برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
ارسال بار به استانبول,باربری استانبول,ارسال بار به آنکارا,باربری آنکارا

حمل بار و اثاثیه به استانبول | هزینه ی ارسال بار به استانبول

  • چهارشنبه 8 آبان 1398
  • 2207 نفر

وقتی قضیه حمل و نقل و جا به جایی به خارج از کشور به میان می آید باید اتوباری را پیدا کرد که حوزه فعالیتش در سطح بین المللی باشد و با مسائل و مشکلات موجود در این زمینه آشنایی کامل داشته باشد چرا که حمل و نقل در سطح بین المللی نسبت به حمل و نقل درون شهری و برون شهری دانش و تخصص بیشتری را می طلبد ...

باربری به استانبول

مشتریان عزیز تمام کارهای گمرکی و  صادراتی و حمل را ما برای شما در گمرک تهران انجام میدهیم و شما واسطه ای ندارید.تلفن 02122347606

جا به جــایی کلا یک پروسه سخت و طاقت فرساست حال می خواهد این جا به جایی یک جا به جایی کوچک باشد مانند جا به جا کردن محل کار یا محل زندگی آن هم در سطح یک شهر یا در سطح بین المللی باشد. یعنی جا به جایی از یک کشور به کشور دیگر اما انچه مهم است پروسه جا به جایی است که باید توسط  یک اتوبار خوب و مطمئن که در کار خود خبره باشند و از جدیدترین متد روز برای بسته بندی اثاثیه استفاده کند اما زمانی که فاصله مبدا تا مقصد زیاد باشد مانند جا به جایی در سطح بین المللی قضیه کمی متفاوت تر است و مطمئنا استرس این کار بیشتر خواهد بود . وقتی قضیه حمل و نقل و جا به جایی به خارج از کشور به میان می آید باید اتوباری را پیدا کرد که حوزه فعالیتش در سطح بین المللی باشد و با مسائل و مشکلات موجود در این زمینه آشنایی کامل داشته باشد چرا که حمل و نقل در سطح بین المللی نسبت به حمل و نقل درون شهری و حمل و نقل  برون شهری دانش و تخصص بیشتری را می طلبد .برای استفاده از خدمات باربری درون شهری و برون شهری می توانید از شعبه باربری تهران در اتوبار همسایه درخواست خدمات نمایید.

حمل بار به استانبول، نوعی خدمات باربری است که برای افرادی که می خواهند اقدام به ارسال بار به استانبول نمایند، صورت می گیرد. این خدمات در حالت کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

  •  کارگو (cargo)
  •  فریت بار (freight)

حال ممکن است که بپرسید: کارگو چیست؟ فریت بار چیست؟ تفاوت این دو نوع خدمات حمل بار به خارج از کشور چیست؟ چگونه می  توان به کشورهای دیگر بار و اثاثیه ای که امکان حمل آنها از طریق چمدان و یا لوازم سفر وجود ندارد، را ارسال کرد؟ 
شاید بتوان گفت که نکته اصلی و مشترک این دو نوع خدمات در حقیقت باربری به خارج از کشور است. اما خدمات کارگو و فریت بار با یکدیگر تفاوت دارند.

 

بسته بندی بار استانبول

 

کارگو

خدمات بسته بندی و ارسال بار به استانبول (شامل کالاها و اجناس) به خارج از کشور برای بازرگانان و تجار است. 


فریت بار

خدمات بسته بندی و ارسال بار به استانبول برای افرادی است که قصد ارسال وسایل و اثاثیه منزل خود به کشورهای دیگر را دارند. 

 خدمات حمل بار به استانبول در حالت کلی از سه طریق صورت می گیرد

  1. حمل بار هوایی
  2. حمل بار زمینی
  3. حمل بار دریایی

حمل بار به استانبول از طریق هوایی

خدمات هوایی کارگو یا حمل بار تجاری بصورت هوایی، با استفاده از هواپیماهای باری بزرگ و مخصوصی صورت می گیرد. از جمله هواپیماهای آنتونوف و ایلیوشین که در سطح جهان امروزه مورد استفاده قرار می گیرند و دارای ایمنی پرواز بالا و همچنین ظرفیت بالایی جهت حمل و نقل بار بین کشورهای مختلف جهان را دارند. 
اما خدمات فریت بار برای مسافرانی که می خواهند لوازم زندگی خود را به کشورهای دیگر ارسال کنند، معمولا از طریق هواپیماهای مسافربری صورت می گیرد. 
حمل بار از طریق هوایی معمولا به عنوان پر طرفدارترین و به صرفه ترین شیوه حمل بار به استانبول شناخته می شود. 


حمل بار به خارج از کشور از طریق زمینی

این شیوه معمولا جهت ارسال بار به کشورهای همسایه ایران مانند ترکیه، ارمنستان، عراق و غیره صورت می گیرد. به این ترتیب تجاری و یا مسافرانی که قصد استفاده از خدمات حمل بار به خارج را دارند، می توانند با پرداخت هزینه های مربوطه از این خدمات بهره مند شوند. 
اما در نظر داشته باشید که جهت خدمات کارگو زمینی و حمل بار و اثاثیه مسافران از این طریق نیاز به پرداخت کلیه هزینه های کامیون و یا تریلی های باری است. لذا چنانچه حجم بار و یا اجناس شما چندان زیاد نیست و از طرف دیگر جهت ارسال بار به کشور مقصد عجله دارید، این روش گزینه مناسبی نیست و ارسال بار هوایی به صرفه تر و سریع تر است. 

بسته‌بندی ، بیمه کالا و بارنامه حمل ونقل و  کنترل کیفی باربری ، وسایل نقلیه مناسب برای حمل بار در سریع‌ترین زمان و به شکل ایمن  و انتخاب روش‌های مختلف حمل‌ونقل توسط باربری بین‌المللی که می‌تواند شامل روش حمل زمینی  توسط کامیون دربستی و خرده بار حمل ترانزیتی ( cargo transit ) کالا از هر یک از مرزهای ورودی کشور به سایر شهرها و نیز به خارج  از  کشور ، ترخیص کالاهای وارداتی و صادراتی از هر یک از گمرکات  کشور ، حمل زمینی از اروپا به ایران، کشورهای آسیای میانه و بلعکس  و یا روش‌های حمل بارهای هوائی و دریایی باشد.همان‌طور که مشخص است تمامی موارد یاد شده باعث می‌شوند که انتخاب باربری برای حمل بار به استانبول کشور اهمیت بسزایی داشته باشد.
 

هزینه ارسال بار به استانبول


ارسال بار به استانبول از طریق دریایی

این روش می تواند جهت حمل بار مسافران و یا خدمات کارگو مورد استفاده قرار گیرد. در این روش اجناس و یا بار مسافران و یا بازرگانان (تجار و یا شرکتهای تجاری و بازرگانی) بسته بندی و آماده حمل شده و از طریق کانتینرهای مخصوص و سپس کشتی های باری به کشور مقصد ارسال می شوند. 

امروزه بسیاری از اشخاص حقیقی و یا حقوقی که قصد ارسال بار به خارج از ایران را دارند روش اول یعنی ارسال بار هوایی را انتخاب می کنند. اما روش های دیگر نیز برای برخی افراد یا شرکتها می تواند گزینه مناسبی باشد. به ویژه اشخاصی که وسایل و بارهای حجیم و سنگین زیادی - مانند مبلمان، کمدهای بزرگ و یا میزهای نهارخوری بزرگ - دارند. 

حمل بار بین المللی به صورت زمینی

حمل بارهاي بين المللي از ايران به كشور هاي ديگر عموما به ۲ روش صورت مي پذيرد.در روش اول ، بار و محموله هاي صادراتي به گمرك هاي مرزي در شرق يا غرب يا شمال كشور حمل ميگردد .در اين روش پس از رسيد كاميون به گمرك هاي مرزي ،‌ كاميون هايي كه از كشور هاي مقصد به مرز ايران رسيده اند بار شما را بارگيري نموده و ادامه راه را به سمت مقصد شروع مي نمايند.اين روش عموما مخصوص كشور هاي همسايه كه مبادلات زيادي با ايران دارند صورت مي پذيرد .

در روش دوم ، كاميون هاي ترانزيت كه قابليت عبور از مرز را دارند بار شما را در مبدا بارگيري نموده و پس از عبور از مرز  به صورت زميني به سمت مقصد شما حركت مي نمايند.

بسته بندی اثاثیه برای حمل بار به ترکیه

بیمه نامه ی حمل بار بین المللی

شرکت اتوبار همسایه با داشتن بیمه نامه ی حمل بار به صورت بین المللی ( باربری به ترکیه ) ، کالا و اثاثیه ی شما را به صورت تضمینی و با خیالی راحت و آسوده به مقصد شما می رساند.

اگر برای حمل بار به کشورهای همسایه و کشور ترکیه ( باربری استانبول ) به دنبال یک باربری خوب و مطمئن هستید ، با مشاوران اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید.ماشین های حمل و نقل نو و سالم ، مسقف ، موکت شده ، رانندگان آشنا به جاده ها و نقشه ها و کارگران زبده و مورد اعتماد ، از ویژگی های اتوبار همسایه می باشد.

اتوبار همسایه در تمامی نقاط شهر تهران از جمله باربری میرداماد ، اتوبار مرزداران ، باربری شهرک غرب ، باربری قیطریه ، اتوبار جنت آباد ، اتوبار پونک ، اتوبار انقلاب ، باربری استاد معین ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا ، اتوبار زعفرانیه ، 

اتوبار تهرانسر و ...دارای شعبه می باشد.

هزینه ی ارسال بار به استانبول

ارسال بار به کشورهای همسایه بستگی به مسافت راه ، حجم کالا و بار و تعداد کارگر مورد نیاز دارد.

شرکت اتوبار همسایه مفتخر است که با به دست آوردن رضایت مشتریان عزیز در ارسال بار به کشورهای همسایه علی الخصوص کشور ترکیه و شهرهای استانبول ، ازمیر ، آنکارا ، قونیه و...مشغول به فعالیت می باشد.

خدمات بسته بندی

خدمات بسته بندی

بسته بندی یکی از حساس ترین و در عین حال تعیین کننده ترین مراحل عرضه ، مصرف و حمل و نقل کالا است.
حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

اتوبارهمسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.