برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری حکیمیه,باربری در حکیمیه,قیمت باربری حکیمیه,باربری ارزا حکیمیه

باربری حکیمیه | باربری ارزان حکیمیه | قیمت باربری حکیمیه | باربری حکیمیه تهران

  • یکشنبه 18 اسفند 1398
  • 2111 نفر

باربری به معنای حمل و نقل و جابجایی کالا از نقطه ای به نقطه دیگر است.یکی از موارد مهم برای افراد در حمل و نقل، یافتن یک شرکت باربری معتبر است که بتواند به بهترین نحو ممکن مدیریت زمان و جابجایی کالا را به دست گیرد.

باربری حکیمیه 

حکیمیه نام محله‌ای در شمال شرق شهر تهران که میتوان گفت شمال شرقی ترین نقطه شهر تهران محسوب میشود. این محله در منطقه ۴ شهرداری تهران واقع شده و دارای ۳ فاز است.این محله از شمال به بزرگراه بابایی، از جنوب به جادهٔ دماوند، از غرب به ۳۵ متری جادهٔ اتحاد و از شرق به جاده تلو محدود می‌شود.

شرکت اتوبار همسایه در محله ی حکیمیه و تمامی نقاط اطراف حکیمیه آماده ی جابجایی و حمل و نقل بار می باشد.اگر نگران اسباب کشی و حمل و نقل وسایل سنگین ، حمل جهیزیه و...هستید ،با مشاوران شرکت اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید و از خدمات شبانه روزی اتوبار ،بهره مند شوید.

شرکت اتوبار همسایه در تمامی نقاط شهر تهران دارای شعبه می باشد.اتوبار مجیدیه ، باربری شهرک غرب ، باربری قیطریه ، اتوبار انقلاب ، باربری گیشا ،اتوبار سعادت آباد ، باربری شمال تهران پاسداران و....

تعریف شرکت باربری

اکثریت مردم از اصطلاحات اتوبار و باربری به جای هم استفاده می کنند در صورتی که اگر نگاه دقیق تری به قضیه بیندازیم متوجه می شویم که این دو اصطلاح یعنی اتوبار و باربری با هم تفاوت  دارند .

از اصطلاح اتوبار برای شرکت هایی که فقط در زمینه حمل و نقل و جا به جایی اسباب و اثاثیه منزل و محل کار با بسته بندی های متفاوت فعالیت دارند اطلاق می شود و به سایر شرکت هایی که توانایی جا به جا کردن هر نوع باری را داشته باشند باربری گفته می شود .
امروزه شرکت های زیادی در زمینه اتوبار و باربری فعالیت می کنند که توانایی جا به جا کردن بار به صورت شهری ، بین شهری و حتی بین المللی را دارند و وظیفه اصلی آن ها حمل و نقل و جا به جا کردن بار از یک نقطه به نقطه دیگر است و با توجه به نوع ، جنس ، وزن و مسافتی که قرار است بار از مبدا به مقصد طی کند از ماشین های متفاوتی برای این کار استفاده می شود .
مثلا نمی توان برای حمل و نقل مواد غذایی که شرایط خاصی را می طلبد از همان ماشینی که با آن شن و ماسه جا به جا می کنند استفاده شود .

اصطلاحات رایج در باربری

شرکت اتوبار

 

شرکت هایی وظیفه شان باربری در داخل و یا خارج از شهرها بصورت زمینی است. 

 

شرکت های باربری

 

شرکت هایی که به انتقال و جابجایی بار و اجناس و کالاها از هر طریق ممکن (زمینی، هوایی و یا دریایی) مشغول است، اطلاق می شود.

 

کارگر حمل بار

 

کسانی که در زمینه جابجایی و حمل بار به مشتریان خدمات می دهند و در واقع وظیفه آنها بسته بندی، حمل بار به درون خودروهای باربری و سپس حمل آنها به محل مورد نظر می باشد.

 دستگاه چسب زن 

 

در حالت کلی دستگاه و وسیله ای است که در بسیاری از مراکز از جمله فرودگاه ها، فروشگاه ها و یا مغازه ها جهت چسباندن چسب بر روی کارتن ها و جعبه ها مورد استفاده قرار می گیرد. اما هنگام اسباب کشی، نوع دستی آن معمولا مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 اسباب کشی

 

جابجایی و انتقال اسباب و اثاث از مکانی به مکانی دیگر.

 

 جعبه و کارتن اسباب کشی

 

جعبه ها و کارتن هایی که جهت بسته بندی و حمل اسباب و لوازم بکار گرفته می شوند. 

 

 ماشین اسباب کشی

 

خودروهایی از نوع وانت، کامیونت و یا کامیون و یا تریلی که جهت حمل بار، اجناس و کالاها مورد استفاده قرار می گیرند. مانند وانت نیسان، وانت پیکان، وانت مزدا، خاور و غیره.

 

بسته بندی وسایل

 

بسته بندی اثاثیه ی منزل

 

گذاشتن وسیله ها و لوازم شخصی یا اداری در جعبه و کارتن ها و سپس چسباندن درز آنها با وسیله چسب زن دستی. 

 

 Hand Truck

 

وسیله ای است که در بعضی از کشورهای خارجی، جهت حمل بسته ها و جعبه ها در کارخانه ها، بندرگاه ها، فروشگاه ها و به خصوص زمان حمل بار و اثاثیه بکار می رود. 
 

فریت بار

 

به معنای بسته بندی و ارسال بار و لوازم زندگی اشخاص به خارج از کشور است. (مثلا کسانی که قصد مهاجرت دارند) 

 

کارگو

 

بسته بندی و ارسال بار و کالاهای تجار و بازرگانان به خارج از کشور (معمولا از راه دریایی و یا زمینی) می باشد. 

 

 بیمه باربری

 

بیمه ایست که در آن جهت تضمین سلامت رسیدن بار به مقصد، انجام می شود.

 

 بارگیر 

 

بخش عقب خودروهای باربری که از آن جهت حمل بار استفاده می شود. 

 

 وانت بار

 

وسیله نقلیه ای که کابین جلوی آن مشابه خودروهای معمولی است ولی عقل آن دارای بارگیر جهت جابجایی و حمل بار می باشد. 

 

کانتینر

 

نوعی جعبه بزرگ از جنس فلز است که جهت حمل کالا با استفاده از قطار، کشتی و یا کامیون، مورد استفاده قرار می گیرد. کانتینرها دارای ابعاد خاصی از لحاظ استاندارد هستند. استفاده از کانتینر موجب بالاتر رفتن ایمنی کالاها و سهولت بارگیری و تخلیه – به خصوص در بندرگاه ها  می شود. 

 کامیون

 

نوعی خودرو که صرفا جهت انتقال و جابجایی بار و اسباب و اثاثیه ساخته و طراحی می شود. بخش بارگیر آن، بر خلاف خودروهای وانت بار، بزرگ تر است و معمولا جهت جابجایی بارهای با حجم زیاد استفاده می شود. کامیون ها برحسب کاربرد و یا نوع استفاده و کاربری، دارای انواع مختلفی هستند از جمله: کامیونت، کمپرسی، میکسر (مخلوط کن) ، مسقف ، اتاق دار، لبه دار و ...

 

وسایل بسته بندی اثاثیه

 

فروش کارتن و وسایل بسته بندی اثاثیه

 

وسایلی از قبیل کارتن های چند لایه ، کارتن رگال دار ،سلفون ،بابل رپ ، استرچ رپ ،ساکهای زیپ دار ، لیبل ، دستگاه چسب زن و....که برای بسته بندی اثاثیه مورد استفاده قرار میگیرد.

 

ویژگی های یک باربری خوب چیست ؟

 

باربری خوب از نظر اکثر افراد به اتوباری اطلاق می شود که ویژگی های زیر را داشته باشد:

وقت شناس

مورد اعتماد بودن

منظم در کار

حرفه ای

 کادر خوش اخلاق

ارائه ی تمامی خدمات مورد نیاز اسباب کشی

و از همه مهم تر مقرون به صرفه

شرکت اتوبار همسایه با دارا بودن تمامی ویژگی های بالا کار حمل و نقل اثاثیه و بار مشتریان گرامی را به درستی و با کیفیت بالا انجام می دهد.

ویژگی های اتوبار همسایه

 

ارائه ی مشاوره ی کامل و مشتری مدارانه توسط مشاوران مجرب ظریف بار در اولین تماس.
 

تشریح کامل خدمات توسط اپراتور و پیشنهاد بهترین گزینه با توجه به شرایط شما.
 

پیگیری اپراتور برای ارائه ی خدمات بسته بندی و استفاده از کارگران زبده و زبردست هنگام بسته بندی وسایل.
 

حضور به موقع خاور (یا سرویس درخواستی شما) در زمان تعیین شده.
 

حمل بار با دقت بالا توسط کارگران هنگام جا به جایی وسایل.
 

چیدمان مناسب وسایل در مقصد اسباب کشی با در نظر گرفتن کاهش آسیب های احتمالی و سهولت در جا به جایی های بعدی.
 

همراهی باربری جهت چیدمان اولیه لوازم منزل تا حد امکان.
 

پیگیری مشتری جهت اطمینان از رضایت کار، استقبال از پیشنهادات و انتقادات و جامه ی عمل پوشاندن به آن.

باربری درون شهری

 

باربری حکیمیه

به حمل بار درون شهر ( شهر تهران ) باربری درون شهری گفته می شود.

باربری برون شهری

 

باربری شهرستان

به حمل بار و یا کالا و یا اثاثیه از شهری به شهر دیگر ، باربری برون شهری گفته می شود.

وظایف باربری های برون شهری

امکان ردگیری وسیله نقلیه از مبدا به مقصد آن

دقت بسیار بالا ی حمل و نقل

دارای سرعت متوسط بودن در جابه جایی

استفاده کردن از فن آوری نو در بسته بندی کالاها

ایمنی مناسب

قیمت متناسب

براورد کردن هزینه دقیق

استفاده از اتومبیل مناسب و سالم

حمل و نقل و جابه جایی وسایل منازل

امکان جابه جا کردن جهیزیه عروس ( حمل جهیزیه عروس ) از یک شهر به شهر دیگر با کیفیت بالا

باربری برون شهری وسایل اداری

ارائه دادن بارنامه حمل بار دارای تمبر به مشتریان حمل بار

حمل کردن و باربری ، وسایل و بار مراکز خصوصی و دولتی

دارای خودروهای وانت بار ، کامیونت، کامیون با توجه به نیاز شما

باربری بین المللی

به حمل بار از کشوری به کشور دیگر با رعایت قوانین و مقررات بین المللی ،باربری بین المللی گفته می شود.

ارسال بار آنتالیا ، حمل بار به شهر وان ترکیه ، باربری ازمیر ، باربری کردستان عراق ، باربری اربیل عراق ، باربری پاکستان و...

تعریف بیمه باربری

بیمه های باربری به عنوان قدیمی ترین نوع بیمه در دنیا شناخته می شوند. بر اساس تعریف بیمه مرکزی، بیمه حمل و نقل کالا یا بیمه های باربری بیمه هایی هستند که در آن بیمه گر در مقابل حق بیمه ای که از بیمه گزار دریافت می کند، متعهد به جبران زیان های وارده در جریان حمل کالا از نقطه ای به نقطه دیگر در نتیجه وقوع خطرهایی نظیر خسارت و یا از بین رفتن مورد بیمه می شوند. پروسه حمل و نقل تحت پوشش بیمه می تواند به صورت زمینی، دریایی و یا هوایی باشد. بیمه های باربری دارای انواع مختلفی هستند. خطرات این نوع بیمه نیز در دو دسته خطرات اصلی و فرعی جای می گیرند. شناخت انواع این بیمه برای بهره برداری هرچه بیشتر و بهتر از این خدمت، الزامی است.

انواع بیمه های باربری

 بیمه های باربری وارداتی

تمامی کالاهایی که توسط اشخاص حقوقی و یا حقیقی از کشورهای دیگر خریداری شده اند، از کشور مبدا تا انبار مقصد در ایران بیمه می شوند. بیشترین سهم بیمه های باربری ایرانی به بیمه های باربری وارداتی اختصاص یافته است. این بیمه نامه در جهت حمایت از بازرگانان و تجار ارایه می شود. بر حسب ماده ۷۰ قانون، دارا بودن بیمه باربری ایرانی برای ترخیص کالا از گمرک اجباری است.

 بیمه های باربری صادراتی

مفاد و بندهای بیمه باربری صادراتی با بیمه های باربری وارداتی یکسان است. با این تفاوت که در این بیمه مبدا بار ایران و مقصد آن کشور دیگری است. این بیمه نامه در جهت حمایت از صادرکنندگان است و کالا را از ایران تا کشور مقصد تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه های باربری ترانزیت

اگر باری به صورت ترانزیت به ایران وارد شود، یعنی مبدا آن کشور دیگری باشد و پس از توقف در ایران به کشور دیگری برود، تحت پوشش بیمه های باربری ترازیت قرار می گیرد.

بیمه های باربری داخلی

بیمه های باربری داخلی همان طور که از نامش بر می آید، در برگیرنده پروسه حمل و نقل در داخل ایران است. یعنی هم مبدا و هم مقصد در کشور قرار دارد. بیمه های باربری داخلی خود دارای سه نوع ساده، عمومی و پوشش باز هستند. خدمات اتوبارها و اثاث کشی ها تحت پوشش این نوع بیمه قرار دارند.

عوامل موثر در هزینه باربری

نرخ شرکت­های اتوبار و باربری مطابق با نرخ اتحادیه است. اما برخی از عوامل سبب می­شوند که این هزینه­هایی به این نرخ افزوده شود.

این عوامل موثر عبارت­اند از

قیمت کارگر

یکی از این عوامل که سبب افزایش هزینه باربری خواهد شد، قیمت کارگر برای حمل بار است. به طور مثال، اگر منزل در آخرین طبقه آپارتمان باشد، یا حتی لوازم و بار وزن زیادی دارد، به قیمت دستمزد کارگر افزوده می­شود.

نوع ماشین باربری

شرکت­های اتوبار و باربری بنا به میزان وزن بار، وسیله حمل بار را مشخص می­کنند. این وسایل نقیله عبارتند از وانت، نیسان، کامیونت، کامیون و خاور مسقف و سرپوشیده است. هر چقدر وسیله نقیله بزرگتر باشد، کرایه آن وسیله نقیله هم بیشتر خواهد بود. در نتیجه، به هزینه باربری یا حمل بار افزوده می­گردد.

استفاده از خدمات باربری

اکثر شرکت­های اتوبار و باربری ، خدماتی مانند بسته بندی اثاثیه، بستن و حمل وسایل حساس و گرانبها، حتی چیدمان اثاثیه در خانه جدید را ارائه می­دهند. اگر فردی مایل باشد تا از این خدمات استفاده کند، بهتر است بداند که هزینه­های اضافی هم به نرخ باربری اضافه خواهد شد.

میزان مسافت حمل بار

یکی دیگر از عوامل اصلی که در هزینه باربری نقش بسزایی دارد، میزان مسافت حمل بار است. می­توان گفت هر چه فاصله مبدأ از مقصد بیشتر باشد، هزینه باربری هم بیشتر می­شود.

روش­های سفارش باربری

اگر می­خواهید تا از شرکت­های اتوبار و باربری برای حمل بار و اثاثیه خود کمک بگیرید، ابتدا یک شرکت باربری خوب و معتبر پیدا کنید. سپس ثبت سفارش می­تواند از طریق تماس تلفنی و همچنین رزرو اینترنتی باشد. اکثر شرکت­های باربری معتبر به طور شبانه روزی و هفت روز هفته آماده خدمت گزاری به مشتریان هستند. البته لازم به ذکر است که، برای حمل بار و کالای خود از یک هفته قبل از اسباب کشی، سفارش خود را ثبت کنید.

ساعات مناسب حمل بار

پیشنهاد می­کنیم حمل بار و اسباب کشی خود را در ساعاتی که ترافیک کم است، انجام دهید. مخصوصا اگر در تهران هستید، از شرکت­های باربری تهران ، در ساعات کم ترافیک مانند ۷ تا ۹ و همچنین ۵ تا ۷ غروب کمک بگیرید. رانندگان شرکتهای باربری هم خیابان­ها را به خوبی می­شناسند و برای حمل بار از طریق خیابان­های کم تردد رفت و آمد می­کنند.

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم