برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
حمل و نقل بین المللی,باربری بین المللی,باربری ارمنستان,باربری به ارمنستان,باربری به خارج از کشور,باربری خارج از کشور زمینی,باربری خارج از کشور ارزان,باربری خوب به خارج از کشور,باربری ایروان

حمل بار به ارمنستان | حمل بار و اثاثیه و کالا به ارمنستان

  • دوشنبه 13 آبان 1398
  • 3939 نفر

جابجایی کالا از داخل یک کشور به داخل کشوری دیگر تحت قوانین و مقرراتی که کشور مقصد دارد باربری بین المللی خوانده می شود. انتقال کالا از یک کشور به کشوری دیگر توسط یک واسطه انجام می شود که شرکت های باربری و اتوبار بین المللی این کار را انجام می دهند...

باربری ارمنستان

همان طور که می دانیم از دیرباز اسباب کشی و حمل بار و بسته بندی پروسه ی بسیار پر استرس و خسته کننده بوده است .خستگی کار از یک طرف و نگرانی بابت شکستن و آسیب رسیدن به وسایل از طرف دیگر همیشه برایمان دغدغه بوده است.ولی امروزه با تاسیس شرکت های باربری و حمل و نقل و اتوبار این نگرانی ها کاملا بر طرف شده است و چه بسا گاهی اوقات خاطره ی اسباب کشی در ذهنمان به شیرینی ثبت شده است.با پیشرفت جوامع کار شرکت های باربری و اتوبار هم به سهم خود پیشرفت کرده است .شاید تا یک دهه یا دو دهه پیش کار شرکت های باربری و اتوبار فقط حمل و نقل و جابجایی بار و اثاثیه توسط کارگران بوده است ولی امروزه کار شرکت های اتوبار بسیار کامل شده است .( ایزی پک بسته بندی اثاثیه ی منزل )

باربری درون شهری ، باربری برون شهری ( ارسال بار به شهرستان ) ، باربری تهران به مشهد ، باربری تهران به شمال ، ارسال بار به خارج از کشور ،باربری به ترکیه ، باربری به عراق و باربری به تمامی کشورها به صورت زمینی ، بسته بندی اثاثیه ، ارسال کارگر به محل ، چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل توسط کارگران و...خدماتیست که شرکت های باربری ارائه می دهند.

حمل و نقل زمینی 

حمل بار به صورت زمینی برای انتقال کالا به کشور دیگر قدیمی ترین راه برای جابجایی کالا به صورت بین کشوری می باشد. همچنین قابل ذکر است که اتوبار زمینی از کشوری به کشور دیگر دارای کمترین نرخ باربری است و این روش برای حمل بسیاری از کالا ها و محموله ها از نظر سرعت و قیمت باربری بسیار مناسب است. امروزه بخش عمده ای از حمل و نقل به حوزه باربری زمینی مربوط می شود. در این روش باربری حمل کالا از طریق مسیرهای جاده ای انجام می شود  مشتریان که قصد حمل و نقل زمینی و ترانزیت را داشته باشند می توانند از این روش باربری و خدمات ارائه شده توسط شرکت های باربری بین المللی استفاده نمایند.
 

شرکت اتوبار همسایه ، ارسال بار مشتریان گرامی را به خارج از کشور به صورت زمینی با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت انجام می دهد.یکی از کشورهایی که اتوبار همسایه به صورت زمینی کالا و اثاثیه ی مشتریان را جابجا می نماید ، کشور ارمنستان است.ارمنستان کشوری محصور در خشکی در سرزمین قفقاز جنوبی و در میان دریای سیاه و دریای کاسپین است که از شمال و خاور با گرجستان و جمهوری آذربایجان، و از جنوب و باختر با ایران و ترکیه هم‌مرز است.

برای رسیدن به مرز ارمنستان باید به استان آذربایجان شرقی،شهرستان جلفا،مرز نوردوز بیایید.این مرز تا تبریز حدود ۱۴۰ کیلومتر فاصله دارد.

نکات مهم در باربری زمینی

دراین روش باید به نکات زیر توجه کرد:

۱.آدرس و اطلاعات شخص یا شرکت ارسال‌ کننده کالا

۲. مبداء ارسال کالا

۳. آدرس و اطلاعات دریافت کننده کالا

۴.وزن , اندازه و مشخصات کالا و تعداد بسته ها

۵. نوع بار

۶. مقصد بار

۷. نرخ باربری و قیمت حمل بار و کرایه حمل بار

۸. تهیه حداقل سه نسخه از بارنامه که معمولاً نسخه اول نزد فرستنده بار باقى مى‌ماند و نسخه دوم براى دریافت کننده و گیرنده بار و کالا فرستاده مى‌شود و نسخه سوم به متصدّى حمل و نقل داده مى‌شود و متصدی حمل بار و فرستنده بار باید آن را امضا کنند.

نرخ باربری بین المللی

نرخ باربری به ویژه در باربری بین المللی یک مشخصه مهم در حمل بار است.
توجه به نوع حمل و نقل  به صورت:

زمینی

دریایی

و هوایی

انجام شود به صورت مستقیم روی نرخ باربری و قیمت حمل بار تاثیر می گذارد. اگر زمان رسیدن بار به مقصد خیلی مهم نباشد می توان از روش های زمینی و دریایی برای حمل بار استفاده کرد و به این ترتیب نرخ باربری و قیمت حمل بار را کاهش داد.
اما اگر سرعت رسیدن بار به مقصد مهم باشد. و یا تاخیر در رسیدن بار باعث از بین رفتن بار شود.می توان از روش باربری هوایی استفاده کرد.اما با انجام این کار نرخ باربری و هزینه باربری افزایش می یابد.

همچنین نرخ باربری باید به صورت توافقی میان ارسال کننده و دریافت کننده بار تعیین شود.انتخاب شرکت های باربری و اتوبار بین المللی نیز در نرخ باربری بسیار موثر است.شرکت های مختلف برای تعیین نرخ باربری سیاست های خاص خود را دارند.و خدماتی که ارائه می نمایند می تواند باعث تغییر در نرخ باربری و قیمت ارسال بار شود.

کیفیت  درحمل بار و نرخ باربری بسیار خوب

بسته بندی بار در حمل بار بین المللی بسیار مهم است از این رو یک شرکت باربری معتبر در زمینه حمل بار بین المللی ( باربری ارمنستان )  بهترین بسته بندی بار را  برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام خواهد داد. علاوه بر این نرخ باربری و نرخ بسته بندی مناسب نیز می تواند از ویژگی های خوب یک شرکت باربری و حمل بار بین المللی باشد. یک شرکت باربری خوب و یک باربری منصف تا حد ممکن از هرینه های اضافی که بر دوش مشتری است می تواند بکاهد و  یک هزینه منصفانه برای انتقال کالا و یک نرخ باربری کاملا مقرون به صرفه از مشتری دریافت نماید. نرخ باربری یک عامل بسیار تاثیرگذار در انتخاب شرکت های حمل بار است. و شرکتی که مقرون به صرفه ترین نرخ باربری را با بالاترین کیفیت ارائه نماید می تواند یک بهترین باربری برای انجام خدمات باربری بین الملل باشد.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم