برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری گرجستان,حمل بار به گرجستان,ارسال بار به گرجستان,قیمت ارسال بار به گرجستان,حمل و نقل بین المللی به گرجستان,اتوبار گرجستان

باربری به کشور گرجستان | هر آنچه که باید درباره ی حمل بار به گرجستان بدانید

  • چهارشنبه 6 آذر 1398
  • 2427 نفر

اولین قدم در ارسال بار به گرجستان چه به حالت هوایی و چه به روش زمینی مشاوره ی تلفنی درباره انتخاب نوع حمل و نقل و همچنین هزینه ارسال بار به گرجستان و کشورهای آن است. ..

حمل و نقل به کشور گرجستان

گُرجستان کشوری است در منطقهٔ قفقاز اوراسیا. این کشور که در سرحد آسیای غربی و اروپای شرقی قرار دارد، از غرب با دریای سیاه، از شمال با روسیه، از جنوب با ترکیه و ارمنستان، و از جنوب شرق با جمهوری آذربایجان هم‌مرز است.با توجه به این که گرجستان با ایران مرز زمینی ندارد پس به ناچار باید از یک کشور سوم عبور کنید.

شرکت اتوبار همسایه مفتخر است با داشتن بیش از دو دهه فعالیت در زمینه ی حمل و نقل و باربری درون شهری و برون شهری ، برای ارسال بار به خارج از کشور آماده ی خدمت رسانی به مشتریان می باشد.اگر به دنبال باربری خوب برای خارج از کشور به صورت زمینی می باشید ، با ما تماس حاصل نمایید و با خیالی راحت و آسوده حمل و نقل بار و اثاثیه تان به صورت ایزی پک بسته بندی ( بسته بندی بار و اثاثیه ، حمل و نقل بار و اثاثیه و چیدمان ) را به ما بسپارید.مقصد شما هر کدام از شهرهای کشور گرجستان ( تفلیس ، باتومی ،کوتایسی ،روستاوی ، تلاوی ، اوشگولی ، گوری و....) که هست ، حمل بار  و کالا و اثاثیه تان را به ما بسپارید .پرسنل اتوبار همسایه جزو بهترین ها هستند.

شرکت اتوبار همسایه با داشتن وسایل نقلیه ی نو و جدید ، داشتن مجوز و داشتن بیمه ی نامه ی بین المللی باربری و بسته بندی تخصصی اثاثیه و بار و داشتن بهترین کارگرها جزو باربری های برتر می باشد.

هزینه حمل بار و اثاثیه ی منزل به گرجستان چقدر است؟

در ارسال لوازم منزل به گرجستان برای تعداد زیادی از مشتریان عزیز این نکته که قیمت تمام شده این ارسال اثاثیه چقدر است بسیار با اهمیت است. میزان هزینه حمل اثاث منزل به گرجستان به چیزهای متفاوتی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهرهای محل ارسال بار و … بستگی دارد.

برای آگاهی دقیق هزینه حمل اثاثیه به گرجستان، کارشناسان ما به شکل رایگان و بدون هزینه به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه برای حمل به گرجستان می پردازند و پس از ارزیابی مقدار بار، هزینه را به مشتریان گرامی حمل بار خارجی اعلام میکنند. در این شرایط اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به اسباب و اثاثیه وجود نداشته باشد هم، جای نگرانی نیست.

نکته: اگر شما در اصفهان هستید و قصد ارسال اثاثیه منزل به گرجستان را در ذهن خود دارید، تنها کافیست با ارسال تصاویر مختلف از اثاثیه ی و اعلام وزن و حجم حدودی آنها به کارشناسان، یک ارزیابی کلی از هزینه اسباب کشی منزل خود به گرجستان انجام دهید.
 

 

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم