برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری عراق,باربری به عراق,حمل کالا به عراق,حمل بار و اثاثیه به کشور عراق,قیمت باربری عراق,باربری ارزان به عراق,باربری به اربیل,باربری به موصل,باربری به نجف,باربری به کربلا

حمل بار به عراق | حمل اثاثیه و کالا به عراق | حمل بار و اثاثیه به تمامی شهرهای کشور عراق

  • پنجشنبه 9 آبان 1398
  • 2938 نفر

فرایند اسباب کشی و نقل مکان به منزل و یا محل کار جدید همواره به عنوان یکی از کارهای طولانی و طاقت فرسا به شمار می آید و حساسیت ها و مراقبت های خاص خود را می طلبد تا جابجایی و حمل بار به خوبی صورت بگیرد و آسیبی به لوازم و وسایل وارد نشود...

باربری عراق

فرایند اسباب کشی و نقل مکان به منزل و یا محل کار جدید همواره به عنوان یکی از کارهای طولانی و طاقت فرسا به شمار می آید و حساسیت ها و مراقبت های خاص خود را می طلبد تا جابجایی و حمل بار به خوبی صورت بگیرد و آسیبی به لوازم و وسایل وارد نشود. در میان انواع باربری از قبیل باربری در تهران، باربری شهرستان و باربری خارج از کشور، حمل بار به خارج از کشور میزان دقت و احتیاط بیشتری را می طلبد. چرا که انتخاب ماشین مناسب و مطمئن برای باربری، بسته بندی و بارچینی صحیح و همکاری با راننده مجربی که به تمام مسیرها تسلط کامل داشته باشند از جمله مهمترین ملاک ها برای انتخاب بهترین باربری است.

بهتر است زمانی که می خواهیم بسته بندی لوازم منزل را آغاز کنیم با باربری مورد نظرمان تماس بگیریم و مشاوره های لازم برای باربری را به صورت رایگان دریافت کنیم. بسیاری از باربری ها همانند اتوبار همسایه  تمامی لوازم مورد نیاز برای بسته بندی را ارائه می کنند ( فروش لوازم بسته بندی اثاثیه ) و خدمات بسته بندی را به صورت حرفه ای و طبق جدیدترین آموزشهای اروپایی برای شما انجام می دهند.

شرکت اتوبار همسایه با داشتن سالها تجربه و بیش از دو دهه فعالیت در زمینه ی حمل بار و کالا و اثاثیه در شهر تهران و شهرستانها و حمل بار به خارج از کشور ( از طریق زمینی ) باربری به ترکیه ، باربری به استانبول و...آماده ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد.اگر قصد حمل اثاثیه و کالا و یا بار به کشور عراق را دارید ، با مشاورین ما تماس حاصل نمایید .دیگر نگران حمل بار و اثاثیه تان به کشور عراق نباشید .اتوبار همسایه کالا و اثاثیه و بار شما را به شهرهای اربیل ، موصل ، سامرا ، بصره ، بغداد ، نجف و کربلا بدون هیچ گونه آسیب دیدگی و به صورت کاملا قانونی و با داشتن مجوزهای لازم و بیمه نامه حمل خواهد نمود.

ویژگی های اتوبار همسایه در باربری به عراق

اولین و مهم ترین بحث در حمل و نقل بین المللی ، داشتن مجوز می باشد.چرا که اگر باربری خدماتش از قبیل بسته بندی بار ، کارگران حرفه ای ، ماشین های نو و مناسب حمل و نقل ، رانندگان مجرب و ...را رعایت نماید ولی اگر مجوز برای حمل و نقل بین المللی را دارا نباشد ، به مشکل بر خواهند خورد.و باعث دردسر و استرس برای مشتری و خودشان خواهد شد.ولی باربری اتوبار همسایه با داشتن مجوزهای لازم در خدمت مشتریان گرامی و عزیز می باشد.

دومین بحث در حمل و نقل بین المللی داشتن بیمه نامه است.همانطور که می دانید بیمه در تمامی زمینه ها باعث آرامش خاطر طرفین خواهد بود.در طول مسیر و در حین حمل و نقل حوادث پیش بینی نشده وجود دارد که اگر بیمه نامه نباشد کسی پاسخگو نخواهد بود.ولی بیمه نامه خسارت های وارده را جبران می نماید.شرکت اتوبار همسایه با داشتن بیمه نامه حمل بار و کالای شما را تضمین می نماید.

سومین مسئله در حمل و نقل بین المللی داشتن ماشین های نو و سالم و بزرگ برای حمل و نقل است.اینگونه ماشین ها باید مجهز به وسایل برای راه طولانی باشند از قبیل اینکه مسقف باشند ، موکت شده باشند ، زنجیر چرخ و...داشته باشند .

چهارمین  مورد در حمل و نقل بین المللی داشتن کارگران زرنگ و مورد اعتماد است.چرا که در حمل و نقل بین المللی و طولانی بودن مسیر ، اگر کارگران و رانندگان باربری مورد اعتماد نباشند خطرات زیادی بار و اثاثیه ی شما را تهدید خواهد کرد ولی تمامی پرسنل اتوبار همسایه ( کارگران ، رانندگان و...) بسیار امین و با وجدان می باشند و از بار و اثاثیه ی شما بخوبی محافظت خواهند کرد.

پنجمین  مورد وجود رانندگان کار بلد و آشنا به نقشه ی راهها و جاده ها است.در صورتیکه رانندگان آشنا به جاده ها و مسیر نباشند ، باعث طولانی شدن راه و دیر رسیدن بار و کالا به مقصد می شود که طبیعتا باعث بالا رفتن هزینه ی باربری برای مشتری خواهد شد.

 

هزینه ی باربری به عراق

نرخ ترانسپورت (حمل زمینی) بستگی به شرایط بار از قبیله حجم و وزن آن دارد بطور مثال وزن بار شما 20 تن میباشد ولی حجم آن به اندازه نصف یک کامیون است در این حالت بار شما باید با نرخ یک کامیون کامل(FCL) جا به جا شود و همچنین بستگی به مقصد شما دارد بطور مثال مقصد شما عراق است و مقصد فرد دیگر مصر طبیعی است که نرخ مصر بالاتر از عراق باشد زیرا برای ارسال به مصر علاوه مسافت بیشتر باید از سه خط مرزی دیگر نیز عبور کند و مطابق شرایط و قوانین آن کشور ها اصول حمل و نقل رعایت شود. به همین دلیل برای دریافت نرخ باید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم