برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
حمل بار به آلمان,فریت بار به آلمان

هزینه فریت بار به آلمان، ارسال اثاثیه منزل به آلمان + حمل بار هوایی و زمینی

 • چهارشنبه 5 آبان 1400
 • 1597 نفر

یکی از خدمات باربری همسایه در زمینه حمل و ارسال بار به خارج از کشور، فریت بار به آلمان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید و از خدمات و هزینه ها مطلع شوید. 09128443695

برای استفاده از خدمات و کسب اطلاعات در زمینه حمل بار به آلمان، هزینه فریت بار به آلمان، قیمت حمل بار از آلمان به ایران، شرکت حمل و نقل بین المللی آلمان، حمل بار زمینی، هوایی به آلمان می توانید با شماره های درج شده در سایت باربری همسایه تماس گرفته و از مشاوران ما درخواست راهنمایی نمایید. برای آشنایی بیشتر با روش های ارسال بار به آلمان و سایر شرایط حمل بار در ادامه با ما همراه باشید. حمل بار هوایی به آلمان بهترین و مناسب ترین روش ارسال بار به این کشور می باشد.

کشور آلمان که در بخش غربی قاره اروپا قرار دارد و یکی از مناطق گردشگری در سراسر دنیا و یکی از مطلوب ترین کشور های اتحادیه اروپا از لحاظ ساختار به شمار می رود. آلمان از شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند مرز مشترک دارد. از شهر های مهم آلمان می توان به برلین Berlin پایتخت این کشور، دوسلدورف Düsseldorf، هامبورگ Hamburg، مونیخ Munich، نورنبرگ Nuremberg، اشتوتگارت Stuttgart و فرانکفورت Frankfurt اشاره داشت.

شرایط حمل بار به آلمان

حمل بار به آلمان مانند حمل بار به سایر کشورهای مستلزم رعایت قوانینی است. این قوانین خاص کشور آلمان و ممکن است با سایر کشورهای متفاوت باشد. شما می توانید با اعتماد به باربری همسایه و تماس با ما با این قوانین آشنا شوید و حمل بار خود را به ما بسپارید.

کشور آلمان دومین کشور مهاجر پذیر جهان پس از آمریکا محسوب شده و و تقریبا 5 میلیون مسلمان را در خود جای داده و لذا کشوری بسیار عالی برای مهاجرت هموطنان ما محسوب میشود.همچنین وجود دانشگاههای معتبر و رایگان بودن تحصیلات در این کشور باعث رشد روند مهاجرت دانشجویان ایرانی به این کشور شده است. ارسال بار مسافری و اثاثیه منزل به آلمان، ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به آلمان، ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به آلمان، ارسال و صادرات صنایع دستی به آلمان، ارسال و صادرات زعفران به آلمان، ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به آلمان، ارسال بارهای نمایشگاهی به آلمان، ارسال انواع ظروف چینی و فلزی به آلمان همگی از خدمات ما در باربری آلمان می باشد. ازدیگر خدمات ما در زمینه باربری بین المللی می توان به حمل بار به ترکیه، حمل بار به آذربایجان و ارسال بار به هلند اشاره نمود.

یکی از بهترین روش های ارسال بار به آلمان، ارسال بار هوایی می باشد. برای حمل هوایی بار و یا حمل زمینی با ما تماس بگیرید.

 

هزینه فریت بار به آلمان

هزینه فریت بار هوایی به آلمان

ارسال بار به آلمان، چه به‌ صورت تجاری و چه به‌ صورت فریت بار، از خدمات مهم باربری همسایه می باشد. هزینه فریت بار به آلمان، بسته به اینکه شما قصد ارسال بار به کدامیک از شهرهای آلمان را داشته باشید، متفاوت می‌ باشد. ضمنا حضور واسطه‌ها، همیشه باعث افزایش قیمت، کاهش کیفیت خدمات و بعضا سوء استفاده در هر خدماتی می‌گردد. برای اینکه شما بتوانید هزینه‌ فریت بار به آلمان را برای محموله‌ی خود مدیریت نمایید، نیاز به آگاهی از نکاتی دارید که قیمت تمام شده‌ی فریت بار، به آنها وابسته می‌باشد. در باربری همسایه برای فریت بار و ارسال به آلمان هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد. برای اطلاع از هزینه فریت بار به آلمان و هزینه حمل بار به آلمان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

خدمات ما برای ارسال بار به آلمان

 • مشاوره تلفنی و یا حضوری در خصوص انتخاب نوع حمل بار و نوع بسته بندی
 • انجام بسته بندی تخصصی و اصولی 
 • انتقال بارهای شما به گمرک
 • انجام تشریفات گمرکی با ارائه کارت بازرگانی توسط صاحب کالا یا نماینده آن و یا شرکت صادر کننده کالا
 • داشتن جواز گمرکی فریت بار به آلمان
 • صدور بارنامه بین المللی
 • پیگیری وضعیت بارهای شما پس از ارسال بار

 

حمل بار به آلمان

ارسال اثاثیه منزل به آلمان

 وقتی قصد مهاجرت و حمل بار به آلمان را دارید معمولا میخواهید تمامی وسایل زندگی خود را به آلمان انتقال دهید اما متاسفانه محدودیت های اعمال شده از طرف ایرلاین ها بر مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی، مسافرین را وادار به حمل بار به همراه خود به مقدار محدود می کند. برای ارسال بارهای و اثاثیه منزل خود می توانید با باربری همسایه تماس بگیرید.

برای اینکه تمامی وسایل و لوازم زندگی و کار خود را به آلمان ارسال کنید فقط دو راه وجود دارد :

 1. حمل بارهای ضروری خود به همراهان متعدد و به دفعات که بسیار هزینه بر است.
 2. راه دوم که روشی مطمئن و به صرفه تر از هر نظر است این است که حمل بار و وسایل به آلمان را به شرکت باربری همسایه بسپارید. دیگر نگران هیچ مشکلی نباشید زیرا مجموعه ما دارای بیش از 15 سال سابقه در این زمینه است و به صورت تخصصی وسایل و لوازم شما را صحیح و سالم در آلمان به شما تحویل میدهد.

ضمانت حمل صحیح و بدون کوچکترین خسارت و هزینه بسیار مناسب برای آرامش و راحتی خیال مسافران از مهم ترین تعهدات ما در باربری آلمان می باشد.

بسته بندی اصولی بارهای برای حمل بار به آلمان

یکی از مهم ترین مراحل حمل بار به آلمان بسته بندی بارها می باشد. به دلیل مسافت طولانی و جابجایی ها توصیه می شود برای جلوگیری از صدمه دیدن بارهایتان حتما یک بسته بندی اصولی و دقیق برای آن ها انجام دهید. بهتر است کار بسته بندی را به افرادی بسپارید که هم تجربه کافی برای این کار را دارند و هم وسایل و تجهیزات مورد نیاز را. ما در باربری همسایه با نمونه های بسته بندی فراوان این کار را به بهترین نحو برای شما انجام خواهیم داد. به گونه ای که هیچ صدمه به وسایل و بارهای شما وارد نخواهد شد. شما می توانید از صفر تا صد کارهای ارسال بار به آلمان را به تیم ما بسپارید. بسته بندی اصولی و صحیح بارهای با استفاده از بهترین و مدرن ترین تجهیزات بسته بندی ضامن سلامت کالاهای شما می باشد. شما می توانید بر تمام امور از ابتدا تا انتها نظارت داشته باشید.

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم