برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
حمل بار به آذربایجان,ارسال بار به آذربایجان به صورت زمینی,ارسال خرده بار به آذربایجان,باربری تهران آذربایجان,باربری ارزان آذربایجان

حمل بار و اثاثیه به کشور آذربایجان با کیفیت و قیمت مناسب | ارسال خرده بار به کشور آذربایجان

  • یکشنبه 19 آبان 1398
  • 2003 نفر

حمل بار به صورت زمینی برای انتقال کالا به کشور دیگر قدیمی ترین راه برای جابجایی کالا به صورت بین کشوری می باشد. همچنین قابل ذکر است که اتوبار زمینی از کشوری به کشور دیگر دارای کمترین نرخ باربری است و این روش برای حمل بسیاری از کالا ها و محموله ها از نظر سرعت و قیمت باربری بسیار مناسب است...

باربری به کشور آذربایجان

حمل بار به کشورهای دیگر بسیار حساس و مشکل می باشد.پس پیدا کردن یک باربری خوب و ارزان برای حمل بار به کشورهای دیگر ( به صورت زمینی ) بسیار مهم می باشد.حمل بار به کشورهای همسایه مثل ترکیه ، عراق ، افغانستان ، پاکستان ، ارمنستان و آذربایجان و...به صورت زمینی توسط برخی از شرکت های باربری و اتوبار انجام می شود.شرکت اتوبار همسایه با داشتن بیش از دو دهه سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل بین المللی و حمل و نقل داخلی آماده ی ارسال بار و جابجایی کالا و اثاثیه به کشور آذربایجان و شهرهای باکو ، گنجه ، نخجوان و ....می باشد.

باربری درون شهری ، باربری برون شهری ( ارسال بار به شهرستان ) ، باربری تهران به مشهد ، باربری تهران به شمال ، ارسال بار به خارج از کشور ،باربری به ترکیه ، باربری به عراق ، باربری ارمنستان و باربری به تمامی کشورها به صورت زمینی ، بسته بندی اثاثیه ، ارسال کارگر به محل ، چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل توسط کارگران و...خدماتیست که شرکت های باربری ارائه می دهند.

خدمات مور نیاز برای ارسال بار به صورت زمینی به خارج از کشور

بسته بندی تخصصی کالا و اثاثیه 

همان طور که می دانیم بسته بندی اثاثیه همیشه مهم بوده است چرا که کوچکترین قصور در این امر ، باعث به وجود آمدن آسیب به کالا و یا حتی از بین رفتن و شکستن آن خواهد شد.در باربری و اسباب کشی و جابجایی کالا و اثاثیه این حساسیت بیشتر خواهد شد.شرکت اتوبار همسایه با داشتن نیروی متخصص و کاربلد در امر بسته بندی اثاثیه و فروش وسایل بسته بندی اثاثیه ، آماده ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد.

ماشین های نو و مدل بالا 

برای ارسال بار به خارج از کشور به صورت زمینی ، نیازمند وسایل حمل و نقل نو و جدید و سالم است.شرکت اتوبار همسایه هر چند سال یکبار اقدام به تعویض ماشین های باربری می نماید.

کارگران زرنگ و امین 

از ابتدای پروسه ی باربری تا انتها ( بسته بندی اثاثیه و بار ، حمل و نقل ، تخلیه ی بار و گاهی چیدمان ) به کارگران زرنگ و مورد اعتماد نیاز است.تمامی کارگران شرکت اتوبار همسایه نیروهای آموزش دیده و مسلط و همچنین از نظر اخلاقی گزینش شده می باشند .

بیمه ی باربری 

یکی از مهم ترین موارد در ارسال بار به صورت زمینی به خارج از کشور ، بحث بیمه ی باربری است.بیمه ی باربری به نوعی به منزله ی تضمین بار و کالای مشتریان است.که اگر موقعی آسیبی به بار و کالا وارد شد ، از طریق بیمه ، جبران خسارت شود.شرکت اتوبار همسایه در باربری داخلی و خارجی دارای مجوز از اتحادیه ی باربری و بیمه ی باربری می باشد.

نکات مهم در باربری زمینی

دراین روش باید به نکات زیر توجه کرد:

۱.آدرس و اطلاعات شخص یا شرکت ارسال‌ کننده کالا

۲. مبداء ارسال کالا

۳. آدرس و اطلاعات دریافت کننده کالا

۴.وزن , اندازه و مشخصات کالا و تعداد بسته ها

۵. نوع بار

۶. مقصد بار

۷. نرخ باربری و قیمت حمل بار و کرایه حمل بار

۸. تهیه حداقل سه نسخه از بارنامه که معمولاً نسخه اول نزد فرستنده بار باقى مى‌ماند و نسخه دوم براى دریافت کننده و گیرنده بار و کالا فرستاده مى‌شود و نسخه سوم به متصدّى حمل و نقل داده مى‌شود و متصدی حمل بار و فرستنده بار باید آن را امضا کنند.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم