برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری سید خندان,باربری در سید خندان,هزینه باربری سید خندان,هزینه باربری در سید خندان,باربری ارزان سید خندان,باربری ارزان در سید خندان

حمل بار و اثاثیه منزل محدوده سید خندان | اتوبار همسایه

  • چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399
  • 2200 نفر

یکی از اموری که بسیار دشوار است، جابجایی بار یا کالا از نقطه­ای به نقطه دیگر خواهد بود. اگر بخواهیم مثال ساده­ای برای شما بیاوریم، مقوله اسباب کشی را در نظر بگیرید. به طور حتم، اینکه اثاثیه منزلتان را به خانه جدید ببرید، کمی برایتان دشوار و همچنین استرس آور است. حال اگر مبتدی و تجربه­ای در اسباب کشی نداشته باشید، استرس­تان چندین برابر می­شود.

باربری سید خندان

باربری سید خندان  یکی از شعب شرکت باربری اتوبار همسایه در کلان شهر تهران است .که به صورت  شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل آماده ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد.شعب اتوبار همسایه در تمامی نقاط تهران مشغول به کار است.باربری حکیمیه ، باربری افسریه ، باربری ولیعصر ، باربری یافت آباد ، باربری سردار جنگل ، باربری میر داماد و...

مشاورین اتوبار همسایه به در تمامی اوقات شبانه روز و ایام هفته ،به صورت تلفنی و رایگان ،آماده ی پاسخگویی به سوالات مشتریان گرامی می باشند.اگر در مورد خدمات حمل و نقل و اسباب کشی و باربری سوالی در ذهنتان است ،با شماره های 02144313379 و 09128443695 تماس حاصل نمایید .

پرسنل مجرب شرکت باربری اتوبار همسایه بیش از دو دهه در زمینه ی حمل و نقل و باربری تجربه دارد.ارسال کارگر باربری ،کامیون باربری ، بسته بندی اثاثیه ، حمل جهیزیه عروس ، چیدمان اثاثیه ،حمل و نقل درون شهری ، حمل و نقل برون شهری ،ارسال بار به خارج از کشور ،فروش کارتن و لوازم بسته بندی اثاثیه ، حمل وسایل سنگین   ، حمل گل و گلدان و....گوشه ای از خدماتیست که شرکت اتوبار همسایه ارائه می دهد.

اگر در محدوده ی سید خندان برای حمل اثاثیه ی منزل و یا اداره و یا دفتر و یا باشگاه ( حمل اثاثیه محل کارتان ) به دنبال باربری خوب در تهران با کیفیت خوب و قیمت مناسب هستید ،فقط کافیست که با ما (اتوبار همسایه ) تماس حاصل نمایید.

بسته بندی و حمل و نقل وسایل سنگین 

بی شک یکی از سخت ترین کارها در اسباب کشی ،بسته بندی و جابجایی و حمل و نقل وسایل سنگین می باشد.کارگران اتوبار همسایه با وسایل بسته بندی و تخصص داشتن در جابجایی وسایل سنگین ( بدون آسیب دیدن جسم و وسایل ) ،کار حمل و نقل وسایل سنگین مشتریان گرامی را انجام خواهند داد.

حمل ساید بای ساید

یکی از وسایل سنگین که در بیشتر حمل و نقل ها و جابجایی ها وجود دارد ،حمل و نقل یخچال فریزر و ساید بای ساید است.که با توجه به ارزش مادی این وسیله و به اصطلاح بد بار بودن آن ،حمل و نقلش نیاز به متخصص دارد.یعنی اگر کسی بغیر از کارگر باربری اینکار را انجام دهد ( حتی در صورت داشتن بدنی تنومند ) صد درصد باعث آسیب وارد کردن به یخچال فریزر  و جسم خودش خواهد شد.پس ما به شما توصیه می کنیم برای جابجایی یخچال فریزر و ساید بای ساید حتما از شرکت باربری کمک بگیرید.

حمل گل و گلدان 

دومین مورد از وسایل سنگین و بدبار در اسباب کشی ها ، گل وگلدان های بزرگ و آپارتمانی است.خیلی از افراد نگران این هستند که در هنگام اسباب کشی منزل  ، گیاهان و گل های آپارتمانی خود را چطور جابجا کنند که سالم به مکان جدید برسد. کارگران شرکت اتوبار همسایه کار حمل و نقل گل و گلدان و گیاهان مشتریان را به خوبی و بدون وارد شدن کوچکترین آسیب به آنها ،به مقصد می رسانند.

حمل گاو صندوق

سومین مورد از وسایل سنگین در اسباب کشی ، جابچایی گاو صندوق می باشد.امروزه در بیشتر منازل و محل کار ،گاو صندوق با اندازه های مختلف وجود دارد.گاو صندوق واقعا سنگین و بدبار است.و حمل و جابجایی آن نیازمند تعدادی از کارگران باربری است که در حمل و نقل گاو صندوق با تجربه  هستند.

حمل پیانو

چهارمین مورد از وسایل سنگین ،حمل و نقل پیانو و حمل و نقل ادوات موسیقی است.با توجه به بالا بودن قیمت این وسایل و حساسیتشان ،نیاز به بسته بندی صحیح و جابجایی اصولی احساس می شود.پس بهتر است که کار بسته بندی و حمل و نقل پیانو و دیگر ادوات موسیقی تان را به یک شرکت باربری خوب و معتبر بسپارید.

حمل وسایل باشگاه بدنسازی

پنجمین مورد از وسایل سنگین در اسباب کشی ،حمل وسایل باشگاه های ورزشی ( وسایل باشگاه بدنسازی ) می باشد.با توجه به قیمت بالا و حساس بودن این وسایل ،اگر قصد جابجایی باشگاه خود را دارید ،با شرکت اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید.کارگران اتوبار همسایه بعد از جابجایی و حمل و نقل ،کار چیدمان وسایل باشگاه را برای شما و طبق نظر و سلیقه ی شما در کمترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

بسته بندی تخصصی وسایل منزل

 

باربری سید خندان ( اتوبار همسایه ) با داشتن جدید ترین وسایل بسته بندی اثاثیه از قبیل کارتن های چند لایه ، کارتن های رگال دار ( مخصوص حمل و نقل البسه ) ، استرچ رپ ، بابل رپ و...وسایل مشتریان را به بهترین شکل ممکن بسته بندی خواهند کرد.

 

ایزی پک بسته بندی اثاثیه 

 

ایزی پک بسته بندی اثاثیه شامل تمامی مراحل اسباب کشی و حمل و نقل ( از بسته بندی تا چیدمان ) می باشد.که به صورت کامل به شرکت باربری سپرده می شود.

فروش کارتن و وسایل بسته بندی اثاثیه

اگر هنگام جابجایی و اسباب کشی فقط نیازمند وسایل بسته بندی هستید ،با شرکت اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید.و تمامی وسایل بسته بندی را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

ارسال کارگر باربری

گاهی اوقات مشتریان برای جابجایی و یا چیدمان و یا بسته بندی ،به کمک کارگر نیاز دارند.شرکت اتوبار همسایه با داشتن کارگرانی امین و مورد اعتماد ،در کوتاه ترین زمان ممکن ،کارگر باربری را به محل مورد نظر مشتری اعزام می نماید.

 

باربری سید خندان ( اتوبار همسایه ) جزو بهترین باربری تهران در حال حاضر می باشد.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم