برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری یوسف آباد,اتوبار یوسف آباد,باربری ارزان یوسف آباد,اتوبار ارزان یوسف آباد

باربری در یوسف آباد

  • یکشنبه 10 آذر 1398
  • 2091 نفر

از دیرباز جابجایی انسان ها و وسایل یکی از چالش های مهم بود که در طول زمان، تکنولوژی و سیستم های مکانیزه موجب پیشرفت در این زمینه شدند ...

باربری یوسف آباد

شرکت اتوبار همسایه در تمامی مناطق شهر تهران ( باربری میرداماد ، باربری شهرک غرب ، باربری قیطریه )  از جمله یوسف آباد دارای شعبه می باشد .جابجایی آرام و بدون استرس را با ما تجربه نمایید .انجام بسته بندی اثاثیه به صورت حرفه ای با فوم حباب دار و سلفون و کارتن های مخصوص توسط کارگران حرفه ای و کاربلد انجام می شود.حمل بار میتواند از جابجایی اسباب و اثاثیه شما باشد و یا حتی می تواند جابجایی دستگاه ها و سایر موارد دیگر باشد.دامنه فعالیت باربری نسبت به اتوبار بسیار بیشتر می باشد ولی با این حال این روزها این دو اصطلاح را به جای هم نیز بیان می نمایند.

باربری دارای معنای بسیار کلی تری به نسبت اتوبار می باشد و خدماتی که ارائه می نماید نیز بسیار بیشتر می باشد.

تفاوت اتوبار و باربری

باربری و اتوبار دو عبارت مشابه و در حین حال متفاوت هستند، اما فرق اتوبار و باربری چیست ؟ اکثرا افراد این دو عبارت را به جای هم استفاده می کنند و البته این اشتباه مشکلی به وجود نمی آورد. ما در این مطلب به معنی و کاربرد صحیح هر یک می پردازیم تا حداقل کسانی که این مطلب را می خوانند از این پس اشتباه بی ضرر را مرتکب نشوند.

باربری به فعالیت حمل و جابه جایی هر نوع بار اشاره دارد که معمولا شرکت های فعال در این زمینه انواع بار در تمامی ابعاد را جا به جا میکنند .از تفاوت های مهم  مهم در مورد شرکت های باربری و اتوبار جا به جایی بین شهری است که فقط شرکت های باربری امکان حمل بار بین شهری را دارند. شرکت های باربری و موسسات حمل و نقل اکثراً در حوزه حمل خرده بار داخلی و بار دربستی فعالیت می کنند و محدودیتی در ابعاد بار ندارند. برای جابجایی بار خارج از هر استان نیاز به بارنامه دولتی است که این بارنامه دولتی فقط توسط شرکت باربری در همان استان صادر می گردد.وظیفه و خدمات اتوبار تنها ارائه خدمات اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل می باشد.این در حالی است که باربری دارای تجهیزات بسیار بیشتر و تکمیل تری می باشد و میتواند خدمات بیشتری را به شما ارائه نماید.از حمل اسباب و اثاثیه ، دستگاه ها ، شن و ماسه و سایر مصالح ساختمانی ، مواد غذایی و سایر موارد دیگر.پس شما میتوانید خدمات بیشتری را از باربری ها تقاضا نمایید و در سایر جابجایی ها از این عزیزان کمک بخواهید.

شباهت اتوبار و باربری

اتوبار و باربری دارای شباهت هایی نیز می باشند و شباهت این دو در ماهیت خدمات شان است که هر دو ارائه دهنده خدمات حمل و نقل هستند.شباهت دیگر نیز می تواند به ارائه خدمات این دو باشد که می توانند در رده های شهری ، باربری بین شهری و بین المللی فعالیت نمایند.

چگونه  بهترین اتوبار را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین اتوبار از آنجا اهمیت پیدا می کند که یک اتوبار خوب می تواند آرامش خاطر شما را در هنگام جابجایی (اثاث کشی) فراهم کند. جابجایی اغلب سبب بروز فشارهای عصبی به اشخاص می گردد و این فشارها می تواند در نتیجه یک حمل و نقل بد چند برابر شود. حتی تصور اینکه اسباب و اثاثیه منزل یا محل کار هنگام جابجایی دچار صدمه یا آسیب شود آزار دهنده است و یا اتفاقاتی نظیر گم شدن وسایل هنگام جابجایی.از طرف دیگر نحوه بارگیری و تخلیه اثاثیه هم از اهمیت بالایی برخوردار است. چراکه یک بارگیری بد و غیر اصولی می تواند به صرف زمان بیشتر و یا نیاز به تعداد دفعات بارگیری بیشتر شود.به همین دلیل انتخاب بهترین اتوبار از بین باربری های موجود می تواند تمامی این مسائل را میسر سازد.

ویژگی های یک باربری خوب چیست؟

اعتبار باربری و اتوبار

یک اتوبار خوب در درجه اول باید دارای اعتبار رسمی باشد. به این معنی که شرکت و یا دفتر معتبری اداره کننده آن باشد تا در صورت نیاز بتوان به آن مراجعه کرد. از آنجا که در بین اثاثیه ممکن است وسایلی قیمتی وجود داشته باشد باید بتوان به اتوبار مورد نظر اعتماد کرد.

اهمیت ترتیب جابجایی اثاثیه

یک باربری خوب باید قبل از هر چیز بتواند به درستی بارها را تجزیه و تحلیل کند و آنها را برای جابجایی آماده سازد. سپس با در نظر گرفتن فضای موجود در وسیله نقلیه به ترتیب وسایل را به سمت وسیله نقلیه جابجا نماید. ترتیب جابجایی به قدری مهم است که ممکن است عدم رعایت ترتیب منجر به اشغال شدن بی مورد فضای وسیله نقلیه یا صرف زمان اضافی و یا حتی صدمه به اثاثیه شود. در حمل اثاثیه منزل باید به عدم آسیب رسانی به اسانسورها یا راه پله ها و یا سایر مشاعات دقت کرد.

رعایت انصاف

زمان در باربری مهم است. بسیاری از اتوبارها هزینه خدمات خود را بر اساس زمان برآورد می کنند. به همین دلیل یک باربری خوب باید ضمن رعایت انصاف ، اثاثیه را در حداقل زمان ممکن جابجا کند. 

احساس مسئولیت و تضمین جابجایی

یک باربری خوب باید به مشتری خود این اطمینان را بدهد که اسباب و اثاثیه وی بدون هیچ آسیبی در کمترین زمان ممکن جابجا می شود. مشتری با مشاهده احساس مسئولیت باربری قوت قلب می گیرد و حس آرامش بیشتری می کند.

خدمات قابل ارائه توسط شرکت اتوبار همسایه

بسته بندی  تخصصی اثاثیه 

بسته بندی لوازم منزل یکی از مهمترین مراحل هر اسباب کشی است که عدم دقت در آن موجب خسارات سنگین به اسباب و اثاثیه شما خواهد شد.یکی از مهم ترین عوامل حفظ امنیت در انتقال بار در هر زمینه ای در مرحله اول به نوع بسته بندی آن کالا مربوط میشود و سپس نوع ماشین و نوع بارگیری.

اعزام کارگر به تنهایی در صورت نیاز مشتریان

گاهی اوقات مشتریان فقط برای بسته بندی و یا جابجایی اثاثیه به کمک کارگران نیاز دارند.شرکت اتوبار همسایه در صورت درخواست مشتریان گرامی بهترین و حرفه ای و امین ترین کارگران خود را در اسرع وقت به محل اعزام می دارد.

حمل و نقل درون شهری

شرکت اتوبار همسایه در تمامی نقاط شهر تهران دارای شعبه ی فعال می باشد.اتوبار انقلاب ، باربری پونک ، باربری استاد معین ، باربری گیشا ، اتوبار سعادت آباد و...

حمل و نقل برون شهری

اتوبار همسایه با کادری فعال و آموزش دیده و کلیه ی تجهیزات از جمله ماشین های نو و سالم ، رانندگان آشنا و حرفه ای و کارگران کار بلد آماده ی حمل و نقل هرگونه بار و کالا و اثاثیه ( به استثنای مواد غذایی ) به شهرستان ها می باشد.باربری به شمال ، باربری به مشهد 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم