برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
سوالات رایج باربری,پرسش های باربری,سوالات باربری,سوالات رایج در مورد اسباب کشی,پرسش و پاسخ در مورد باربری

پرسش های متداول درباره ی اسباب کشی

  • پنجشنبه 8 اسفند 1398
  • 1765 نفر

برای این که بخواهید برای اسباب کشی اثاثیه منزل خود یک شرکت اسباب کشی را انتخاب کنید، می‌توانید با پرس و جو از دوستان و آشنایان خود که برای جابجایی و اسباب کشی از این شرکت‌های باربری استفاده می‌کنند سوال کنید.

پرسش های متداول درباره ی بسته بندی اثاثیه و باربری

الان که شما در حال خواندن این مقاله هستید مطمنا شما به دنبال یافتن پاسخ یکسری از سوالات در مورد بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی هستید.پس با ما همراه باشید.

آیا برای اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه کمک گرفتن از شرکت های باربری ضروری است؟

برای یافتن پاسخ این سوال ،باید اوضاع و شرایط خود و خانواده تان را در نظر بگیرید.به این صورت که اگر از نظر توان جسمی و روحی و داشتن نیروی کمکی در سطح بالایی هستید که توان جابجایی و حمل و نقل تمامی وسایل از جمله وسایل سنگین و بدبار را دارید ،و کلیه ی ملزومات ضروری برای بسته بندی اثاثیه از جمله کارتن های چند لایه ،باب رپل ، استرچ رپ ، چسب و...در دسترستان هست می توانید از عهده ی اسباب کشی بر ایید.ولی برای حمل و نقل حتما باید از شرکت های باربری و ماشین های باربری استفاده نمایید.

هزینه های اسباب کشی منزل چقدر است؟

یکی از سوالات اساسی که پیش از جابجایی باید به آن پاسخ دهید این است که آیا بودجه کافی برای انجام اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه ی منزل را در اختیار دارید یا نه؟ در صورت مثبت بودن پاسخ که مشکلی وجود ندارد ولی در صورت کافی نبودن بودجه خود می توانید با برخی ترفندها یک اسباب کشی ارزان داشته باشید.

مناسب‌ترین ماشین حمل و نقل برای اسباب کشی چه ماشینی است؟

برخی از افراد بیشتر تمایل دارند که خودشان اسباب کشی و حمل و نقل را انجام دهند. در صورتی که می‌خواهید بدون استفاده از نیرو‌های باربری خودتان اقدام به جابجایی وسایل کنید بهتر است برای جابجایی از وسایل و ماشین‌های شرکت اتوبار همسایه ( باربری تهران ) استفاده نماید. چنانچه که این نوع ماشین‌ها را نداشتید می‌توانید با تماس به شرکت‌های باربری و اتوبار یک دستگاه ماشین باربری از آن‌ها کرایه کنید.

بهتر است وسایل و لوازم خود را به خوبی و محکم بسته بندی کنید،  روش بسته بندی وسایل منزل اهمیت زیادی دارد، به این دلیل که آسیبی به وسایل شما وارد نشود و در ضمن باعث نشود که فضای زیادی از حجم ماشین شما را اشغال نماید و بتوانید حداکثر استفاده لازم را از فضای ماشین خود داشته باشید.

خطرات اسباب کشی توسط افراد خانواده چقدر است؟

با توجه به اینکه کمک گرفتن از دوستان و آشنایان به دلیل مشغله فراوان در زندگی امروزه، کار آسانی نمیباشد و در صورت موافقت آنها برای کمک با توجه به اینکه در حمل و جا به جایی اثاثیه منزل تجربه و تخصص لازم را ندارند، کار پر ریسکی به نظر می رسد. همچنین به دلیل اینکه در اکثر خانه ها لوازم سنگین و حجیم مانند یخچال، ماشین لباسشویی، بوفه و … وجود دارد  ( حمل و سایل سنگین در اسباب کشی )عملا انجام اسباب کشی توسط خودتان می تواند مخاطراتی برای سلامتی شما داشته باشد و همچنین امکان آسیب دیدن اثاثیه منزل شما نیز وجود دارد.
بنابراین برای جا به جایی خود یک شرکت خدمات اسباب کشی معتبر را استخدام کنید و یک اسباب کشی بی دردسر داشته باشید.( ترفند هایی برای اسباب کشی راحت تر )

چگونه شرکت های باربری را مقایسه کنیم؟

شرکت های خدمات اسباب کشی از لحاظ قیمت باربری، کیفیت خدمات، حرفه ای بودن و قابلیت اطمینان در یک سطح نیستند. تمام این عوامل را بررسی کنید و دقت و وسواس زیادی روی گرفتن خدمات از یک شرکت باربری داشته باشید.( اتوبار همسایه )

چگونه از خانواده خود در حین اسباب کشی محافظت کنیم؟

قطعا امنیت خود و خانواده تان از همه چیز مهم تر است. برای یک اسباب کشی بدون حادثه چندین کار را باید انجام دهید. اولین کار این است که بچه ها را از فرآیند اسباب کشی دور نگه دارید. لباس مناسب فصل بپوشید. راه رو ها و پله ها را نظافت کنید و موانع جا به جایی را برطرف کنید. هرگز اقلام سنگین را خودتان جا به جا نکنید و برای بلند کردن اقلام سبک تر از تکنیک های مناسب استفاده کنید.

 فرق اتوبار و باربری چیست؟

شرکت های اتوبار و باربری هر دو جزو شرکت های حمل و نقل می باشند و تفاوت آنها در این است که باربری به شرکت هایی گفته می شود که قابلیت حمل و نقل هر گونه بار ( بغیر از مواد غذایی و فاسد شدنی ) را دارند ولی شرکت های اتوبار فقط مخصوص حمل و نقل اثاثیه ی منزل و ادارات و کالا می باشند.

ماشین باربری چیست؟
 

خودروهایی از قبیل وانت بار (مانند وانت پیکان و یا وانت نیسان) ، کامیون ، خاور که جهت حمل بار و جابجایی لوازم و اثاثیه در شهرها و یا روستاها مورد استفاده قرار می گیرند. 

آیا شرکت های باربری صحیح و سالم رسیدن بار به مقصد را تضمین می کنند؟

اگر قبل از انتخاب شرکت باربری برای اسباب کشی دقت کافی به خرج دهید و شرکتی را انتخاب کنید که دارای بیمه نامه و مجوز از اتحادیه ی باربری باشد و از کارگران و پرسنل مجرب استفاده نماید و دارای ماشین های نو و جدید و وسایل بسته بندی و حمل و نقل خوب استفاده نماید ، به شما این تضمین داده می شود که اثاثیه و بارتان صحیح و سالم به مقصد خواهد رسید.

تعداد کارگرهای حمل بار چقدر است؟

تعداد کارگران باربری بستگی به نیاز مشتری و میزان اثاثیه و بار دارد.

آیا امکان رزرو سرویس برای حمل و نقل از قبل وجود دارد؟

مشتریان گرامی در هر تاریخی که مد نظرشان است می توانند با تماس با شرکت اتوبار همسایه و عقد قرار داد ، تاریخ مورد نظرشان را رزرو کنند.

آیا امکان خرید وسایل بسته بندی اثاثیه وجود دارد؟

در صورتیکه خود مشتری مهارت بسته بندی وسایل را داشته باشد ، شرکت اتوبار همسایه فروش کارتن و  وسایل بسته بندی اثاثیه را جزو خدمات اتوبار قرار داده است.

آیا هزینه ی خدمات بسته بندی اثاثیه از هزینه ی حمل و نقل و باربری جداست؟

بله.هزینه ی خدمات بسته بندی و وسایل بسته بندی اثاثیه به صورت جداگانه حساب خواهد شد.

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم