ارتباط از طریق واتس اپ
ارسال بار به ترکیه,حمل بار ترکیه,حمل بار به ترکیه,حمل بار به ترکیه ارزان,ارسال خرده بار به ترکیه,حمل خرده بار به ترکیه,ارسال وسایل سنگین به ترکیه,حمل بار از ایران به ترکیه,حمل بار ایران ترکیه

حمل بار از ایران به ترکیه | حمل خرده بار از ایران به ترکیه

  • یکشنبه 20 بهمن 1398
  • 102 نفر

حمل بار به خارج از کشور، نوعی خدمات باربری است که برای اشخاصی که می خواهند اقدام به ارسال بار به کشورهای خارجی کنند، انجام می گیرد...

حمل بار از ایران به ترکیه

 

حمل بار از ایران به ترکیه

حمل بار به کشور ترکیه و کشورهای همسایه که با ایران مرز زمینی دارند از زمانهای دور به شیوه های مختلف رایج بوده است.یکی از این روشها که بسیار مرسوم بوده و هست و تا به امروز همچنان طرفدارای مخصوص به خودش را دارد ، حمل بار به صورت زمینی است.

حمل بار به صورت زمینی با ماشینهای حمل و نقل از جمله تریلی ،کامیون و خاور و...انجام می شود.این ماشینها همگی پوشیده و مسقف و نو می باشند.

کشور ایران به خاطر داشتن مرز زمینی با ترکیه  و همچنین به خاطر حجم زیاد مبادلاتی ( صادرات و واردات ) که با  این کشور دارد، از نظر باربری زمینی همواره پر تردد بوده است.باربری ترکیه ، باربری ارمنستان ، باربری عراق ، باربری گرجستان ، باربری ترکمنستان و...دارای بیشترین حمل و نقل زمینی از ایران هستند.

حمل خرده بار از ایران به ترکیه

حمل خرده بار به ترکیه

 

گاهی اوقات مشتریان گرامی برای حمل خرده بار به مقصد به دنبال راه مناسب هستند  .گاهی اوقات حجم خرده بار به اندازه ایست که ارسالش توسط اداره ی پست صورت میگرد ولی گاهی اوقات حجم خرده بار به اندازه ایست که باید با ماشین های باربری جابجا شود.این حمل و نقل هم به صورت داخلی ( حمل و نقل درون شهری و حمل و نقل برون شهری ) و هم به صورت خارجی ( حمل بار به خارج از کشور ) انجام می شود.

شرکت اتوبار همسایه جزو بهترین باربری تهران می باشد که با داشتن بیش از دو دهه فعالیت در زمینه ی حمل و نقل داخلی و خارجی توانسته است رضایت مشتریان گرامی را جلب نماید.و امروزه با ارائه ی خدمات با کیفیتدر خدمت مشتریان عزیز می باشد.

اگر قصد ارسال بار و یا خرده بار را از تمامی نقاط کشور و تهران به کشور ترکیه را دارید و می خواهید بدون دغدغه و نگرانی اینکار انجام شود ، با اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید.

مشاورین ما به صورت شبانه روزی و حتی ایام تعطیل آماده ی پاسخگویی به شما هستند.شما کافیست که با اتوبار همسایه تماس بگیرید.و پس از ثبت سفارش خود ،تیم حرفه ای اتوبار همسایه با تمامی تجهیزات ( تجهیزات بستگی به حجم بار و مقصد مشتریان گرامی دارد ) ،به محل مورد نظر میرسند و تمامی کارهای حمل و نقل بار و خرده بار شما را ( از جمله بسته بندی بار ،حمل ونقل بار و چیدمان در ماشین های حمل و نقل و...) در اسرع وقت به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می دهند.

شما فقط بارتان را به شرکت اتوبار همسایه بسپارید و دیگر نگران نباشید.چراکه حمل بار و خرده بار شما با خیالی راحت و آسوده و بدون هیچ مشکلی درزمان تعین شده به مقصد مورد نظر شما خواهد رسید.

حمل وسایل سنگین از ایران به ترکیه 

 

حمل وسایل سنگین

یکی از دغدغه های مشتریانی که قصد ارسال بار به ترکیه و خارج از کشور را دارند این است که گاهی اوقات بار آنها وسایل سنگین می باشد.وسایلی که بسیار ارزشمند بوده و کوچکترین قصور در حمل و نقل آنها باعث وارد شدن خسارت خواهد شد.وسایلی از قبیل پیانو، گاو صندوق ، یخچال ساید بای ساید ،کتابخانه های بزرگ ،وسایل و دستگاههای اداری و شرکتی و کارخانه ای و ....

برای سالم رسیدن بارتان به مقصد باید اتوباری را پیدا کنید که  در این زمینه تجربه داشته باشد و تمامی فوت و فن های اینکار را بداند.شرکت اتوبار همسایه با داشتن دانش کافی در این حوزه ،حمل وسایل سنگین را چه به صورت داخلی و چه به صورت خارجی به بهترین شیوه ی ممکن انجام خواهد داد.

 

 

خدمات بسته بندی

خدمات بسته بندی

بسته بندی یکی از حساس ترین و در عین حال تعیین کننده ترین مراحل عرضه ، مصرف و حمل و نقل کالا است.
حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

اتوبارهمسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.