برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
ماشین باربری,ماشین حمل و نقل بار,ماشین اتوبار,انواع ماشین باربری,خاور باربری,نیسان بار,کامیون بار

شرایط ماشین های باربری چگونه باید باشد؟ | ماشین باربری | انواع خودروهای باربری در تهران

  • یکشنبه 11 اسفند 1398
  • 2032 نفر

ماشین باربری یکی از تجهیزات مهم مورد استفاده در اسباب کشی است. انتخاب ماشین اسباب کشی یا باربری باید هوشمندانه و با توجه به حجم و اندازه بار باشد. اشتباه در انتخاب ماشین حمل بار می تواند دردسرهای اسباب کشی شما را افزایش دهد.

شرایط ماشین های باربری

یکی از مواردی که باید در زمان پیدا کردن شرکت باربری خوب در نظر بگیریم ، این است که ماشین های شرکت باربری کاملا نو و سالم باشد.در غیر این صورت در حین حمل و نقل ممکن است که خراب شود و موجب اتلاف وقت و دیر رسیدن اثاثیه و بار به مقصد شود و یا ممکن است که باعث وارد شدن خسارت و آسیب به وسایل شود.قطعاً اسباب کشی و حمل و نقل جزو یکی از مسایل مهم زندگی افراد است و سالم رسیدن بار و اثاثیه به مقصد یکی از بزرگترین دغدغه های مشتریان است.پس چه بهتر که قبل از رزرو باربری با تحقیق و پرس و جو از دوستان و آشنایان بهترین باربری را پیدا کنید.

شرکت اتوبار همسایه هر ساله اقدام به تعویض ماشین های حمل و نقل شرکت می نماید.و با اینکار سالم و به موقع رسیدن وسایل و بار مشتریان گرامی را تضمین می نماید.اتوبار همسایه در طی دو دهه ای که مشغول به فعالیت است ، همیشه با به روز کردن وسایل و خدماتش موجب رضایت مشتریان شده است.

دیگر نگران جابجایی و اسباب کشی منزل و اداره ی خود نباشید.شرکت اتوبار همسایه جزو بهترین شرکت باربری تهران می باشد که با پرسنل و کادر آموزش دیده و مجهز کار بسته بندی و حمل و نقل و حتی چیدمان وسایل شما را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت انجام می دهد.( ایزی پک بسته بندی اثاثیه منزل

انواع ماشین باربری

در مجموع سه نوع خودروهای باربری و حمل بار داریم:

• خودروهای سبک باری

• خودروهای نیمه سنگین باری

• خودروهای سنگین باری

هر یک از این نوع خودروها برای مسیرها و جهت حمل مقادیر خاصی از بار مناسب هستند و انواع گوناگونی نیز دارند. از جمله:

• خودروهای سبک باری شامل وانت بار (مانند وانت پیکان، وانت نیسان، وانت مزدا و...) می شوند. 

• خودروهای نیمه سنگین شامل خاور، انواع کامیون و کامیونت (ساخت شرکتها و برندهایی مانند بنز، هیوندای، ایسوزو، GMC، اسکانیا و ...) 

• خودروهای سنگین باری نیز شامل انواع تریلی 

معمولا جهت انتقال بار و اثاث کشی بیشتر از خودروهای نوع اول و دوم یعنی ماشین های سبک و نیمه سنگین باری استفاده می شود. از تریلی ها امروزه بیشتر جهت حمل و نقل خودروهای سواری، کالاها و لوازم حجیم و بزرگ و تجهیزات و لوازم سنگین و بزرگ استفاده می شود. البته کاربرد دیگر تریلی در امور صادرات و واردات است بطوری که کالاهای بسیاری از تجار و بازرگانان امروزه با استفاده از این نوع خودروها به مقصد ارسال می شوند. 

انتخاب خودروی باربری

شرکتهای اتوبار و خدمات اثاث کشی معمولا بر اساس نیاز مشتری و همچنین تعداد بسته ها، کارتن ها و عوامل دیگر خودروهای باری مورد نیاز آنها را ارسال می کنند. عواملی از جمله:

• تعداد کارتن ها و جعبه های بسته بندی شده 

• حجم بار 

• فاصله مبداء از مقصد (داخل و یا خارج از شهر)

• تعداد خودروهای درخواست شده 

البته انتخاب خودروی باری مسقف و یا غیر مسقف نیز اهمیت زیادی دارد چرا که امروزه وانت ها و کامیون ها در حالت کلی در این دسته بندی نیز قرار می گیرند. هنگامی که شرایط آب و هوایی خاصی از جمله برف و باران در فصل های سرد سال برقرار است نیاز به خودروی باری مسقف محسوس است. به ویژه برای انتقال وسایل و بارهایی که در صورت ورود رطوبت و آب ممکن است دچار خسارت و آسیب های جدی شوند (مانند فرش و قالی های دستباف و یا برخی اسناد و مدارک شرکتها و سازمانها) 

ماشین های باربری شرکت اتوبار همسایه

حمل تخصصی بار در شرکت اتوبار همسایه با کامیونت ( خاور ، ایسوزو ، هیوندای ، وانت ، نیسان و...) انجام می شود.

ویژگی های ماشین های شرکت اتوبار همسایه

نو بودن و مدل بالا بودن ماشین های حمل و نقل 

ماشین های باربری و اتوبار  اگر نو و سالم نباشند ، صد درصد در حین باربری و حمل و نقل به مشکل بر می خوردند.و باعث دیر رسیدن بار و اثاثیه به مقصد می شوند و همین امر موجب نارضایتی مشتریان و پایین آمدن اعتبار شرکت باربری می شود.و ممکن است به بار و اثاثیه آسیب وارد شود.

داشتن بیمه نامه ماشین

وجود بیمه برای هر کاری علی الخصوص ماشین از واجبات است و ماشین های حمل و نقل نیز باید همیشه دارای بیمه باشند.

داشتن مجوز باربری 

برای امر باربری ( باربری درون شهری ، باربری برون شهری ، باربری بین المللی ) داشتن مجوز از اتحادیه ضروری است.

تجهیز بودن ماشین های باربری

ماشین هایی که برای کار باربری انتخاب می شوند باید از همه نظر تجهیز شوند.مسقف کردن ماشین ها و موکت کردن کف ماشین و داشتن ملزومات دیگر از جمله پتو ، طناب و ...برای امنیت بیشتر وسایل ،بسیار مهم است.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم