برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
ارسال بار هوایی به انگلیس,باربری انگلیس,فریت بار به انگلستان

هزینه فریت و ارسال بار هوایی و زمینی به انگلیس

 • چهارشنبه 22 دی 1400
 • 525 نفر

یکی از دیگر خدمات باربری همسایه در زمینه ارسال بار به اروپا، فریت بار هوایی به انگلستان می باشد. اگر قصد ارسال بارهای تجاری و یا لوازم منزل خود به لندن و یا دیگر شهرهای انگلیس را دارید کافی است با ما در باربری همسایه تماس بگیرید.

باربری همسایه امکان ارسال بار به اروپا را برای شما عزیزان امکان پذیر نموده است. یکی از مهم ترین کشورهایی که امروز ایرانیان قصد مهاجرت و یا ارسال بارهای تجاری به این کشور را دارند، انگلستان می باشد. ارسال بار هوایی و یا فریت بار و لوازم منزل به صورت هوایی یکی از بیشترین درخواست ها در این زمینه می باشد. اگر شما هم قصد ارسال و حمل بار به انگلیس را دارید کافی است با ما تماس بگیرید. پرسنل با تجربه و متعهد ما در باربری انگلیس همسایه بار، تمام امور بسته بندی و کارهای گمرک و فرودگاه را برای شما انجام خواهند داد و شما می توانید به سایر امور خود رسیدگی نمایید. از مهم ترین شهرهای انگلیس که کار ارسال بار به آنجا انجام می شود می توان به لندن، بیرمنگام، منچستر، لیورپول و... اشاره نمود.

هزینه فریت بار به انگلیس (حمل بار هوایی و زمینی)

در ابتدا بهتر است با روش حمل بار به انگلستان آشنا شویم. شما برای ارسال بار بخ انگلیس می توانید از سه روش زیر بهره ببرید:

 1. ارسال بار هوایی
 2. حمل زمینی بار
 3. ارسال بار با کشتی

هر یک از این سه روش مراحل حمل متفاوتی دارند، بنابراین هزینه حمل نیز در آن ها متفاوت می باشد. متداول ترین و محبوب ترین روش ارسال بار و اثاثیه منزل به انگلیس، استفاده از حمل هوایی بار می باشد. این روش برای بار با تناژ کم بهترین گزینه می باشد. البته باید بدانید هزینه ارسال بار در روش هوایی گران تر از سایر روش ها می باشد.

پس می توان گفت نوع روش حمل بار یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت گذاری برای باربری انگلیس می باشد. از عوامل دیگر می توان به این موارد اشاره نمود:

 • نوع بار و میزان ارزش آن
 • انتخاب نوع بسته بندی
 • هزینه مالیات و گمرک
 • هزینه امور سمپاشی و ..

به طور کلی نمی توان یک هزینه ثابت برای ارسال بار به انگلیس مشخص نمود. هر بار بسته به مشخصات میزان بودجه متفاوتی را برای ارسال لازم دارد.

برای اطلاع دقیق از هزینه ارسال بار به لندن و دیگر شهرهای انگلیس می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و بعد از توضیحات لازم در مورد نوع بار و نوع روش ارسال، هزینه دقیق را خواستار شوید.

فریت بار هوایی به انگلیس و لندن

 

ارسال بار هوایی به انگلیس

همان طور که در قسمت قبل بیان شد حمل بار هوایی به انگلیس، بهترین روش ارسال بار به این کشور می باشد. ارسال بار هوایی به انگلیس شامل فریت بار و خرده بار از ایران به انگلیستان است و همچنین بیشتر افراد برای ارسال بار به هلند هم از این روش استفاده می کنند.

پایتخت کشور انگلستان، لندن دارای پنج  فرودگاه است که فرودگاه هیثرو مهمترین و شلوغ ترین فرودگاه انگلستان است و حجم قابل توجه ارسال بار به انگلیس را به خود اختصاص داده است و به این ترتیب بیشتر مبادلات با لندن از این فرودگاه انجام می‌شود. ارسال بار به انگلستان به صورت هوایی سریع ترین ودر عین حال گران ترین و امن ترین روش ارسال بار است و به 3 الی 5 روز زمان نیاز دارد و باربری ما این خدمات را به بهترین شکل به صورت مطمئن و همراه با ضمانت و بیمه برای شما انجام می دهد.

حمل بار زمینی به انگلستان

اگر می خواهید برای ارسال بار به لندن هزینه کمتری متحمل شوید، حمل بار زمینی یکی از بهترین گزینه ها برای شما می باشد. این روش که به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام میشود از خدمات مهم ما در باربری همسایه می باشد. در حمل بار به صورت فول تراک، صاحب کالا قادر است یک یا چند تراک را با توجه به حجم و وزن کالای خود در اختیار بگیرد. اما در روش حمل بار به صورت خرده بار، اگر کالا قابلیت بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها را داشته باشد، می‌توان بار را به صورت خرده بار یا گروپاژ حمل و ارسال نمود، در غیر این صورت باید به روش فول تراک بارهای شما حمل شوند. فول تراک همان در اختیار داشتن یک تراک کامل می‌باشد که برای حمل باری با حجم و وزن زیاد مناسب خواهد بود. هزینه حمل بار به روش فول تراک گران تر از حمل خرده بار می باشد. از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار به اروپا می توان به فریت بار به آلمان و ارسال بار به فرانسه اشاره نمود.

مراحل حمل بار به لندن در باربری همسایه

 1. پس از تماس شما با ما و اعلام درخواست حمل بار، مهم ترین و اولین مرحله مشاوره و انتخاب نوع روش حمل بار می باشد. در این مرحله مشاوران ما سعی می کنند با توجه به اطلاعاتی که شما در اختیارشان قرار می دهید بهترین روش ارسال بار را به مشا معرفی نمایند. در این مرحله میزان هزینه ارسال بار و زمان ارسال نیز مشخص می شود.
 2. مرحله بعدی بسته بندی بارها و ارسال آن به گمرک و یا فرودگاه می باشد.
 3. تهیه لیستی از کالاهای ارسالی (به زبانی فارسی و انگلیسی)
 4. سپاشی بارها (اگر سمپاشی انجام نشود پس از ارسال بار به انگلیس با جریمه های سنگینی مواجه خواهید شد و باید هزینه سمپاشی و قرنطینه بارها در انبار آن کشور را بپردازید.)
 5. انجام تشریفات گمرک و یا فرودگاه
 6. صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر
 7. پیگیری بارها تا زمان تحویل

تمام این مراحل به طور کامل توسط پرسنل مجرب و باتجریه ما در باربری همسایه انجام خواهد شد و شما کافی است تنها به این امور نطارت نمایید.

هزینه حمل بار هوایی به لندن

ارسال بار مسافری و لوازم منزل دانشجویی و مهاجرین به انگلستان با ارزان ترین قیمت

بسیاری از هموطنان ما تمایل به مهاجرت به این کشور را دارند که این نشان دهنده اهمیت حمل بار به انگلیس می باشد. اغلب مسافران انگلیس را دانشجویان و مهاجران تشکیل میدهند. هردوی این گروه از مسافران بطور معمول نیاز به این دارند تا لوازم شخصی مسافری خود و خانواده شان را و یا بعضا لوازم منزل را هم به کشور انگلستان ارسال کنند. برای ارسال این بارها چه بارها و لوازم دانشجویی و چه اثاثیه منزل می توانید با ما تماس بگیرید. باربری بین المللی همسایه بار با سال ها تجربه در زمینه ی فریت بار بصورت هوایی، زمینی و دریایی به تمام نقاط جهان، قادر خواهد بود تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود، در تمامی مراحل فریت بار به انگلستان، یاری نماید. تمام مراحل حمل بار به لندن و سایر شهرهای این کشور را از ابتدا تا انتها به ما بسپارید. بسته بندی اصولی بارها، انجام امور گمرکی و ارسال بار به گمرک از اقداماتی است باید با هماهنگی یک باربری مجرب انجام شوند.

درباره کشور انگلیس

انگلیس کشوری در همسایگی ایرلند، اسکاتلند و ولز در نزدیکی اقیانوس اطلس شمالی و با فاصله ای 35 کیلومتری از فرانسه است. از نظر جغرافیایی باید انگلیس را کشوری با کوه های کم ارتفاع و تپه های ناهموار معرفی کرد، این کشور در جنوبی ترین بخش بریتانیا واقع شده است. انگلستان از جمله کشورهای اروپایی است که می توان شاهد تراکم جمعیتی بالایی در آن بود، بخش زیادی از جمعیت انگلستان همچنان در خانه هایی که پس از جنگ جهانی دوم ساخته شده بودند، زندگی می کنند. لندن نه تنها پایتخت انگلیس بلکه یکی از مهم ترین و بزرگ ترین شهرهای جهان است، محققان و تاریخ شناسان اطلاعات جالبی درباره وجود حیات و زندگی در این شهر حدود 6000 سال پیش از میلاد به دست آوردند.

با ما تماس بگیرید تا یک حمل بار ارزان، سریع و بدون دردسر را تجربه نمایید.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم