برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری,اتوبار,باربری تهران,اتوبار تهران,اتوبار میرداماد,باربری میرداماد,اتوبار ارزان در میرداماد,باربری ارزان در میرداماد

باربری میرداماد

  • پنجشنبه 25 مهر 1398
  • 2295 نفر

به شرکت هایی که خدمات حمل و نقل بار را با استفاده از وسیله نقلیه مناسب ارائه می دهند، شرکت باربری گفته می شود. باربری به معنای حمل انواع بار از طریق زمینی، دریایی و هوائی است.

باربری میرداماد

 

از دیرباز جابجایی انسان ها و وسایل یکی از چالش های مهم بود که در طول زمان، تکنولوژی و سیستم های مکانیزه موجب پیشرفت در این زمینه شدند و حالا می تواند به صورت جزئی تر به روش های مختلف باربری و اتوبار پرداخت که به عنوان یک حرفه توسط برخی از شرکت ها و خدمات اداره پست کل کشور ارائه می گردد.
در واقع شما نیاز دارید تا بار و یا کالایی توسط یک شرکت و خدمات دهنده حمل شود و در ازای آن پول پرداخت می کنید؛ آن ها نیز ضمانت خواهند کرد که محصول و یا بار شما در موعد مقرری که مشخص شده است بدون آسیب دیدن تحویل گردند و در صورتی که چنین نشود قطعا هر دو طرف حق و حقوق هایی دارند که می توانند با هم دیگر به توافق رسیده و یا از هم باز پس گیرند.

اما برخی شرکت ها خدمات خود را به صورت گسترده و حرفه ای ارائه می دهند و شما هیچ نگرانی بابت جابجایی کالا ها ندارید.شرکت اتوبار جزو بهترین شرکت های اتوبار شهر تهران می باشد .اگر در محدوده ی میرداماد و یا تمامی نقاط شهر تهران و یا حتی برای ارسال بار به شهرستان ( باربری تهران مشهد ، باربری تهران شمال ) به دنبال یک باربری خوب هستید ، با مشاورین ما در شرکت اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید.

تفاوت اتوبار و باربری

در ابتدا از نظر لغوی بنظر می رسد که این دو کلمه یکسان هستند اما با اینکه شرکت های فعال در این زمینه ها یعنی خدمات بسته بندی، اسباب کشی و حمل بار اصطلاحا شرکت های باربری یا شرکت های اتوبار نامیده می شوند، ولی در ماهیت این دو لغت کمی تفاوت وجود دارد. 

برای روشن شدن این مسئله باید گفت که کلمه "اتوبار" اصطلاحا به معنای حمل و جابجایی بار و اسباب و اثاث بصورت زمینی و از طریق ماشین های باربری از قبیل کامیون و یا وانت بار است. اما در مقابل کلمه "باربری" یک اصطلاح کلی است و شامل موارد زیر می شود:

• باربری زمینی (همانند خدمات اتوبار) 

• باربری هوایی 

• باربری دریایی 
 

هر یک از این سه حالت با یکدیگر تفاوت دارد اما در سالهای اخیر با گسترش خدمات شرکت های اتوبار تهران، از آنجا که در تبلیغات بسیاری از آنها کلمه باربری به چشم می خورد از این رو بسیاری از مردم ناخودآگاه به فکر باربری و حمل بار جهت اسباب کشی می افتند. در صورتی که خدمات اتوبار و باربری زمینی به چند دسته تقسیم می شود:

 

- باربری برای اسباب کشی خانه ها

- باربری جهت جابجایی و انتقال وسایل و لوازم شرکت ها، بانک ها، اداره ها، سازمان ها و موسسات

- باربری جهت ارسال بار  به شهرستان و یا کشورهای همسایه 

معمولا بیشتر افراد با دو مورد اول سر و کار دارند یعنی کسانی که قصد اسباب کشی و جابجایی محل سکونت خود به محل جدیدی را دارند و می خواهند با استفاده از خدمات شرکت های اتوبار و باربری تهران (از جمله شرکت پارسی بار) اقدام به بسته بندی اسباب و اثاثیه و سپس حمل آنها به مکان جدید کنند. 
از این رو هر چند که در تبلیغات برخی از این شرکت ها یعنی شرکت های باربری و اتوبار تهران، شاید درباره خدمات بسته بندی برای اسباب کشی به صراحت مطلبی نوشته نشود ولی با این وجود بخش مهمی از خدمات این شرکت ها مربوط به همین مقوله است. 

یعنی عملا بیشتر شرکت های اتوبار تهران، در زمینه بسته بندی اثاثیه ی منزل  و حمل اسباب و اثاثیه ی منزل و یا شرکت ها مشغول فعالیت هستند. 
اما از طرف دیگر برخی از شرکت های باربری و حمل بار در زمینه های دیگری فعالیت دارند. مثلا حمل مواد غذایی و یا حمل شن و ماسه و سایر مصالح ساختمانی که برخی از شرکت های باربری تهران و یا شهرستان ها چنین خدماتی را ارائه می دهند و یا اصلا زمینه فعالیت آنها به صورت تخصصی، به این امور محدود می شود.

خصوصیات شرکت های باربری معتبر

 

• دارای پروانه کسب رسمی و مجوزهای لازم از اتحادیه باربری تهران باشد. 

• دارای تعداد کافی کارگران باربری و اثاث کشی باتجربه و حرفه ای باشد. 

• از انواع خودروهای باربری بصورت حرفه ای استفاده کنند. 

• از لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه استفاده می کنند. 

• دارای شعب مختلف در تهران هستند و قادر به ارائه سرویس های شبانه روزی می باشند. 

• قادر به ارائه بیمه باربری جهت آرامش خیال مشتریان خود از جهت سالم رساندن وسایل و لوازم بسته بندی شده به مقصد می باشند. 

• توانایی بسته بندی انواع اثاث و لوازم منزل و یا لوازم اداری شرکتها، سازمان ها و موسسات را داشته باشند. 

اتوبار همسایه با داشتن سالها تجربه در امر اتوبار و باربری ، با ارائه ی ایزی پک بسته بندی اثاثیه ی منزل ، در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

کیفیت کار و رضایت مشتری دو نکته ای هستند که شرکتهای فعال در زمینه خدمات اتوبار تهران باید در نظر داشته باشند. در زمینه خدمات اسباب کشی و جابجایی اثاثیه، کیفیت تعاریف خود را دارد. از جمله:

 

• آسیب ندیدن وسایل و لوازم در طول مراحل بسته بندی و حمل بار 

• برخورد مناسب کارگران و پرسنل با مشتریان 

• توجه به خواسته ها و دیدگاه های مشتریان

• استفاده از خودروهای مناسب جهت جابجایی وسایل 

• پایبند بودن به زمان بندی و ارائه خدمات اسباب کشی در مواقع مختلف سال (از جمله ایام تعطیل)

خودروهای مورد استفاده شرکتهای اتوبار

یکی از نکات مهم دیگر استفاده و بهره مندی از بهترین خودروهای باربری است. بسیاری از شرکتهای باربری تهران، تلاش می کنند تا با استفاده از بهترین خودروها و ماشین های حمل بار بتوانند کیفیت کار خود و سرویس دهی به مشتریان مختلف خود در سراسر تهران را افزایش دهند. 
در حال حاضر این شرکته از خودروهایی مانند موارد زیر استفاده می کنند:

• کامیون (جهت حمل حجم زیادی از اثاثیه و بار)

• کامیونت (جهت حمل و نقل حجم متوسط از وسایل و اثاثیه)

• وانت بار (جهت انتقال حجم کمتری از لوازم)

البته گاهی بنا به امکانات شرکتهای مربوطه، جهت حمل و نقل جعبه و انواع کارتن های اسباب کشی حاوی وسایل و لوازم بسته بندی شده، ممکن است بجای دوکامیون، از سه کامیونت استفاده شود. این امر بستگی به موارد زیادی دارد از جمله امکانات شرکت و در اختیار داشتن خودروهای حمل بار مورد نظر، آماده بودن کارگران و رانندگان حرفه ای، مقدار و حجم لوازم مشتریان، فاصله مقصد (جابجایی بار در داخل تهران و یا حمل بار به شهرستان) و موارد دیگر است. 

ضمنا به این نکته نیز توجه داشته باشید که بسیاری از افرادی که بطور شخصی و یا بدون داشتن مجوز اقدام به حمل و جابجایی بار در تهران و یا شهرهای دیگر کشورمان می کنند، معمولا ماشین های باربری مناسبی در اختیار ندارند، به شما سالم رساندن بارها را تضمین نمی کنند و حتی ممکن است خسارت به بار بیاورند و بسیاری از آنها از خودروهای بدو سقف استفاده می کنند که در صورت ریزش برف و باران در طول مسیر ممکن است لوازم و وسایل خیس شده و دچار اسیب هی جبران ناپذیری شوند. 

شرکت اتوبار همسایه در تمام نقاط شهر تهران دارای شعبه می باشد.

اتوبار مرزداران

باربری شهرک غرب

باربری قیطریه

اتوبار جنت آباد

اتوبار انقلاب

باربری استاد معین

باربری یوسف آباد

باربری گیشا

اتوبار زعفرانیه

اتوبار تهرانسر

اتوبار سعادت آباد

اتوبار شمال تهران

اتوبار غرب تهران

و....

خدماتی که اتوبار همسایه به مشتریان عزیز ارائه می دهد شامل موارد زیر می باشد

باربری به تمام نقاط شهر تهران ( حمل و نقل درون شهری )

باربری به شهرستان ( حمل و نقل برون شهری ) 

باربری به خارج از کشور ( حمل بار به کشورهای همسایه از طریق زمینی ) 

فروش کارتن و وسایل بسته بندی اثاثیه

بسته بندی تخصصی اثاثیه ی منزل

اعزام کارگر به محل 

چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم