برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری آنتالیا,ارسال بار آنتالیا,ارسال بار از تهران آنتالیا,باربری ارزان آنتالیا,ارسال خرده بار آنتالیا

هزینه حمل بار و ارسال بار به آنتالیا | ارزان ترین باربری آنتالیا

  • چهارشنبه 16 بهمن 1398
  • 2477 نفر

آنتالیا را می توان از نظر گردشگری و مهاجر پذیری در منطقه یکی از شهر های مهم دانست این شهر با جاذبه های گردشگری فراوان خود یکی از قطب های اقتصادی برای ترکیه محسوب می شود.از این رو به دلیل هم مرز بودن ترکیه با ایران همه ساله افراد زیادی از کشورمون به شهر آنتالیا سفر می کنند که در این بین افرادی هم هستند که اقامت این شهر را دارند برای همین همیشه دغدغه ی بسیاری از آنها نحوه ارسال بار به آنتالیا از طریق هواپیمایی ها می باشد .

یکی از مهم ترین خدمات باربری همسایه ارسال بار به آنتالیا می باشد. همچنین باید بدانید هزینه حمل بار به آنتالیا در باربری همسایه بسیار منصفانه محاسبه می شود و شما می توانید با خیال راحت و با اعتماد به تجربه و دانش همکاران ما در زمینه ارسال بار به خارج از کشور، اثاثیه منزل و بارهای تجاری و اداری خود را برای ارسال به شهر آنتالیا به ما بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات حمل بار و یا خرده بار به آنتالیا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. شما می توانید برای ارسال و حمل بار به ترکیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری آنتالیا

آنتالیا در سمت جنوب غربی کشور ترکیه قرار دارد و از جنوب به دریای مدیترانه، از شرق به شهر سریک (Serik) و از غرب به شهر قورقودالی یا همان کورکوتلی (Korkuteli) محدود شده است.،  شرکت اتوبار همسایه حمل بار و خرده بارا مشتریان عزیز را از سراسر کشور به کشور ترکیه و شهر آنتالیا با ارائه ی بهترین خدمات و بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت انجام خواهد داد.اتوبار همسایه جزو بهترین باربری تهران می باشد.

حمل بار به آنتالیا

حمل بار و اثاثیه منزل به آنتالیا از جمله خدمات موجود در باربری همسایه می باشد. ما می توانیم تمام اثاثیه منزل شما را بدون کوچکترین خسارتی به آنتالیا و یا دیگر شهرهای ترکیه ارسال نماییم. مهم ترین ویژگی شعبه باربری آنتالیا انجام خدمات با کیفیت با قیمت ارزان و مناسب می باشد. برای استفاده از این خدمات می توانید با ما تماس بگیرید. حمل بار به آنتالیا به دو صورت انجام می شود:

  1. حمل بار به آنتالیا به صورت گروپاژ (کنار باری)
  2. حمل بار به آنتالیا به صورت فول تراک (دربست)

هر کدام از این روش ها بر اساس نوع و حجم بار شما انتخاب می شود. در حمل زمینی فول تراک یک کامیون دربست و کامل در اختیار شما قرار می گیرد ولی در حمل زمینی گروپاژ مقدار فضای محدودی از یک کامیون در اختیار شما قرار خواهد داشت. باربری همسایه خدمات مشاوره رایگان را برای فریت و ارسال بار به آنتالیا به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا با استفاده از مشاوره دقیق بهترین روش حمل بار را انتخاب نمایید. با انتخاب روش درست شما می توانید هم در هزینه حمل بار صرفه جویی نمایید و هم حمل باری بدون خسارت و دردسر را تجربه نمایید.

ارسال خرده بار به آنتالیا

اگر قصد ارسال خرده بار به تمامی شهرهای کشور ترکیه از جمله شهر آنتالیا را دارید با مشاورین شرکت اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید. همسایه بار برای ارسال بار به آنتالیا کالاهای ارسالی شما را به دو صورت خرده بار و دربستی با بیشترین سرعت و قیمت پایین حمل می کند. ارسال بار به آنتالیا به صورت خرده بار به این صورت انجام می گیرد که بار چندین مشتری در یک خودروی حمل بار گذاشته خواهد شد. از مهمترین مزیت های باربری آنتالیا به این روش می توان به هزینه کمتر به نسبت روش های دیگر اشاره کرد. معمولا زمانی از این روش برای حمل بار به آنتالیا استفاده می شود که بار ارسالی شما محدود بوده و ارسال بار به صورت دربستی مقرون به صرفه نباشد.

بسته بندی اصولی اثاثیه برای ارسال بار به آنتالیا

بسته بندی یکی از حساس ترین و در عین حال مهم ترین مراحل حمل بار به خارج از کشور می باشد. اهمیت آن تا بدان جاست که حتی کیفیت و محتوای بعضی از مواد را تحت تاثیر قرار می دهد. وجود بسته بندی مناسب و استاندارد نقش مهمی در حمل و نقل بهینه کالاها ایفا می کند. با استفاده از بسته بندی اصولی تمام بارها و اثاثیه شما بدون کوچکترین خسارتی به مقصد می رسد. در باربری همسایه تمام امور بسته بندی با استفاده از نیروهای مجرب و کارآزموده و تجهیزات مدرن صورت می پذیرد.

شما می توانید علاوه بر حمل بار به ترکیه ارسال بار به اروپا را نیز توسط باربری همسایه انجام دهید. ارسال بار به کشورهای اروپایی از طریق حمل و نقل زمینی و با بهترین امکانات و تجهزات و با داشتن مجوز و بیمه نامه انجام می شود.

 

حمل وسایل سنگین به آنتالیا

همان طور که می دانیم حمل وسایل سنگین کمی مشکل می باشد. وسایلی از قبیل ساید بای ساید، گاو صندوق، تلویزیون، مبلمان، پیانو، میزها و کمدهای شیشه ای و....کارگران شرکت اتوبار همسایه با داشتن تبحر در حمل  و نقل وسایل سنگین و داشتن ماشین های مخصوص حمل و نقل، وسایل مشتریان گرامی را به شهر انتالیا جابجا می کند. شما می توانید تمام بارهای خود را با خیال راحت و بدون نگرانی به ما بسپارید تیم حرفه ای ما در باربری آنتالیا امکانن حمل آسان، سریع و بدون خسارت را با قیمت مناسب برای شما فراهم می آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

حمل وسایل سنگین به آنتالیا ترکیه

خدمات بسته بندی تخصصی بار و اثاثیه

یکی از مهم ترین مراحل حمل بار و خصوصا حمل بار به خارج از کشور، بسته بندی بارها می باشد. باید بدانید باربری همسایه دارای تیم حرفه ای بسته بندی می باشد که با انجام هزاران پروژه موفق حمل بار و بسته بار برای خارج از کشور توانسته اند رضایت مشتریان خود را جلب نمایید. کار بسته بندی بار برای ارسال به آنتالیا توسط نیروهای آموزش دیده و متعهد انجام می شود و همچنین ما در تیم حرفه ای خود برای باربری آنتالیا از بهترین تجهیزات و لوازم بسته بندی استفاده خواهیم نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در خصوص بسته بندی، روش های حمل بار و هزینه ارسال بار به آنتالیا با ما در باربری همسایه تماس بگیرید.

هزینه حمل و ارسال بار به آنتالیا

 

بسته بندی تخصصی اثاثیه ی منزل

مهم ترین قسمت در باربری و حمل و نقل بسته بندی بار و اثاثیه می باشد.اگر بسته بندی اثاثیه و کالا به صورت تخصصی و درست انجام شود ، نظم و ترتیب و چیدمان اصولی در ماشین حمل و نقل به وجو می اید که این امر سبب کم شدن هزینه ی باربری خواهد شد.به دلیل اینکه باعث کم شدن سرویس های رفت و برگشت و جلوگیری از اتلاف وقت می شود.

 

اعزام کارگر برای بسته بندی و حمل و نقل

مهم ترین مورد برای بسته بندی و جابجایی بارهای استفاده از نیروهای مجرب و آموزش دیده می باشد که باربری همسایه این خدمات را نیز در اختیار شما قرار می دهد. ما  به خوبی واقف هستیم که یکی از مهم ترین سرمایه های شما عزیزان یعنی وسایل و لوازم منزل شما باید با استفاده از خدمات حرفه ای ما سالم به مقصد برسد. پس در این زمیه از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم نمود و شما هم می توانید با خیال راحته با ما اعتماد نمایید.

روش های حمل بار در باربری آنتالیا

درباره شهر آنتالیا

آنتالیا  Antalya، از شهرهای مهم و گردشگری کشور ترکیه می باشد. این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌ گردد و دارای جاذبه‌های فراوانی می‌ باشد. آنتالیا یکی از محبوب‌ترین شهرهای توریستی در ترکیه و غرب آن است، شهری ساحلی که بخش بزرگی از تاریخ و فرهنگ ترکیه را در خود جا داده و جز اولین سکونتگاه‌های انسانی در ترکیه به حساب می‌آید. در طی ین سال ها افراد زیادی تمایل به سفر و مهاجرت به آنتالیا را پیدا کرده اند. شهر آنتالیا مرکز صنعت توریست و گردشگری ترکیه است و ۳۰ درصد از کل توریست های خارجی ترکیه به این شهر سفر می کنند، کل استان آنتالیا دارای ۶۵۷ کیلومتر ساحل می باشد. از جمله محل باستانی زانتوس که در فهرست میراث جهانی قرار دارد در این شهر می باشد و نیز موقعیت جغرافیایی این شهر در منطقه دریای مدیترانه واقع شده است و در شرق آنتالیا شهرهای مرسین و کارامان ، در شمال  قونیه : اسپارتا و بوردور ، در غرب آن موغلا و در جنوب دریای مدیترانه می باشد.

اتوبار همسایه حمل بار به تمامی کشورهای همسایه را به صورت زمینی و با جدیدترین متد و مدل بالاترین ماشین های حمل و نقل انجام می دهد.

باربری پاکستان

باربری گرجستان

باربری آذربایجان

باربری ترکمنستان

باربری ارمنستان

باربری عراق

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم