برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری به خارج از کشور,ارسال بار به خارج از کشور,هزینه ی ارسال بار به خارج از کشور,باربری ارزان به خارج,نکات مهم در باربری خارج از کشور

چه نکاتی را هنگام باربری به خارج از کشور باید در نظر گرفت؟

  • چهارشنبه 6 آذر 1398
  • 1895 نفر

یکی‌ از مراحل مهم برای حمل و جابجایی‌ هر نوع باری بسته بندی مناسب طبق نیازها و استانداردهای حمل‌و نقل می‌باشد. بسته بندی استاندارد مانع از آسیب دیدگی هر نوع باری هنگام حمل و نقل‌های هوایی‌ زمینی‌ یا دریایی‌ میشود...

نکات مهم حمل بار به خارج از کشور 

همان طور که می دانیم حمل بار چه داخل از کشور باشد ( ارسال بار به شهرستان ) و یا اینکه خارج از کشور( باربری ترکیه ) ، بسیار بسیار مهم می باشد.و برای اینکار باید بهترین اتوبار و شرکت باربری را انتخاب کرد.شرکت اتوبار همسایه جزو بهترین شرکت های حمل و نقل ( داخلی و خارجی ) می باشد.اگر قصد ارسال بار به خارج از کشور به صورت زمینی را دارید و به دنبال باربری ارزان و با کیفیت هستید ، با ما تماس حاصل نمایید.

حمل بار به خارج از کشور، نوعی خدمات باربری است که برای افرادی که می خواهند اقدام به ارسال بار به کشورهای خارجی کنند، صورت می گیرد. این خدمات در حالت کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

• کارگو (cargo)

خدمات بسته بندی و ارسال بار (شامل کالاها و اجناس) به خارج از کشور برای بازرگانان و تجار است.

• فریت بار (freight)

خدمات بسته بندی و ارسال بار به خارج از کشور برای افرادی است که قصد ارسال وسایل و اثاثیه منزل خود به کشورهای دیگر را دارند. 

در حقیقت فریت بار برای اشخاص حقیقی صورت می گیرد که قصد اسباب کشی به خارج از کشور و ارسال وسایل زندگی خود (یعنی لوازم منزل) دارند. تصور کنید که فردی قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی - برای مثال آلمان - را دارد. این فرد می تواند بخش یا تمام وسایل و لوازم زندگی خود را (مانند لوازم صوتی تصویری، لوازم آشپزخانه، لوازم شخصی، فرش و قالی، حتی مبلمان و میز و صندلی و غیره) را به آلمان و محل جدید زندگی خود بفرستد. به عبارت بهتر اقدام به ارسال بار به آلمان کند. 

 

حمل بار بین المللی به صورت زمینی

حمل بارهاي بين المللي از ايران به كشور هاي ديگر عموما به ۲ روش صورت مي پذيرد.

در روش اول ، بار و محموله هاي صادراتي به گمرك هاي مرزي در شرق يا غرب يا شمال كشور حمل ميگردد .در اين روش پس از رسيد كاميون به گمرك هاي مرزي ،‌ كاميون هايي كه از كشور هاي مقصد به مرز ايران رسيده اند بار شما را بارگيري نموده و ادامه راه را به سمت مقصد شروع مي نمايند.اين روش عموما مخصوص كشور هاي همسايه كه مبادلات زيادي با ايران دارند صورت مي پذيرد .

در روش دوم ، كاميون هاي ترانزيت كه قابليت عبور از مرز را دارند بار شما را در مبدا  غرب بارگیری  نموده و پس از عبور از مرز  به صورت زميني به سمت مقصد شما حركت مي نمايند.

این شیوه معمولا جهت ارسال بار به کشورهای همسایه ایران مانند ترکیه، ارمنستان، عراق و غیره صورت می گیرد.( فریت بار به آلمان، باربری آذربایجان ، باربری ترکمنستان ، باربری ارمنستان ، باربری عراق ) به این ترتیب تجاری و یا مسافرانی که قصد استفاده از خدمات حمل بار به خارج را دارند، می توانند با پرداخت هزینه های مربوطه از این خدمات بهره مند شوند. 
اما در نظر داشته باشید که جهت خدمات کارگو زمینی و حمل بار و اثاثیه مسافران از این طریق نیاز به پرداخت کلیه هزینه های کامیون و یا تریلی های باری است. لذا چنانچه حجم بار و یا اجناس شما چندان زیاد نیست و از طرف دیگر جهت ارسال بار به کشور مقصد عجله دارید، این روش گزینه مناسبی نیست و ارسال بار هوایی به صرفه تر و سریع تر است. 

نکات مهم در باربری زمینی

دراین روش باید به نکات زیر توجه کرد:

آدرس و اطلاعات شخص یا شرکت ارسال‌ کننده کالا

 مبداء ارسال کالا

 آدرس و اطلاعات دریافت کننده کالا

وزن , اندازه و مشخصات کالا و تعداد بسته ها

 نوع بار

 مقصد بار

 نرخ باربری و قیمت حمل بار و کرایه حمل بار

 تهیه حداقل سه نسخه از بارنامه که معمولاً نسخه اول نزد فرستنده بار باقى مى‌ماند و نسخه دوم براى دریافت کننده و گیرنده بار و کالا فرستاده مى‌شود و نسخه سوم به متصدّى حمل و نقل داده مى‌شود و متصدی حمل بار و فرستنده بار باید آن را امضا کنند.

 

تهیه لیست بسته بندی لوازم و اثاثیه 

لیست بسته بندی وسایل از جمله مواردی می باشد که در صورت عدم دقت در این امر موجب خسارت و هزینه اضافه برای هموطنان گرامی میگردد.برای ارسال اثاثیه منزل به کشورهای خارج ، می بایست لیست اقلام و بسته بندی وسایل خود را تهیه نمایید.تمامی لوازم بسته بندی شده باید دارای شماره گذاری دقیق بوده و در لیست ارائه شده به گمرک کاملا مشخص و مدون باشند.پس از تهیه لیست لوازم و بسته بندی ، می بایست این لیست به زبان کشور مقصد ترجمه گردیده و به گمرک ارائه گردد.در تهیه لیست اقلام می بایست به این مورد توجه نمایید که لیست اقلام داخل یک کارتن باید شامل موارد دقیق داخل کارتن نیز باشد.( فروش کارتن و وسایل بسته بندی اثاثیه )

نکته بسیار مهم 

برای ارسال اثاثیه منزل از هر نقطه از کشور ، می بایست پس از بارگیری اثاثیه در شهرستان مبداء به تهران ارسال شده و  در کمرگ تهران ( پس از طی تشریفات و بازرسی و صدور تگ ها و بررسی لیست اقلام) به صورت کامل پلمپ گردیده و سپس به کشور مورد نظر ارسال گرددبا با

البته این مورد فقط مربوط به حمل بار به صورت زمینی می باشد و در صورت حمل بار به صورت هوایی این فرایند در گمرک فرودگاه امام خمینی طی می گردد.

داشتن بیمه نامه برای باربری

توجه داشته باشید که داشتن بیمه نامه برای انجام هر کاری ، به منزله ی پشتیبان می باشد.در مبحث حمل و نقل و باربری ، این امر مهم تر است.شرکت اتوبار همسایه با داشتن بیمه نامه ی بین المللی  و مجوز از اتحادیه ی باربری ، حمل بار و کالا و اثاثیه ی مشتریان عزیز را با آرامش جابجا می نماید.

نرخ باربری بین المللی

نرخ باربری با توجه به نوع باربری مشخص می شود. باربری به سه روش باربری درون شهری ، باربری بین شهری ،باربری بین المللی انجام می شود.هزینه باربری در باربری درون شهری پایین ترین قیمت و در باربری بین المللی به دلیل بعد مسافت بالاترین نرخ باربری را دارد.

ویژگی های یک شرکت باربری بین المللی

شرکت حمل و نقل بین المللی باید دارای شماره ثبت و مجوز رسمی از وزارت راه و ترابری و اداره گمرک ایران بوده و آمادگی برای حمل محصولات صادراتی و وارداتی از ایران به کشور های مختلف و بالعکس را داشته باشد. این شرکت های باربری بین المللی باید دارای وسایل حمل و نقل مناسب ملکی و تحت پوشش ، جهت حمل محصولات وارداتی و صادراتی  مشتریان و شرکت های مختلف و انجام خدمات حمل بار با نرخ باربری مناسب و در حداقل زمان ممکن باشد.

مناسبترین قیمت ها

ارائه نرخ باربری مناسب بصورت کریری و فورواردری و متناسب با استانداردهای اروپا

قرارداد بیمه CMR و قرارداد بیمه بارنامه بین المللی FBL

سرویس های مناسب و مرتب کامیونی و پیشرفته ترین متدهای حمل و نقل بین المللی از دیگر ویژگی های یک شرکت باربری و حمل و نقل بین المللی می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم