برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
بسته بندی لوازم خانه,بسته بندی لوازم خانه برای ارسال به خارج,بسته بندی اثاثیه منزل برای ارسال به خارج,قیمت بسته بندی اثاثیه منزل,قیمت بسته بندی لوازم منزل

ارسال لوازم خانه به خارج از کشور

  • چهارشنبه 7 اسفند 1398
  • 1974 نفر

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی؛ اصلی ترین کار برای زمان نقل مکان است، نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و یا طریقه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و همین طور تهیه کارتن بسته بندی اسباب کشی از موارد خیلی مهم در بسته بندی وسایل در زمان اثاث کشی است.

بسته بندی لوازم خانه برای ارسال به خارج از کشور

 از مهم ترین موارد موجود در اسباب کشی که به نظر من خیلی مهم تر از حمل و نقل اثاثیه است ، بسته بندی اثاثیه می باشد.اینکه بسته بندی چگونه انجام شود و توسط چه کسانی این کار صورت گیرد که بدون وارد شدن خسارت باشد.

فرقی ندارد که اثاثیه سبک است یا سنگین.مهم این است که بسته بندی انقدر به شیوه ی اصولی و با روش های نوین و وسایل به روز انجام شود که کوچکترین خسارتی وارد نشود.بسته بندی تخصصی اثاثیه ی منزل نه تنها از وارد شدن خسارت جلوگیری می نماید ، بلکه باعث می شود که چیدمان در ماشین های حمل و نقل درست انجام شود و به اصطلاح کمتر جا بگیرد و باعث صرفه شویی در تعداد سرویس های رفت و برگشت اتوبار شود.

امروزه شرکت های اتوبار کار بسته بندی لوازم منزل و کالا را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای توسط کارگران مجرب و آموزش دیده به بهترین نحو انجام می دهند.شما فقط نظاره گر باشید و با آرامش کارتان را به آنها بسپارید.( ایزی پک بسته بندی اثاثیه ی منزل )

بسته بندی لوازم خانه به صورت کاملا حرفه ای برای ارسال به خارج از کشور توسط شرکت اتوبار همسایه

شرکت اتوبار همسایه با داشتن بیش از دو دهه فعالیت در زمینه ی حمل و نقل کالا به صورت حمل و نقل درون شهری ، حمل و نقل برون شهری و حمل و نقل بین المللی در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

خدمات  شرکت اتوبار همسایه فقط به باربری و حمل و نقل ختم نمی شود بلکه این باربری تهران با گسترش فعالیت های خود در زمینه های دیگر باعث اطمینان و آرامش خاطر مشتریان گرامی شده است.یکی از خدماتی که شرکت اتوبار همسایه حتی به صورت جداگانه برای مشتریان انجام می دهد ،بسته بندی تخصصی اثاثیه منزل  و بسته بندی تخصصی جهیزیه ی عروس می باشد.

بسته بندی جهیزیه عروس برای ارسال به خارج از کشور

اگر قصد ارسال جهیزیه عروس به خارج از کشور را دارید و نگران بسته بندی آن هستید ،کار را به ما بسپارید.کارگران ما بسته بندی جهیزیه شما را با بهترین وسایل بسته بندی به صورت شکیل و تمیز بسته بندی خواهند کرد.بسته بندی مبلمان ،بسته بندی لوازم شکستی و کریستال ،بسته بندی البسه و ....به صورت کاملا صحیح انجام خواهد شد.

اهمیت بسته بندی صحیح

1- بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم بصورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی آنها می شود.

2- بسته بندی اسباب منزل و شرکت ها به شکل درست، باعث عدم آسیب آنها هنگام حمل بار و جابجایی می گردد.

3- نوع بسته بندی در انتخاب خودرو نیز تاثیر گذار است. وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند جای کمتری را اشغال می کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری لازم دارد و از این طریق بر قیمت حمل بار نیز تاثیر می گذارد.

4- زمانی که وسایل منزل به شکلی درست بسته بندی شوند، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید بسیار سریع تر انجام می گیرد.

لوازم بسته بندی لوازم خانه برای ارسال به خارج از کشور

 کارتن بسته بندی

این کارتن ها که معمولا در انواع سه لایه و پنج لایه در بازار عرضه می شوند، جهت قرار دادن وسایل و لوازم خانگی و یا اداری مورد استفاده قرار می گیرند و انواع کوچک و بزرگ دارند. درب روی این کارتن ها با استفاده از چسب های نواری چسبانده می شوند.

 کارتن رگال دار: یا کارتن لباس یکی دیگر از انواع کارتن اسباب کشی است که جهت قرار دادن لباس ها و آویزان کردن آنها بکار می رود. این کارتن ها کمک بزرگی به جابجایی و حمل لباس های رسمی مردان و زنان بدون چروک شدن آنها می کند. 

 استرچ رپ

در واقع نوعی نوار پلاستیکی است که تا حدودی قابلیت کشسانی مناسب و حالتی انعطاف پذیر دارد و جهت جلوگیری از آسیب دیدگی از جمله خراش افتادن بر روی بدنه وسایل اداری و یا منزل در اثاث کشی و جابجایی ورد استفاده قرار می گیرد. از جمله بسته بندی مبلمان در اسباب کشی و یا میز و صندلی و همچنین لوازم خانگی. 

بابل رپ

پوششی از جنس نایلون است که دارای حباب هایی بر روی سطح آن است که این حباب ها مانع از بروز صدمه به بدنه اسباب و اثاثیه شما می شوند. به خصوص زمان بسته بندی لوازم آشپزخانه و یا سایر لوازم شکستنی در منزل. امروزه نه تنها در اسباب کشی و حمل بار، بلکه حتی بسیاری از شرکتها محصولات خود را پس از تولید با بابل رپ می پوشانند و به فروشگاه ها عرضه می کنند تا در طول مسیر و حتی در زمان ارسال به محل مشتریان، اجناس کوچکترین آسیبی نبینند.

 چسب زن

چسب زن های دستی اهمیت زیادی دارند چرا که با استفاده از آنها براحتی چسب های نواری بر روی درب کارتن ها چسبانده می شوند.

 لیبل 

استفاده از لیبل (label) نیز اهمیت زیادی دارد چرا که با چسباندن آن بر روی هر یک از کارتن ها و با استفاده از یک ماژیک و یا خودکار براحتی می توان نوع محتوای آن جعبه را نوشت و به این ترتیب هنگام باز کردن کارتن ها و چیدمان مجدد در محل جدید راحت تر و سریع تر می توان وسایل و اثاثیه را در محل های تعیین شده برای آنها قرار داد. 

 Hand Truck

وسیله ای است که دارای دو یا چهار چرخ می باشد و معمولا جهت حمل بار از آن استفاده می شود. امروزه بسیاری از شرکتهای جهان از این وسیله جهت حمل کارتن های حاوی بار به درون خودروی باربری از آن استفاده می کنند. البته کاربردهای این وسیله بسیار گسترده است بطوری که برای مثال در کشورمان در بسیاری از فروشگاه ها، بازارها، فرودگاه ها و... از آن استفاده می شود.

 ساک زیپ دار

که به آن ساک رختخواب نیز گفته می شود، می تواند جهت قرار دادن لحاف و تشک و لوازمی از این دست مورد استفاده قرار گیرند. 

نحوه بسته بندی یخچال در اسباب کشی

 

بسته بندی یخچال

مهمترین نکته برای نحوه بسته بندی یخچال در اسباب کشی این است، که ابتدا یخچال را کاملا بشویید، برفک ها و یخ های یخچال را کاملا از بین ببرید و قفسه های یخچال را تمیز کنید، زیرا مواردی پیش آمده که به دلیل خالی نکردن یخ ها در طول مسیر تمام یخ ها آب شدند و باعث خیس شدن دیگر وسایل شده اند. پس حتما مطمئن شوید که یخچال و فریزر تان برفک نداشته و کاملا خشک و تمیز باشد.

کلیه قطعات متحرک درون یخچال شامل جا تخم مرغی، قفسه ها، جا میوه ای، درب فریزر و قفسه های داخل فریزر برداشته می شود  و یا با چسب پهن کاغذی محکم می شود.

کابل برق یخچال را جمع می شود  و با چسب به بدنه یخچال وصل می شود.

درب یخچال و فریزر را چسب می زنیم  تا در حال جابجایی باز نشوند.

دور تا دور یخچال را با فوم ضربه گیر و یا بابل رپ برای جلوگیری از آسیب دیدگی بطور محکم بسته بندی می شود.

نحوه بسته بندی تلویزیون یا ال سی دی در اسباب کشی

 

بسته بندی تلویزیون

اگر جعبه فابریک تلوزیون خود را نگه داشته اید، حتما می‌بایست در کارتن مخصوص خود، آن را بسته بندی کنیم  و حتما در اطراف تلویزیون کائوچوهای مخصوص خود را قرار دهیم، یا با استفاده از یونولیت یا پلاستیک حباب دار مخصوص بسته بندی آن را خوب می پوشانیم  و در آنرا محکم چسب می زنیم ، همچنین سیم های رابط و کابل های مربوط به تلویزیون را در همان جعبه جا می دهیم  تا در شلوغی اسباب کشی گم نشوند.

نحوه بسته بندی لباسشویی در اسباب کشی

 

بسته بندی لباسشویی

ماشین لباسشویی ابندا با وسایل مخصوص بسته بندی می شود. این وسایل در طی حمل توسط کارگران با پتو پیچیده می‌گردند و اگر لباسشویی اتوماتیک باشد، حتما باید قبل از جابجایی پیچ‌های ویژه ی حمل و نقل که محل آن پشت لباسشویی قرار دارد، را محکم ببندید، لوله های آب گرم و سرد ماشین لباس شویی را اگر قابلیت جدا شدن دارند جدا کنید و یا با چسب به بدنه ماشین بچسبانید، فراموش نکنید که شلنگ ماشین لباسشویی را هم جدا کنید و حتما کابل برق را جمع کنید.

نحوه بسته بندی وسایل شکستنی برای اسباب کشی

 

بسته بندی لوازم شکستنی

بسته بندی لوازم شکستنی و یا ظروف چینی از دلهره آورترین بخش های جمع آوری اسباب کشی می‌باشند؛ زیرا احتمال شکستن و آسیب دیدن آنها خیلی زیاد است. بهترین روش استفاده از محافظ های حباب دار است. پس برای بسته بندی وسایل شکستنی و ظروف چینی، آنها را در محافظ های حباب دار می پیچیم   و در کارتن بسته بندی اسباب کشی محکمی که تحمل وزن آنها را داشته باشد قرار می  دهیم .مهمترین نکته اینکه حتما کف کارتن های ظروف چینی را ضربه گیر قرار  می دهیم  تا در هنگام ضربه و زمین خوردن آسیبی به آن ها وارد نشود و زیر کارتن ها را با چسب های مخصوص و بزرگ  می چسبانیم  و در آخر اینکه اگر کارتن ها سنگین هستند آنها را  با طناب محکم می کنیم.

نحوه بسته بندی مبل برای اسباب کشی

 

بسته بندی مبلمان

در هنگام جابجایی اگر مبلمان شما دارای روکش هستند روی مبل ها قرار می دهیم ، در غیر اینصورت اصول بسته بندی وسایل برای اسباب کشی این گونه ایجاب می‌کند که برای جلوگیری از هر گونه صدمه ای به رنگ یا چوب صندلی ها، مبلمان و برخورد به دیوار آن ها را با نایلون های پلاستیکی حباب دار مخصوص اسباب کشی بسته بندی کنیم.

بسته بندی رختخواب در اسباب کشی

برای حمل راحت و عدم آسیب رسانی به رختخواب انواع کاور مخصوص حمل رختخواب تولید و قابل استفاده برای بسته بندی وسایل در اسباب کشی است.

 

مزایای استفاده از خدمات یک شرکت باربری برای بسته بندی وسایل منزل چیست؟     

 در صورت اعلام درخواست از جانب شما کلیه وسایل و ابزار لازم بسته بندی وسایل منزل هنگام اسباب کشی، مانند نوار چسب، کارتن در ابعاد مختلف، انواع ریسمان و بندهای کشی و... از جانب شرکت خدمات اسباب کشی ارائه می گردد و نیازی نیست نگران تامین این وسایل باشید.

 بسته بندی لوازم حساس منزل یا شرکت مانند تلویزیون، مانیتورها و لوازم شکستنی، بدلیل تجربه بالا و در اختیار داشتن انواع ابزار کمکی به عنوان ضربه گیر و همچنین بسته بندی وسایل به شکل حرفه ای احتمال آسیب به اثاثیه حساس و با ارزش شما را هنگام اسباب کشی به حداقل می رساند.

 

 عموما بسته بندی اثاث منزل و حتی لوازم شرکت و ادارات کاری وقت گیر و خسته کننده است که نیاز به چندین روز صرف وقت از جانب شما و دوستان و خانواده خواهد داشت. از طریق سپردن بسته بندی لوازم منزل خود به یک تیم مجرب، می توانید از هدر رفت این زمان جلوگیری کرده و بجای آن به فعالیت اصلی و کسب و کار خود بپردازید.همچنین از بوجود آمدن خستگی، کوفتگی و مشکلات جسمی نیز جلوگیری نمایید.

 بدلیل تجربه بیشتر و ابزار بهتر و همچنین پرسنل زبده و حرفه ای کار بسته بندی وسایل خانه بسیار سریع تر انجام می گیرد. زیرا ما کاملا می دانیم برای بسته بندی لوازم شکستنی چگونه عمل کنیم، بسته بندی را از کدام بخش شروع کنیم و یا مثلا در صورت نیاز مبلمان منزل را چگونه در نهایت دقت و سرعت بسته بندی آماده حمل نماییم.

استفاده از خدمات شرکت اسباب کشی برای بسته بندی اثاث منزل باعث می شود باربری و حمل اثاث شما نیز بسیار سریعتر انجام گیرد. زیرا ما طبق تجربه می دانیم از چه ابعاد کارتن ها یی استفاده کنیم چگونه اسباب و اثاثیه را بسته نماییم تا هم جای کمتری اشغال کنند و هم راحت تر حمل شوند.

 ضمنا بسته بندی وسایل هرچه دقیق تر و اصولی تر انجام شود، باز کردن و چیدن آنها در منزل و مقصد جدید نیز سریعتر و راحت تر خواهد بود.

بصورت کلی با توجه به تمامی موارد گفته شده، از طریق سپردن وظیفه بسته بندی لوازم خود به یک شرکت خدمات باربری تهران برای اسباب کشی حرفه ای از خستگی و آسیب جسمی جلوگیری کرده و احتمال آسیب رسیدن به لوازم خانه یا شرکت را به حداقل برسانید و به این ترتیب در زمان و هزینه نهایی اسباب کشی خود صرفه جویی نمایید.

تعرفه و قیمت بسته بندی

تعرفه ها و نرخ بسته بندی لوازم منزل و یا شرکتها به عوامل متعددی وابسته است از جمله: تعداد کارتن های مورد استفاده و سایر لوازم بسته بندی. در این راستا تهیه کارتن و یا لوازم دیگر جهت بسته بندی اثاثیه و تعداد و همچنین نوع آنها تاثیر زیادی در هزینه های بسته بندی دارد. در مجموع می توان گفت موارد زیر در تعیین قیمت نهایی بسته بندی اثاثیه تاثیرگذارند:

• تعداد کارگران مورد نیاز

• نوع کارتن (چند لایه بودن، گرماژ، سایز کارتن و غیره)

• تعداد کارتن و وسایل مورد استفاده (برای مثال مقدار رول پلاستیک و نایلون های حباب دار)

• قیمت و تعرفه های اتحادیه

بسته بندی اثاث منزل و همچنین بسته بندی لوازم اداری و شرکت خود را به اتوبار همسایه  بسپارید تا در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید و در کنار آن از سلامت اسباب خود مطمئن شده و قیمت و هزینه نهایی اسباب کشی خود را نیز کاهش دهید. واقعیت این است بسته بندی اسباب و اثاثیه کاری تخصصی است و نیاز به تجربه  و مهارت زیادی دارد. عدم رعایت نکات حتی خیلی  کوچک هم می تواند منجر به آسیب های جدی به لوازم و خسارت های مادی و معنوی گردد.

شرکت باربری اتوبار همسایه با داشتن سالها تجربه در زمینه ی حمل بار و بسته بندی اثاثیه ی منزل و ادارات ،در تمام نقاط تهران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب با ارائه ی بهترین خدمات و کمترین هزینه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.برای حمل بار و بسته بندی اثاثیه ی خود به ما اعتماد کنید.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم