برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
حمل بار به اروپا,حمل بار به اروپا به صورت زمینی,ارسال بار و کالا به اروپا,هزینه ی ارسال بار به اروپا,باربری به خارج از کشور,حمل بار به خارج از کشور,هزینه ی حمل بار به خارج از کشور

هزینه حمل بار به اروپا زمینی و هوایی | باربری به خارج از کشور + فریت بار به اروپا

  • یکشنبه 3 آذر 1398
  • 5547 نفر

بسته بندی بار و لوازم منزل یکی از مهم ترین زمینه های تجارت بین المللی است و همچنین یکی از بیشترین مسائلی که نادیده گرفتن آن منجر به مشکلاتی از قبیل آسیب دیدن بار، تلفات و نهایتا هزینه های برای طرح دعوا برای استفاده از بیمه می شود.

یکی از دیگر خدمات ما در باربری همسایه، حمل بار به اروپا و حمل بار به خارج از کشور می باشد. باربری به خارج از کشور یک امر بسیار مهم و مشکل است و برای ارسال بار ها و اثاثیه منزل به اروپا باید از شرکت باربری بین المللی معتبر و با تجربه در این امر کمک بگیرید. هزینه ارسال کالا به اروپا بسته به نوع بار و میزان آن متغییر است. شما می توانید به منظور استفاده از خدمات باربری از ایران به اروپا با ما در تماس باشید. باربری خارج از کشور از مهم ترین خدمات ما می باشد. حمل و نقل بین‌المللی کالا عبارتست از جابجایی و حمل کالا از نقطه‌ای در داخل کشور به نقطه‌ای در داخل کشور دیگر با رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن. هزینه باربری به اروپا طبق تعرفه های مصوب انجام شده و این اطمینان را به شما عزیزان می دهیم که هیچ گونه هزینه اضافی دریافت نخواهد شد.

حمل و نقل زمینی به خارج از کشور

میتوان گفت از سال 1896 که شرکت آلمانی دایملر اولین کامیون دنیا را ساخت. گام های بزرگی برای آغاز فصلی نو در صنعت حمل و نقل زمینی رقم خورد. حمل و نقل زمینی با توجه به مقرون به صرفه بودن هزینه های تمام شده نسبت به حمل هوایی ،مدت زمان کوتاه تر نسبت به حمل دریایی و با توجه به نوع فعالیت های تجار، وارد و صادرکنندگان با کشور های اروپائی همواره حمل و نقل زمینی در بین این اقشار قابل توجه بوده است. از مهم ترین خدمات ما در زمینه حمل بار به اروپا می توان به فریت بار به آلمان اشاره نمود.

کسانی که به هر نحو کالاهای حجیم و سنگینی دارند که نه ارزش حمل با هواپیما را دارد و نه مدت زمان این را دارند تا به صورت دریایی حمل شود سرویس حمل و نقل زمینی بهترین انتخاب خواهد بود. غالب مشتریان حمل ونقل زمینی شرکت های پتروشیمی،شرکت های عمرانی، تجهیزات پزشکی لوازم آشپزخانه صنعتی شرکت ها و کارگاه های تولیدی،پروژه های عمرانی شخصی و دولتی می باشند.این تجهیزات معمولا از کشورهایی مانند: ترکیه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، بلژیک، فرانسه، هلند، بلغارستان، اتریش، دانمارک، سوئد، چک، انگلستان بصورت زمینی وارد می شود.

شرکت اتوبار همسایه با داشتن بیش از دو دهه فعالیت در عرصه ی حمل و نقل باربری داخلی و خارجی در خدمت مشتریان گرامی می باشد. ارسال بار به ترکیه ، فریت بار به اتریش، ارسال بار به عراق، ارسال بار به ترکمنستان و کشورهای اروپایی از خدماتی ست که توسط اتوبار همسایه ارائه می شود.

مراحل اصلی ارسال اثاثیه به خارج از ایران و ارسال بار به اروپا کدام اند؟

به منظور انجام دقیق مراحل حمل بار به خارج از کشور باید تمام این مراحل با همکاری باربری و شخص فرستنده بار به صورت دقیق و هماهنگ انجام شود. از مراحل اساسی حمل بار می توان به این موارد اشاره نمود:

بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان پیش از حمل اثاثیه به خارج از کشور

در اولین قدم برای حمل اثاثیه منزل به اروپا، باید اثاثیه شما از قبیل مبلمان و یا هر وسیله دیگری مورد بازدید کارشناسی دقیق قرار گرفته است و در مورد چگونگی بسته بندی آن ها به شما مشاوره رایگان داده خواهد شد. همچنین مقدار تخمینی هزینه ارسال اثاثیه به خارج از کشور نیزاز پیش از بسته بندی و بارگیری به شما اعلام میگردد.

تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال زمینی و دریایی

در صورت حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور مانند مبلمان، پیانو، مجسمه و … به صورت هوایی بارها بر روی پالت بسته بندی میشود. در صورت ارسال با کشتی یا زمینی نیاز به بسته بندی و چینش بار در کانتینر است.پس از اینکه بار شما مورد بازدید کارشناسی قرار گرفت، سایز کانتینر مناسب که باید اثاثیه شما داخل آن قرار گیرد و به خارج از کشور ارسال شود تخمین زده  و اعلام مییگردد. 

انجام امور بسته بندی با کیفیت استاندارد

یکی از مهمترین و حساس ترین  موارد ارسال لوازم منزل به خارج از کشور به صورت زمینی یا هوایی یا دریایی مرحله ی بسته بندی اثاثیه منزل برای ارسال به خارج از کشور  است.هرگونه سهل انگاری یا خطا در انجام بسته بندی لوازم خانه و رعایت نکردن استانداردهای این موضوع ممکن است سبب آسیب دیدگی لوازم منزل شما  شده و در نهایت علاوه بر خسارت های وارده، هزینه کرایه حمل نیز به خسارت های فوق اضافه گردد.

تهیه لیست بسته بند بارهای ارسالی

از دیگر موارد حتمی که سهل انگاری در آن موجب ایرادات قانونی و یا هزینه های اضافی میشود، عدم دقت در تهیه کردن لیست بسته بندی اسباب است. تمامی لوازم بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری دقیق کالا و ترجمه به زبان کشور مقصد در لیست جداگانه ای جهت ارائه به گمرک مبدأ آماده بشود. نکته: توجه یفرمایید که نسخه ترجمه لاتین لیست اثاثیه منزل برای ارائه به گمرک کشور مقصد حتمی است. 

نکته: تمامی مراحل بسته بندی لوازم و تهیه لیست اسباب منزل برای ارسال به خارج توسط عوامل این شرکت انجام و در اختیار صاحب کالا قرار میگیرد.

بارگیری بار و ارسال آن به گمرک غرب تهران و یا فرودگاه امام خمینی

 بارگیری در کانتینر و ارسال آن را به گمرک غرب تهران مرحله بعدی ارسال زمینی و دریایی است. درون گمرک هم اموری مانند بازرسی، صدور تگها، بررسی لیست و … انجام می شود.همچنین در صورت ارسال اثاثیه هوایی، محموله اثاثیه با وانت یا خاور به فرودگاه امام خمینی به منظور پرواز به شهرهای کشور آخارج از کشور مان فرستاده می شود.

هزینه باربری به اروپا

 انجام تشریفات گمرکی و فرودگاه و بازرسی توسط سگ مواد یاب

از جمله کارهای مهمی که درون گمرک برای ارسال اثاثیه به خارج از کشور صورت خواهد گرفت، بازرسی اسباب و لوازم مخصوصا توسط سگهای مواد یاب است. پس از بازرسی اثاثیه، وسایل مجدد درون کانتینر بار زده شده و کانتینر پلمپ خواهد شد. این پلمپ کانتینر تا آخرین مرحله که تحویل بار در مقصد وجود خواهد داشت و به هیچ وجه باز نخواهد شد.همچنین بارها از طریق اسکن های X-Ray جهت بررسی بیشتر در فرودگاه ها وگمرک ها مورد بازرسی قرار خواهند گرفت.

صدور بیمه نامه معتبر بین المللی پیش از حمل لوازم منزل به خارج از کشور

در این گام از حمل لوازم منزل به خارج از کشور مرحله بیمه نامه معتبر بین المللی برای ارسال اثاثیه به خارج از کشور با مشارکت شرکت های باربری بین المللی و شرکت های بیمه صادر خواهد شد.

نکته: بیمه نامه بار بر اساس ارزش اثاثیه شما به صورت تخمینی لحاظ میشود. یعنی از شما پرسیده می شود ارزش ریالی اثاثیه شما چقدر است. سپس با توجه به مقدار قیمتی که شما اعلام می شود، به ازای هر یک میلیون تومان ارزش کالای مربوطه، هزار تومان هزینه بیمه در نظر گرفته شده و با توجه به لیست بسته بندی اعلام شده، پیش از حمل لوازم منزل به خارج از کشور بیمه نامه صادر شده و ترجمه دقیق نیز خواهد شد.

صدور بارنامه و تکمیل مدارک مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به خارج از کشور

یکی از آخرین مراحل ارسال اثاثیه منزل به خارج از کشور که بسیار هم حائز اهمیت نیز مبیاشد، صدور بارنامه زمینی و هوایی برای ارسال اثاثیه از طریق مرزهای غرب کشور است. صدور این بارنامه زمینی توسط شرکتی که کانتینر و بار به آن تعلق دارد صورت خواهد پذیرفت.

 مجوز شرکتهای باربری خارجی یا باربری خارج از کشور

بسیاری از همکاران ما در صنعت حمل و نقل بین المللی و باربری به خارج از کشور دارای مجور رسمی و کارت بازرگانی هستند. در این بین برای جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو از مجوز رسمی شرکت باربری خارجی ( باربری خارج از کشور ) لازم است تا پیش از ارسال بار در این خصوص اطمینان کسب کنید.

باربری خارج از کشور

هزینه ارسال بار به خارج از کشور چقدر است؟

 در خصوص هزینه ارسال بار به خارج از کشور برای بسیاری از مشتریان ما نکته مهم این است که بدانند هزینه حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور حدودا چقدر است. مقدار هزینه ارسال اثاثیه به خارج از کشور به فاکتورهای متفاوتی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهر محل ارسال بار و … بستگی دارد.

همچنین تغییرات میزان نرخ ارز و همچنین تفاوت ارزهای کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی در بازار ایران باعث شده همکاران ما نتوانند نرخ شفاف و دقیقی را برای شما مشتری عزیز در وب سایت درج نمایند. به همین منظور جهت اطلاع از هزینه های دقیق حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور با ما تماس حاصل نمایید.

حمل بار به اروپا زمینی و هوایی

حمل بار از طریق راه های زمینی به مقصد اروپا توسط کامیون های مسقف چادری صورت میگیرد.که به دو صورت خورده بار یا گروپاژ (LCL) ویا کامیون دربست(FCL) صورت میگیرد.طول این کامیون ها حدود 13/60متراست و عرض وارتفاع آن ها حدود 2/50 متر است وحجم قابل بارگیری 84 مترمکعب تا وزن 20 تن میباشد.

حمل زمینی بیشتر برای کشورهای همسایه ی غربی و شمال غربی نظیر (عراق،ترکیه،آذربایجان،ارمنستان،سوریه،لبنان،اردن،گرجستان) مناسب میباشد.و برای همسایه های شرقی و شمال شرقی نظیر (ترکمنستان،افغانستان،پاکستان،ازبکستان،تاجیکستان،قرقیزستان)مناسب میباشد.

همچنین بار هایی که مقصدی چون کشورهای اروپایی دارند ازطریق مرز بازرگان به ترکیه و ازترکیه به سایر کشورهای اروپایی ارسال میشوند که حدود 10الی15روز زمان میبرد.توجه داشته باشید که تمامی بارهایی که از ترکیه به مقصد اروپا در حرکت هستند باید توسط یکی از شرکت های ترکیه ایی بیمه شوند که شعب چند شرکت در ماکو فعالیت میکنند. شرکت بین المللی باربری همسایه به شما این اطمینان را می دهد که بار و اثاثیه ی شما را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت به کشور مورد نظرتان حمل و نقل نماید.

ارسال بار به فرانسه

یکی از خدمات ما در زمینه ارسال بار به اروپا می توان به حمل بار و فریت بار به فرانسه اشاره نمود. فرانسه یکی از کشور های مهم اقتصادی است که افراد زیادی تمایل به ارسال بار تجاری به این کشور را دارند. عده ای هم قصد مهاجرت به این کشور و در نتیجه ارسال اثاثیه منزل به فرانسه را دارند. برای استفاده از خدمات حمل بار به اروپا با ما تماس بگیرید.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم