برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
ارسال بار به فرانسه,فریت بار هوایی به فرانسه

فریت بار به فرانسه + حمل هوایی و زمینی با مناسب ترین قیمت

 • یکشنبه 19 دی 1400
 • 1251 نفر

ارسال بار به فرانسه و شهرهای مختلف این کشور را به باربری همسایه بسپارید. باربری معتبر و قدیمی همسایه بار امکان ارسال بارهای تجاری و اثاثیه منزل شما را به تمام کشورهای دنیا امکان پذیر نموده است.

اگر قصد ارسال بار و یا اثاثیه منزل خود را به فرانسه دارید و نمی دانید چه اقداماتی لازم است انجام دهید با ما تماس بگیرید. باربری فرانسه یکی از دیگر خدمات ما در همسایه بار می باشد. بهترین و ارزان ترین قیمت و خدمات ارسال بار به فرانسه و فریت بارهای مساقری به پاریس را از ما بخواهید. شرکت بین المللی ما امکان ارسال بار های شما را به تمام کشورهای دنیا میسر نموده است. حمل بار به پاریس هم از جمله خدمات ارسال بار به اروپا به شمار می رود. از مهم ترین شهرهای فرانسه می توان به پاریس Paris، لیون Lyon، نیس Nice، مارسی Marseille، بوردو Bordeaux، تولوز Toulouse، استراسبورگ Strasbourg، مون پلیه Montpellier، نانت Nantes دیژون Dijon اشاره نمود.

هزینه و قیمت ارسال بار به فرانسه

 شرکت ها و کارخانه هایی که می خواهند بارهای تجاری خود را به فرانسه ارسال نمایند و یا افرادی که قصد مهاجرت و یا مسافرت به شهرهای این کشور را دارند می توانند برای ارسال بار با ما تماس بگیرند. ما در باربری فرانسه بهترین و باکیفیت ترین خدمات فریت بار را به این عزیزان ارائه خواهیم داد. هزینه ارسال بار به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی توان برای هر بار یک قیمت ثابتی را اعلام نمود. نوع بار و میزان حجم آن، ارزش بار، نوع ارسال(زمینی یا هوایی) از عوامل مهم در تعیین قیمت فریت بار می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت فریت بار به پاریس و فرانسه می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همکاران ما به طور کامل شما را راهنمایی خواهند نمود. 

از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار به اروپا می توان ارسال بار به ترکیه و فریت بار به آلمان اشاره نمود.

برای ارسال بار به فرانسه از چه روش های حمل بار می توان استفاده نمود؟

برای ارسال بار به فرانسه و شهرهای آن می توان از دو روش 

 1. حمل بار هوایی به فرانسه
 2. حمل زمینی بار 

استفاده نمود. بهترین و مناسب ترین روش ارسال بار هوایی به فرانسه می باشد. در این روش بارها سریع تر و با امنیت بسیار بالایی ارسال می شوند. هزینه ارسال بار هوایی بیشتر از زمینی می باشد.

افرادی که قصد مهاجرت به فرانسه را دارند، ممکن است نیاز پیدا کنند که بار و لوازم شخصی و لوازم منزل خود را هم به شهرهای این کشور فریت نمایند. همچنین برای شرکت ها و کارخانجاتی که قصد دارند بار تجاری یا نمونه های غیر تجاری خود را به شهرهای مختلف فرانسه ارسال نمایند ، ما بهترین سرویس ها را برای ارسال بار به فرانسه با بهترین قیمت ارائه میدهیم. فریت بار به اتریش یکی دیگر از خدمات ما در زمینه حمل بار بین المللی می باشد.

هزینه ارسال بار به پاریس و فرانسه

ارسال هوایی بار به فرانسه

یکی از محبوب ترین روش های ارسال بار به پاریس و دیگر شهرهای فرانسه، ارسال بار هوایی می باشد. از مزایای این روش می توان به این موارد اشاره نمود:

 • سرعت بالای ارسال بار
 • امکان ارسال بار در طیف گسترده وزنی و حجمی
 • امنیت بسیار زیاد در هنگام حمل بار

توصیه ما برای ارسال بار به این کشور حمل هوایی بار می باشد مگر اینکه بارهای شما شرایط خاص داشته باشند که در آن صورت با همکاری ما به صورتی زمینی و یا دریایی بارهای شما ارسال می شوند.

خدمات باربری همسایه در زمینه ارسال بار به پاریس

هیچ محدودیتی برای ارسال بار به فرانسه  وجود ندارد. شما چه مسافر باشید و چه یک شرکت تجاری، میتوانید بار خود را توسط همسایه بار به این کشور ارسال نمایید. برای ارسال بار و اثاثیه و لوازم منزل و لوازم شخصی باید اقداماتی صورت گیرد تا این بارها بدون دردسر و به سلامت به مقصد برسد از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مشاوره رایگان توسط همکاران ما و بسته بندی اصولی بارها و اثاثیه منزل
 • حمل بار به فرودگاه
 • تهیه لیست کالاها
 • انجام سمپاشی
 • انجام تشریفات گمرکی
 • صدور بارنامه و ارسال بار به فرانسه
 • رسیدگی بارها تا زمان تحویل در کشور مقصد

کالاهای تجاری که وارد فرانسه می شوند باید از لحاظ گمرکی مورد بررسی قرار گیرند، همچنین مقدار این کالاها نیز باید طبق لیست ارائه شده باشند. اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصدتان انجام می شود و شما باید تا 48 ساعت پس از آن اقدام به ترخیص کالا نمایید تا مجبور به پرداخت هزینه های انبارداری نشوید.

هزینه فریت بار به فرانسه

مدارک لازم برای ارسال بار به فرانسه :

برای ارسال بار تجاری و یا شخصی به پاریس باید مدارکی را تهیه نمایید. این مدارک نسبت به نوع بار متفاوت است. اما به طور کلی یک سری مدارک برای هر دو بار یکسان می باشد. اگر می خواهید در این باره اطلاعات دقیق بدست بیاورید با ما تماس بگیرید. برای ارسال بارهای شخصی این مدارک لازم است:

 •  اصل پاسپورت شخص فرستنده و گیرنده بار
 • اصل کارت ملی
 •  کپی بلیط
 •  آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 •  لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

معمولا حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی می باشد و ارسال محموله با توجه به مقصد ارسال بار، مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می گیرد. 

برای استفاده از خدمات فریت بار هوایی به پاریس و فرانسه و اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.

چه کالاهایی را می توانید به فرانسه ارسال نمایید؟

تاجران زیادی قصد ارسال بار از ایران به فرانسه را دارند و افراد زیادی هم قصد مهاجرت و یا سفر به این کشور را دارند. فرانسه از مهمترین کشورهای صادراتی در اروپا به شمار می رود به همین دلیل ارسال بار از ایران به فرانسه و یا بلعکس رونق دارد. از این رو ما در باربری بین المللی امکان ارسال بارهای زیر را برای مشتریان قراهم نموده ایم.

 • ارسال بارهای مسافران
 • ارسال اثاثیه منزل
 • ارسال بارهای تجاری

هر یک از این خدمات ارسال بار اصول و قوانین خاص خود را دارا می باشد که می توانید از طریق تماس با ما مشاوره لازم را دریافت نمایید.

مزایای ارسال بار به فرانسه به روش ترانزیت زمینی

هر دو روش حمل هوایی و زمینی مزایایی دارند که از مزایای ارسال بار زمینی می توان به این موارد اشاره نمود:

 • پوشش بیمه نامه حمل بار به خارج از کشور
 • امکان تحویل خصوصی بار در مقصد
 • هزینه مقرون برای ارسال بار به شهرهای فرانسه
 • حمل بار به فرانسه در امنیت زیاد مخصوص کالاهای حساس
   

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در باربری همسایه همه روزه حتی روزهای تعطیل تماس بگیرید.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم