برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
قیمت حمل پیانو,بسته بندی پیانو,قیمت حمل پیانو تهران,قیمت حمل پیانو در باربری,حمل پیانو در تهران,جابجایی پیانو ,راههای حمل پیانو

حمل پیانو | حمل پیانو در اسباب کشی | راههای حمل و نقل پیانو در اسباب کشی

  • سه شنبه 13 اسفند 1398
  • 2216 نفر

جابه‌جایی لوازم سنگین، یکی از حساس ترین مرحله اسباب کشی است. حمل و جابه‌جایی لوازم سنگین را به کارگران شرکت اتوبار بسپارید. کارگران باربری با تجربه و مهارتی که دارند، لوازم تان را سالم جابه‌جا می کنند. در غیر این صورت سلامتی خود و لوازم تان، به خطر می افتد .

حمل پیانو در اسباب کشی به چه صورت است؟

جابه‌جایی لوازم سنگین، یکی از حساس ترین مرحله اسباب کشی است. حمل و جابه‌جایی لوازم سنگین را به کارگران شرکت باربری تهران بسپارید. کارگران باربری با تجربه و مهارتی که دارند، لوازم تان را سالم جابه‌جا می کنند. در غیر این صورت سلامتی خود و لوازم تان، به خطر می افتد .

کسانی که با انواع ساز موسیقی سر و کار دارند و نوازنده و هنرمند هستند می‌دانند که پیانو نسبت به دیگر سازهای موجود ، وسیله ای حساس تر میباشد که در سبد کالاهای لوکس قرار میگیرد . قطعاً حمل سازهای کوچک مانند گیتار یا سه تار به‌ راحتی توسط صاحب ساز امکان‌پذیر میباشد ، اما در مورد پیانو داستان کمی فرق میکند و باید حمل تخصصی پیانو و حساب شده تر عمل شود.
تجربه نشان داده است که اگر در خانه یا محل کار شما یک پیانو وجود دارد که قصد جابه جايي و انتقال آن به محل دیگری را دارید، بهتر است این موضوع را به افرادی که کار آن‌ها حمل بارهای معمولی و غیر حساس است واگذار نکرده و با پیانو خود مانند دیگر وسایل حجیم و سنگین خانه رفتار نکنید ، چرا که در حمل پیانو علاوه بر مشکل سنگین بودن مسائل دیگری نیز باید مورد توجه قرار بگیرد .
خیلی ها فکر میکنند در اسباب کشی با استفاده از چند کارگر غیر متخصص که صرفا دارای قدرت بدنی بالایی هستند میتوان یک پیانو را به راحتی جابه جا کرد ،اما این تمام موضوع نیست و جالب است بدانید مهمترین موضوع در حمل یک پیانو وزن زیاد آن نیست بلکه نحوه بلند کردن و انتقال آن میباشد و این موضوع با توجه به تنوع ظاهری این دستگاه نیاز به تجربه و تخصص ویژه ای دارد و این همان دلیلی است که باعث میشود برای جابه جايي یک پیانو از افراد غیر متخصص استفاده نکنید.

نکات مهم در جابجایی و حمل تخصصی پیانو در اسباب کشی

در جابه‌جایی و حمل لوازم سنگین عجله نکنید. برای جابجایی و حمل تخصصی پیانو ، از کارگران با تجربه متخصص اتوبار یا دوستان، استفاده کنید.

مهم‌ترین مسئله‌ای که هنگام حمل و نقل باید در نظر داشت، پایه‌های پیانو میباشد ، زیرا احتمال شکستن آن‌ها در طول جابه جایی بسیار بالا بوده و  ممکن است یکی از پایه‌ها به طور ناخواسته در جایی روی کف اتاق گیر کرده و در اثر نیروی وارده بشکند . ویا اینکه نحوه گرفتن بدنه یک پیانو برای بلند کدن بسیار حائظ اهمیت میباشد چرا که اگر جایی از بدنه که استحکام لازم برای بلند کردن را نداشته باشد گرفته شود به طور حتم موجب بروز آسیب جدی در پیانو خواهد شد.

 

یادمان باشد که تمام موضوع جابه جائی پیانو محدود به نحوه بلند کردن و یا چگونگی انتقال آن از یک محل به محل دیگر نمیباشد ، گاهی اوقات با توجه به طول مسافت ، شرایط مکانی مبدا و مقصد ، شرایط بارگیری و تخلیه و یا نحوه حمل (زمینی دریایی هوائي) باید قبل از انجام هر اقدامی برای شروع جابه جائی پیانو آن را بسته بندی و ایمن سازی کنیم.چگونگی بسته بندی و آماده سازی آن برای انتقال به محل جدید با توجه به شرایط بالا متغیر و متفاوت است. پالت بندی ، ساخت جعبه مخصوص ، لایه پیچی و … از انواع مختلف راه های بسته بندی و ایمن سازی پیانو به حساب می آید.

پس یادتان باشد بزرگترین لطفی که شما در حق پیانوی خود میکنید این است که برای انتقال آن به محل جدید به “پیانوی خود دست نزده ”  و  از وجود شرکت های متخصص که دارای تجربه بالا در این زمینه میباشند استفاده کنید.

قبل از اسباب کشی به مکان جدید، جای قرار گرفتن پیانو را مشخص کنید. پس از اسباب کشی بلافاصله کارگران پیانو را جای مناسب قرار دهند.

وقتی می خواهید لوازم سنگینی مانند پیانو را از روی زمین بلند کنید، مانند ورزشکاران وزنه برداری ابتدا روی زانوها بنشینید، سپس جسم سنگین مورد نظر را به بدن خود نزدیک کنید. هنگام نشستن پاها می بایست از همدیگر فاصله داشته باشند و یک پا از پای دیگر جلوتر باشد. سپس به آرامی که بلند می شوید جسم سنگین را نیز بلند کنید. این کار باعث می شود فشار کمتری روی ستون فقرات کمر وارد شود. برای بلند کردن اجسام سنگین، جسم را با انگشتان دست، نگیرید. با کف دستتان جسم را گرفته و از عضلات دست، برای بلند کردن لوازم سنگین کمک بگیرید. پشت و کمر می بایست صاف باشند.

هنگام بلند کردن اجسام سنگین، روبروی خود را نگاه کنید. اگر به سمت زمین نگاه کنید ستون فقرات و گردن تان آسیب جبران ناپذیری می بیند.

بسته بندی و حمل پیانو توسط شرکت اتوبار همسایه

 

بسته بندی پیانو

بسته بندی پیانو باید با دقت انجام شود. در غیر این صورت پیانو آسیب های غیر قابل جبرانی از جمله زخمي شدن بدنه پيانو، ترك برداشتن رزونانس يا همان دك پيانو و همچنين شل شدن گوشي ها می بیند.

شرکت اتوبار همسایه برای بسته بندی پیانو، از وکیوم و استرچ رپ استفاده می کند. استفاده از وکیوم و استرچ رپ  نیز از ضربه های احتمالی به پیانو کم می کند.

کارگران اتوبار همسایه پایه های پیانو را با پلاستیک های حباب دار پوشش می دهند.

و در آخر برای جلوگیری از خش خوردگی، پیانو را با پتو می پیچند.

انواع پیانو

 

حمل پیانو

پیانوی گراند Grand piano

پیانوی گراند که در ایران اشتباها پیانوی رویال گفته می شود، تقریبا بزرگترین و درازترین نوع پیانو است. این نوع پیانو بیشتر در مراکز رسمی مانند برگزاری کنسرت ها و برنامه های موسیقی و یا رستوران هایی که هنگام صرف غذای مشتریان برای آنها پیانو نواخته می شود و موسیقی زنده دارند، استفاده می شود. پیانوی گراند تقریبا از لحاظ حجم و ابعاد از سایر انواع پیانوها بزرگتر است و درازای بدنه آن به بیش از دو متر می رسد. در بسیاری از مراسم، جهت شنیده شدن هر چه بهتر صدای پیانو، درب روی بدنه آن به حالت نیمه باز گذاشته می شود و با استفاده از یک پایه این کار را انجام می دهند. حمل و جابجایی این نوع پیانو، کمی سخت تر است و شرکت های خدمات باربری تهران (اتوبار تهران) باید دقت بیشتری در زمان حمل پیانوهای گراند کنند. 

پیانوی دیواری Upright (vertical) piano 

این نوع پیانو ها سبک تر و کوچک تر از نوع گراند هستند و در بیشتر خانه های شخصی، علاقه مندان به موسیقی از این نوع پیانو استفاده می کنند. طبیعتا حمل و جابجایی آنها هنگام اسباب کشی و یا جابجایی اثاث منزل، بسیار راحت تر بوده و معمولا شرکت های اتوبار تهران (ارائه دهندگان خدمات باربری تهران)، بسیار آسان تر این کار را برای مشتریان انجام می دهند. 

 پیانوی دیجیتالی Electric, electronic, and digital 

این نوع پیانو باز هم از دو مورد بالا سبک تر و معمولا کوچک تر است. معمولا افراد حرفه ای کمتر به سراغ این دسته پیانوها می روند و بیشتر به درد افراد تازه کار در زمینه آموزش موسیقی و پیانو می خورد. قیمت این نوع پیانوها کمتر از دو مورد نامبرده دیگر است. ولی حمل و جابجایی این نوع پیانو ها هنگام اسباب کشی و یا تغییرات دکوراسیون، نسبتا راحت تر است و کسانی که می خواهند با استفاده از خدمات باربری تهران (شرکت های اتوبار تهران) این پیانوها را هم با خود به محل جدید ببرند، معمولا نگرانی چندانی ندارند. 

 

جابجایی و حمل تخصصی پیانو

 

حمل تخصصی پیانو
 

حمل پیانو به علت وزن، شکل و قیمتی که دارد بسیار سخت است. از وزن پیانو خود قبل از اسباب کشی مطلع شوید. حمل پیانوهای رویال، به علت وزنی که دارند بسیار سخت است. حمل این نوع پیانو، می بایست توسط گارگران شرکت باربری انجام شود. حمل پیانوهای دیواری نسبت به نوع رویال، راحت تر است. نکات قابل توجه در زمان جابه جایی پیانو عبارتند از:

جابه جایی پیانو باید آرام و دقیق باشد. قبل از جابه جایی، ابعاد پیانو را با ابعاد درب خروجی مقایسه کنید. برای عبور پیانو از درب خروجی، می توانید لولاهای درب یا خود درب را در بیاورید.

برای جابه جایی پیانوهای سنگین از کارگران قوی متخصص، شرکت باربری استفاده کنید.

اگر پیانو چرخ دار نباشد، حمل پیانو را ۲ نفر هم زمان باید انجام دهند. هنگام جابه جایی پیانو حضور شخصی برای راهنمایی کارگران ضروری است. باید پیانو را با گردون به ماشین حمل بار منتقل کنید.

 برای جابجایی پیانوهایی که چرخ زیر پایه هایشان ندارند می توان پس از بسته بندی، از وسایلی مانند چرخ های بزرگ (یا Hand Truck در باربری) استفاده کرد. 
 

ماشین حمل مخصوص حمل بار، می بایست متناسب با وزن و ابعاد پیانو باشد.

پس از انتقال پیانو به ماشین حمل بار، در اطراف پیانو، ضربه گیر قرار دهید. هرگز روی پیانو لوازم بسته بندی شده دیگر را قرار ندهید.

یکی از دغدغه ها در هنگام اسباب کشی پیدا کردن یک باربری ارزان است که در عین خوش قیمت بودن خدمات حرفه ای و خوب را به مردم ارائه دهد. قیمت باربری برای حمل تخصصی پیانو، وابسته به عوامل زیر است و با توجه به این شرایط محاسبه میشود.

قیمت حمل پیانو

 

قیمت حمل پیانو

مسافت طی شده بین مبدا و مقصد

وزن و قیمت پیانو

تعداد گارگران حمل بار

بیمه حمل پیانو

وسایل استفاده شده در بسته بندی پیانو

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم