برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
ارسال بار ازمیر,باربری ازمیر ترکیه,حمل بار به ازمیر,هزینه ارسال بار به ازمیر,باربری ارزان ازمیر,ارسال خرده بار ازمیر ترکیه,ارسال خرده بار ازمیر

حمل بار و اثاثیه به شهر ازمیر ترکیه | باربری ارزان ازمیر + حمل خرده بار

  • دوشنبه 30 دی 1398
  • 2668 نفر

باربری به خارج از کشور پروژه ی مهمی می باشد که اگر در انتخاب شرکت باربری دقت کافی به عمل نیاید ، باعث وارد شدن خسارت های جبران ناپذیری به صاحب بار می شود.پس هنگام حمل و نقل بار و اثاثیه تان به خارج از کشور ، باربری خوب و قابل اطمینانی را پیدا نمایید...

یکی از دیگر شعبات باربری و حمل بار به ترکیه، باربری ازمیر می باشد. برای استفاده از این خدمات ما و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری ازمیر

اِزمیر (به ترکی استانبولی: İzmir) یکی از شهرهای ترکیه است. ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه بعد از استانبول و آنکارا از لحاظ بزرگی و دارای موقعیت ممتاز به عنوان شهری تجاری، صنعتی و بندری.خط مرزی ایران–ترکیه، شامل دو گذرگاه مرزی از سمت غرب ایران در استان آذربایجان غربی به کشور ترکیه می‌باشد. گذرگاه مرزی بازرگان که بیشتر برای ترانزیت استفاده می‌شود و گذرگاه مرزی رازی  که خط آهن نیز از آن می‌گذرد و نزدیک‌ترین مسیر برای رفتن به شهر وان از شهر خوی است. ایران و ترکیه ۵۰۰ کیلومتر مرز مشترک دارند که قسمت اعظم آن‌ را مناطق کوهستانی صعب العبور تشکیل می‌دهد و چهار استان آغری، ایگدیر، وان و حاکاری از ترکیه با استان آذربایجان غربی ایران هم مرز هستند.مرز بازرگان از مهمترین نقاط گمرک ایران است و در فاصلهٔ یک کیلومتری شهر بازرگان واقع در شهرستان ماکو در استان استان آذربایجان غربی قرار دارد.

جابجایی همیشه دیرباز جزو لاینفک زندگی انسان ها بوده است .و این جابجایی به صورت ها ی مختلف مثل حمل و نقل زمینی ، حمل و نقل دریایی و حمل و نقل هوایی می باشد.درست جابجا کردن بار و اثاثیه و کالا بسیار مهم می باشد چرا که قصور و اشتباه در جابجایی گاهی اوقات باعث وارد شدن خسارات جبران ناپذیری به صاحب کالا می شود.

نکته : شرکت باربری را انتخاب نمایید که دارای مجوز و بیمه نامه باشد.

حمل بار و اثاثیه ی منزل و خرده بار به ازمیر ترکیه 

شرکت اتوبار همسایه جزو یکی از بهترین شرکت های باربری در شهر تهران می باشد. مدیریت توانمند اتوبار همسایه باعث رضایت مشتریان شده است. باربری درون شهری، باربری برون شهری ، باربری به خارج از کشور ( باربری گرجستان، باربری ارمنستان، باربری اربیل عراق، باربری کردستان عراق و...) 

اگر برای حمل بار و خرده بار و اثاثیه و کالا به کشور ترکیه و شهر استانبول و شهر ازمیر و تمامی شهرهای کشور ترکیه از راه زمینی به دنبال باربری خوب هستید با مشاورین ما در شرکت اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید.مشاورین ما آماده ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل و به صورت شبانه روزی می باشند.حمل بارتان را به اتوبار همسایه بسپارید و مطمئن باشید که پرسنل ما کار حمل و نقل و باربری شما را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت و در اسرع وقت به انجام خواهند رساند.

شرکت اتوبار همسایه با داشتن تجهیزات به روز و کافی و پرسنل کاربلد توانسته است در حوزه ی باربری به موفقیت هایی دست پیدا کند.

هزینه ارسال بار به ازمیر

 

اهمیت پیدا کردن باربری خوب برای باربری ازمیر

همان طور که می دانید حمل بار به خارج از کشور شرایط خاص خود را دارد.داشتن مجوز برای حمل و نقل بین المللی ، داشتن بیمه نامه ، انجام کارهای گمرکی و ترخیص بار و....اگر باربری که برای حمل و نقل به خارج از کشور انتخاب می کنید حتی یکی از موارد فوق را رعایت نکند ، حمل بار و اثاثیه ی شما به مشکل بر خواهد خورد.و شما دچار استرس و درد سر خواهید شد.پس بهتر است که قبل از انتخاب باربری و سپردن حمل بار به آنها ، با تحقیق و جستجو در بین دوستان و آشنایان و اینترننت باربری خوبی را برای حمل بارتان پیدا کنید.

از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار به شهرهای ترکیه می توان به حمل بار به آنتالیا اشاره نمود.

حمل و نقل وسایل سنگین از تهران به ازمیر ترکیه

حمل وسایل به خارج از کشور بسیار حساس می باشد .در صورتیکه این وسایل جزو اقلام سنگین و به اصطلاح بدبار باشد ، کار حمل و نقل سخت تر است.وسایلی مانند مبلمان های سلطنتی ، میزها و بوفه های شیشه ای و کتابخانه ، لوستر های بزرگ ، یخچال و فریزر های بزرگ و یخچال ساید بای ساید، گاو صندوق، پیانو و تلویزیون های بزرگ و ....نیازمند بسته بندی صحیح و اصولی ، جابجایی با احتیاط ، حمل و نقل توسط ماشین های مسقف و موکت شده و کارگران زبده و کاربلد است.که اگر در هر کدام از مواردی که گفته شد کوتاهی شود ، باعث وارد شدن خسارت می شود. هر چند شرکت های اتوبار و باربری معتبر دارای بیمه نامه هستند که در صورت آسیب وارد شدن به بار  و اثاثیه از طریق بیمه نامه خسارت را جبران کرد ولی به نظر شما بهتر نیست که علاج واقعه را قبل از وقوع کرد؟شرکت اتوبار همسایه کار حمل و نقل وسایل سنگین به ازمیر را برای شما انجام خواهد داد.

هزینه ی ارسال بار به ازمیر

یکی از ویژگیهای شرکت اتوبار همسایه که باعث رضایت خاطر مشتریان بوده علاوه بر ارائه ی خدمات با کیفیت و خوب، هزینه ی پایین و منصفانه است. هزینه ارسال بار در باربری ازمیر بسیار مناسب و بدون دریفات کوچرکترین هزینه اضافه می باشد. مهم ترین تبلیغات ما کیفیت حمل و نقل و رضایت مشتریان عزیزمان است.

بسته بندی بار ازمیر

 

خدماتی که شرکت اتوبار همسایه ارایه می دهد

بسته بندی تخصصی کالا و اثاثیه 

مهم ترین بخش در باربری و حمل و نقل ، بخش بسته بندی کالا و اثاثیه می باشد.کوتاهی در این امر باعث آسیب وارد شدن به کالا و بار خواهد شد.شرکت اتوبار همسایه بسته بندی تخصصی برای کالا و اثاثیه ی مشتریان با وسایل جدید بسته بندی انجام می دهد.بسته بندی بخصوص زمانی بیشتر مهم است که بحث حمل و نقل برون شهری و حمل و نقل به خارج از کشور مطرح باشد.طولانی بودن مسافت نیاز به بسته بندی صحیح و اصولی و ماشین های نو و مجهز دارد.

وسایل بسته بندی اثاثیه شرکت اتوبار همسایه

 کارتن بسته بندی

این کارتن ها که معمولا در انواع سه لایه و پنج لایه در بازار عرضه می شوند، جهت قرار دادن وسایل و لوازم خانگی و یا اداری مورد استفاده قرار می گیرند و انواع کوچک و بزرگ دارند. درب روی این کارتن ها با استفاده از چسب های نواری چسبانده می شوند.

 استرچ رپ

در واقع نوعی نوار پلاستیکی است که تا حدودی قابلیت کشسانی مناسب و حالتی انعطاف پذیر دارد و جهت جلوگیری از آسیب دیدگی از جمله خراش افتادن بر روی بدنه وسایل اداری و یا منزل در اثاث کشی و جابجایی ورد استفاده قرار می گیرد. از جمله بسته بندی مبلمان در اسباب کشی و یا میز و صندلی و همچنین لوازم خانگی. 

بابل رپ

پوششی از جنس نایلون است که دارای حباب هایی بر روی سطح آن است که این حباب ها مانع از بروز صدمه به بدنه اسباب و اثاثیه شما می شوند. به خصوص زمان بسته بندی لوازم آشپزخانه و یا سایر لوازم شکستنی در منزل. امروزه نه تنها در اسباب کشی و حمل بار، بلکه حتی بسیاری از شرکتها محصولات خود را پس از تولید با بابل رپ می پوشانند و به فروشگاه ها عرضه می کنند تا در طول مسیر و حتی در زمان ارسال به محل مشتریان، اجناس کوچکترین آسیبی نبینند.

 چسب زن

چسب زن های دستی اهمیت زیادی دارند چرا که با استفاده از آنها براحتی چسب های نواری بر روی درب کارتن ها چسبانده می شوند.

 لیبل 
 

استفاده از لیبل (label) نیز اهمیت زیادی دارد چرا که با چسباندن آن بر روی هر یک از کارتن ها و با استفاده از یک ماژیک و یا خودکار براحتی می توان نوع محتوای آن جعبه را نوشت و به این ترتیب هنگام باز کردن کارتن ها و چیدمان مجدد در محل جدید راحت تر و سریع تر می توان وسایل و اثاثیه را در محل های تعیین شده برای آنها قرار داد. 

 Hand Truck
 

وسیله ای است که دارای دو یا چهار چرخ می باشد و معمولا جهت حمل بار از آن استفاده می شود. امروزه بسیاری از شرکتهای جهان از این وسیله جهت حمل کارتن های حاوی بار به درون خودروی باربری از آن استفاده می کنند. البته کاربردهای این وسیله بسیار گسترده است بطوری که برای مثال در کشورمان در بسیاری از فروشگاه ها، بازارها، فرودگاه ها و... از آن استفاده می شود.

 ساک زیپ دار

که به آن ساک رختخواب نیز گفته می شود، می تواند جهت قرار دادن لحاف و تشک و لوازمی از این دست مورد استفاده قرار گیرند. 

ارسال کارگر به تنهایی به محل 

اگر برای بسته بندی و یا حتی جابجایی بارتان به کارگر نیاز دارید ، با شرکت اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید.کارگران ما همگی زبده و آموزش دیده می باشند.

حمل و نقل درون شهری

شرکت اتوبار همسایه در تمامی نقاط شهر تهران دارای شعبه می باشد. کافیست که با ما تماس حاصل نمایید.گروه تخصصی اتوبار همسایه در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما می رسند و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند. باربری یوسف آباد ، باربری میرداماد ، اتوبار مرزداران و....

حمل و نقل برون شهری

حمل بار به تمامی شهرهای ایران به صورت ایزی پک بسته بندی اثاثیه ی منزل  ( بسته بندی تخصصی اثاثیه، حمل و نقل بار، چیدمان پس از حمل و نقل و...) توسط پرسنل اتوبار همسایه با بهترین کیفیت و خدمات .

حمل بار به خارج از کشور

حمل بار به اروپا با شرکت باربری اتوبار همسایه به تمامی کشورها از طریق زمینی توسط ماشین های نو و مسقف و رانندگان حرفه ای و کارگران امین. شما می توانید برای ارسال بار به تمام کشورهای دنیا با ما تماس بگیرید. در باربری همسایه از تمام روش های حمل بار ریلی، زمینی، دریایی و هوایی برای ارسال بار استفاده خواهد شد. کافی است با کمک مشاوران ما بهترین روش حمل بار را انتخاب نمایید.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم