برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
حمل بار به کشور ترکمنستان,باربری مرو,باربری داش اغوز,باربری ارزان به ترکمنستان,قیمت باربری به ترکمنستان

هزینه ارسال بار از ایران به ترکمنستان - حمل لوازم منزل با ارزان ترین قیمت

  • سه شنبه 14 آبان 1398
  • 2372 نفر

می توان گفت که حمل و نقل زمینی قدیمی ترین روش برای جابجایی کالا از یک مکان به مکانی دیگر است. برخی تاریخچه حمل و نقل زمینی را به سال ۱۸۹۶ نسبت می دهند که اولین کامیون توسط شرکت آلمانی دایملر ساخته شد. حمل و نقل در واقع روشی برای جابجایی انسان ها و کالاها است...

از دیگر خدمات باربری همسایه می توان به ارسال بار و لوازم منزل به ترکمنستان اشاره نمود. هزینه حمل بار و هزینه ترانزیت بار به ترکمنستان را از ما استعلام بگیرید.

باربری ترکمنستان

حمل بار و کالا و اثاثیه همیشه موجب استرس و نگرانی بوده است ولی در حال حاضر شرکت اتوبار و باربری، این استرس و نگرانی را از بین برده اند چرا که با پیشرفت جامعه این شرکت ها نیز در زمینه های مختلف پیشرفت کرده اند.از جمله بسته بندی اثاثیه، ارسال بار به شهرستان و حمل و نقل بین المللی ( ارسال بار به ترکیه، ارسال بار به عراق و ارسال بار به ارمنستان و.......) .

حمل بار به ترکمنستان به صورت زمینی

حمل و نقل زمینی، به دسته های مختلفی در مقیاس های بین المللی و داخلی تقسیم می شود. لازم به ذکر است که با وضعیت کنونی، حمل و نقل جاده ای از مزایایی برخوردار است که یکی از آنها نیاز به سرمایه ی کمتر می باشد. شیوه ی حمل زمینی کالا، به وسیله کامیون ها و تریلی های کفی و چادری، با استفاده از ناوگان زمینی، یا  حمل به وسیله ناوگان ریلی، امری کاملا رایج و مرسوم است، سالیان دراز است که عمده محموله های کشورمان، از مبدا ترکیه و اروپا، به مقصد عراق و افغانستان و کشور های CIS از این روش استفاده می کنند.

از مزایای این روش میتوان به عدم نیاز به تخلیه و بارگیری مجزا در بندرها، و یا تخلیه و بارگیری به وسیله ی جرثقیل های بندر و خطرات ناشی از طوفان و باران ها در حمل دریایی نام برد. البته در این روش حمل ،معمولا زمان بسیار کمتر از حمل دریایی خواهد بود! دسترسی برای حمل و نقل دریایی به همه نقاط در دسترس و مقدور نیست، بسیاری از کشور ها،  هیچ راهی به مرز های آبی ندارند، و یا اگر هم دارند مسیر آبی مستلزم دور زدن به دور دنیاست. حمل زمینی راه حل مناسب و امنی، برای اکثر محمولات می باشد؛ ارزش کالاها در این روش از حمل دریایی بالاتر، و کرایه ی حمل های این روش ،نیز بالاتر است. این روش حمل در حالت تریلری خود، به صورت( FTL  وLTL  ) یا خرده بار می باشد،  که در این حالات زمان حمل افزایش می یابد و محموله باید در انبار فورواردر در مبدا (   COORDINATE) شود. ارسال بار به ترکمنستان را به ما بسپارید. هزینه حمل بار به ترکمنستان در باربری همسایه بسیار ارزان و مقرون به صرفه محاسبه می شود.

شرکت اتوبار همسایه سالهاست که در زمینه ی حمل و نقل و باربری درون شهری ، برون شهری و بین المللی مشغول به فعالیت می باشد.پرسنل مورد اعتماد و اخلاق مدار اتوبار همسایه ، ماشین های سالم و آماده ی کالا برای حمل و نقل بین المللی ، رانندگان مسلط به نقشه ی راهها و جاده ها و...از ویژگی های شرکت باربری اتوبار همسایه می باشد.

اتوبار همسایه  با داشتن تجربه کافی و مناسب و شعبات فعال در مبادي ورودي و خروجي ايران، كشورهاي آسيايي و اروپائي و... آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم خود مي باشد:

  1. حمل و نقل زمینی كالا به كشورهاي اروپايي،كشورهاي مشترك المنافع،افغانستان،تركيه، سوريه و لبنان
  2. حمل و نقل زمینی به شيوه هاي مختلف (خرده بار- دربست)
  3.  حمل و نقل زمینی كالاهاي صادراتي و وارداتي به مقاصد مذكور
  4.  ترانزيت داخلي و خارجي از تمام گمركات ايران
  5.  حمل و نقل زمینی كالاهاي داخلي به سرتاسر ايران

ارسال بار هوایی به ترکمنستان

ارسال بار هوایی به ترکمنستان از دیگر روش های ارسال بار می باشد. در این روش هزینه حمل بار به ترکمنستان گران تر اما حمل بار سریع تر انجام می شود. برای دریافت مشاوره با همکاران ما در باربری همسایه تماس بگیرید.

مشتریان حمل و نقل زمینی چه کسانی هستند؟

معمولا  وارد کنندگان و صادرکنندگانی که با شرکت های اروپائی کار میکنند مشتریان سرویس حمل و نقل زمینی می باشند. کسانی که به هر نحو کالاهای حجیم و سنگینی دارند که نه ارزش حمل با هواپیما را دارد و نه مدت زمان این را دارند تا به صورت دریایی حمل شود.

اگر قصد حمل بار و اثاثیه و کالا به شهرهای کشور ترکمنستان از جمله عشق آباد ، داش اُغوز ، ماری ، مرو و...را دارید، با کارشناسان ما در اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید تا ضمن راهنمایی شما در حمل و نقل زمینی به خارج از کشور ، بهترین و کم هزینه ترین پک را برای حمل و نقل به شما معرفی نمایند. بسته بندی کالا و اثاثیه، بارگیری، تخلیه ی بار و چیدمان بار از دیگر ویژگی های اتوبار همسایه می باشد.

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم