برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری مشیریه,باربری در مشیریه,حمل بار مشیریه,هزینه حمل بار مشیریه,باربری ارزان مشیریه,باربری ارزان در مشیریه

حمل بار و اثاثیه منزل مشیریه | هزینه ارسال بار مشیریه | باربری شهرک مشیریه

  • پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399
  • 2883 نفر

حمل بار و اثاثیه به نوعی سخت و طاقت فرسا و در عین حال به یاد ماندنی می باشد.احساس متفاوت در مورد حمل بار و اثاثیه بستگی به تجربه و مهارت افراد دارد.اگر در زمینه ی حمل بار و اثاثیه و اسباب کشی مهارت و تجربه ی کافی ندارید ،بهتر است که با یک شرکت باربری خوب ( اتوبار همسایه ) هماهنگ کنید.

باربری مشیریه

مشیریه یا شهرک مشیریه یکی از محله‌های تهران، واقع در جنوب‌شرقی تهران می‌باشد. این محله از شمال به بزرگراه امام رضا (خیابان خاوران) و سه‌راه افسریه، از شمال‌غرب به میدان بسیج، از شرق به شهرک رضویه (کاروان)، از غرب به بوستان پردیس بانوان، بوستان خلیج فارس (پامچال)، بوستان جنگلی توسکا، پارک آبی آزادگان، بوستان بزرگ آزادگان، بزرگراه آزادگان و بزرگراه امام علی، از جنوب‌غرب به شهرک دولت‌آباد و از جنوب به بزرگراه امام‌ علی و بزرگراه شهید رستگار مقدم (در حال ساخت) منتهی می‌شود.

 

حمل بار و اثاثیه ی منزل در محله ی مشیریه تهران ( شهرک مشیریه ) توسط شرکت باربری اتوبار همسایه با کادری مجرب و با کیفیت عالی به صورت شبانه روزی در حال انجام است.اگر در محدوده ی مشیریه به دنبال شرکت حمل بار و اثاثیه هستید ،فقط کافیست با مشاورین شرکت اتوبار همسایه در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی روزهای هفته تماس حاصل نمایید.

قیمت حمل اثاثیه منزل

 یکی از موارد ضروری در حمل ، باربری و جابه جایی لوازم منزل ، قیمت حمل اثاثیه منزل می باشد. بعضی از شرکت های باربری  معمولا با براورد هزینه اولیه و هزینه ای پس از حمل و جابه جایی اثاثیه منزل موجب ناراحتی افراد می شوند به عبارتی در ابتدا  شرکت باربری هزینه اولیه ای را براورد می کند و پس از اسباب کشی هزینه دیگری را ، همین ویژگی باعث سوء تفاهم بین شرکت باربری و مشتری می شود.. ولی شرکت اتوبار همسایه با کارشناسی دقیق و صداقت تمام و با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی ،قیمت مناسب و به صرفه ای را به مشتریان عزیز اعلام می نماید.

تعداد کارگر مورد نیاز برای حمل بار  و اثاثیه

با توجه به حجم  بار و سبک  و سنگینی بار و اثاثیه منزل ( حمل اثاثیه سنگین ) ،شرکت باربری اتوبار همسایه تعداد دقیق کارگر باربری ( کارگر اسباب کشی مورد نیاز را به مشتریان عزیز اعلام می نماید.

گاهی اوقات حجم بار و یا اثاثیه زیاد می باشد که در این صورت به تعداد بیشتری کارگر نیاز است.و یا وسایل سنگین مثل ساید بای ساید و یا پیانو و یا گاو صندوق وجود دارد که در این صورت نیازمند کارگر ماهر در حمل وسایل سنگین است.

حمل گاو صندوق

کار حمل گاو صندوق نیازمند تخصص و مهارت و تجربه می باشد.در غیر این صورت باعث آسیب به اشخاص می شود.گاهی اوقات که گاو صندوق بزرگتر است از وسایل خاصی برای جابجایی گاو صندوق استفاده خواهد شد.

حمل ساید بای ساید

حمل یخچال ساید بای ساید جزو سخت ترین کارها در اسباب کشی می باشد.کوچکترین ضربه به ساید بای ساید باعث خرابی و در نتیجه تحمیل هزینه ی گزاف به صاحب بار خواهد شد.پس بهتر است که قبل از جابجایی  و حمل و نقل ساید بای ساید با شرکت های باربری خوب مشورت نمایید.

حمل پیانو

حمل پیانو با توجه به قیمت بالای پیانو و ظرافتی که دارد باید به شیوه ی اصولی و صحیح بسته بندی و جابجا شود.شرکت اتوبار همسایه کاملا حرفه ای کار بسته بندی و حمل و نقل پیانو را انجام می دهند.

حمل بار و اثاثیه منزل مشیریه

حمل بار و اثاثیه منزل ، حمل جهیزیه ،حمل بار به صورت درون شهری و برون شهری و حتی ارسال بار به خارج از کشور با تکنولوژی روز و استفاده از ماشین های مدل بالا و جدید و کادری به روز توسط شرکت اتوبار همسایه انجام می شود.دیگر نگران اسباب کشی و حمل بار خود نباشید.ما کار اسباب کشی شما را به صورت ایزی پک ( بسته بندی اثاثیه ،حمل و نقل اثاثیه و چیدمان اثاثیه ) با بهترین قیمت انجام خواهیم داد.

 

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم