برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
حمل بار به آذربایجان,ارسال بار به آذربایجان به صورت زمینی

هزینه ارسال بار و اثاثیه به کشور آذربایجان با کیفیت و قیمت مناسب

  • یکشنبه 19 آبان 1398
  • 3140 نفر

حمل بار به صورت زمینی برای انتقال کالا به کشور دیگر قدیمی ترین راه برای جابجایی کالا به صورت بین کشوری می باشد. همچنین قابل ذکر است که اتوبار زمینی از کشوری به کشور دیگر دارای کمترین نرخ باربری است و این روش برای حمل بسیاری از کالا ها و محموله ها از نظر سرعت و قیمت باربری بسیار مناسب است...

ارسال بار به جمهوری آذربایجان و شهرهای مهم این کشور مانند باکو، نخجوان و لریک از دیگر خدمات ما در باربری همسایه می باشد. هزینه ترانزیت بار به آذربایجان بسته به نوع بار و حجم آن متغییر است. برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ارسال به آذربایجان - باکو

حمل بار به کشورهای دیگر بسیار حساس و مشکل می باشد. پس پیدا کردن یک باربری خوب و ارزان برای حمل بار به کشورهای دیگر ( به صورت زمینی ) بسیار مهم می باشد. حمل بار به کشورهای همسایه مثل ترکیه، عراق، افغانستان، پاکستان، ارمنستان و آذربایجان و...به صورت زمینی توسط برخی از شرکت های باربری و اتوبار انجام می شود. شرکت اتوبار همسایه با داشتن بیش از دو دهه سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل بین المللی و حمل و نقل داخلی آماده ی ارسال بار و جابجایی کالا و اثاثیه به کشور آذربایجان و شهرهای باکو ، گنجه ، نخجوان و ....می باشد. ارسال بار به آذربایجان در باربری همسایه به صورت زمینی و هوایی انجام می شود.

از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار به کشورهای همسایه می توان به ارسال بار به ترکیه، ارسال بار به ارمنستان و ارسال بار به عراق اشاره نمود.

خدمات مور نیاز برای ارسال بار به صورت زمینی به خارج از کشور

برای حمل بار و به خصوصا ارسال لوازم منزل به آذربایجان باید برخی نکات را رعایت نمایید تا بارهای شما دچار آسیب و خسارت نشوند. در این باره می توان به این موارد اشاره نمود:

بسته بندی تخصصی کالا و اثاثیه 

همان طور که می دانیم بسته بندی اثاثیه همیشه مهم بوده است چرا که کوچکترین قصور در این امر ، باعث به وجود آمدن آسیب به کالا و یا حتی از بین رفتن و شکستن آن خواهد شد.در باربری و اسباب کشی و جابجایی کالا و اثاثیه این حساسیت بیشتر خواهد شد.شرکت اتوبار همسایه با داشتن نیروی متخصص و کاربلد در امر بسته بندی اثاثیه و فروش وسایل بسته بندی اثاثیه، آماده ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد.

ماشین های نو و مدل بالا 

برای ارسال بار به خارج از کشور به صورت زمینی ، نیازمند وسایل حمل و نقل نو و جدید و سالم است.شرکت اتوبار همسایه هر چند سال یکبار اقدام به تعویض ماشین های باربری می نماید.

کارگران زرنگ و امین 

از ابتدای پروسه ی باربری تا انتها ( بسته بندی اثاثیه و بار ، حمل و نقل ، تخلیه ی بار و گاهی چیدمان ) به کارگران زرنگ و مورد اعتماد نیاز است.تمامی کارگران شرکت اتوبار همسایه نیروهای آموزش دیده و مسلط و همچنین از نظر اخلاقی گزینش شده می باشند .

بیمه ی باربری 

یکی از مهم ترین موارد در ارسال بار به صورت زمینی به خارج از کشور ، بحث بیمه ی باربری است.بیمه ی باربری به نوعی به منزله ی تضمین بار و کالای مشتریان است.که اگر موقعی آسیبی به بار و کالا وارد شد ، از طریق بیمه ، جبران خسارت شود.شرکت اتوبار همسایه در باربری داخلی و خارجی دارای مجوز از اتحادیه ی باربری و بیمه ی باربری می باشد.

نکات مهم در باربری زمینی به آذربایجان

از آنجا که آذربایجان از همسایگان ایران به شمار می رود و کشورمان با این کشور مرز زمینی دارد ارسال بار زمینی و حمل بار با ترانزیت از لحاظ هزینه بسیار به صرفه می باشد. برای حمل بار زمینی به آذربایجان بخصوص ارسال لوازم منزل باید بارها به خوبی بسته بندی شوند تا خسارت به بارهای شما وارد نشود. همان طور که اشاره شد حمل زمینی بار به آذربایجان و باکو ارزان تر از ارسال بار هوایی می باشد. اما در صورت درخواست می توانید بارهای خود را به صورت هوایی ارسال نمایید.

هزینه ارسال بار به آذربایجان به عوامل زیر بستگی دارد:

  1. نوع و میزان بار
  2. روش ارسال بار (زمینی و هوایی)
  3. استفاده از خدمات باربری مانند بسته بندی، تهیه پکینگ لیست و ...
  4. انجام امور گمرک
  5. صدور بارنامه
  6. سمپاشی بارها و ...

برای ارسال بار به آذربایجان نمی توان هزینه دقیق را مشخص نمود و بسته به بار و شرایط شما نرخ کرایه متغییر می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و ارسال بار به آذربایجان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار بین المللی می توان به این موارد اشاره نمود:

ارسال بار به آلمان

فریت بار به کانادا

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم