برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری آنکارا,باربری تهران آنکارا,هزینه باربری تهران آنکارا,هزینه باربری آنکارا,باربری ارزان آنکارا,حمل بار به آنکارا,ارسال خرده بار آنکارا

حمل بار و اثاثیه ی منزل به آنکارا | ارسال بار به آنکارا | باربری ارزان به آنکارا

  • پنجشنبه 3 بهمن 1398
  • 1480 نفر

حمل ونقل بین المللی کالا عبارتست از جابجایی و حمل کالا از نقطه ای در داخل کشور به خارج از کشور دیگر با رعایت قوانین و مقررات حاکم برآن...پس برای حمل بار و کالا به خارج از کشور و شهر آنکارا شرکتی را انتخاب نمایید که به تمامی قوانین و مقررات بین المللی آگاه باشد...

باربری آنکارا

آنکارا (نام قدیم: آن‌قَرَه) پایتخت و پس از استانبول دومین شهر بزرگ کشور ترکیه است. این شهر هم‌چنین مرکز سیاسی استان آنکارا است.مرز بازرگانی یکی از بهترین نقاط برای ورود به خاک ترکیه از طریق مسیرهای زمینی است. مرز بازرگان به عنوان مرز مشترک ایران و ترکیه در فاصله ۲۹۰ کیلومتری شهر تبریز قرار دارد و در مسیر خود از شهرهای صوفیان، مرند و ماکو می گذرد. جادبه تبریز تا بازرگان یکی از جاده ها و گزینه های خوب برای سفر زمینی به ترکیه است. چرا که این جاده از تبریز تا حوالی مرند بزرگراه بوده و مسیر راحتی برای رانندگی است.

باربری به  آنکارا

ارسال بار از شهر تهران و تمامی شهرهای کشور با رعایت تمامی قوانین بین المللی و با بهترین کیفیت و خدمات و با جدید ترین وسایل حمل و نقل (  ماشین های مسقف و موکت شده ) توسط بهترین رانندگان و کارگران شرکت اتوبار همسایه.

اگر قصد حمل و نقل بار و یا خرده بار و یا اثاثیه ی منزلتان را از تهران و دیگر شهرهای کشور دارید ، فقط کافیست با شرکت اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید.

مشاورین ما در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی روزهای هفته حتی ایام تعطیل آماده ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی هستند.

شاید واژه ی حمل و نقل بین المللی و ارسال بار به خارج از کشور کمی نگران کننده باشد ولی ما به شما این نوید را می دهیم که بارتان را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین شکل بدون آسیب رسیدن به بار و اثاثیه و بدون دخالت شما در امور گمرکی و تشریفات از کشور به تمامی کشورها و شهرهایشان از جمله آنکارا حمل و نقل نماییم.

( باربری استانبول ، باربری ازمیر ، باربری اربیل ، باربری کردستان عراق ، باربری ترکیه و....) 

حمل خرده بار به آنکارا ترکیه

دیگر نگران حمل خرده بار به کشور ترکیه و خارج از کشور را نداشته باشید.حمل بارتان را به ما بسپارید .بهترین کیفیت ، نازل ترین قیمت و بهترین خدمات را از ما دریافت خواهید کرد.فقط کافیست که با ما تماس حاصل نمایید .حمل خرده بار ، بار ، اثاثیه ی منزل ، لوازم سنگین و...به شهر آنکارا با بسته بندی حرفه ای و تخصصی جزو خدمات شرکت اتوبار همسایه می باشد.

خدمات شرکت اتوبار همسایه برای باربری آنکارا

خدمات شرکت اتوبار همسایه هم به عنوان باربری تهران و هم به عنوان باربری بین المللی بسیار جامع و کامل می باشد .

بسته بندی تخصصی اثاثیه 

بسته بندی اثاثیه چه داخلی و چه خارجی بسیار اهمیت دارد .بسته بندی اگر به صورت منظم انجام نشود ، باعث سردرگمی و آسیب دیدن وسایل خواهد شد.کارگران شرکت اتوبار همسایه بسته بندی بار و اثاثیه را با جدیدترین متد و به روز ترین وسایل کاملا تخصصی انجام می دهند.

حمل و نقل اثاثیه و بار به شهر انکارا

اگر به فکر این هستید که خرده بار و یا اثاثیه تان را به شهر آنکارا چگونه و چطور حمل و نقل نمایید ، حمل بارتان را به ما بسپارید و اصلا نگران نباشید.( ایزی پک بسته بندی اثاثیه ی منزل

انجام تمامی کارهای گمرکی و تشریفات

مشتریان گرامی شما فقط دستور حمل بار و اثاثیه تان به شهر انکارا را به ما بدهید و نگران انجام کارهای تشریفات و گمرکی آن نباشید.بار را در تهران و دیگر شهرهای کشور به ما بسپارید و در محل مورد نظرتان در شهر آنکارا در زمان تعیین شده تحویل بگیرید.

چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل 

در صورت رضایت و خواست مشتریان عزیز چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل توسط کارگران شرکت اتوبار همسایه صورت می پذیرد.

 

هزینه باربری آنکارا

نرخ باربری بستگی به فاصله ی بین مبدا و مقصد ، نوع بار ، حجم بار ، تعداد کارگران مورد استفاده ، تعداد ماشین های حمل و نقل و...دارد.

خدمات بسته بندی

خدمات بسته بندی

بسته بندی یکی از حساس ترین و در عین حال تعیین کننده ترین مراحل عرضه ، مصرف و حمل و نقل کالا است.
حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

اتوبارهمسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.