برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
فریت بار به کانادا,حمل بار به کانادا,ارسال بار به کانادا

هزینه فریت بار به کانادا، حمل بار و اثاثیه منزل به کانادا

  • چهارشنبه 19 آبان 1400
  • 1827 نفر

یکی از خدمات بابری همسایه در خصوص باربری بین المللی، حمل بار و فریت بار به کانادا می باشد. حمل بار به خارج از کشور نیازمند دانش و تجربه و آشنایی با قوانین کشور مقصد می باشد. برای استفاده از این خدمات و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید. 09128443695

همان طور که می دانید باربری همسایه یکی از بهترین و قدیمی ترین باربری ها در زمینه حمل بار به خارج از کشور می باشد. یکی از زمینه های فعالیتی ما حمل بار به کانادا (فریت بار به کانادا) می باشد. شما برای استفاده از این خدمات و یا اطلاع از قیمت فریت بار به کانادا می توانید با ما تماس بگیرید. در باربری همسایه علاوه بر ارسال بار و اثاثیه منزل به کانادا امکان ارسال بار به تمام کشورها فراهم شده است. از جمله مهم ترین شعبات ما می توان به حمل بار به ترکیه، فریت بار به آلمان و به طور کلی ارسال بار به اروپا  اشاره نمود.

فریت بار به کانادا

فریت بار به کانادا و ارسال هوایی بار به کانادا از جمله خدماتی است که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. ارسال اثاثیه منزل، ارسال بارهای تجاری همگی در دسته این خدمات قرار دارد. زمانی که شما نیاز به حمل کالا به خارج از کشور دارید ، ضروری است که از یک شرکت قابل اعتماد و معتبر در این زمینه یاری بگیرید. اگرچه حمل بار بین المللی می تواند کمی پیچیده باشد، اما اگر با خدمات حمل و نقل مناسب و قابل اطمینان در این زمینه آشنا باشید، به شما این اطمینان داده می شود که بار شما به سرعت و با اطمینان جا بجا می شود. شما علاوه برا فریت می توانید از خدمات کارگو برای ارسال بار به کانادا نیر بهره مند شوید. کارگو همان فریت بار است منتها مخصوص وسایل سنگین یا بزرگ تر و یا به عنوان مثال محصولاتی که ماهیت تجاری دارند اگر میخواهید محصول خود را به کشوری صادر کنید میتوانید از کارگو استفاده نمایید.

شما می توانید برای بهره مند شده از این خدمات و اطلاع از قیمت و هزینه حمل بار، فریت و کارگو به کانادا با مشاوران ما تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای فریت بار به کانادا


فریت بار و ارسال بار هوایی به کانادا نیازمند ارائه مدارکی می باشد. همچنین هنگام حمل بار به کانادا، باید اطمینان حاصل کنید که مدارک مربوطه را تکمیل کرده اید.
به طور معمول برای فریت بار به کانادا به این مدارک نیاز دارید:

  •  بارنامه
  • فاکتورهای تجاری و اظهارنامه صادر کننده حمل و نقل (SED )
  • تصویر پشت و روی کارت ملی
  • صفحه اول پاسپورت
  • آدرس و تلفن فرستنده در ایران
  • آدرس و تلفن مقصد تحویل گیرنده در کشور مقصدا
  • لیست کالا، Packing list
  • برای بارهای تجاری به فاکتور کالا، Invoice نیاز است.

ارائه مدارک مورد نیاز در صورتی ضروری است که بخواهید کالای شما بدون تأخیر از گمرک عبور کند. به طور کلی، مدارک نادرست یا اسناد ناقص مسئول بسیاری از تأخیرهای حمل و نقل هستند. به دلیل تغییر قوانین برای اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز با ما تماس بگیرید.

هزینه‌ ارسال هوایی بار به کشور کانادا

هزینه‌ ارسال هوایی بار به کانادا به حجم و وزن بار بستگی دارد. به عنوان مثال ۱۰_۱۱ کیلوگرم بار دارای وزن مینیمم و ۷_۸ کیلوگرم تا ۳۰ کیلوگرم دارای وزن بار نرمال می‌ باشد. اما برای ارسال بار بیشتر باید یا جریمه بپردازید یا ارسال بار را به یک شرکت باربری بسپارید. برای اطلاع دقیق از هزینه حمل بار با ما تماس بگیرید تا پس از مشاوره و دریافت اطلاعات مشاوران ما قیمت دقیق را مشخص نمایند.

نکات ضروری در فریت بار به کانادا

افرادی که قصد مسافرت و یا مهاجرت به کانادا را دارند، قطعا لوازم و وسائلی دارند که می‌خواهند با خود ببرند. این لوازم عبارتند از لوازم خانه، وسائل شخصی و غیره. این افراد برای حمل اثاثیه‌ی خود به کشور مقصد باید از شرکت‌های باربری بین المللی و فریت بار کمک بگیرند.

مسافران و یا مهاجران پس از اولین ورود به کانادا باید لوازم و اثاثیه‌ خود را که قصد دارند از ایران به کشور کانادا، فریت بار کنند به گمرک این کشور اعلام کرده و فرم دیکلریشن را نیز پر کنند. تهیه و پر کردن این فرم از قوانین اصلی برای حمل بار به کانادا می‌باشد. مهاجران اجازه دارند وسایل و لوازم خود را تا چهار سال بدون پرداخت عوارض گمرکی ارسال کنند.

همواره به این نکته توجه داشته باشید  که به هنگام ارسال بار ‌از ایران به کانادا، مدارکی مانند لیست بسته بندی، بارنامه و غیره در اختیار آنها قرار می‌دهند. هنگامی که بار به مقصد می‌رسد تا 48 ساعت هزینه‌ انبار داری آن در فرودگاه رایگان است و صاحب بار تنها 30 تا 40 دلار جهت دریافت بارنامه و قبض انبار باید پرداخت کند. اما پس از 48 ساعت در صورتی که صاحب بار جهت ترخیص بار به گمرک فرودگاه مراجعه نکند بر اساس حجم، نوع بار و وزن آن هزینه‌ انبار برای ایشان محاسبه می‌گردد. برای اطلاع دقیق تر ازن موارد باما تماس بگیرید.

باید بدانید مشاوران ما تمام اطلاعات جزئی و کلی در زمینه حمل و ارسال بار به کانادا را با توجه به قوانین آن زمان در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهند. پس به هیچ وجه نگران نباشید ما از ابتدا تا انتها همراه شما خواهیم بود.

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی برای ارسال بار به خارج از کشور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. تیم حرفه ای ما با استفاده از نیروهای مجرب و تجهیزات مدرن و به روز می تواند بهترین بسته بندی را برای شما انجام دهد تا بارها و اثاثیه شما دچار خسارت نشود. تیم بسته بندی باربری همسایه راه بعد از تعیین وقت قبلی با تمام تجهیزات و لوازم بسته بندی به محل بار یا منزل مشتری اعزام می شوند. تیم تخصصی بسته بندی ما مهارت لازم و کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ را دارای می باشند. بعد از این که تمام لوازم بسته بندی شده و در کارتن ها قرار گرفتند تمام کارتن ها بر روی پالت پلاستیکی و یا چوبی فیکس می شوند. همچنین می توان از جعبه های چوبی برای بسته بندی وسایل ظریف و قیمتی استفاده نماییم تا دچار هیچ گونه آسیبی نشوند.

بسته بندی برای ارسال بار به کانادا

سوالات متداول:

من مسافر نیستم، آیا می توانم بار خود را فریت کنم؟

در صورتی که یکی از بستگان شما به تازگی از کشور خارج شده است و قصد دارید مقداری خوراکی به همراه لوازم شخصی و یا اضافه بار به جا مانده ایشان به مقصد مورد نظر بفرسید، تنها کافیست با ما تماس بگیرید، همکاران ما قادر خواهند بود این وسایل شما را در اسرع وقت از طریق فریت بار به فرودگاه مورد نظرتان برسد.

حمل بار به کانادا چقدر به طول می انجامد؟

زمان رسیدن بار به کانادا به عوامل مختلف از جمله طول مسافت و نوع خط هوایی‌ از دو تا شش روز متغیر است. لازم به ذکر است که در بیشتر موارد بار مورد نظر بعد از گذشت چهار روز در شهر مورد نظر شما در کانادا قابل دریافت میباشد.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم