برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
فریت بار به هلند

ارسال بار و اثاثیه منزل به هلند + فریت بار هوایی با بیمه نامه معتبر

 • سه شنبه 21 دی 1400
 • 954 نفر

از دیگر خدمات باربری همسایه در زمینه ارسال بار به اروپا می توان به فریت بار هوایی به هلند اشاره نمود. باربری بین المللی همسایه سعی دارد بهترین خدمات ارسال بار را با مناسب ترین قیمت انجام دهد. برای استفاده از این خدمات و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اگر قصد ارسال بار هوایی و یا زمینی به هلند Netherlands را دارید و می خواهید بارهای تجاری و اثاثیه منزل خود را به شهرهای این کشور ارسال نمایید کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و این خدمات را از ما در خواست نمایید. هزینه ارسال بار به هلند بر اساس نوع بار و میزان بار شما محاسبه می شود اما ما در باربری همسایه سعی داریم این خدمات را با مناسب ترین قیمت برای شما انجام دهیم. ارسال بار به اروپا و تمام کشورهای این قاره را به ما بسپارید. از شهرهای مهم هلند که ارسال بار به این شهرها انجام می شود می توان به این موارد اشاره نمود: آمستردام، روتردام، لاهه، اوترخت، آیندووهن، تیلبورگ، گرونینگن، المیرا و ...

روش های ارسال بار و لوازم منزل به هلند

هلند از کشورهای صادرکننده جهان است. کشاورزی و دامداری از پایه های اقتصادی در هلند محسوب می شود و صنایع شیمیایی و کشتی سازی نیز از صنایع مادر در این کشور می باشد. روش های متعددی برای ارسال بار به هلند وجود دارد. این روش ها عبارتند از:

 • ارسال بار هوایی
 • حمل بار زمینی به هلند
 • حمل دریایی

ساختار حمل و نقل  هلند و وجود فرودگاه بین المللی اسخیپول در آمستردام و بندر روتردام این کشور را در حمل و نقل برتری داده وهمگان هلند را به عنوان دروازه اروپا می شناسند. از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار به اروپا می توان به ارسال بار به فرانسه، ارسال بار به اتریش و فریت بار به آلمان اشاره نمود.

فریت بار به هلند از طریق هواپیما مناسب تر است یا زمینی ؟

به طور کلی برای ارسال بار و فریت بار های شما به هلند بهترین روشی که باربری همسایه پیشنهاد می نماید، حمل هوایی بار می باشد. در این روش بارها با سرعت بیشتر و امنیت بالاتری به مقصد می رند. ارسال بار از ایران به هلند یکی از دغدغه افرادی است که قصد مهاجرت به این کشور را دارند. ما در باربری هلند همسایه بار شما را یاری می کنیم تا لوازم منزل و بارهای شخصی خود را به سلامت و بدون کوچکترین صدمه ای به این کشور ارسال نمایید. همچنین هزینه ارسال لوازم منزل به هلند در باربری همسایه بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد. شما برای اطلاع از این هزینه های می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

هزینه ارسال بار به هلند

هزینه فریت بار هوایی به هلند

زمان حمل هوایی به هلند با توجه به نوع ایرلاین انتخابی مورد نظر بین 3 الی 5 روز به طول می انجامد. این روش حمل بار برای کالاهایی که ارزش بالایی دارند مقرون به صرفه می باشد. به طور معمول ارسال بار هوایی به هلند برای بارهایی مناسب می باشد که دارای وزن کمی هستند. همچنین بهتر است بدانید هزینه فریت بار هوایی کالا با توجه به ابعاد و وزن کالا محاسبه خواهد شد. باربری همسایه جهت راحتی فریت بار به هلند خدماتی همچون بسته بندی بار واثاثیه منزل، انجام خدمات گمرک و فرودگاه و... را بر عهده گرفته و انجام می دهد.

زمان ارسال بار هوایی به هلند چقدر است؟

حمل هوایی بار به هلند اگرچه دارای هزینه بالاتری نسبت به حمل زمینی می باشد اما این روش برای زمانی که شما عجله دارید و یا ارزش بارهای ارسالی بالا یمی باشد، بسیار مناسب است. معمولا ظرف مدت چند روز، ارسال بار هوایی به هلند می رسد و میتوانید بار خود را تحویل بگیرید. اگر قرار است خودتان نیز به هلند سفر کنید، بهتر است بار و وسایلی که قرار است به هلند بفرستید را چند روز زودتر از پرواز خودتان به هلند ارسال نماییدد تا بار خود را درست در زمانی که شما به هلند رسیدید، دریافت نمایید. زمان ارسال بار هوایی به هلند معمولا بین 3 الی 5 زمان می برد.

حمل اثاثیه منزل به هلند از راه زمینی

علاوه بر روش حمل هوایی برای ارسال بار به هلند می توانید از روش زمینی و با استفاده از کانتیرنرها نیز اقدام نمایید. روش زمینی و دریایی حمل بار به هلند کمترین هزینه حمل کالا را دارند. برای حمل زمینی از ترانزیت استفاده می شود. 

در روش زمینی امکان حمل بار به صورت ترکیبی وجود دارد. حمل بار به هلند به صورت دربست و گروپاژ در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. همچنین در حمل بار به هلند و سایر کشورهای اروپایی می توانید این حمل بار را با استفاده از تریلی نیز انجام دهید. تریلی چادری یا همان ماشین های ترانزیت برای حمل بین المللی مناسب می باشند. معمولا تریلی چادری برای حمل کالا به هلند به صورت گروپاژ استفاده می شود. برای حمل بار زمینی به هلند نیز می توانید با ما تماس بگیرید. باربری همسایه بهترین خدمات حمل بار را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

هزینه ارسال بار به هلند

به طور معمول فاکتورهای زیادی بر روی هزینه ارسال بار به هلند تاثیر گذار می گذارند. اما نکنه مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که حمل و نقل دریایی نسبت به ارسال بار هوایی به هلند معمولا دارای قیمت پایین تری است. از عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه ارسال بار به هلند می توان به این موارد اشاره نمود:

 • میزان حجم و وزن وسایل
 • میزان ارزش بارها
 • نوع بسته بندی بار
 • نوع روش ارسال بار
 • هزینه های گمرک
 • مبلغ بارنامه (که برای هر ایرلاین متفاوت است)
 • مبلغ مالیات ارزش افزوده
 • هزینه حمل با تراک (در صورتی که قسمتی از فرایند حمل به صورت زمینی و توسط کامیون صورت پذیرد)

محموله های خاص مانند کالاهای خطرناک، حیوانات زنده و جنازه  نیز هزینه های مربوط به خود را دارا می باشند. 

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد هزینه های حمل و  ارسال بار به هلند با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فریت بار به هلند

 

مراحله اصلی ارسال اثاثیه به هلند

در باربری همسایه به منظور ارسال بار به صورت اصولی تمام امور طبق قواعد و برنامه ریزی های از قبل تعیین شده صورت می گیرد. از مراحل حمل بار و اثاثیه منزل به هلند می توان به این موارد اشاره نمود:

 1. بازدید از بارها و اثاثیه مورد نطر برای ارسال و انجام مشاوره رایگان 
 2. تعیین نوع روش حمل بار 
 3. تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به هلند(در صورتا حمل بار زمینی)
 4. انجام امور بسته بندی بار و اثاثیه منزل
 5. تهیه لیست کالا های مورد نظر برای ارسال به هر دو زبان کشور مبدا و مقصد
 6. انجام سمپاشی و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی (انجام ندادن سمپاشی منجر به پرداخت جریمه ی سنگین شده در هلند شده و هزینه های قرنطینه و انجام سمپاشی به هزینه شما در اینن کشور اضافه می شود)
 7. بارگیری و ارسال بار به گمرک غرب تهران و یا فرودگاه امام خمینی
 8. انجام تشریفات گمرکی و فرودگاه و بازرسی توسط سگ مواد یاب
 9. صدور بیمه نامه معتبر بین المللی
 10. صدور بارنامه و تکمیل مدارک برای ارسال اثاثیه به هلند
 11. پیگیری آنلاین پس از ارسال لوازم منزل به هلند

برای استفاده از این خدمات کافی است با باربری همسایه تماس گفته و حمل بار و اثاثیه منزل خود به هلند را از ما درخواست نمایید. پرسنل ما در سریع ترین زمان اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم