برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری آنتالیا,اتوبار آنتالیا,ارسال بار آنتالیا,ارسال بار از تهران آنتالیا,باربری ارزان آنتالیا,ارسال خرده بار آنتالیا,ارسال خرده بار ارزان آنتالیا

باربری آنتالیا | اتوبار آنتالیا | حمل بار آنتالیا | ارسال بار به آنتالیا | باربری از تهران به آنتالیا

  • چهارشنبه 16 بهمن 1398
  • 1323 نفر

آنتالیا را می توان از نظر گردشگری و مهاجر پذیری در منطقه یکی از شهر های مهم دانست این شهر با جاذبه های گردشگری فراوان خود یکی از قطب های اقتصادی برای ترکیه محسوب می شود.از این رو به دلیل هم مرز بودن ترکیه با ایران همه ساله افراد زیادی از کشورمون به شهر آنتالیا سفر می کنند که در این بین افرادی هم هستند که اقامت این شهر را دارند برای همین همیشه دغدغه ی بسیاری از آنها نحوه ارسال بار به آنتالیا از طریق هواپیمایی ها می باشد .

باربری آنتالیا

آنتالیا در سمت جنوب غربی کشور ترکیه قرار دارد و از جنوب به دریای مدیترانه، از شرق به شهر سریک (Serik) و از غرب به شهر قورقودالی یا همان کورکوتلی (Korkuteli) محدود شده است.،  شرکت اتوبار همسایه حمل بار و خرده بارا مشتریان عزیز را از سراسر کشور به کشور ترکیه و شهر آنتالیا با ارائه ی بهترین خدمات و بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت انجام خواهد داد.اتوبار همسایه جزو بهترین باربری تهران می باشد.اتوبار همسایه حمل بار به تمامی کشورهای همسایه را به صورت زمینی و با جدیدترین متد و مدل بالاترین ماشین های حمل و نقل انجام می دهد.

باربری پاکستان

باربری گرجستان

باربری آذربایجان

باربری ترکمنستان

باربری ارمنستان

باربری عراق

باربری ترکیه

ارسال خرده بار به آنتالیا

اگر قصد ارسال خرده بار به تمامی شهرهای کشور ترکیه از جمله شهر آنتالیا را دارید با مشاورین شرکت اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید.

ارسال بار به اروپا

ارسال بار به کشورهای اروپایی از طریق حمل و نقل زمینی و با بهترین امکانات و تجهزات و با داشتن مجوز و بیمه نامه انجام می شود.( باربری استانبول

 

حمل وسایل سنگین به آنتالیا

 

حمل وسایل سنگین

همان طور که می دانیم حمل وسایل سنگین کمی مشکل می باشد.وسایلی از قبیل ساید بای ساید ، گاو صندوق ، تلویزیون ، مبلمان ، پیانو ، میزها و کمدهای شیشه ای و....کارگران شرکت اتوبار همسایه با داشتن تبحر  در حمل  و نقل وسایل سنگین و داشتن ماشین های مخصوص حمل و نقل ، وسایل مشتریان گرامی را به شهر انتالیا جابجا می کند.

خدمات باربری آنتالیا

بسته بندی تخصصی بار و اثاثیه

 

بسته بندی تخصصی اثاثیه ی منزل

مهم ترین قسمت در باربری و حمل و نقل بسته بندی بار و اثاثیه می باشد.اگر بسته بندی اثاثیه و کالا به صورت تخصصی و درست انجام شود ، نظم و ترتیب و چیدمان اصولی در ماشین حمل و نقل به وجو می اید که این امر سبب کم شدن هزینه ی باربری خواهد شد.به دلیل اینکه باعث کم شدن سرویس های رفت و برگشت و جلوگیری از اتلاف وقت می شود.

 

اعزام کارگر برای بسته بندی و حمل و نقل

 

اعزام کارگر

گاهی اوقات مشتریان عزیز فقط نیاز به کارگر برای بسته بندی و یا چیدمان هستند.شرکت اتوبار همسایه در صورت نیاز مشتریان گرامی کارگر به تنهایی به محل اعزام خواهد نمود.

 

فروش وسایل بسته بندی

 

فروش وسایل بسته بندی

تمامی وسایل مورد نیاز بسته بندی بار و کالا و اثاثیه از قبیل کارتن های چند لایه ، چسب پهن ، سلفون های مخصوص و...در شرکت اتوبار همسایه به فروش می رسد.

 

خدمات بسته بندی

خدمات بسته بندی

بسته بندی یکی از حساس ترین و در عین حال تعیین کننده ترین مراحل عرضه ، مصرف و حمل و نقل کالا است.
حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

اتوبارهمسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.