برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری آنکارا,باربری تهران آنکارا,هزینه باربری تهران آنکارا,هزینه باربری آنکارا,باربری ارزان آنکارا,حمل بار به آنکارا,ارسال خرده بار آنکارا

هزینه حمل بار و اثاثیه ی منزل به آنکارا | ارسال بار به آنکارا

  • پنجشنبه 3 بهمن 1398
  • 2604 نفر

حمل ونقل بین المللی کالا عبارتست از جابجایی و حمل کالا از نقطه ای در داخل کشور به خارج از کشور دیگر با رعایت قوانین و مقررات حاکم برآن...پس برای حمل بار و کالا به خارج از کشور و شهر آنکارا شرکتی را انتخاب نمایید که به تمامی قوانین و مقررات بین المللی آگاه باشد...

حمل بار به آنکارا یکی دیگر از خدمات باربری همسایه در زمینه حمل بار به ترکیه می باشد. این شهر یکی از مهم ترین شهرهای ترکیه است که افراد زیادی قصد مهاجرت به آن را دارند. ما در باربری همسایه تمام بارهای شما اعم از اثاثیه منزل و بارهای تجاری را در سریع ترین زمان و با ارزان ترین قیمت به این شهر و یا دیگر شهرهای ترکیه ارسال خواهیم نمود.

باربری آنکارا

آنکارا (نام قدیم: آن‌قَرَه) پایتخت و پس از استانبول دومین شهر بزرگ کشور ترکیه است. این شهر هم‌چنین مرکز سیاسی استان آنکارا است.مرز بازرگانی یکی از بهترین نقاط برای ورود به خاک ترکیه از طریق مسیرهای زمینی است. مرز بازرگان به عنوان مرز مشترک ایران و ترکیه در فاصله ۲۹۰ کیلومتری شهر تبریز قرار دارد و در مسیر خود از شهرهای صوفیان، مرند و ماکو می گذرد. جادبه تبریز تا بازرگان یکی از جاده ها و گزینه های خوب برای سفر زمینی به ترکیه است. چرا که این جاده از تبریز تا حوالی مرند بزرگراه بوده و مسیر راحتی برای رانندگی است.

هزینه ارسال اثاثیه منزل به آنکارا

شاید عده ای از افراد که قصد مهاجرت به آنکارا را دارند، تمایل داشته باشند اثاثیه منزل خود را به شهر آنکارا ارسال نمایند. ارسال اثاثیه منزل و به طور کلی اسباب کشی امری بسیار سخت است حال آنکه شما بخواهید این بارها و اثاثیه را به خارج از کشور هم ارسال نمایید کار شما بسیار دشوارتر می شود. ما در شعبه باربری آنکارا آماده هستیم تا شما را با یک اسباب کشی آسان و به یاد ماندنی آشنا سازیم. تمام امور بسته بندی و ارسال بار به شهر های ترکیه و یا سایر کشورهای خارجی را از صفر تا صد به ما بسپارید. عده ای تمایل دارند اثاثیه منزل خود را به طور کامل از ترکیه تهیه نمایند اما باید بدانید هزینه خرید این وسایل و اثاثیه منزل در این کشور بسیار گران تمام خواهد شد و توصیه ما به شما عزیزان این است که تمام وسایل منزل و احتیاجات خود را به همراه ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت و هزینه ارسال و حمل بار به ترکیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه حمل بار به آنکارا

حمل بار به آنکارا

ارسال بار از شهر تهران و تمامی شهرهای کشور با رعایت تمامی قوانین بین المللی و با بهترین کیفیت و خدمات و با جدید ترین وسایل حمل و نقل (  ماشین های مسقف و موکت شده ) توسط بهترین رانندگان و کارگران شرکت اتوبار همسایه.

اگر قصد حمل و نقل بار و یا خرده بار و یا اثاثیه ی منزلتان را از تهران و دیگر شهرهای کشور دارید، فقط کافیست با شرکت اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید. ما در باربری همسایه بهترین و باکیفیت ترین خدمات را برای حمل بار و اثاثیه منزل شما به آنکارا ارائه خواهیم داد.

مشاورین ما در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی روزهای هفته حتی ایام تعطیل آماده ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی هستند. شاید واژه ی حمل و نقل بین المللی و ارسال بار به خارج از کشور کمی نگران کننده باشد ولی ما به شما این نوید را می دهیم که بارتان را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین شکل بدون آسیب رسیدن به بار و اثاثیه و بدون دخالت شما در امور گمرکی و تشریفات از کشور به تمامی کشورها و شهرهایشان از جمله آنکارا حمل و نقل نماییم.

هزینه باربری آنکارا

(حمل بار به ازمیر، باربری اربیل ، باربری کردستان عراق

حمل خرده بار به آنکارا ترکیه

دیگر نگران حمل خرده بار به کشور ترکیه و خارج از کشور را نداشته باشید.حمل بارتان را به ما بسپارید .بهترین کیفیت ، نازل ترین قیمت و بهترین خدمات را از ما دریافت خواهید کرد.فقط کافیست که با ما تماس حاصل نمایید. حمل خرده بار، اثاثیه ی منزل، لوازم سنگین و...به شهر آنکارا با بسته بندی حرفه ای و تخصصی جزو خدمات شرکت اتوبار همسایه می باشد.

خدمات شرکت اتوبار همسایه برای باربری آنکارا

خدمات شرکت اتوبار همسایه هم به عنوان باربری تهران و هم به عنوان باربری بین المللی بسیار جامع و کامل می باشد .

بسته بندی تخصصی اثاثیه 

بسته بندی اثاثیه چه داخلی و چه خارجی بسیار اهمیت دارد .بسته بندی اگر به صورت منظم انجام نشود ، باعث سردرگمی و آسیب دیدن وسایل خواهد شد.کارگران شرکت اتوبار همسایه بسته بندی بار و اثاثیه را با جدیدترین متد و به روز ترین وسایل کاملا تخصصی انجام می دهند.

حمل و نقل اثاثیه و بار به شهر انکارا

اگر به فکر این هستید که خرده بار و یا اثاثیه تان را به شهر آنکارا چگونه و چطور حمل و نقل نمایید ، حمل بارتان را به ما بسپارید و اصلا نگران نباشید.

انجام تمامی کارهای گمرکی و تشریفات

مشتریان گرامی شما فقط دستور حمل بار و اثاثیه تان به شهر انکارا را به ما بدهید و نگران انجام کارهای تشریفات و گمرکی آن نباشید.بار را در تهران و دیگر شهرهای کشور به ما بسپارید و در محل مورد نظرتان در شهر آنکارا در زمان تعیین شده تحویل بگیرید.

چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل 

در صورت رضایت و خواست مشتریان عزیز چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل توسط کارگران شرکت اتوبار همسایه صورت می پذیرد.

خدمات حمل بار به آنکارا

  • مشاوره تخصصی توسط مشاوران با تجربه ما در زمینه حمل بار به آنکارا بصورت رایگان 
  • ارائه بیمه نامه و بارنامه برای باربری آنکارا
  • خدمات بسته بندی حرفه ای و اصولی با استفاده از مدرن ترین تجهیزات
  •  تهیه لیست دقیق اقلام بار جهت ارائه به گمرک کشور ترکیه
  • ترجمه  لیست اقلام بار جهت ارائه به گمرک
  • ارسال بار به آنکارا توسط ماشین های سالم باربری
  • پیگیری بارهاس ارسالی شما تا رسیدن به مقصد
  • دریافت بار شما در گمرک ترکیه و تحویل در ادرس مورد نظر شما

تسلط و آگاهی کارکنان ما به تمامی قوانین گمرک کشور ترکیه موجب می شود بدون دردسر و در سریع ترین زمان ممکن بارهای خود را در آدرس مقصد دریافت نمایید.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم