برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری اتریش,ارسال بار به اتریش,هزینه فریت بار به اتریش

فریت و ارسال بار به اتریش با ارزان ترین قیمت

 • چهارشنبه 15 دی 1400
 • 854 نفر

یکی از دیگر خدمات باربری معتبر و بین المللی همسایه، حمل و ارسال بار و لوازم منزل به اتریش می باشد. کلیه خدمات بسته بندی، ارسال بار به گمرک و فرودگا و انجام امور گمرکی خود را می توانید به پرسنل با تجربه ما بسپارید.

شما عزیزان می توانید برای فریت بار و ارسال اثاثیه منزل و یا بارهای تجاری و اداری خود به اتریش با ما تماس بگیرید. فریت بار به اتریش از جمله خدمات ما در زمینه ارسال بار به اروپا می باشد. ارسال کلیه بارهای تجاری و لوازم منزل به اتریش در سریع ترین زمان و مناسب ترین قیمت از تخصص ما می باشد. باربری همسایه امکان ارسال بار به اتریش را از طریق هوایی و زمینی را برای مشتریان خود فراهم آورده است. ارسال باربه وین، سالزبورگ، گراتس، لینز، اینسبروک و دیگر شهرهای اتریش با مناسب ترین قیمت.

برای استفاده از این خدمات و دریافت مشاوره و اطلاع از لیست قیمت ها با ما تماس بگیرید.

ارسال بار به اتریش

اتریش کشوری زیبا و سرسبز که در نیم کره شمالی اروپای مرکزی قرار دارد. اتریش مساحت بزرگی دارد و بخشی از این کشور کنار شرق رودخانه دانوب قرار گرفته است. این کشور از ۹ ایالت فدرال تشکیل شده‌ که یکی از آنها وین، پایتخت و بزرگترین شهر اتریش است. اتریش از شمال غربی با آلمان، از شمال با جمهوری چک، از شمال شرقی با اسلواکی، از شرق با مجارستان، از جنوب با اسلوونی و ایتالیا و از غرب با سوئیس و لیختن اشتاین همسایه است. افراد زیادی تمایل به مهاجرت به اتریش و یا انجام امور تجاری با این کشور را دارند. به دلیل اینکه ایرلاین محدودیت های مقدر بار مجاز در پروازهای خارجی را اعمال کرده است، به همین دلیل مسافران امکان حمل بار به همراه خود به مقدار دلخواه نخواهند بود و این مساله به یک دغدغه در بین مسافرین و مهاجرین به اتریش تبدیل شده است. شما می توانید برای ارسال اثاثیه منزل و یا بارهای دیگر خود با ما در باربری همسایه تماس بگیرید. ارزان ترین روش حمل بار به اتریش حمل زمینی می باشد اما سریع ترین و بهترین روش پیشنهای ما به شما ارسال هوایی بار به اتریش است. همچنین می توانید برای ارسال بار به آلمان نیز از خدمات ما بهره ببرید.

ارسال بار به اتریش

هزینه فریت بار به اتریش

مهم ترین مساله برای ارسال بار به اتریش، بحث هزینه ارسال و فریت بار می باشد. در باربری همسایه سعی شده بارها با بهترین و مناسب ترین قیمت ارسال شوند تا رضایت مشتریان عزیز جلب شود. به طور کلی عوامل متعددی در نحوه قیمت گذاری دخیل هستند که این امر موجب می شود هزینه های ارسال متفاوت بوده و از این سبب امکان درج قیمت در سایت میسر نمی باشد. عواملی مانند:

 • میزان و حجم بار ارسالی
 • نوع بار و ارزش بار
 • نوع بسته بندی
 • شهر مبدا در ایران و مقصد از اتریش
 • نوع بیمه نامه 
 • هزینه های گمرک (هزینه گمرک یک مقدار ثابت نبوده و ممکن است در طور ماه تغییر کند)

این عوامل تعدادی از فاکتورهای مشخص کننده قیمت نهایی حمل بار می باشند. 

برای اطلاع از قیمت دقیق ارسال بار به اتریش و دریافت مشاوره با همکاران ما در باربری همسایه تماس بگیرید.

ارسال وسایل و اثاثیه منزل به اتریش

همان طور که می دانید برای ارسال بارهای مسافری و همچنین ارسال لوازم منزل به اتریش و یا دیگر کشورها محدودیت بار وجود دارد و شما نیم توانید تمام وسایل را با خودتان در پرواز به مقصد انتقال داد. بعضی از افراد ترجیح می دهند تمام وسایلشان را بفروشند و در کشوری که قصد زندگی دارند بعد از مستقر شدن، وسایل جدید بخرند. اما باید بدانید تصمیم کاملا اشتباه است. زیرا قیمت یورو اتریش( یا پول کشورهای اروپایی) چندین برابر ریال ایران است و شما به هیچ وجه نمیتوانید با پولی که از فروش تمامی وسایل میگیرید،  دوباره آن وسایل را در اتریش بخرید. بنابراین بهترین راه حل ارسال اثاثیه منزل و استفاده از خدمات ارسال بار توسط باربری های می باشد. بدین ترتیب بدون دردسر و استرس از خرید وسیله های گران می توانید مهاجرت نمایید.

قیمت و هزینه فریت بار به اتریش و وین

روش های ارسال بار به اتریش

فریت بار به اتریش راه حملی ساده برای ارسال بار به این کشور است. فریت بار دارای قوانین و مقررات خاصی می باشد که کسانی که قصد مهاجرت به اتریش و یا دیگر  کشورهای اروپایی را دارند باید با آن آشنا شومد. افرادی که تصمیم دارند لوازم منزل خود را با خود ببرند، می توانند اثاثیه منزل خود را به یکی از روش‌هایی زمینی، دریایی و یا هوایی به کشور مقصد ارسال نمایند. ارسال بارهایی که ماهیت غیرتجاری دارند را، فریت بار می‌گویند. این روش یکی از ارزان ترین راه ها برای حمل بار به اتریش است. حمل بار به اتریش به صورت زمینی و هوایی در باربری همسایه انجام می شود. ارسال بار هوایی به اتریش یکی از بهترین روش های ارسال بار به این کشور می باشد که توصیه ما به مشتریان عزیز نیز استفاده از همین روش حمل بار می باشد.

خدمات ما برای ارسال بار به اتریش و یا سایر کشورهای اروپایی

 1. انجام مشاوره رایگان و تلفنی: در صورت نیاز بازدید از بارها و اثاثیه شما به صورت حضوری انجام می شود. در این مشاوره بهترین روش حمل بار بسته به نوع بار ارسالی، بودجه و شرایط  شما انتخاب می شود. در این مرحله میزان هزینه ارسال بار و زمان ارسال، مشخص و بر این اساس کارهای اولیه برای ارسال برنامه ریزی می شود.
 2. بسته بندی بار: به جرات می توان گفت مهم ترین مرحله برای ارسال لوازم منزل شما به اتریش، مرحله بسته بندی می باشد. بارها باید به گونه اس بسته بندی شوند که کوچکترین آسیبی به آن ها وارد نشود. پرسنل باربری همسایه در این زمینه بسیار مجرب می باشند.
 3. بارگیری برای ارسال بار به گمرک و یا فرودگاه: پس از بسته بندی بارهای شما توسط ماشین های حمل بار در باربری همسایه به گمرک یا فردوگاه ارسال می شود.
 4. انجام امور گمرکی، ردیابی توسط سگ مواد یاب، بررسی بارها توسط ماموران فرودگاه و دریافت تاییدیه، سمپاشی بارها (تمام این امورد با نظارت پرسنل ما انجام می گیرد.)
 5. صدور بیمه نامه معتبر
 6. و در نهایت ارسال بار و پیگیری ارسال تا تحویل توسط مشتری در شهر مقصد

ارسال بار هوایی به اتریش چقدر به طول می انجام؟

اگر قصد ارسال بار به صورت هوایی به اتریش را دراید، باید حداقل یک هفته قبل از پرواز خود به این کشور، هماهنگی ها لازم را انجام دهید. به طور معمول، کالاها و بارهایی که با روش حمل هوایی به اتریش ارسال می شوند معمولا طی مدت حدودا5 روز وارد این کشور خواهند شد. 

باربری اتریش

مشتریان گرامی می توانند انواع بارهای کم حجم و یا بارهای حجیم و سنگین را در کمترین زمان ممکن به اتریش ارسال نمایند. در حمل بار به اتریش انواع مجوز های استاندارد، صادرات و بازرگانی لازم و ضروری است و برای حمل اثاث منزل به اتریش تنها داشتن کارت بازرگانی کافی است. حمل کالا به اتریش به صورت گروپاژ و دربست در باربری بین المللی همسایه با بهترین کیفیت. ارسال بار به اتریش از تمام نقاط ایران امکان پذیر می باشد. کافی است با ما تماس بگیرید.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم