برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری فاطمی,باربری میدان فاطمی,باربری محدوده فاطمی,باربری محدوده میدان فاطمی,هزینه باربری فاطمی,هزینه باربری میدان فاطمی,باربری ارزان فاطمی

باربری ارزان محدوده میدان فاطمی | حمل بار و اثاثیه منزل میدان فاطمی | هزینه باربری میدان فاطمی

  • دوشنبه 8 اردیبهشت 1399
  • 1951 نفر

شرکت اتوبار همسایه با شعب مختلف و ارائه ی خدمات باربری در محدوده ی میدان فاطمی آماده ی خدمت رسانی به مشتریان عزیز و گرامی می باشد..

باربری میدان فاطمی

باربری فاطمی  ( باربری تهران )، در محدوده ی میدان فاطمی ،کار حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل و ادارات و حمل بار به شهرستان و ارسال بار به خارج از کشور را با ماشین  باربری ( کامیون ، خاور و...) و کارگر باربری با مناسب ترین قیمت انجام می دهد.( باربری ارزان )

حمل و نقل به تمامی نقاط شهر تهران با باربری فاطمی

شرکت اتوبار همسایه در  تمامی نقاط شهر تهران شعبه دارد.( باربری گمرک ، باربری سید خندان ، باربری سردار جنگل ، باربری یافت آباد ، باربری افسریه ، باربری ولیعصر ، باربری حکیمیه ، اتوبار مجیدیه )

حمل و نقل اثاثیه بدون درد سر و با خیالی راحت و آسوده در باربری میدان فاطمی .حمل هرگونه اثاثیه به صورت vip و به صورت شبانه روزی  و با رعایت کامل قوانین و مقررات باربری و حمل بار .با .داشتن مجوز و بیمه نامه باربری 

حمل مبلمان باربری فاطمی

بسته بندی و حمل و نقل انواع مبلمان ( راحتی ، چستر ،استیل ، نیمه سلطنتی و..) با جدیدترین تجهیزات و  وسایل بسته بندی اثاثیه منزل ( سلفون ، استرچ رپ ، بابل رپ ، لیبل و...) توسط کارگران حرفه ای اتوبار همسایه.

حمل یخچال ساید بای ساید باربری فاطمی

حمل انواع یخچال فریزر و حمل  ساید بای ساید به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی و تضمین شده ، بدون آسیب به یخچال فریزر 

حمل گاو صندوق باربری فاطمی

حمل گاو صندوق ( اداری ،خانگی ) در سایزهای مختلف با جدیدترین متد و وسایل باربری

حمل پیانو باربری فاطمی

حمل انواع پیانو و ادوات موسیقی با بسته بندی و به صورت تضمینی به همراه بیمه .حمل پیانو به تمامی نقاط شهر تهران و سراسر کشور و ارسال پیانو به خارج از کشور به صورت زمینی.

ویژگی کارگران شرکت باربری

کارگران شرکت باربری همگی مورد اعتماد و با تجربه در امر باربری و خدمات باربری هستنند.سلامت جسم و روح کارگران،برای مدیریت شرکت باربری اتوبار همسایه ،همیشه در الویت می باشد.

ساعت کار باربری فاطمی

پرسنل اتوبار همسایه در بخش اداری ( مدیریت اتوبار ) ،همه روزه در تمام ایام هفته و حتی روزهای تعطیل از ساعت 7 ( هفت صبح ) الی 19 ( هفت عصر ) و بخش خدماتی ( کارگران اتوبار ) از ساعت 7 صبح تا پاسی از شب ، در خدمت مشتریان گرامی می باشند.

 

اعزام کارشناس به محل 

کارشناسان شرکت اتوبار همسایه ، بعد از ارائه ی مشاوره ی تلفنی ، در صورت نیاز ( حمل بار به شهرستان ،حمل بار به خارج از کشور ) به محل مورد نظر رفته و پس از بازدید حجم بار ،اقدام به عقد قرار داد با مشتری به صورت کتبی و همراه با بیمه می نماید.

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم