برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری افسریه,باربری ارزان افسریه,قیمت باربری افسریه,شرکت باربری در افسریه

حمل بار ارزان افسریه | باربری ارزان افسریه | حمل بار افسریه

  • سه شنبه 20 اسفند 1398
  • 1895 نفر

در زمان های دور جا به جایی و حمل و نقل اکثرا به صورت زمینی و از طریق چهار پایان صورت می گرفت. با توسعه و پدیدار شدن علم و فناوری و دگرگونی هایی که در زندگی انسان ایجاد شد، برای حمل و نقل و باربری نیز از روش های مختلفی استفاده شد. در نتیجه مدل ها و روش های مختلفی در سطوح پیشرفته ی حمل و نقل را طی این سال ها شاهد بودیم...

باربری ارزان افسریه

محله افسریه دارای شبکه خیابان‌های متقاطع و منظم است. این محله از سه خیابان اصلی شمالی-جنوبی با نام‌های ۱۵ متری اول، ۱۵ متری دوم و ۱۵ متری سوم و نیز یک خیابان شرقی-غربی با نام ۲۰ متری افسریه تشکیل شده‌است و در میان این خیابان‌ها از جنوب تا شمال دارای ۴۵ کوچه منظم است. از خیابان ۱ تا ۲۰ متری افسریه (افسریه جنوبی یا پایین) و از خیابان ۳۰ تا خیابان (۴۵ افسریه شمالی یا بالا) و کل محله محدوده شهرداری منطقه ۱۵ تهران میباشد.

افسریه را می‌توان به عنوان نخستین محله از نظر مهندسی شهر سازی در تهران در بدو تأسیس نام برد؛ این محله از محله‌هایی نیز در تهران است که از سیستم کدینگ در نام‌گذاری خیابان‌ها استفاده نموده، به طوری که هر فرد غریبه به راحتی به مقصد خود در این محله می‌رسد، آدرس‌دهی در این محل شماره خیابان و پلاک هست به عنوان مثال افسریه خیابان ۴۱ پلاک ۷۱همین کد کافیست که به مقصد برسید.

یکی دیگر از مشخصه های محله ی افسریه ، پر جمعیت و پر تردد بودن می باشد.با توجه به جمعیت بالای افسریه ، جابجایی در این محله زیاد می باشد.و وجود باربری بسیار لازم و ضروری است.یکی از شعبه های اتوبار همسایه ،در افسریه می باشد.

خدمات شرکت اتوبار همسایه در افسریه

ارسال کارگر باربری به محل 

گاهی اوقات مشتریان عزیز فقط نیاز به کارگر برای جابجایی داخلی و یا چیدمان هستند.یکی از خدماتی که شرکت اتوبار همسایه ارائه می دهد ارسال کارگر باربری به محل مورد تقاضای مشتریان است.

بسته بندی اثاثیه ی منزل و ادارات

 

بسته بندی اثاثیه

یکی از مهم ترین مواردی که باید در اسباب کشی رعایت کنیم ،بسته بندی صحیح و اصولی وسایل می باشد.کارگران شرکت باربری بسته بندی اثاثیه منزل  را به صورت کاملا تخصصی   و با تجهیزات جدید و در کمترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

حمل خرده بار درون شهری 

حمل هرگونه خرده بار ( بغیر از مواد غذایی و مواد فاسد شدنی ) به تمامی نقاط شهر تهران به همراه کارگر باربری به صورت شبانه روزی و حتی ایام تعطیل انجام می شود.

حمل خرده بار برون شهری

 

حمل بار برون شهری

حمل خرده بار به تمامی شهرهای کشور در تمامی روزهای هفته توسط شرکت اتوبار همسایه انجام می شود.

حمل خرده بار به خارج از کشور

 

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

ارسال و حمل خرده بار بغیر از مواد  غذایی و مواد فاسد شدنی به خارج از کشور صورت میگیرد.باربری وان ترکیه

باربری جهیزیه عروس

بسته بندی جهیزیه عروس ،حمل جهیزیه ی عروس و چیدمان جهیزیه با بهترین متدها توسط شرکت اتوبار همسایه 

حمل بار به شهرستان

حمل بار به تمامی شهرهای کشور به صورت کاملا حرفه ای 

حمل وسایل سنگین

 

حمل وسایل سنگین در اسباب کشی

حمل وسایل سنگین از قبیل حمل ساید بای ساید ، حمل پیانو ، حمل گاو صندوق و حمل گل و گلدان و ...با بسته بندی اصولی انجام می شود.

ارسال لوازم خانه به خارج از کشور

یکی دیگر از خدمات قابل ارائه ی شرکت اتوبار همسایه ، ارسال لوازم خانه به خارج از کشور با بسته بندی عالی و قیمت مناسب می باشد.

چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل

یکی از دغدغه های مشتریان گرامی ،چیدمان اثاثیه بعد از اسباب کشی است.در صورت خواست مشتری ،کارگران شرکت باربری چیدمان اثاثیه را بعد از جابجایی با دقت کامل انجام خواهند داد.

 

پرسنل اتوبار همسایه به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل آماده ی پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز می باشد.

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم