برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری گمرک,باربری در گمرک,هزینه باربری گمرک,هزینه باربری در گمرک,باربری ارزان گمرک,باربری ارزان در گمرک,باربری میدان گمرک

باربری گمرک | هزینه باربری در گمرک | باربری میدان گمرک

  • شنبه 6 اردیبهشت 1399
  • 3790 نفر

باربری به معنای حمل و نقل و جابجایی کالا از نقطه ای به نقطه دیگر است. یکی از موارد مهم برای افراد در حمل و نقل، یافتن یک شرکت باربری معتبر است که بتواند به بهترین نحو ممکن مدیریت زمان و جابجایی کالا را به دست گیرد.

باربری گمرک

گمرک محله‌ای در جنوب غرب محدوده مرکزی تهران است. این محله در جنوب تهران در حد فاصل خیابان مولوی تا خیابان قزوین قرار دارد  و از شمال وجنوب به خیابان کارگر،از شرق به خیابان مولوی و از غرب به خیابان هلال‌احمر متصل می شود.

محله گمرک تهران که امروزه در منابع رسمی به عنوان نام محله رازی شناخته میشود، یکی از قدیمی ترین محله های واقع در منطقه ۱۱ شهرداری تهران است.

گمرک محله ای ست با تردد بالا و جمعیت تقریبا زیاد.طبیعتا در مناطقی که جمعیت و تردد بالاست ، جابجایی و حمل و نقل نیز زیاد صورت می گیرد.و نیاز به باربری و اتوبار به شدت احساس می شود.شرکت اتوباری که بتواند به خوبی تمامی نیازهای مشتریان را بر آورده نماید.شرکت باربری که ارسال بار به تمامی مناطق شهر تهران داشته باشد ، ارسال بار به تمامی شهرهای کشور داشته باشد و حتی ارسال بار و خرده بار به خارج از کشور جزو خدماتش باشد.

ویژگیهای شرکت باربری گمرک

مهم ترین و اولین ویژگی برای یک شرکت باربری خوب داشتن مجوز از اتحادیه ی باربری است.یک شرکت باربری اگر تمامی خدمات باربری و حمل و نقل را به خوبی انجام دهد ولی مجوز نداشته باشد ،باعث دردسر برای مشتریان و بارشان خواهد شد.

دومین ویژگی برای یک شرکت باربری خوب داشتن بیمه نامه است.همان طور که می دانیم بیمه و بیمه نامه برای تمامی مشاغل و انسانها از واجبات است.بیمه به عنوان پشتوانه برای جان و مال انسانها محسوب می شود.شرکت باربری اتوبار همسایه ،تا به امروز همیشه کار حمل و نقل  و باربری مشتریان عزیز را به خوبی انجام داده است و به مدد و یاری خداوند تا به امروز هیچ وقت به استفاده از بیمه احتیاج نداشته ( با وجود بیمه نامه ) ولی اولین کار شرکت باربری اتوبار همسایه بعد از عقد قرار داد با مشتریان ،بیمه کردن بار می باشد.پس دقت نمایید که قبل از عقد قرار داد با شرکت باربری تهران  ، تمامی مسائل از جمله داشتن مجوز و داشتن بیمه نامه را از شرکت باربری سوال نمایید.

سومین مورد از ویژگی های شرکت باربری خوب، ارائه ی تمامی خدمات باربری ( ایزی پک ) و ارائه ی خدمات به صورت vip می باشد.فقط با شرکت اتوبار همسایه تماس بگیرید و تمامی کارهای اسباب کشی و حمل و نقل بارتان را با خیالی راحت و آسوده به ما بسپارید و بهترین خاطرات را از اسباب کشی در ذهنتان ثبت نمایید.

چهارمین مورد از ویژگی های باربری خوب در تهران ، فروش کارتن و وسایل بسته بندی اثاثیه است.با یک تماس وسایل بسته بندی مورد نیازتان را سفارش دهید و دم درب منزل تحویل بگیرید.

پنجمین ویژگی شرکت باربری خوب داشتن پرسنل وظیفه شناس و خوب است.تمامی پرسنل شرکت اتوبار همسایه مورد اعتماد ،دارای اخلاق حرفه ای ،قانونمند و توانا هستند.

ششمین ویژگی شرکت اتوبار خوب ، ارائه ی خدمات مورد نیاز مشتریان گرامی است.به عنوان مثال گاهی اوقات مشتریان فقط برای بسته بندی و یا جابجایی نیازمند به کارگر هستند.( ارسال کارگر باربری ) .در این صورت فقط با شرکت باربری تماس میگیرند .

هفتمین ویژگی شرکت اتوبار خوب ، داشتن قیمت های منصفانه است.گاهی اوقات شرکت های باربری با اتلاف وقت و وسایل ،باعث بالا رفتن هزینه های باربری برای مشتری می شوند ولی مدیریت شرکت اتوبار همسایه با در نظر گرفتن تمامی جوانب و مدیریت کردن پرسنل ،باعث صرفه جویی در زمان می شود که همین امر هزینه های باربری را برای مشتریان کاهش میدهد.

حمل وسایل سنگین توسط باربری گمرک

عمده مشکلات در اسباب کشی و جابجایی ،بسته بندی و حمل و نقل وسایل سنگین می باشد.که صد درصد نیازمند تجربه و تخصص است.حمل تمامی وسایل سنگین از جمله حمل ساید بای ساید ، حمل گاو صندوق ، حمل تلویزیون ال ای دی ، حمل سیستم های کامپیوتری ،حمل دستگاههای شرکت های تولیدی ،حمل انواع لوستر و چراغهای تزیینی ،حمل انواع گل و گلدان ،حمل وسایل باشگاه ورزشی ، حمل پیانو و انواع ادوات موسیقی ، حمل انواع میز و کتابخانه ،حمل انواع مبلمان و....

بسته بندی تخصصی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه در حین اسباب کشی جزو مهم ترین کارها می باشد.وسایل منزل چه وسایل سبک و چه وسایل سنگین ،زمان جابجایی باید به درستی بسته بندی شده باشد که از هرگونه آسیب جلوگیری شود.شرکت اتوبار همسایه با روشهای مخصوص و با وسایل مخصوص بسته بندی اثاثیه ،تمامی وسایل منازل و ادارات و...را به صورت دقیق و حرفه ای بسته بندی می نماید.به طوریکه بعد از جابجایی ،چیدمان وسایل فوق العاده راحت و بدون درد سر باشد.

حمل و نقل درون شهری

شعبات باربری اتوبار همسایه ، باربری سید خندان ، باربری سردار جنگل ، باربری یافت آباد ، باربری افسریه ، باربری ولیعصر ، باربری حکیمیه ، باربری میرداماد ، باربری شهرک غرب و....حمل و نقل اسباب منزل ،ادارات ،شرکتها و...بغیر از  مواد غذایی و مواد فاسد شدنی به تمامی نقاط کلان شهر تهران 

 

حمل و نقل برون شهری

حمل اثاثیه و  خرده بار به تمامی شهرهای کشور با بهترین خدمات و نازل ترین قیمت .( باربری مشهد ) ( باربری به شمال

ارسال بار به خارج از کشور

ارسال بار به خارج از کشور با رعایت کلیه ی قوانین و مقررات بین المللی به صورت زمینی توسط شرکت اتوبار همسایه .( ارسال بار به گرجستان ، باربری اربیل عراق ، باربری کردستان عراق ، باربری ازمیر ترکیه ، باربری آنکارا ، باربری آنتالیا  و...)

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم