برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
بسته بندی البسه,بسته بندی لباس در اسباب کشی,وسایل لازم برای بسته بندی لباس در اسباب کشی

راهنمای جامع نحوه ی جابجایی لباس در اسباب کشی

  • جمعه 9 اسفند 1398
  • 1755 نفر

اسباب کشی برای خانه جدید می تواند هیجان انگیز و در عین حال استری زا باشد. با اینکه یک تغییر و تحول بزرگ می تواند باشد ولی با انجام کارهای زیاد و بسته بندی های وقت گیر همراه است. بسته بندی لباس ها ممکن است آسان بنظر برسد ولی برای جمع کردن آنها کارهایی است که باید انجام شود.

بسته بندی البسه در اسباب کشی به چه صورت است؟

اسباب کشی همیشه بسیار پر درد سر و نگران کننده است.بخصوص در شرایط کنونی که با بالا رفتن تجملات و زیاد شدن وسایل زندگی ، اینکار سخت تر شده است .و اسباب کشی مهارت بسیار زیادی را در زمینه ی بسته بندی اثاثیه و حمل و نقل و حتی چیدمان می طلبد.بسته بندی لباس ها در مقایسه با بسته بندی وسایل شکستنی، یخچال، مبلمان و ... به نظر ساده تر می رسد .لباس ها شکستنی یا آسیب پذیر نیستند و به راحتی شکل می گیرند، و با افتادن اتفاقی برایشان نمی افتد. وقتی صحبت به جمع کردن و بسته بندی لباس ها می رسد شما خودتان را یک حرفه ای می دانید چون تا به حال صدها بار برای سفر و موارد مختلف لباس ها یتان را جمع کرده اید.
 

بسته بندی تخصصی اثاثیه به چه صورت است؟

بسته بندی اثاثیه باید به صورت کاملا حرفه ای انجام شود.که کمترین آسیب متوجه ی وسایل شود.از طرفی کار بسته بندی اثاثیه باید با بهترین وسایل انجام شود.وسایلی از قبیل کارتن های چند لایه ،چسب های پهن،ساک های زیپ دار ،بابل رپ ،استرچ رپ و...

راههای بسته بندی البسه در اسباب کشی

بیرون آوردن و دسته بندی لباس ها

اغلب اوقات در طول سالیان زیاد، لباس ها روی هم انباشته می شوند حتی بدون اینکه شما متوجه آن باشید. اولین قدم برای دسته بندی همه ی این لباس ها، بیرون آوردن آنها از کمد، گنجه، اتاق زیر شیروانی و زیر تخت است. همه چیز را بیرون بکشید. چه آنهایی که بر روی زمین افتاده اند، یا روی تخت پخش اند. لباس ها را بر اساس رنگ، اندازه و بافت پارچه با هم جفت کنید.

قرار دادن لباسهای افراد خانه در کارتن ها و یا ساکهای جداگانه

بعد از جدا کردن لباسها زمان آن فرا رسیده است که لباسهای هر کدام از افراد خانواده را در یک ساک و یا کارتن قرار دهید و با مازیک روی کارتن ها را بنویسید.

بسته بندی لباسها توسط شرکت اتوبار همسایه

شرکت اتوبار همسایه با داشتن تجهیزات به روز و کامل برای بسته بندی اثاثیه ، کار بسته بندی البسه را به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهد.

وسایل شرکت اتوبار همسایه برای بسته بندی البسه

شرکت اتوبار همسایه  ( باربری تهران )برای بسته بندی البسه وسایل مخصوص را دارد.از جمله وسایل اتوبار همسایه برای بسته بندی البسه ساک های زیپ دار ،کارتن های رگال دار و ...می باشد.( فروش کارتن و وسایل بسته بندی )

ساک های زیپ دار

ساک های زیپ دار برای بسته بندی البسه در اسباب کشی توسط شرکت اتوبار همسایه استفاده می شود.

کارتن های رگال دار

این نوع کارتن ها چند دهه پیش به بازار کشورمان عرضه شده اند و کارتن هایی هستند که مانند یک کمد لباس مقوایی بنظر می رسند و می توان در آنها لباس ها (از جمله کت و شلوار آقایان و یا مانتو و لباس های مجلسی خانمها) را براحتی در آنها قرار داد و آویزان کرد. به این ترتیب هنگام فعالیت کارگران حمل بار و اثاث کشی در زمان آماده سازی لوازم شما جهت ارسال به مقصد، نه تنها لباس های شما با قرار دادن در کارتن های رگال دار، چروک و یا کثیف نمی شوند بلکه سرعت کار نیز بیشتر می شود. ناگفته نماند که به این نوع کارتن ها، کارتن بسته بندی لباس نیز گفته می شود. معمولا هر کارتن رگال دار ظرفیت 12 دست لباس را دارد.

نحوه ی بسته بندی البسه توسط شرکت اتوبار همسایه

• بسیاری از لباس های ورزشی، لباس های زیر، جوراب، البسه کودک و موارد دیگری از این قبیل را با لایه ای از کاورهای پلاستیکی پوشانده و سپس در ساک و کارتن ها قرار می دهند. 

• لباس های رسمی مانند کت و شلوار آقایان و برخی لباس های خانمها جهت بسته بندی و حمل بار در کارتن های رگال دار قرار داده می شوند. 

وجود کارتن رگال دار کمک بزرگی به باربری حمل لباس ها می کند. چرا که به این ترتیب نه تنها هنگام حمل پوشاک، کثیف نمی شوند بلکه حتی چروک هم نمی شوند و پس از رسیدن بار به مقصد براحتی می توانید لباس ها را یک به یک از درون کارتن رگال دار بیرون آورده و در کمدهای خود آویزان کنید. در حقیقت کارتن رگال دار برای حمل لباس نقش یک کمد متحرک و کوچک را ایفا می کند که لباس و پوشاک خود را می توانید با استفاده از آویز در آنها قرار دهید. این نوع کارتن ها نیز از جنس مقواهای ضخیم و مقاوم جهت اثاث کشی و باربری هستند. 

بسبته بندی لباس هر چه بهتر و مناسب تر باشد، حمل آنها را آسان تر کرده و لباس های شما بدون اینکه کثیف و آلوده شوند، چروک شوند و یا گم شوند به دست شما در مقصد خواهند رسید. 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم