرودگاه به عهده ی پرسنل باربری همسایه می باشد. پرسنل متبحر و متعهد این شرکت، محموله ی شما را با بهترین شرایط بسته بندی، و با بهترین ایرلاینهای دنیا بارنامه نموده و ارسال میکنند.

اگر در زمینه فریت بار هوایی به قبرس شمالی به مشورت و راهنمایی نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

مراحل فریت و ارسال بار و اثاثیه منزل به قبرس

برای اینکه بارها و اثاثیه منزل خود را با استفاده از خدمات باربری همسایه به قبرس ارسال نمایید این مراحل را دنبال کنید:

 1. تماس با شرکت باربری بین المللی همسایه بار و اعلام درخواست برای ارسال بار به قبرس
 2. دریافت مشاوره و تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار به قبرس
 3. مشخص نمودن روش حمل بار و هزینه ها
 4. انجام کلیه امور بسته بندی بار و بارگیری برای ارسال به فرودگاه و یا گمرک
 5. انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای ارسال بار به قبرس
 6. صدور بارنامه و بیمه نامه معتبر و بین المللی 
 7. اسال بار یا فریت بار به قبرس
 8. پیگیری بار تا رسیدن به قبرس

تمام مراحل ارسال و فریت بار به قبرس توسط پرسنل باتجربه باربری همسایه انجام می شود و شما می توانید به دیگر امور خود رسیدگی نمایید.

هزینه حمل بار به قبرس

هزینه حمل بار به قبرس و یا ارسال اثاثیه منزل به قبرس به عوامل مختلفی بستگی دارد. این قیمت و نرخ حمل بار به قبرس بر اساس این موارد اعلام خواهد شد:

 • حجم و وزن بار
 •  نوع روش حمل بار،پ
 • مسیری که برای حمل بار به قبرس در نظر گرفته می شود
 •  هزینه های مربوط به بسته بندی بار و دیگر خدمات باربری
 •  هزینه بیمه و بارنامه
 • هزینه مربوط به صدور مجوز های گمرکی

نکته ای که در این زمینه باید بدانید این است که به طور کلی در ارسال بار هوایی به قبرس و سایر کشورهای دنیا، هرچقدر وزن کالا بیشتر شود، نرخ کرایه حمل هوایی ارزانتر خواهد شد.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم